Sony Xperia S

poruka: 2.039
|
čitano: 716.861
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia S

Kupujem Xperiu S( tele2 obavezan, moze i na sve mreze ) bijelu bi rade, ali ako je i crna nije problem. U cim boljem stanju, ponude na PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Kolko xs ima raspolozive memorije, i kolko ima one za aplikacije...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

26GB i 2GB za aplikacije

12 godina
offline
Sony Xperia S

Jel ima netko od kolega forumasa voljan pomoci malo? Nisam se do sada nikad susreo s flashanjem na SE, to je na galaxy-u nekako puno lakse, ovdje vidi masu stvari sto treba napraviti, nikad kraja cakama.. 

 

On ima na mobu varziju androida 4.1.2, broj medjuverzije je 6.2.B.1.96, trebao bih rootati mob, da mogu s titaniumom napraviti backup svih aplikacija, i aksnije onda staviti neki costum rom, neki koji mi preoprucite da je najbolji.. 

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
dejo6 kaže...

26GB i 2GB za aplikacije

Samo 2gb za app ?

Jel radio itko memory swap i to?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 14:13 (someguy).
12 godina
offline
Sony Xperia S

Root sam rijesio, moze jos samo savjet koji je trenutno najuglađeniji i najkompletniji ROM po vma, i link, da ono jednom kad ga se stavi covjek ne mora razmisljati e ovo mi ne radi, ono mi ne radi pa cekati update.. I s kojim kernelom ga upariti?

 

Unaprijed hvala..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
someguy kaže...
dejo6 kaže...

26GB i 2GB za aplikacije

Samo 2gb za app ?

Jel radio itko memory swap i to?

Pa možeš ti prebacit aplikacije i na onih 26GB

11 godina
offline
Sony Xperia S

Ako netko ima kakvu informaciju za dobar custom rom jer surfao sam malo po xda developers i ima ih puno i svi su u beta fazi pa me zanima koji bi bio najbolji za instalaciju ...

 

Thnx

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
dejo6 kaže...
someguy kaže...
dejo6 kaže...

26GB i 2GB za aplikacije

Samo 2gb za app ?

Jel radio itko memory swap i to?

Pa možeš ti prebacit aplikacije i na onih 26GB

 Mislim da se to nemoze, tj nemozes prebacit data filove od nekog programa/igre na memoriju vec ona mora biti u (sistemskoj) memoriji?

15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Data fajlovi idu automatski na internu memoriju

12 godina
offline
Re: Sony Xperia S
njofra13 kaže...

Ako netko ima kakvu informaciju za dobar custom rom jer surfao sam malo po xda developers i ima ih puno i svi su u beta fazi pa me zanima koji bi bio najbolji za instalaciju ...

 

Thnx

Po meni je ovaj najbolji, imam ga trenutno i dobar je i stabilan... 4.4 romovi jos nisu dovoljno stabilni, a 4.3 je jos nestabilniji od 4.4

11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Zanima me je li itko imao ovakav problem, naime, danas mi se vibracija počela kvariti (inače je uključena da vibrira kad se stisne nešto na ekranu itd,), ugl nije radila oko pola sata, kad sam opet uzeo mobitel u ruke, proradilo je, bilo je tako opet nekih pol sata-sat, i opet crkla vibracija. pokušao sam resetirati mobitel, ali svejedno, ima li netko kakvo rješenje?

na servis ga ne planiram poslat.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Pozdrav!

Zanima me ima li netko iskustva s ovim: http://www.ebay.com/itm/New-Replacement-Black-Full-Housing-Fascia-Cover-Case-For-Sony-Xperia-S-LT26i-/321127107453?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item4ac4aacb7d

 

Nakon skoro godinu dana mobitel mi je konacno ispao i ogrebao se na gornjoj strani, to me prilicno smeta pa bih si ovo narucio. 

Pa sad pucajte ako što znate!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

@krastavac A izgleda oke, al ovako nemožeš reć. Ja sam sebi umjesto novog kućišta kupio maskicu :)

 

Pitanje: Kako namjestit da se stvari sa Google Play skidaju u internu memoriju, a ne memoriju uređaja?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Pozdrav :-). Imam jedan problem, nakon što sam vratio mob na tvorničke postavke pojavili su se shortcuti od dviju aplikacija (modern combat 2, block breaker 3) no njih nema na uređaju niti sam ih ja, ako me dobro sjećanje služi, ikada skidao. Zanima me kako se mogu obrisati ti shortcuti jer stalno javljaju da se aplikacija ne može pokrenuti pa malo postaju iritantni. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia S

Pokušavam na xperiu s staviti custom rom ... Uspio sam otključati bootloader i napraviti root ali nikako ne uspijevam instalirati cwm mode na mob pa ako netko ima neki link sa vrlo detaljnim uputstvima kako staviti cwm na mob bio bih zahvalan ...

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
njofra13 kaže...

Pokušavam na xperiu s staviti custom rom ... Uspio sam otključati bootloader i napraviti root ali nikako ne uspijevam instalirati cwm mode na mob pa ako netko ima neki link sa vrlo detaljnim uputstvima kako staviti cwm na mob bio bih zahvalan ...

Pa ako želiš CWM i imaš unlock-an bootloader, dovoljno ti je puknuti neki custom kernel iz fastboot mode-a?

Galaxy S5570-Nokia X2-Nokia Asha 302-Galaxy S6500-HTC Desire Z-iPhone 4s-GSmart Rio R1-GSmart GS202-Prestigio 4500-Xperia S-Galaxy S2-Note I-GSmart Maya M1 v2-Galaxy S3-Xperia Z
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Jel mi može netko reć koliko Xperia po defaultu garancije ... godinu ili dvije?

15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Dvije godine je garancija na sve mobitele u EU

13 godina
offline
Sony Xperia S

zanime me ovako, iz prve ruke, kakav je mob sto se stekanja tice, radi li sve smooth? kakva je kamera? kako igrice rade na njemu? opcenito iskustvo svakodnevno, jel brz i ima li stekanja i bugova?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia S
definho kaže...

zanime me ovako, iz prve ruke, kakav je mob sto se stekanja tice, radi li sve smooth? kakva je kamera? kako igrice rade na njemu? opcenito iskustvo svakodnevno, jel brz i ima li stekanja i bugova?

Ako želiš smooth experience, treba ti custom ROM (CM10.1 ili sl), stock ROM je katastrofa, kamera je osrednja (negdje u rangu sa Galaxy S3), bugova i štekanja na stock ROM-u na pretek

Galaxy S5570-Nokia X2-Nokia Asha 302-Galaxy S6500-HTC Desire Z-iPhone 4s-GSmart Rio R1-GSmart GS202-Prestigio 4500-Xperia S-Galaxy S2-Note I-GSmart Maya M1 v2-Galaxy S3-Xperia Z
13 godina
offline
Sony Xperia S

ionako sam na custom racunao, ima li dobrih za njega i je li s njima sve OK s mobom?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia S

Nažalost custom romovi bazirani na kit katu su jako loši i svi su ili u alpha fazi ili u beta fazi ... To je jedan od razloga zašto sam mob prodao prošli tjedan zbog malog broja dobrih rom-ova za mob ....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

 Ponosni vlasnik Xperie S, izašla me 900Kn sa 6mj garancije s njuškala, zasad samo pozitivna iskustva. Kakvo je stanje s custom romovima za njega?

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2014 20:10 (donator_bubrega).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia S

Pozz a šta je sa menijem dostupinh jezika, tj. dali ostane Hrvatski kad se xspria S stavi na  -- Custom ROM -- ovaj šta ste tu napisali. Molim odgovor hvala unaprijed

valter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia S

pozz a dali taj rom ima i hrvatski meni ili bar neki iz bivše yuge koga razumijem

valter
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

jel ima iko da prodaje xs?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Prodajem bijelu XS...detalji u private

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony Xperia S

Pozdrav.Imam Xperiu S i jučer sam radio update na noviji android  preko Sony pc companion.Update mi nije odradio do kraja,nešto je zapelo,ja ištekao kabel i sad se mob zaledio totalno i samo piše logo SONY.Sve sam živo probao,hard reset itd,no mob ne reagira.U međuvremenu mi se baterija ispraznila,ne puni više ništa.Šta da radim,već se hebem cijeli dan,no nema pomaka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Davno sam imao sličan problem. Riješio sam ga prema uputama odavde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1849170. Koliko se sjećam, držao sam ga na punjenju nekoliko sati dok se nije upalila crvena, punio do zelene i flashao firmware ponovno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice