Sony Xperia U

poruka: 2.057
|
čitano: 729.438
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

pa jesan ali pise da driver nije pronaden sve san to napravia triba ici u device manager i pisati semc usb host meni to nepise

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

a jesi instalirao drivere sa flashtoola?

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

kako to

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

c/flashtool (ili gdje god si vec instalirao flashtoool) / drivers

tamo ti stoji 1 instalacija i nista vise
pokreni i instaliraj drivere za xperiu u 

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

jesan i opet isti vrag sve radin kako si reka za root usb debugging na on i onda onaj runmebat otvorin i upisen 1 i enter i neki vrag se ucitava i nista samo stane 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U

i sta pise onda?

Come to the dark side.... we have cookies :)
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

i ovo

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 19:47 (ShArKoOn).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

ajme oprosti zaboravio sam na ovo, nisan radio ovo ima po godine, ugl trebas nac .10 kernel negdi na netu onda njega flashat, onda preko tog alata rootat i onda vratit .54 kernel nazad

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

 esi siguran radio san po ovome i skuzio da sam zaboravio na mobu namistiti za dalje ici i evo zavrsia san gotovo je......ali kakav sad kernel HAHa sto je to

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

shit neznan sad, pobrkao sam arc s i xperiu u , shit stvarno mi je glava na 100 dijelova dns :D nisan trebao uzet ona 4  tableta za 1500kn <--- SUCKER

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Eto moj mobitel je sada flashan na 4.0.4 verziju i rootan i skinio sam Titanium Backup i sad pitanje kakve ja koristi iman od svega toga? Neki pišu mobu prominiti bilo što na mobitelu...neke kernele, romove, izgled, gouvernere itd...sada vi meni objasnite kako poboljsati mob kako cu izbrisati aplikacije koje mi netribaju.......kako recimo staviti nove teme...........sto je to kernel, rom, gouverneri idt.....ja to nista nekuzin kako.......?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

i jos jedno pitanje kako vratiti mobitel na tvornicke postavke ne ono u mobitelu pod postavke pa ono...nego vratiti se na prvi 2.3.7 verzija i unroot da bude sve po starom

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U

Samo flashash 2.3.7 fw + wipeaš sve u flashtoolu.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

pokušavam vratit gb umjesto ics-a i flashtool mi je nekako nepotpun (samo 3 ikonice) i kad krenem s flashanjem nemogu opce zacrnit neki od firmware-a

Ne baratam baš najbolje s nazivima pa ako sam nesto fulao isprike unaprijed {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Kako provjeriti da li je mobitel rootan, tj. da li je izgubio garanciju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U

Rootom se ne gubi garancija...

 

A za provjeriti jesi root imašRoot Checker. Unrootaš ga najlakše tako da flashirash stock fw i više nitko (pa ni Sony) ne može znati jel mob ikad imao custom rom ili je bio rootan.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

kad iden vidit software info pod phone software pise verzija 564 a pod file software world 184 a ja sam rootao i fleshao kernel 184..kakva je to greska ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Zoran kaže...
Prednost nisam nasao. Lijepsi settings menu i brojac internet prometa :-D i bulit in editor slikab:-D
Nedostatci? Lag, stekanje igara, foticu treba skoro minuta da fokusira u low light uvjetima, aplikacija phone se otvara nakon skoro 2 minute, tipkanje u browseru se stalno smrzava, kad upalim maps nekad moram vadit bateriju jer se ne da zatvoriti... Da nastavim?

Moram priznati da sam se sa istim problemima susretao u početku, ali sa malo istraživanja i isprobavanja različitih postavki došao sam do sljedećih (efektivnih!) zaključaka(v ICS 4.0.4 imam):

*instaliraj Advanced task killer free vrlo korisna aplikacija koja pritiskom na jedan gumb oslobađa RAM-e (isto tako mislim da bi i bilo koja druga aplikacija koja čisti rame bila jednako korisna)

*ako ti nije prijeko potrebno ugasi mobilne podatke, a ako je, barem budi toliko skroman pa prebaci samo na GSM (Postavke -> Više... -> Mobilne mreže -> Način rada mreže -> Samo GSM odaberi) višestruko produljuje baterijin vijek

*isto tako podesi svjetlinu (stavi kvačicu na prilagođavanje uvjetima osvjetljenja) i podesi na 1/3 ili 2/5 snage

*i zadnje, prema mojem mišljenju ono što ti najviše ubrzava sam mobitel -> Mogućnosti za razvojne programe -> Ograničavanje pozadinskog procesa -> 2.

 

Eto ove stvari su meni pomogle ubrzati stvari i povećati vijek baterije (tj dda za vrijeme rada duže opstane prije nego se isprazni)

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U

Ti task killeri su smeće jer sam Android ionako pobije procese koji se ne koriste. A ovo sa ograničavanjem pozadinskih procesa ti je super. Ilumination bar, Viber, Messenger, Skype kad sam kod kuće na wifi i gmail auto sync su upaljeni. Pokrenem browser (mada ni to ne moram) i android/task killer će ugasiti barem 2. Koja je poanta smartphonea ako ga koristim kao dumbphone (za pozive, sms i povremeno na net)?

 

Imam TerraROM (ICS) i baterija sa svime ovim gore + 30ak poruka dnevno + ekran upaljen 2-3 sata + minimalno pol sata poziva preživi od 8 ujutro do 12 navečer. Fine to me, ionako ga navečer spojim na punjač. I nisam izgubio niti jednu funkciju telefona. Da, i 3G ili WiFi su stalno upaljeni.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: Sony Xperia U

Ovisi kako koristiš mobitel, tj tvoje potrebe. Za moje studentske potrebe ovako je oke, i kada želim neku aplikaciju koristiti, fokus stavim na nju i to je to.

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

ja koristim isto kao ZeroChance (javi mi se za lola koju partiju) postavke i neman nikakvih problema, sve radi normalno, mail se azurira redovno (ja sam na wifiu skoro cijeli dan pa ne palim podatkovne promete), sve super radi, jedino kad pokrenem nesto tipa Dead Space ili Asphalt7 onda puno zasteka kad se prebacujem iz njega u mail, ostalo sve normalno al razmisljam da prominim kernel na Phantom kernel da vidim jos ubrzanja

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Moj je na prodaju ako je netko zainteresiran. 1000kn.

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

I moj, također, samo što sam ja u BiH. Mob + Full pakovanje(kutija) 100€

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Bilo mi je drago družiti se s vama u ovoj temi, telefon ošo bye bye. =)

Huawei Y300 user. Bonbon korisnik! :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Zoran kaže...

Bilo mi je drago družiti se s vama u ovoj temi, telefon ošo bye bye. =)

 

znaci stvarno postoje ljudi koji ce dati 1000kn za mob? moga bi prodat pa za 200E uzet si xperiu p

Come to the dark side.... we have cookies :)
16 godina
offline
Re: Sony Xperia U
alias_noname kaže...

ja koristim isto kao ZeroChance (javi mi se za lola koju partiju) postavke i neman nikakvih problema, sve radi normalno, mail se azurira redovno (ja sam na wifiu skoro cijeli dan pa ne palim podatkovne promete), sve super radi, jedino kad pokrenem nesto tipa Dead Space ili Asphalt7 onda puno zasteka kad se prebacujem iz njega u mail, ostalo sve normalno al razmisljam da prominim kernel na Phantom kernel da vidim jos ubrzanja

Kaj je da je, mob je malo "gladan" RAM-a, ali ništa prestrašno.

Za LOL sam uvijek spreman, ti samo ispite riješi :D

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

jel se ovaj mob moze prodat za 1000kn?

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

da

Huawei Y300 user. Bonbon korisnik! :D
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

i ja se rjesavam svoje xperie u, povoljno, otkljucana na sve mreze, zastitna folija i silikonska maskica

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 20:54 (miha10).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Kolko ste platili dekodiranje/ otključavanje mobitela? ili mozda postoje drugi free načini hmm :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice