Savršena tarifa - VIP

poruka: 190
|
čitano: 89.106
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Evo usporedbe Savršene, Bez Limita 222, Revolucije i Extra Mix 229 koju sam napravio u Excelu:

 

LINK

 

NAPOMENA : X označava koliko ste potrošili minuta prema svojoj mreži, a Y prema drugim mrežama.

Znači 500-X-Y znači da vam je za fiksne mreže ostalo 500 min-koliko ste pričali prema svojoj i drugim mrežama,

to sam upotrebljavao kod tarifa u kojima se dijele minute za fiksne i mobilne.

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 13:29 (8ax).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

sad se jos samo ceka i tmobile da izbaci nesto slicno....al za phvalu je da se napokon ukida ova naknada poziva jer je to moj trn u oku vec odavno...inace, imam clana obitelji koji je na ovoj tarifi i zasad je za sve pohvale....posto sam tmobile, sad cekam neku njihovu tarifu, nadam se bez naknade poziva, ako to ne maknu odoh ja u neku drugu mrezu{#}

juka
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Juka_91 kaže...

sad se jos samo ceka i tmobile da izbaci nesto slicno....al za phvalu je da se napokon ukida ova naknada poziva jer je to moj trn u oku vec odavno...inace, imam clana obitelji koji je na ovoj tarifi i zasad je za sve pohvale....posto sam tmobile, sad cekam neku njihovu tarifu, nadam se bez naknade poziva, ako to ne maknu odoh ja u neku drugu mrezu{#}

 

Tak i ja, ali vise me interesira radi ponude uredaja. Navodno ce taman uz Galaxy doci i nove tarife.

I possess a skill to google.
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Minoza kaže...
Juka_91 kaže...

sad se jos samo ceka i tmobile da izbaci nesto slicno....al za phvalu je da se napokon ukida ova naknada poziva jer je to moj trn u oku vec odavno...inace, imam clana obitelji koji je na ovoj tarifi i zasad je za sve pohvale....posto sam tmobile, sad cekam neku njihovu tarifu, nadam se bez naknade poziva, ako to ne maknu odoh ja u neku drugu mrezu{#}

 

Tak i ja, ali vise me interesira radi ponude uredaja. Navodno ce taman uz Galaxy doci i nove tarife.

 

rijeci ti se pozlatile... da gal s3 dobijem na recimo 3k kn uz tarifu ko ova u vipu... milina... (1bg prometa na mobu mi je taman kroz mjesec jer mi se neda stalno uključivat wifi)

14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Bojica kaže...
Minoza kaže...
Juka_91 kaže...

sad se jos samo ceka i tmobile da izbaci nesto slicno....al za phvalu je da se napokon ukida ova naknada poziva jer je to moj trn u oku vec odavno...inace, imam clana obitelji koji je na ovoj tarifi i zasad je za sve pohvale....posto sam tmobile, sad cekam neku njihovu tarifu, nadam se bez naknade poziva, ako to ne maknu odoh ja u neku drugu mrezu{#}

 

Tak i ja, ali vise me interesira radi ponude uredaja. Navodno ce taman uz Galaxy doci i nove tarife.

 

rijeci ti se pozlatile... da gal s3 dobijem na recimo 3k kn uz tarifu ko ova u vipu... milina... (1bg prometa na mobu mi je taman kroz mjesec jer mi se neda stalno uključivat wifi)

 

Da, to bi bilo cist ok. Tome se i ja nadam, budemo vidjeli.

I possess a skill to google.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
8ax kaže...

Evo usporedbe Savršene, Bez Limita 222, Revolucije i Extra Mix 229 koju sam napravio u Excelu:

 

LINK

 

NAPOMENA : X označava koliko ste potrošili minuta prema svojoj mreži, a Y prema drugim mrežama.

Znači 500-X-Y znači da vam je za fiksne mreže ostalo 500 min-koliko ste pričali prema svojoj i drugim mrežama,

to sam upotrebljavao kod tarifa u kojima se dijele minute za fiksne i mobilne.

KRivo ti je ovo za internet u savrsenoj tarifi. Internet je neograničen,a ne 1 gb, jedino što nakon 1gb ti se smanji brzina ali ti ne naplaćuju niš.

Jednostavno tarifa je savršena, t-mobile može bolju napravit samo tako da smanji cijenu, drugog načina nema.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
To 64kbit nista ne vrijedi, to je brzina modema.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Volvox kaže...

KRivo ti je ovo za internet u savrsenoj tarifi. Internet je neograničen,a ne 1 gb, jedino što nakon 1gb ti se smanji brzina ali ti ne naplaćuju niš.

Jednostavno tarifa je savršena, t-mobile može bolju napravit samo tako da smanji cijenu, drugog načina nema.

 

Zapravo može napraviti istu ali onda za pretplatnike staviti povoljne cijene uređaja pa na taj način konkurirati.

I possess a skill to google.
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Volvox kaže...
8ax kaže...

Evo usporedbe Savršene, Bez Limita 222, Revolucije i Extra Mix 229 koju sam napravio u Excelu:

 

LINK

 

NAPOMENA : X označava koliko ste potrošili minuta prema svojoj mreži, a Y prema drugim mrežama.

Znači 500-X-Y znači da vam je za fiksne mreže ostalo 500 min-koliko ste pričali prema svojoj i drugim mrežama,

to sam upotrebljavao kod tarifa u kojima se dijele minute za fiksne i mobilne.

KRivo ti je ovo za internet u savrsenoj tarifi. Internet je neograničen,a ne 1 gb, jedino što nakon 1gb ti se smanji brzina ali ti ne naplaćuju niš.

Jednostavno tarifa je savršena, t-mobile može bolju napravit samo tako da smanji cijenu, drugog načina nema.

 

 

 

tome se ja također nadam... meni bi bilo savršeno da to košta 100kn :D mislim... i 150kn je super, ali neka se malo operateri kolju za nas, dosta je več bilo tih pljačkanja običnih ljudi... :(

16 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
8ax kaže...
To 64kbit nista ne vrijedi, to je brzina modema.

da, ali si bezbrizan i free je.  dapace, dovoljno za sva syncanja koja aplikacije traze.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Ima li koja posebna ponuda mobitela uz savršenu tarifu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
dRoID kaže...

Ima li koja posebna ponuda mobitela uz savršenu tarifu?

 

 

nema... jer ne potpisuješ ugovor na neznam kolko vremenski.... raskineš kad got želiš pretplatu tako da...

12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Imam neki gadan predosjećaj da će T-com roknit 100 kuna sa istim uvjetima..a sad se lomim dal da uzmem tu Savršenu tarifu ili ne....uzmem ju i onda će ovi uletit sa nemoralnom ponudom :S

Pro audio equipment
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Podatkovni promet po najvišoj dostupnoj brzini uključen u mjesečnu naknadu Savršene tarife iznosi 1 GB. Nakon potrošenog podatkovnog prometa uključenog u mjesečnu naknadu smanjuje se brzina prijenosa podataka do najviše 64 kb/s, što je dovoljno za pregledavanje online sadržaja, primanje i slanje e-mailova te za komunikaciju putem društvenih mreža.

 

hmmm kb je ne kbit znaci to bi bilo 512kbit-a sto i nije lose jer ovaj gl up i edge ide oko 30kb

 

a i na fejsu su potvrdili da nije 64kbit  -.-

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
thabigjc kaže...

Podatkovni promet po najvišoj dostupnoj brzini uključen u mjesečnu naknadu Savršene tarife iznosi 1 GB. Nakon potrošenog podatkovnog prometa uključenog u mjesečnu naknadu smanjuje se brzina prijenosa podataka do najviše 64 kb/s, što je dovoljno za pregledavanje online sadržaja, primanje i slanje e-mailova te za komunikaciju putem društvenih mreža.

 

hmmm kb je ne kbit znaci to bi bilo 512kbit-a sto i nije lose jer ovaj gl up i edge ide oko 30kb

 

a i na fejsu su potvrdili da nije 64kbit  -.-

 

Hm, zapravo imamo KB (bajt) i Kb (bit), koji je od ta dva?

I possess a skill to google.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
thabigjc kaže...

Podatkovni promet po najvišoj dostupnoj brzini uključen u mjesečnu naknadu Savršene tarife iznosi 1 GB. Nakon potrošenog podatkovnog prometa uključenog u mjesečnu naknadu smanjuje se brzina prijenosa podataka do najviše 64 kb/s, što je dovoljno za pregledavanje online sadržaja, primanje i slanje e-mailova te za komunikaciju putem društvenih mreža.

 

hmmm kb je ne kbit znaci to bi bilo 512kbit-a sto i nije lose jer ovaj gl up i edge ide oko 30kb

 

a i na fejsu su potvrdili da nije 64kbit  -.-

Nerazumiješ u to, kao prvo ak ta tarifa 1gb znači da imaš pun promet do 1g jer znači da moš surfat veče brzine bilo da je brzina veče 1mb ili više ako se prekorači preko 1gb tada smanjeje brzini onako slično kao stari modem tj 64kbita i onda sporo učitava al normalno. Sad jasno?

15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Radi se o brzini 64KB/s.

64kbit/s je idiotarija za 800/900/1800/2100 mhz.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
protjeran
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
U pitanju su kilobiti, tj. 8 kilobajta/s. Sporo ko kuga, imam isto to na t-mobileu pa znam...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
8KB/s.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
13 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Ja ne kuzim, opet se zalite?


Pa bolje to nego da nemate nikakav internet nakon 1Gb, ili da vam jos naplate 1Mb=2kn.

 

Tarifa je pre pre dobra, samo da jos ide kakav mobitel uz nju i pun pogodak, kad ce biti za 100kn mjesecno s radijskom frekvencijom, 500min prema svima, 1000smsa, 2Gb neta, e to je to.

Da se moze mobitel full koristit za tethering za lapac/tablet, sto god.

 

Doci ce i to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Decki ne nadajte se. Kilobiti su u pitanju, lijepo su napisali malim slovom b. Ista stvar je i s t-mobileovim "flatom" i stvar je jedno 4 puta sporija od edge-a.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Ja cekam flat na mobitelu kao u svim civiliziranim drzavama, makae cijena bila 200kn/mj.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
13 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Sa VIPovog weba:

"manjuje se brzina prijenosa podataka do najviše 64 kb/s..."

 

kb/s? Ili je kbit/s ili kB/s. Pretpostavljam da su mislili na kbit/s.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
ansha kaže...
U pitanju su kilobiti, tj. 8 kilobajta/s. Sporo ko kuga, imam isto to na t-mobileu pa znam...

Isao danas u gajevu poslije skole, rekla zenska da se radi o 64 kilobajta, odnosno o edge brzini...

 

nesto mulja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
ansha kaže...
Decki ne nadajte se. Kilobiti su u pitanju, lijepo su napisali malim slovom b.

Nisu napisali nista, napisali su jedinicu koja ne postoji. A mi mozemo sad raspravljat do prekosutra sta su htjeli reci :)

14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
mcf kaže...
ansha kaže...
Decki ne nadajte se. Kilobiti su u pitanju, lijepo su napisali malim slovom b.

Nisu napisali nista, napisali su jedinicu koja ne postoji. A mi mozemo sad raspravljat do prekosutra sta su htjeli reci :)

 

To je netočno. Ako piše Kb (a tako piše) to je onda ok napisano, jer to je (kilo)bit. S druge strane, Kbit je neki trend izveden iz Kb kako se ljudi valjda ne bi zbunili ali efekt je očito potpuno suprotan jer izgleda da na kraju malo tko razumije razliku između Kb i KB.

 

Kb = kilo bit

KB = kilo bajt

Kbit = ?

 

Dakle, ovdje se očito radi o brzini od 8KB/sek, odnosno 64Kb/sek.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 15:57 (Minoza).
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Smanjuje se na edge brzinu (to se jos zove quality of service)

 

Ps pa ovo se moze savrseno iskoristiti, barem sa tele2?

http://www.tomato.com.hr/tarife/na-tudji-racun

Pozdrav,Calinjos (BF3 ingame: calinjos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

evo nakon 4 dana, kada pogledam ispis transakcija u mojvip accountu... cca 50 min dnevno.  premda nisam nikog zazvao iz dosade.  samo opustenije privodio razgovore kraju. 

kao i do sada...cca 10mb prometa dnevno...kao i prije,imat cu mjesecno 350mb...tako da je ta prica sa kb/KB krajnje nezanimljiva, makar meni.... eh da...zavisi jel koristite miniOperu ili ugradjeni browser...e tu se promet moze uduplat.   ali opet do 33MB dnevno,ima oooho-ho.

 

sve u svemu.  ja bi tarifu preimenovao u Opuštena. bla-bla-bla-surf  ,a sve laganini.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP

Načelo pravednosti korištenja - TELE2

 

Imam revoluciju i zadovoljan.. ovo me baš i ne dira, koristim kako sam koristio i do sada, uz 3x manji račun..  a i ne bih se zaletavao sa vip-om/tmobile-om, obzirom kakav je telac ovca, mogli bi skinuti cijenu sa 150 kn tokom godine, kad ostali navale..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

zgodno za napomenuti.  kako bi u potpunosti eliminirali bilo kakav oblik troskova, unutar mojvip accounta imate opcije koje sami regulirate.   jednostavno blokiras usluge ala, slanje MMS-a, gprs roaming, pozivi u inozemstvo, pozivi na one lopovske 060 brojeve,neki famozni e-sms...to sve pogasis.  najbitnija je ova blokada data roaminga ,premda to moze i sam mobitel,ovako je prakticnije.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice