Priznavanje garancije?

poruka: 20
|
čitano: 10.168
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Priznavanje garancije?

Dakle zanima me hoce li mi priznati jamstvo ako je razbijeno zadnje staklo na uredaju? (iphone4)

znaci vec duze vrijeme mi ne radi wifi i prosli tjedan mi je prestala radit lock tipka pa ubrzo i home tipka, i taman da cu ga sutra odnijet u tcentar da ga salju na servis kad ono padne sa stolica danas popodne i pukne zadnje staklo...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
tesko
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Priznavanje garancije?

frendu na ip5 riknule su volume +/- tipke pa je samo na račun toga dobio novi uređaj... da nisam bio sa njim u storeu ne bi mu vjerovao.

 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Priznavanje garancije?

ma znam to, naravno da ce mjenjat uredaj ako se neda popravit, no ja nekako mislim da ce oni rec posto je razbijeno zadnje staklo da su se tipke i wifi pokvarili od udarca tj mehanicki kvar sto nije istina, al to se ne moze dokazati naravno..

Jedino da promjenim zadnje staklo i onda im saljem..

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Priznavanje garancije?

To zadnje staklo na iPhone-u 4 se promijeni doslovno u 3 minute, naruci s ebaya zadnje staklo i odvijac...

 

Samo pazi da vijke ne ostetis prilikom opustanja i pritezanja.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Priznavanje garancije?

Kao prvo, apple ne popravlja mobitele. Daje novi za bilokakav problem hardverske prirode.

Drugo, kako pobogu imaš još jamstva na ip4?!?

Treće, da nekim divnim čudom imaš, ne vrijedi ti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
maks0806 kaže...

Kao prvo, apple ne popravlja mobitele. Daje novi za bilokakav problem hardverske prirode.

Drugo, kako pobogu imaš još jamstva na ip4?!?

Treće, da nekim divnim čudom imaš, ne vrijedi ti

 kako pobogu nebi imao? i dan danas se moze uzet ip4 s jamstvom,a vidis da je uzeo u t-mobile-u...ne pricaj gluposti, i ne salje na servis apple-u vec t-centru

 

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
neaktivan
offline
Re: Priznavanje garancije?
foobar333 kaže...

Dakle zanima me hoce li mi priznati jamstvo ako je razbijeno zadnje staklo na uredaju? (iphone4)

znaci vec duze vrijeme mi ne radi wifi i prosli tjedan mi je prestala radit lock tipka pa ubrzo i home tipka, i taman da cu ga sutra odnijet u tcentar da ga salju na servis kad ono padne sa stolica danas popodne i pukne zadnje staklo...

 Koje zadnje staklo ?! valjda misliš prednje staklo tj. "diđitilajzer" tj "touch staklo".Ako ti je puklo, neće ti priznat garanciju, sigurno.To je mehanički kvar prouzročen od korisnika, di će ti to priznat.

Apachy kaže...

frendu na ip5 riknule su volume +/- tipke pa je samo na račun toga dobio novi uređaj... da nisam bio sa njim u storeu ne bi mu vjerovao.

 

 Čudo, nema šta, pa naravno da su mu dali drugi, servisi i slanje dijelova po svijetu košta, više nego da ti daju drugi Ajfon, da ne govorimo o dobroj promiđbi i glasu firme.Dobra politika i PR.Zadovoljstvo korisnika na prvom mjestu.Kakvi god da jesu, u Appleu nisu glupi.Uvale ti uređaj koji njih izađe cca 1000 kuna, za 5500 - 8000 hiljadaaaa, i još da te zavlače sa servisom.Nema logike.Toliko čovjeka ostrižu, pa da još i bleji po servisima.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
13 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
Baotica kaže...
foobar333 kaže...

Dakle zanima me hoce li mi priznati jamstvo ako je razbijeno zadnje staklo na uredaju? (iphone4)

znaci vec duze vrijeme mi ne radi wifi i prosli tjedan mi je prestala radit lock tipka pa ubrzo i home tipka, i taman da cu ga sutra odnijet u tcentar da ga salju na servis kad ono padne sa stolica danas popodne i pukne zadnje staklo...

 Koje zadnje staklo ?! valjda misliš prednje staklo tj. "diđitilajzer" tj "touch staklo".Ako ti je puklo, neće ti priznat garanciju, sigurno.To je mehanički kvar prouzročen od korisnika, di će ti to priznat.

Apachy kaže...

frendu na ip5 riknule su volume +/- tipke pa je samo na račun toga dobio novi uređaj... da nisam bio sa njim u storeu ne bi mu vjerovao.

 

 Čudo, nema šta, pa naravno da su mu dali drugi, servisi i slanje dijelova po svijetu košta, više nego da ti daju drugi Ajfon, da ne govorimo o dobroj promiđbi i glasu firme.Dobra politika i PR.Zadovoljstvo korisnika na prvom mjestu.Kakvi god da jesu, u Appleu nisu glupi.Uvale ti uređaj koji njih izađe cca 1000 kuna, za 5500 - 8000 hiljadaaaa, i još da te zavlače sa servisom.Nema logike.Toliko čovjeka ostrižu, pa da još i bleji po servisima.

 Al se guraš a neznaš. iPhone 4 i 4S imaju iza staklo umjesto metalnog il plastičnog poklopca 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 12:02 (Ivanjino96).
12 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
dado16 kaže...
maks0806 kaže...

Kao prvo, apple ne popravlja mobitele. Daje novi za bilokakav problem hardverske prirode.

Drugo, kako pobogu imaš još jamstva na ip4?!?

Treće, da nekim divnim čudom imaš, ne vrijedi ti

 kako pobogu nebi imao? i dan danas se moze uzet ip4 s jamstvom,a vidis da je uzeo u t-mobile-u...ne pricaj gluposti, i ne salje na servis apple-u vec t-centru

 

 AJDE MOLIM TE GDJE?

13 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
maks0806 kaže...
dado16 kaže...
maks0806 kaže...

Kao prvo, apple ne popravlja mobitele. Daje novi za bilokakav problem hardverske prirode.

Drugo, kako pobogu imaš još jamstva na ip4?!?

Treće, da nekim divnim čudom imaš, ne vrijedi ti

 kako pobogu nebi imao? i dan danas se moze uzet ip4 s jamstvom,a vidis da je uzeo u t-mobile-u...ne pricaj gluposti, i ne salje na servis apple-u vec t-centru

 

 AJDE MOLIM TE GDJE?

 Tu

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
15 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
garanciju ti daje t-mobile ako uzmes kod njih...
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Priznavanje garancije?

Kakvi ste vi jao... Ona garancija šta lik s njuškala daje, s njom komotno možeš dupe obrisat. A tmobile daje godinu jamstva na iphone, dok zadnji ip4 u tcomu je prodan 2013-e. Nebuloze pišete a pojma nemate

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
maks0806 kaže...

Kakvi ste vi jao... Ona garancija šta lik s njuškala daje, s njom komotno možeš dupe obrisat. A tmobile daje godinu jamstva na iphone, dok zadnji ip4 u tcomu je prodan 2013-e. Nebuloze pišete a pojma nemate

 Nije istina da je 2013. zadnji prodan. Nedavno je bilo čišćenje skladišta t mobile i našli su još par komada pa su ih prodaval vrlo jeftino. Tako je bilo i prije nekih godinu dnaa riješavali se zaliha i prodavali u pol cijene i više. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
15 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
maks0806 kaže...

Kakvi ste vi jao... Ona garancija šta lik s njuškala daje, s njom komotno možeš dupe obrisat. A tmobile daje godinu jamstva na iphone, dok zadnji ip4 u tcomu je prodan 2013-e. Nebuloze pišete a pojma nemate

 Posto sam radio u t-mobile-u, garanciju uvijek dobiva pri kupnji uredaja, bila to godina ili 2 godine...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Priznavanje garancije?

Pa dobiju, ali zadnji ip4 je prodan prije više od dve godine,a garancija je godinu dana. Znaci vec godinu ipo nema jamstva...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
maks0806 kaže...

Pa dobiju, ali zadnji ip4 je prodan prije više od dve godine,a garancija je godinu dana. Znaci vec godinu ipo nema jamstva...

 Garancija na svaki mobitel u EU je minimalno 2 godine.

9 godina
neaktivan
offline
Priznavanje garancije?

Kupio sam prosle godine novi ip4 nakon sto mi se stari ip4 pokvario, uredno sam dobio garanciju koja vrijedi jos 2 mjeseca skoro.Tako da ako nemate nista pametnoga reci u vezi mog pitanja nemojte nista govoriti bolje..

Dakle, velike su sanse da mi nece priznat garanciju? Znaci ne ocekujem naravno da mi promjene zadnje staklo, samo zelim da rjese problem s lock i home tipkom i wifijom..

U najgorem slucaju cu uzet staklo sa ebaya, s tim da opet postoji sansa da oni skuze da to nije original staklo pa ode garancija i tako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
maks0806 kaže...

Pa dobiju, ali zadnji ip4 je prodan prije više od dve godine,a garancija je godinu dana. Znaci vec godinu ipo nema jamstva...

 kak ne shvacas, jos uvijek prodavaju ip4, samo kad imaju na skladistu, i kad uzmes imas od godinu do 2 god najmanje, kao sto kaze kolega gore da je za eu uvijek 2 godine jamstva mobitela

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Priznavanje garancije?
dado16 kaže...
maks0806 kaže...

Pa dobiju, ali zadnji ip4 je prodan prije više od dve godine,a garancija je godinu dana. Znaci vec godinu ipo nema jamstva...

 kak ne shvacas, jos uvijek prodavaju ip4, samo kad imaju na skladistu, i kad uzmes imas od godinu do 2 god najmanje, kao sto kaze kolega gore da je za eu uvijek 2 godine jamstva mobitela

 Ne možeš mu dokazati, pusti ga. To je kaj sam i ja gore napisao imali su na skladištu zaliha pa su ih prodavali po jetinim cijenama. I nedavno je bilo par komada u ponudi ali to odmah ode. Kako nađu u skladištu nekom još koji uređaj tak ih stave na prodaju. Nema veze kaj je 2013. završila prodaja iPhone 4 kako kaže kolega maks0806.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice