Sony Xperia XZ Premium

poruka: 8
|
čitano: 3.635
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium

Nema teme, pa da malo pokrenemo raspravu, vele da je ovo jedan od najbržih android mobitela u 2017toj godini, stoji uz bok U11 i uz Ip7+, napokon, potonji je dobio konkurenciju po tom pitanju:)

Zapravo, ip7 više nije u igri, bar do izlaska ip8 i onda opet Jovo nanovo

 

https://www.youtube.com/results?search_query=sony+xperia+xz+premium

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz_premium-8593.php

 

I dalje veliki bezeli, ajd video je napredovao uz dodatak slowmotion 960fps, za kameru vele da je ok, mada i dalje pati od postprocesinga svi znamo koji je konačni ishod:)

Sonyu je to već tradicija i nastavlja u revijalnom tonu po pitanju lošijeg softvera za fotić, al kaj je da je, mob je brutalno brz, sad je samo pitanje koji je brži U11 ili XZP:D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 18:55 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium

I telefon koji nitko neće imat ovdje 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium
bubimir13 kaže...

I telefon koji nitko neće imat ovdje 

 zato što su naši ljudi jako pametni 

16 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium
bubimir13 kaže...

I telefon koji nitko neće imat ovdje 

 Ne mora značit, neko bu ga kupio, kome recimo nije prioritet kamera a recimo performanse jesu, odnosno ko preferira Sony, onda je to to..

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium

To ti je sve relativno... Inoviraju oni i u kameri, taman koliko treba da budu tu pri vrhu, a opet da ne iskanibaliziraju audio-video odjel fotića i kamera. Ipak, imaju neki svoj đir pa nema ogromne baterije, bežičnog punjenja, isti industrijski dizajn furaju već generacijama, i to je ok, svakome po volji. Čak je ok kaj i flopove od uređaja Z3+ i Z5 ažuriraju sa novim nadogradnjama, od LL do N, čist fino to izgleda.

8 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium

Dobri su Sony mobitel, koristio sam ih od 2000 i neke, SE T610 mi je bio najljepši mob, onda SE K750i, SE K800i (prodao ga prije mjesec dana za 150kn), Xperia x10i i Xperia Z. Svi su radili bez problema, ni da bi pomisli me izdati, ali sam sad malo odlučio probati nekaj drugo, dosadio. Možda se opet vratim na Sony, tko zna, ali sve u svemu meni su bili sasvim uredu, bez obzira kaj nisu imali naj naj ekran i kameru. Ja sam bio više nego zadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium

koje zaštitno staklo (s ebaya) možete preporučiti?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium
Jeste vidjeli promociju XZ Premium + PS 4 Slim 500gb gratis za 5699kn.

Planirao sam uzeti S8, a opet mi je ovo primamljiva ponuda, jer sam razmisljao da bih htio uzeti i PS4, a Sony mi je prevelik uredaj, a zbilja mi se neda prodavat ga ili mjenjat za S8, pitaj boga jek bi ga uspio i prodat.
Teska dvojba
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice