Savršena tarifa - VIP

poruka: 190
|
čitano: 89.095
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

I do kad ova tarifa kao traje?!

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
pa ako je aktiviras do 15.6, vjerojatno dok ne prebacis na drugu

cap. obvious
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Mitch kaže...
pa ako je aktiviras do 15.6, vjerojatno dok ne prebacis na drugu

cap. obvious

Nekako mi se to sve predobro čini da bi bilo istinito.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
16 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Patrick_cro kaže...

Jel netko citao uvjete koristenja? kao i kod tele2 postoji jedna stavka

10. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Savršena pojedinom pretplatniku ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema bilo kojoj mreži unutar Hrvatske u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga.

Slažem se sa tom stavkom samo mi nije jasno  zasto ne preciziraju koliko to mozes sms poruka poslati i koje je to neovlasteno koristenje usluge?

  To će biti u svakoj ovakvoj tarifi sada i u budućnosti zato jer bi u protivnom call centri uzeli tu tarifu i smanjili gro troškove, tj. zaradu operaterima.

16 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP

To se pravilo takodjer odnosi na one koji pune Tomato minute (na tudji racun).

http://isvijet.com.hr
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

obozavam ovo sve skupa.  kada je sve idealno / savrseno, opet treba njorgat da nesto nevalja.  kako takvima ugodit.

brate sve je jasno i jednostavno, sto cjepidlacit....posebno ono...ne nude povoljno aparat.  a zasto bi ga nudili kad nakon 30 dana mozes poc iz mreze sasvim bezbolno..i poc sa cool aparatom?  jos i to da uvedu.

 

vezan si ugovorom.  aktiviraj novi broj sa ovom tarifom.  postepeno bitne ljude izvijesti o novom broju i gotova stvar.  kad onaj ugovor istekne,gasi  i stari broj.  nije valjda da smo emotivno vezani za znamenke i da nismo u stanju u par mjeseci izvijestit bitne kontakte,kako imas novi primarni broj.

ovo je prihvatljivo za ljude sto jos imaju 4-5 mjeseci do isteka starog ugovora.  suludo je paralelno placat dvije pretplate.

da, vip nikada ne gasi tarifu.  nikada!  jedino je sam mozes ponistiti / promijeniti. 

 

komparacije sa tele2 su nepotrebne. sutra ce tmobile izbacit svoju 150kn tarifu.  dapace,kvalitetna infrastruktura je vipnetova prednost.

ovo je idealno za sva kucanstva koja nemaju adsl/maxtv i zele se rijesit i tvrdog prikljucka.  jednostavno otkazu fixni telefon.  preporucio bi ovo starijoj populaciji,zasto da ne.

 

nema zakulisnih igrica.  svakom normalnom korisniku ,nitko nista nece prigovoriti.  postoji skripta koja broji i kalkulira,ako netko drzi liniju otvorenu svaki dan po 600-1000 minuta,netko ce te kontaktirat ili sto li vec i pitati u cemu je problem...ocito nisi normalan korisnik (ma sto god neki napisali,da je neograniceno=neograniceno), ne to je nenormalno.  zna se sto je normalno.

nitko ti nece branit u fragmentima mjesecno napravit 5-6-7000 minuta.  neces ih valjda natuc u 5 dana.

 

ja danas nisam bio u mogucnosti,ali sutra idem prebaciti jedan slabokoristeni vipme na ovu tarifu, premda sam pretplatnik.  tele2 me nije zanimao jer je na dubrovacko-neret  zupaniji nula.  sve gprs/edge.     dok je vipnet uber sve pokriveno 3g.

 

za 5 kuna dnevno  zvati sve sto zelis i imati svaki dan 33mb mobilnog (3g) interneta... MUST HAVE! 

 

 

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 20:46 (torrente).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Kad mi netko krene kukat kako mu je  ograničenje od 5000 minuta katastrofa i kako to nije "neograničeno".. Pa to je 83-84 sata telefoniranja,prosječno svaki dan skoro 3 sata telefoniranja..

Onaj kojem je to premalo očito mora pronaći život,jer svaki dan provoditi 3 sata razgovarajući na mobitel??

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Kad ces biti gazda neke firme ili direktor slicne znati ces tko prica 3 sata dnevno.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Savršena tarifa - VIP

da i sto si htio rec sad?

pa firme imaju svoje tarife i ovo nije tarifa za zaposlenike neke firme.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Diplomat kaže...
Kad ces biti gazda neke firme ili direktor slicne znati ces tko prica 3 sata dnevno.

Nisam direktor,niti gazda firme,a teško da ću to i postati s obzirom koji fakultet sam završio ali mislim da direktori i gazde firme odabiru neke druge tarife,a ne Savršenu i Revoluciju.

Postoje tarife za poslovne korisnike (jesi čuo možda za VPN??) ,a ova očito to nije,nego je namjenjena "običnim" građanima. A mislim da je 3 sata SVAKODNEVNOG razgovora dovoljno za bilo koga.

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Pitanje/odgovor je tko prica 3 sata dnevno a ne tko koristi koju tarifu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Savršena tarifa - VIP

vise je bilo pitanje "tko na toj tarifi prica vise od 3 sata dnevno"

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

na t-mobile odnosno simpi sam od 2000. godine i jos dan danas imam taj broj.. niti ne planiram prelazit na neke druge mreže zbog tih tarifa jel po meni ima i simpa jeftinih tarifa a i vecina frendova i poznanika je na simpi.tak da mi nema smisla ova tarifa na vipu, samo zbog neta sto je neogranicen za drkadzije koje ce hodat gradom i saltat po mobitelu..a za 50 kn u drugim tarifama npr. simpi se moze nac super tarifa i prilagodit za razgovor ili net, a ak toliko nemam necu ni koristit mobitel bacit cu ga kokosima neka ga kljucaju.Osim za one koji su na VIPU naravno,al prenosit broj u drugu mrezu gnjavit se sa tim procedurama meni se jednostavno neda

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 21:47 (razer1911).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Bogu hvala.

Nakon 10 godina u Vipu, napokon pravi razlog da u njemu i ostanem.

Ovo sa 1GB prometa po maksimalnoj brzini + nakon 1GB internet je i dalje ne ograničen ali po nižoj brzini, što mislim da je za mobilni internet  stvarno odlično.

Još kad bi nam Vipnet dao mogučnost kupnje mobilnog telefona na ovoj tarifi mogla bi zaista i biti savršena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2012 3:25 (ivek095).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
evo ja potpisao tarifu. regao se na mojvip account. izabrao online racun. sve 5 :)

btw iskljucio wifi dok sam doma,jer ovu gigu je tesko ispucat. lool

LP
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Vec dida i brat uzeli tarifu ja idem popodne s mamom jer sam maloljetan, svaka cast vipu na ovom, valjda jedina dobra tarifa kod njih!

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
thabigjc kaže...

da samo što - Navedenu promotivnu tarifu moguće je aktivirati do 15.6.2012.

a meni ugovor istjece 12.06 i sad 

uzet savrsenu i ostat bez sgs3 -.-

ili produzit ugovor na bez limita 111 koju sad imam i uzet mob..

 

Ugovor možeš prekinuti, tj produljiti 3 mjeseca prije njegovog isteka. Dakle, ako ti ugovor ističe u 6 mjesecu, ti ga možeš produžiti već u trećem mjesecu

PC RULES!!!
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Nista od ovog, ne prelazim.
Najjeftinije za smartphone je Smart na bonove u Tele2.

Koriste obje hrvatske infrastrukture, a cijena najniza.
30KN skine s racuna i dobis 300 min, 1gb interneta, poruka 0,29, uspostava 0,25.
Za 150 kn to napravim ravno 4 puta a ostalih 30 kn ostane za uspostavu.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
protjeran
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Mitch kaže...
Nista od ovog, ne prelazim.
Najjeftinije za smartphone je Smart na bonove u Tele2.

Koriste obje hrvatske infrastrukture, a cijena najniza.
30KN skine s racuna i dobis 300 min, 1gb interneta, poruka 0,29, uspostava 0,25.
Za 150 kn to napravim ravno 4 puta a ostalih 30 kn ostane za uspostavu.

Smart na bonove za 30 kuna trenutno vrijedi do 30.6.2012., a poslije, tko zna...

 

16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

to sa bonovima je nelose za mladju publiku, ljude  bez primanja i sl.   danas sam kontaktirao cak sa dvoje ljudi koji su uzeli ovu savrsenu.  u oba primjera u ponedjeljak ce ici predati zahtjev za otkazivanje fixnog telefona.  predvidjanja su mi bila tocna. (dobro, istina da se radi o primjerima koji ne koriste adsl,ali ljudi ovako ne bacaju onih cca 80kn pretplate u zrak, samo ce dodati jos 70-80 i imaju flat pozive)

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
torrente kaže...

to sa bonovima je nelose za mladju publiku, ljude  bez primanja i sl.   danas sam kontaktirao cak sa dvoje ljudi koji su uzeli ovu savrsenu.  u oba primjera u ponedjeljak ce ici predati zahtjev za otkazivanje fixnog telefona.  predvidjanja su mi bila tocna. (dobro, istina da se radi o primjerima koji ne koriste adsl,ali ljudi ovako ne bacaju onih cca 80kn pretplate u zrak, samo ce dodati jos 70-80 i imaju flat pozive)

To da su bonovi za mlađu publiku i ljude bez primanja je teška predrasuda.

 

Trenutno sam korisnik tarife na bonove. Zašto? Zato jer sam u pretplati koju sam do nedavno plaćao uglavnom preplaćivao ponuđene usluge, pa mi je dokuferilo to preplaćivanje jer sam pronašao prepaid tarifu koja mi za manje novca nudi gotovo isto što i pretplata. Novac i dalje ide u istu blagajnu (ostao sam na istoj mreži), samo što sada u prosjeku mjesečno trošim manje.

 

Ova tarifa od 150 kuna jer idealna za mlađu publiku kojoj roditelji mogu platiti 150 kuna mjesečno mobiteliranje. Barem neće biti neugodnih iznenađenja s ogromnim računima ili žicanja dodatnih bonova kojima potrošiš isto ili više kao u pretplati.

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
propuhmajstor kaže...
torrente kaže...

to sa bonovima je nelose za mladju publiku, ljude  bez primanja i sl.   danas sam kontaktirao cak sa dvoje ljudi koji su uzeli ovu savrsenu.  u oba primjera u ponedjeljak ce ici predati zahtjev za otkazivanje fixnog telefona.  predvidjanja su mi bila tocna. (dobro, istina da se radi o primjerima koji ne koriste adsl,ali ljudi ovako ne bacaju onih cca 80kn pretplate u zrak, samo ce dodati jos 70-80 i imaju flat pozive)

To da su bonovi za mlađu publiku i ljude bez primanja je teška predrasuda.

 

Trenutno sam korisnik tarife na bonove. Zašto? Zato jer sam u pretplati koju sam do nedavno plaćao uglavnom preplaćivao ponuđene usluge, pa mi je dokuferilo to preplaćivanje jer sam pronašao prepaid tarifu koja mi za manje novca nudi gotovo isto što i pretplata. Novac i dalje ide u istu blagajnu (ostao sam na istoj mreži), samo što sada u prosjeku mjesečno trošim manje.

 

Ova tarifa od 150 kuna jer idealna za mlađu publiku kojoj roditelji mogu platiti 150 kuna mjesečno mobiteliranje. Barem neće biti neugodnih iznenađenja s ogromnim računima ili žicanja dodatnih bonova kojima potrošiš isto ili više kao u pretplati.

 

 

 

Ne, ova tarifa je pogodna za sve. Čak i za ljude koji firmu imaju. Ako svi u firmi imaju savršenu, ne treba ti vpn, jer opet pričate besplatno. Ova tarifa je definitivno savršena, nema niti jedne jedine mane.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

osim toga, svi sa "druge strane" su ti jako zahvalni.  zove me draga osoba, samo odbijem poziv i zazovem ga...nema potrebe da on trosi ;)

a nema se sto dodati, savrsena jest, u punom smislu rijeci.  ponavljam, meni osobno najbitni faktor pored tarife je vrhunska infrastruktura i obilje 3g signala... na vipnetu sam od 1999 i definitivno ulazu u infrastrukturu.  to korisnik osjeti kroz godine.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
torrente kaže...

osim toga, svi sa "druge strane" su ti jako zahvalni.  zove me draga osoba, samo odbijem poziv i zazovem ga...nema potrebe da on trosi ;)

a nema se sto dodati, savrsena jest, u punom smislu rijeci.  ponavljam, meni osobno najbitni faktor pored tarife je vrhunska infrastruktura i obilje 3g signala... na vipnetu sam od 1999 i definitivno ulazu u infrastrukturu.  to korisnik osjeti kroz godine.

Upravo to. Prije ono frend me pita daj mi za poziv, onda muljam kako nemam para, kako mi je baterija slaba itd.

Sad čujem da nekog drugog pita za poziv, ja kažem evo ti moj besplatno mi je haha:))

Također sam na vipu od kad sam telefon 1. dobio, nači negdje 2004. i od tad nikad ništa pozitivno kod njih, osim stvarno dobrog signala. Al evo sad, svaka im čast, ovo me baš začudilo kod njih, neznam kako im se to isplati.

E da jedina glupa stvar u savršenoj tarifi naspram bonova, ne znači skoro ništa, ali opet, ima jedan - :) korisnička služba u pretplati ne radi od 0-24 a na bonovima uvijek radi od 0-24 sedam dana u tjednu, što mi je totalno glupo, ali nemogu baš sve imat:)

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
@Volvox

Mislim da u svim Bez Limita tarifama dobijas besplatni VPN ako si registriran na istu firmu kao i netko drugi.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
torrente kaže...
evo ja potpisao tarifu. regao se na mojvip account. izabrao online racun. sve 5 :)

btw iskljucio wifi dok sam doma,jer ovu gigu je tesko ispucat. lool

LP

Ove gige na mob teže ispucat dokraja a dugo traje ali kod usb stik isto ima gige al za jedno 10 -15 dana ode cijeli tak da neispalti na stick a mob ok. Mob i stick nije isto.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Volvox kaže...

Upravo to. Prije ono frend me pita daj mi za poziv, onda muljam kako nemam para, kako mi je baterija slaba itd.

Sad čujem da nekog drugog pita za poziv, ja kažem evo ti moj besplatno mi je haha:))

Također sam na vipu od kad sam telefon 1. dobio, nači negdje 2004. i od tad nikad ništa pozitivno kod njih, osim stvarno dobrog signala. Al evo sad, svaka im čast, ovo me baš začudilo kod njih, neznam kako im se to isplati.

E da jedina glupa stvar u savršenoj tarifi naspram bonova, ne znači skoro ništa, ali opet, ima jedan - :) korisnička služba u pretplati ne radi od 0-24 a na bonovima uvijek radi od 0-24 sedam dana u tjednu, što mi je totalno glupo, ali nemogu baš sve imat:)

Ovo je istina o vipovu služba za korisnike. Nekad sam znao dok sam bio na pretplati i znao slat mail na SZK i odgovorilo za 15min a danas ide drugačije i jedan na upit na mail i poslao i odgovor dobio nakon 3 dana, a isto tako ak treba neku tarifu aktivirat isto se dugo čeka da bi opciju odobrila. A na t-mobile idu puno drukčije i ak šaljem mail i brzo mi odgovori a ak na simpi koji aktiviram neku opciju npr internet i začaš aktivira što sam iznenadio brzinu usluge. 

 

Samo neznam zašto kod Vipa tak dugo treba da bi odgovorio na mail a i isto i za opciju.

15 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Sve te tarife uključuju fair use klauzulu. Isko kao što fiksni flat internet nije zbilja flat, tako nisu ni ove tarife. Provideri ih aktiviraju ovisno o svojim kapacitetima, tj. mogu a i ne moraju ukinuti uslugu. Stvar procjene.   Recimo ako u 4 dana potrošite 5000 minuta razgovora vjerojatno će vam ukinut mogućnost zvanja, ali ako prd kraj mjeseca imate 6200 minuta neće ništa napravit.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP

Jel se prebacio tko sa Revolucije na Savršenu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

ekipa sa proslog topica oko revolucije, uspjela je iskopati pdf sa uvjetima koristenja tele2 tarife u kojem se decidirano navodi 5000min i 3000 poruka.  oslanja se na fairuse sporazum.  kod vipneta je nemoguce iskopati nesto slicno, niti na SZK imaju decidiran odgovor.  zanimljivo je da se tarifa unutar skripte MojVip  zove "specijalna",odnosno special,a to je inace po definiciji onaj izuzetak kod tumacenja fairuse politike.

ako netko negdje nadje kakav pdf sa detaljima koristenja i fairuse-u, neka to objavi, bilo bi zanimljivo poviriti.

sve sto se moze naci je, neograniceno.   premda je to meni nenormalno i mora postojat limit.  sto sad, netko otvori liniju u nedogled satima/danima, premda se poziv prekine automatikom nakon 120min, i taj netko opet uspostavi poziv i opt i opet....  sve u svemu, za normalnog korisnika je sasvim nepotrebno sa ovim razbijati glavu.   vjerojatno se isto misli i na to da netko sa ovom tarifom ne otvori call centar i pocne radit anketna ispitivanja kao neka agencija.  zvati 800 ljudi dnevno.   moraju se s necim ograditi, jer mjesta za zlouporabe ima.

 

edit:

ponavljam se, @stiffler je na obe teme to pojasnio 

mislim da je to taj pojam iz klauzule 10.   "u slucaju opravdane sumnje".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 11:15 (torrente).
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice