Sony Xperia Z2 - rasprava

poruka: 376
|
čitano: 101.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

jel imao netko problema sa Agramom za servis uređaja?

zbog vode mi je otišsao donji zvučnik

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

je isprobao neko ovo http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2292598&highlight=z2 prije unlockanja bootloadera? Dali se DRM keys stvarno sacuvaju tim alatom?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Planiram nabaviti Z2 jer mi je najljepši od premium modela. E sad, koliko je kvalitetno samo kučište? Nema mi smisla stavljati ovako nešto u case (onda mogu kupit i kineza u pola cijene i staviti ga u gumu). Reviewi su jako pozitivni za ovaj model, ali vidim da neki u komentarima pišu da staklo lako puca. Kakva su vaša iskustva?
Također me zanima kakav je software "out of the box" nakon što ste koristili mob neko vrijeme jer ne mislim ništa čačkati s custom rom-ovima. Bio sam na WP-u od kad sam se razočarao s Gingerbreadom, no to su neka druga vremena, opet sam se zaželio androida {#}

Tražim prevagu, njišem se na relaciji LG G2/Xperia Z2

OVO me jako brine...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 18:59 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
Lovac kaže...

Planiram nabaviti Z2 jer mi je najljepši od premium modela. E sad, koliko je kvalitetno samo kučište? Nema mi smisla stavljati ovako nešto u case (onda mogu kupit i kineza u pola cijene i staviti ga u gumu). Reviewi su jako pozitivni za ovaj model, ali vidim da neki u komentarima pišu da staklo lako puca. Kakva su vaša iskustva?
Također me zanima kakav je software "out of the box" nakon što ste koristili mob neko vrijeme jer ne mislim ništa čačkati s custom rom-ovima. Bio sam na WP-u od kad sam se razočarao s Gingerbreadom, no to su neka druga vremena, opet sam se zaželio androida {#}

Tražim prevagu, njišem se na relaciji LG G2/Xperia Z2

OVO me jako brine...

citao sam i ja o tome prije par mjsci al sam mobitel vec tada i imao.

malo me zabrinulo to al na svu srecu nikad nisam imao problema, mob je bio vruc i od navigacije i od igranja fpse (emulator) sa spojenim bluetooth dualshock 3 kontrolerom te se jos i punio na dock stationu. najvise sam se prepao kad je curi pao iz ruke.. Mislio sam da je puklo 100% al nije na svu srecu :)  tako da mob mozes slobodno uzet jer je zmaj i vijeruj mi nema potrebe uzimat z3 jer su isti k*... 

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

poz ekipo, koji uzeti, Z2 ili LG g2?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
hrc987 kaže...

poz ekipo, koji uzeti, Z2 ili LG g2?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6144&idPhone2=5543

9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Pozdrav, evo jucer dobila z2 i sad me zanima da li je normalno kad je zagasen enkran i onda mobitel malo nakrivim i pojavljuju se crte u obliku tockica koje putuju gore, dolje, i drugo prva kamera kod prikaza nije čista, onako malo zamucena s tockicama ali kad se poslika ispadnu čiste slike..

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
Sanjaaaaa kaže...

Pozdrav, evo jucer dobila z2 i sad me zanima da li je normalno kad je zagasen enkran i onda mobitel malo nakrivim i pojavljuju se crte u obliku tockica koje putuju gore, dolje, i drugo prva kamera kod prikaza nije čista, onako malo zamucena s tockicama ali kad se poslika ispadnu čiste slike..

Normalno je oboje, ne brini ;)

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Ljudi, nabavio sam sve potrebno za sklapanje novog displaya, medjutim imam novi problem. Sada nemam nikakvu sliku na displayu, samo pozadinsko osvjetljenje radi. Display je valjda ispravan jer mi se to desilo i sa starim displayom koji sam vratio i sad sam dobio novi. Dakle, kad sve spojim i upalim telefon, ne pojavi se nista na displayu vec se samo upali pozadinsko osvjetljenje. Kad tipkam po ekranu, cuju se klikovi sto znaci da telefon radi. Da li je ovakav problem moguc recimo zbog loseg/pokvarenog flex kabla? Pukao mi je dio kabla koji ide do motora za vibraciju, ali koliko znam ostalo je OK, bar tako izgleda. Ima li iko ideju sta je u pitanju i kako da se rjesi?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Molim vas za pomoć :xperia z2 nakon što izađe iz djelokruga wiki ne spaja se na internetu mobilne mreže, nego ga moram restartati... Pomoć 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Znači prepoznaje mi recimo spremljenu wi-fi mrežu a nakon toga kad ne lovi wi-fi onda se spaja na internet te ga moram restartati da bi se povezao na internet. Zanima me da li netko ima sličan problem prije nego ga odnesem na popravak, hvala. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava

Crvene kapi su pale na bijelo..po tko zna koji put u zivotu usred tvojih misli raste stup od leda

Probaj flight mode on/off ako neznas bolje.

 

9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Mislim da je problem kad je 4G uključen, jer izgleda da kad isključim 4G da je  onda ok...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
strujastrujić kaže...

Mislim da je problem kad je 4G uključen, jer izgleda da kad isključim 4G da je  onda ok...

 

Vjerovatno pokusava stalno uloviti 4G, a ne moze pa je ni vrit ni mimo. Najbolje onda ugasi 4G i miran si. :)

I possess a skill to google.
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Pozdrav,

zanimam me dali mogu na z2 sa emulatorom snesx9 EX+ da spojim neki đojstik i da bezicno igram.vidim u samim postavkama da su podrzani neki đojstici (ps3,xbox 360..).nigdje nisam vidio da rade bezicno na tom emulatoru.posjedujem logitech f710 bezicni đojstik i htio bi isprobat,ali nisam trenutno kraj njeg pa me zanima vase misljenje.

I kad dolazi sluzbeno taj lollipop?

dal zavisi i od mobilnog operatera,jer sad trenutno imam njemacki broj.dali su sanse da dođe prije

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Jel ima tko za prodati Z2, ili gdje se može najjeftinije kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

 

Molim vlasnike Z2

da pokušaju iz nekog HD videa što su snimali (akcija) izvući jednu fotku

 

U nekakvim kombinacijama sam za kupnju a to mi je važno da znam.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
dejo6 kaže...

Jel ima tko za prodati Z2, ili gdje se može najjeftinije kupiti?

 E ovaj tjedan sam imao dve xperie z2 za 2200 kao nove... Kasniš :(

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
Lecram kaže...

Pozdrav,

zanimam me dali mogu na z2 sa emulatorom snesx9 EX+ da spojim neki đojstik i da bezicno igram.vidim u samim postavkama da su podrzani neki đojstici (ps3,xbox 360..).nigdje nisam vidio da rade bezicno na tom emulatoru.posjedujem logitech f710 bezicni đojstik i htio bi isprobat,ali nisam trenutno kraj njeg pa me zanima vase misljenje.

I kad dolazi sluzbeno taj lollipop?

dal zavisi i od mobilnog operatera,jer sad trenutno imam njemacki broj.dali su sanse da dođe prije

Hvala

 

  Poz,Logitech f710 radi odlicno sa snesx9 EX+.Znaci problema nema nikakvih,prepoznaje ga automatski.Sljedeca stvar koju cu isprobati je emulator za PS1(dođe kojih 3€ na play store-u) na xperi-i z2,ali se moram prvo nasitit snes-a.

 

Sta je sa lollipopom,jel dobio tko nadogradnju?

 

10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Bi li prodao tko smartband od svoje z2? Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
Lecram kaže...
Lecram kaže...

Pozdrav,

zanimam me dali mogu na z2 sa emulatorom snesx9 EX+ da spojim neki đojstik i da bezicno igram.vidim u samim postavkama da su podrzani neki đojstici (ps3,xbox 360..).nigdje nisam vidio da rade bezicno na tom emulatoru.posjedujem logitech f710 bezicni đojstik i htio bi isprobat,ali nisam trenutno kraj njeg pa me zanima vase misljenje.

I kad dolazi sluzbeno taj lollipop?

dal zavisi i od mobilnog operatera,jer sad trenutno imam njemacki broj.dali su sanse da dođe prije

Hvala

 

  Poz,Logitech f710 radi odlicno sa snesx9 EX+.Znaci problema nema nikakvih,prepoznaje ga automatski.Sljedeca stvar koju cu isprobati je emulator za PS1(dođe kojih 3€ na play store-u) na xperi-i z2,ali se moram prvo nasitit snes-a.

 

Sta je sa lollipopom,jel dobio tko nadogradnju?

 

 Ocito niko još nije dobio nadogradnju, baš šteta

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
rappy kaže...
Lecram kaže...
Lecram kaže...

Pozdrav,

zanimam me dali mogu na z2 sa emulatorom snesx9 EX+ da spojim neki đojstik i da bezicno igram.vidim u samim postavkama da su podrzani neki đojstici (ps3,xbox 360..).nigdje nisam vidio da rade bezicno na tom emulatoru.posjedujem logitech f710 bezicni đojstik i htio bi isprobat,ali nisam trenutno kraj njeg pa me zanima vase misljenje.

I kad dolazi sluzbeno taj lollipop?

dal zavisi i od mobilnog operatera,jer sad trenutno imam njemacki broj.dali su sanse da dođe prije

Hvala

 

  Poz,Logitech f710 radi odlicno sa snesx9 EX+.Znaci problema nema nikakvih,prepoznaje ga automatski.Sljedeca stvar koju cu isprobati je emulator za PS1(dođe kojih 3€ na play store-u) na xperi-i z2,ali se moram prvo nasitit snes-a.

 

Sta je sa lollipopom,jel dobio tko nadogradnju?

 

 Ocito niko još nije dobio nadogradnju, baš šteta

 Nadogradio je rucno i pre zadovoljan sam. Probajte preko pc-a vidit dal ima nadogradnje za vas. Ja sam flashao prerootanu verziju ;)

13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

evo nekih vjesti, za Z2 korisnike krenila nadogradnja.

 

http://www.smartphonehrvatska.com/2015/03/17/xperia-z2-lollipop/#comments

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
4L4N kaže...

 Nadogradio je rucno i pre zadovoljan sam. Probajte preko pc-a vidit dal ima nadogradnje za vas. Ja sam flashao prerootanu verziju ;)

 De ti nama reci šta sve fali u odnosu na kitkat

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
dejo6 kaže...
4L4N kaže...

 Nadogradio je rucno i pre zadovoljan sam. Probajte preko pc-a vidit dal ima nadogradnje za vas. Ja sam flashao prerootanu verziju ;)

 De ti nama reci šta sve fali u odnosu na kitkat

 Za normalno koristenje je sve na mijestu. Meni fali custom recovery i xposed frameworck koji nije usavrsen za lollipop. Jako se osjeti razlika u brzini uredaja opcenito jedino mi se malo cini da je baterija slabija,al se popravlja koristenjem. ( valjda se treba kalibrirat sama punjenjem i praznjenjem)

15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava

Jel aplikacije i dalje ne mogu pisati na sd karticu?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
dejo6 kaže...

Jel aplikacije i dalje ne mogu pisati na sd karticu?

 Sada mogu :)

13 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Jel osjetite razliku u kameri?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Xperia Z2 - rasprava

Dali ima negdje tutorial za otkljucavanje uredjaja? Zakljucan je na T-mobile.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z2 - rasprava
ekoraca kaže...

Dali ima negdje tutorial za otkljucavanje uredjaja? Zakljucan je na T-mobile.

 Samo kodom. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice