Samsung Galaxy Note 4!

poruka: 968
|
čitano: 204.344
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Zanima me je li N901G (na poklopcu iza pise 4G) verzija uredaja radi i na nase mreze normalno??? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Čarli kaže...

Pozdrav

Htio bih saznati kakav,koji update napraviti za note 4 na Marshmallow te što sve učiniti kako note mi note više ne bi štekao( šteka odkako je na lollipopu)

Nisam baš upučen u flashanje roma, rootanje i ostale te tech stvari, tak da bi bio zahavalan ako bi mi neko mogao objasniti što trebam napraviti kako bi izvukao bolje perfomanse od mobitela i da što manje crasha 

Također, imate li netko problema s baterijom da mu se mob gasi na npr 25% i onda nakon 10 min hlađenja ima još oko 10% baterije? što učiniti s tim

 kupi novu bateriju, evo i ja planiram u zimi kupiti kad mi uređaj navrši 2 god.

ako hoces mogu ti je ja naručiti i prodati (javi se u inbox). naravno, orginalku :)

 

da te poštedim traženja romova i kernela, imas preporuku za erobot (zadnja je 10.1 verzija na marshmallowu) i kernel suemax 2.0 basic. s kernelima se i mozes igrati,osobno nisam prezadovoljan imam neki wakelock bug,ne stignem se sad preko ljeta igrati previse s tim.

ugl mobitel mi izdrzi 2 i pol dana uz 2 h screen on i 2h razgovora i ostane oko 20% bat.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Aha dobro. Čak sam razmisljao da vratim uređaj 4.4 kitkat čisto da vidim kako diše..

Htio bih pitati trebam li ga downgradati po ovim uputama http://www.androidexplained.com/galaxy-note-4-how-to-downgrade-to-android-4-4-4-kitkat/ ili po ovim http://www.droidviews.com/downgrade-verizon-note-4-to-kitkat-from-lollipop/ ma da su slične metode :)

Po kojoj cijeni si nasao bateriju?

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Je li mi netko može reči jel jedan od ova dva uređaja bi radio kod nas na mreži? hvala :)

 

http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-5-7-4g-lte-16gb.htm

 

http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-sm-n9100-5-7-4g-lte-16gb.htm

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pozdrav,

 

Je li imao netko problema sa Note 4 zamrzavanjem ekrana svako malo te problem sa buđenjem iz deep sleep-a (tipa, možeš klikat bilo šta, ali na mobitelu je crni ekran dobrih 1-2min dok se konačno ne "probudi", ali i dalje nakon toga postoji problem sa zamrzavanjem ekrana na minutu kod rada s mobitelom). Također nekad imam problema i sa boot-anjem, nekad mi se automatski digne u Download Mode i javi "eMMC read error". Istraživao sam po netu malo (XDA i reddit) i uglavnom sam naišao da i dosta drugih ljudi ima tih problema, pa me zanima je li imao itko od Vas tih problema i kako je to riješio? Mobitel nije rootan, official stock firmware, star je 1 godinu (pod garancijom je još godinu dana), rađen je 2 puta factory reset preko moba i preko Smart Switcha, ali bez sreće, problem i dalje postoji.

 

Nekako mi se sve čini da je problem u matičnoj i da će trebati zamjena, ali čitajući velikom većinom negativna iskustva o našim ovlaštenim servisima za mobitele, taj dio odgađam i pokušavam to ostaviti kao zadnju opciju. Ima li netko kakav savjet ili slično iskustvo?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Na njuškalu se prodaje note4 duos. Ima 12 mjeseci garanciju. E sad molim pomoć.Čudno mi je da ima samo 12 mjeseci garanciju. Da li uopće tu garanciju priznaju kod nas? na Što moram pazit kod kupnje? Hvala na pomoći.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Nosilac garancije je trovac. Ko je trgovac na njuskalu?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

ne razumijem. kakav trovac???

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

trgovac ;) Hhahahha telefon se pravi pametan pa pokusava pogoditi sta hocu reci ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

tip ga je kupio preko mobileshopa

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

naime dvoumim se između note4 i LG V10, ista cijena. isti ekrani. možda neko ima iskustva sa oba telefona? hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
market kaže...

naime dvoumim se između note4 i LG V10, ista cijena. isti ekrani. možda neko ima iskustva sa oba telefona? hvala

Osobno NEMAM niti jedan, ali da ti je težak izbor, je! 

Osobno, ako ti S-Pen ne predstavlja must have feature, onda je odgovor sasvim jasan, LG V10! 

U slučaju da želiš ugođaj iskustva S-Pen-a, svesrdno preporučam Note, kao tvoj budući must have belowed gadget! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Pozdrav..
Koristim Galaxy Note 4 N910C
I imam problema s baterojom, kad sidze ispod 50%..pocinje se gasit
Moram izvadit bateriju da bih ga upalio..bio je na 6.0.1 sofwer-u
Pa uspjeo sam vratiti na 5.1.1
Al ista greska opet..
Kupio sam 2 Baterije,i nista se nije
Promjenilo nazalost..! Dali ima neko da moze pomocii, bio bi zahvalan.
Unaprijed Hvala
Srdacan pozdrav!!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Pozdrav..
Koristim Galaxy Note 4 N910C
I imam problema s baterojom, kad sidze ispod 50%..pocinje se gasit
Moram izvadit bateriju da bih ga upalio..bio je na 6.0.1 sofwer-u
Pa uspjeo sam vratiti na 5.1.1
Al ista greska opet..
Kupio sam 2 Baterije,i nista se nije
Promjenilo nazalost..! Dali ima neko da moze pomocii, bio bi zahvalan.
Unaprijed Hvala
Srdacan pozdrav!!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Molim pomoć, imam dva pitanja

Da li vam se događa da se na note 4 uopće ne upali lampica na zaslonu za pristigle mailove. Ovo se događa otprilike u omjeru 50/50. Prije 4-ke sam imao note 2 na kojem bi se takođe znalo desiti ali veoma rijetko.

Kada s neta  pokušam nešto podjeliti-poslati na neku od apl. npr. Whatsup,  otvori mi se samo yahoo.com. Koristim samsungov browser i do prije dva dana je radio normalno. Pokušao sam rješiti ali ništa. Jeli možda netko ima ideju? Na Chromu radi normalno, ali pošto volim koristiti ovaj drugi pretraživač volio bih ga i dalje koristit. Vjerovatno sam nešto negdje promjenio u postavkama.?

 Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Nakon ovog zadnjeg updatea primjetio sam da mi ne radi IR blaster...da li vama radi IR nakon zadnjih updatea? Imam ovu poljsku verziju...

Imam jos mjesec dana garancije pa cu se pozabaviti rootanjem da mozda dobijem malo vis e battery lifea(mada do sada mob je radio savrseno dok nije baterija pocela zafrkavat; kupio ovu "Just"bateriju sa ebaya i sad sve ok )

Kakvo je stanje sa IR blasterom i Romovima? Je li to funkcionira u praksi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Meni na s6 nakon updatea nije radio HR senzor ali nisam radio factory reset. Kad sam to uradio sve proradilo...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Onda cu probat factory reset...

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Bogme cudni problemi,jesu baterije kupljene oem u ducanu   ili preko njuskala? nisam nikad imao takav problem

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
neaktivan
offline
Rom za Samsung Galaxy Note 4 910C

Prije tjedan dana kupio sam 910C, htio sam 910F ali me prodavač na ebay-u prevario, duga priča.

Naime 910F sam htio jer sam prethodno imao S4 sa qualcomm chipsetom i upoznat sam sa svim kvalitetnijim romovima baziranim na qualcomm chipset-u.

Tražim custom rom ali samo stock basesd ili ako mi možete nešto preporučit.

Bez obzira na garanciju itd... tel sam roota i instalira TWRP

910F ima daleko bolju podršku na xda....ili ja neznam naći nešto što bi me zadovoljilo za 910C

Zasad sam u razmatranje uzeo:

Ditto rom i

eRobot rom

Oba roma su bazirana na Marshmallow-u i htio bi marshmallow rom....

 

Molit ću vas za preporuke

 

Lijepi pozdrav

Mladen

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rom za Samsung Galaxy Note 4 910C
xcvb kaže...

Prije tjedan dana kupio sam 910C, htio sam 910F ali me prodavač na ebay-u prevario, duga priča.

Naime 910F sam htio jer sam prethodno imao S4 sa qualcomm chipsetom i upoznat sam sa svim kvalitetnijim romovima baziranim na qualcomm chipset-u.

Tražim custom rom ali samo stock basesd ili ako mi možete nešto preporučit.

Bez obzira na garanciju itd... tel sam roota i instalira TWRP

910F ima daleko bolju podršku na xda....ili ja neznam naći nešto što bi me zadovoljilo za 910C

Zasad sam u razmatranje uzeo:

Ditto rom i

eRobot rom

Oba roma su bazirana na Marshmallow-u i htio bi marshmallow rom....

 

Molit ću vas za preporuke

 

Lijepi pozdrav

Mladen

 Bolje da si uzeo 910C, jer koliko vidim puno je veca podrska za custom romove. Ja sam na svom imao eRobot v14 ja mislim. Mobitel ja osobno vise ne koristim, ali je prosljeđen drugom clanu obitelji, i sve stima kako treba.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rom za Samsung Galaxy Note 4 910C

Bolja podrška !!!!????????

 

Ajde neka mi netko nađe nešto slično Omega romu...

Neka mi netko nađe nešto slično Echoe romovima

 

Ova dva šta sam naveo, za 910C nisu stock romovi, nego portovi od S7 i ostali...

 

Ovaj telefon je govno u odnosu na 910F verziju, govno koje smrdi i na xda...

Toliko o mom ljubljenom govnu----

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rom za Samsung Galaxy Note 4 910C
xcvb kaže...

Bolja podrška !!!!????????

 

Ajde neka mi netko nađe nešto slično Omega romu...

Neka mi netko nađe nešto slično Echoe romovima

 

Ova dva šta sam naveo, za 910C nisu stock romovi, nego portovi od S7 i ostali...

 

Ovaj telefon je govno u odnosu na 910F verziju, govno koje smrdi i na xda...

Toliko o mom ljubljenom govnu----

 Bome ja za svoju F verziju nisam nasao ni jedan custom rom koji je dobar. Dok sam za C varijantu imao na pretek izbora. eRobot je jedan od onih na kojemu sam najduze ostajao jer je najstabilniji rom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rom za Samsung Galaxy Note 4 910C

Erobot je još uvijek 5.1.1

 

Omega rom samo treba probati, a

Echoe romovi su još za koplje bolji http://www.echoerom.com/

 

Ja jednostavno nemogu naći stock rom za 910C

 

AOSP me ne zanimaju jer svaki ima nedostataka....a za ovo govno već pregovaram da ga prodam ili zamijenim za 910 F

12 godina
offline
Re: Rom za Samsung Galaxy Note 4 910C
xcvb kaže...

Erobot je još uvijek 5.1.1

 

Omega rom samo treba probati, a

Echoe romovi su još za koplje bolji http://www.echoerom.com/

 

Ja jednostavno nemogu naći stock rom za 910C

 

AOSP me ne zanimaju jer svaki ima nedostataka....a za ovo govno već pregovaram da ga prodam ili zamijenim za 910 F

 kako nema ?

 

Erobot 6.0.1.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Off-Topic
Ako bi netko mijenjao Note 4 za S6,neka mi posalje PM.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pitanje. Note 4 n910c mbo, ima tko, i koliko novaca?

No me interesa nada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Treba mi nova baterija za mobitel, cjene su od 80kn pa do 300kn, kako znati koja valja i dobra je aopet da nije preskupa???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Miki_16 kaže...

Treba mi nova baterija za mobitel, cjene su od 80kn pa do 300kn, kako znati koja valja i dobra je aopet da nije preskupa???

 na amazonu ima original baterija, moja je kostala 20ak dolara, uzeo dvije "za svaki slucaj"

 

https://www.amazon.com/gp/product/B00NT2X4XG/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

 

obje zapakirane u original kutiji, sold by amazon a ne od nekog treceg vendora

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!
u obzir dolaze ebay u aliexpres samo xD
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice