Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.936
|
čitano: 10.919.069
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ali, jedno je sigurno, sta god da uzmes neces pogrijesiti. 
Zen 5 je olicenje stabilnosti sto nisam vjerovao da se moze postici kod androida, jedini nedostatak je baterija koja se puni svaki dan ako aktivno koristis telefon ali to je nedostatak svih telefona jakog hardvera.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Ima užasnu prednju kameru?

A traži onda za 2500 možda nađeš bolju

 nemora za 2500, eto uzme S4 za 1300 i ima postenu prednju kameru, ono na g2 je sranje od kamere naspram ove od s4, oba su mi bila u ruci a u sobi slabije osvijetljenje i na g2 slika je katastrofa, nije cak ni u 30 fps-a...tak da nemojte toliko dizat taj g2 u nebesa, nije savrsen...

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Evo gledam sad po njušci za 1300kn mogu dobit s4 od nekoga kome je dobro padao po podu. Ovi "novi" sa njuške su po 2000, lg g2 se nađe po 1800 "novi". A koliko je sveukupno lg g2 bolji od s4, o tome mislim nemoramo raspravljat.

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ma znam bolji je ali sto se kamere tice to ne, hebes mobitel kojem i prednja i zadnja rade u 15 fps-a, ko da imam 5 god star mobitel, dobar je za nekoga ko gleda samo performanse i nista drugo, ja se nedam sa s4 zbog amoleda i kamere...a dobro ja sam ga u 11. mjesecu uzeo za 1600 na sve mreze u savrsenom stanju pa sam pretpostavljao da je sad 1300 ali izgleda da dobro drzi cijenu 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, evo i mene napokon s rane suspenzije, nazalost moja iskrenost i pokusaj otkrivanja trollera je rezultiralo kaznom od 2 dana zabrane pristupa forumu, al eto samo nek se zna. Inace kome god treba neka pomoc javite se na PM 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
@domac5

Lollipop je popravio framerate kamere na g2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

Može preporuka za neki smartphone da :

 

1. Je slične veličine kao Galaxy Note 4

2. Barem 32 GB interne

3. Mogućnost za SD card, poželnjo do 64GB

4. Bijele boje

5. Dobra kvaliteta stražnje kamere

6. Da ima diktafon  (znam.... znam...)

 

Može biti i neki kineski samo da ima garanciju i da ne prelazi budžet od 1800 kn ( naravno može i manje)

Volio bih da je brz no ne treba nista ekstra

Tko preporuči najbolji dobije cookie 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Brunsky kaže...

Pozdrav,

 

Može preporuka za neki smartphone da :

 

1. Je slične veličine kao Galaxy Note 4

2. Barem 32 GB interne

3. Mogućnost za SD card, poželnjo do 64GB

4. Bijele boje

5. Dobra kvaliteta stražnje kamere

6. Da ima diktafon  (znam.... znam...)

 

Može biti i neki kineski samo da ima garanciju i da ne prelazi budžet od 1800 kn ( naravno može i manje)

Volio bih da je brz no ne treba nista ekstra

Tko preporuči najbolji dobije cookie 

 

 Asus Zenfone 2 odlican mob za ovo sto si ti opisao 

12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Brunsky kaže...

Pozdrav,

 

Može preporuka za neki smartphone da :

 

1. Je slične veličine kao Galaxy Note 4

2. Barem 32 GB interne

3. Mogućnost za SD card, poželnjo do 64GB

4. Bijele boje

5. Dobra kvaliteta stražnje kamere

6. Da ima diktafon  (znam.... znam...)

 

Može biti i neki kineski samo da ima garanciju i da ne prelazi budžet od 1800 kn ( naravno može i manje)

Volio bih da je brz no ne treba nista ekstra

Tko preporuči najbolji dobije cookie 

 

http://www.wowshop.hr/gionee-elife-e7-white.html

Jedino nema utor za sd-a, pa ako ti to nije presudno...

Imaju bijeli i crni, bijeli je navodno nedostupan ali mislim da se to naruči bez problema.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Brunsky kaže...

Pozdrav,

 

Može preporuka za neki smartphone da :

 

1. Je slične veličine kao Galaxy Note 4

2. Barem 32 GB interne

3. Mogućnost za SD card, poželnjo do 64GB

4. Bijele boje

5. Dobra kvaliteta stražnje kamere

6. Da ima diktafon  (znam.... znam...)

 

Može biti i neki kineski samo da ima garanciju i da ne prelazi budžet od 1800 kn ( naravno može i manje)

Volio bih da je brz no ne treba nista ekstra

Tko preporuči najbolji dobije cookie 

 

Zenfone 2, bas kao sto ti je receno iznad. A izgleda da cu i ja preci na novi Zenfone, nesto se mozgam ovih dana a imam kupca za svoj "stari" :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel do 1300 kn (na webshopu), bilo koji brand. Zahtjevam samo odličnu kameru, a ostalo što bolje za tu cijenu...hvala :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
cdinamo kaže...

Mobitel do 1300 kn (na webshopu), bilo koji brand. Zahtjevam samo odličnu kameru, a ostalo što bolje za tu cijenu...hvala :)

 Asus ZenFone 5 8gb  

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 18:50 (ivanoman).
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
cdinamo kaže...

Mobitel do 1300 kn (na webshopu), bilo koji brand. Zahtjevam samo odličnu kameru, a ostalo što bolje za tu cijenu...hvala :)

https://www.alzashop.com/samsung-galaxy-siii-neo-gt-i9301i-blue-d1967574.htm

Bolju kameru nećeš naći u tom rangu i za tu cijenu, best buy.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bill_jobs kaže...
cdinamo kaže...

Mobitel do 1300 kn (na webshopu), bilo koji brand. Zahtjevam samo odličnu kameru, a ostalo što bolje za tu cijenu...hvala :)

https://www.alzashop.com/samsung-galaxy-siii-neo-gt-i9301i-blue-d1967574.htm

Bolju kameru nećeš naći u tom rangu i za tu cijenu, best buy.

 Ne obaziri se na ovog lika, žesši troller, ali imaš u temi dosta pohvala za Asus ZenFone 5 

EDIT: Jel itko zna kad ce doc Zenfone 5 na alzi od 16gb?

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 21:42 (ivanoman).
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

@bill_jobs - prestani ljude navodit da troše novce na glupost. Zen je za klasu bolji telefon. 

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Predložite mi best buy mob do 2500kn po mogučnosti da bude do 5 inča, trenutno koristim Nexus 5 i planiram ga prodat, ako se isplati uopće?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 8:39 (The_K).
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Po meni, nexus je jos uvijek odlican. Ja nebi prodavao, nit mislim da se isplati. Abaš ako želiš, za 2500 se nađe na njušci lg g3 sa 2 god gare.

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 8:44 (molnyi).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zanima me da li je netko od vas uzeo na produženje pretplate kod t coma samsung galaxy gear s? Pričao sam s agentom i on kaže da se uz njega dobije i sim kartica pošto podržava razgovore, sms i surfanje. Naravno da je da kartica s drugim  brojem i zanima me da li netko zna ako je to produženje ugovora u čemu je fora? Imat ću dvije sim kartice s dva različita broja i s jednom pretplatom ili s dvije pretplate? Naravno da se ne može koristiti dvije sim kartice s istim telefonskim brojem. U čemu je onda fora s proslijeđivanjem sms-a i poziva sa smartfona na gear s? Kako je to izvedeno? Ako se to ne može koja je onda svrha tog pametnog sata u t com tarifi? Cijeli smisao i je da se pozivi i sms-ovi proslijeđuju na smart sat.....ili je to izvedio pomoću blutootha kao kod prijenosnih buletooth zvučnika koji imaju tu mogućnost? Bio bih zahvalan na pojašnjenju....

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 20:22 (riverside).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pranja kaže...
exer1234 kaže...

 nije istina.. 

 

nekom mob treba samo za sms i pozive. dakle dovoljan mu je mob od 200 kn. dal je to najbolji mob na svijetu? :D  

 Pa u tome i jest stvar-za tu osobu je to savršen mob.

exer1234 kaže...

ajmo ovako.. sta je po vama bolje od ova 2? 

 

 

http://www.wowshop.hr/inew-v1-black.html

 

ili 

 

 

http://www.wowshop.hr/doogee-dg310-black.html

 

istih su karakteristika, cijena razlicita.. sta je "sigurnijA" kupnja?

 Radije uzmi Doogee-ima veću rezoluciju. No iNew ima bolju kameru-ovisi što više preferiraš. I jedan i drugi imaju garanciju tako su oba sigurna kupnja.

 

kupio sam v1 nedavno u wowshopa za 749 kuna i super zadovoljan sam, rezolucija je nešto lošija ali me to ne dira ni najmanje,  kamera je odlična dok snimaš na dnevnom svijetlu, mobitel je iznimno brz i pokreće sve moderne igrice kao real racing itd. nosim ga na posao, radim kao bauštelac i nemam nikakvu zastitu na njemu čak ni foliju koju sam dobio uz njega gg3 ipak dobro štiti od ogrebotina, baterija traje dan ako igram igrice i gledam videe na jubito. a ako ne, ako ga koristim samo za pozive i poruke, reci cu samo da je jednom trajala 5 dana (čitaj pet). a što se tiće doogee dg310 to sam rekao sestri da kupi (bila pokusni kunić za wowshop) kada pričam s njom jako se slabo čuje druge stvari što mogu reći o njemu je da slika izgleda izvrsno, ima dobar odziv tuchscreena, i primjetio sam da joj je ispao masu puta jer je svaki ćošak okrznut ali i dalje radi, rodica je kupila turbo2014 od dugog i baterija nije valjala punila se cijeli dan da bi se ispraznila za par sati pa je zamijenila za pixels i zadovoljna je s njime. ukratko iz svoh iskustva preporučujem v1, iako je malo slabija kvaliteta izrade, mobitel je ogroman ali pošto imam malo veće šape meni je taman za rad s jednom rukom.

 

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi dosta hvale taj mobitel. Meni se osobno ne sviđa zbog 1gb rama, no mnogima to ne smeta. Pogledaj si par review-a po youtube-u ili odi na forumu na temu motorola moto g,  tamo ćeš saznati mnogo stvari koje te zanimaju. I ako kupuješ, uzmi sa co.uk ne sa .com mobicity jer sa .com ne šalju iz eu.

Bene docet, qui bene distinguit.
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

xperia z2 ili LG G2 ? sve je bitno i mob je za koristenje u dalju buducnost znaci ne mjenja se cesto

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tpg kaže...

xperia z2 ili LG G2 ? sve je bitno i mob je za koristenje u dalju buducnost znaci ne mjenja se cesto

 Teško je odlučiti ti se jer su mobiteli skoro slični po spec. no malo bolji ti je z2 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...
tpg kaže...

xperia z2 ili LG G2 ? sve je bitno i mob je za koristenje u dalju buducnost znaci ne mjenja se cesto

 Teško je odlučiti ti se jer su mobiteli skoro slični po spec. no malo bolji ti je z2 

 po meni LG G2 mi ima ljepsi softver i brz je...z2 nisam probao al po specifikacima ipak 3 gb rama za dalju buducnost i bolja cam. u dilemi sam velikoj

volim sto vole mladi
12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Probaj pa se odluči, nema tu neke velike razlike. Z2 bolje radi, G2 bi možda imao bolju kameru, tu nisam siguran. Što se materijala tiče, Z2 je izrađen od stakla, znači više premium materijal od plastike koja je na G2, ali to ovisi kako kome paše. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deawood kaže...

Probaj pa se odluči, nema tu neke velike razlike. Z2 bolje radi, G2 bi možda imao bolju kameru, tu nisam siguran. Što se materijala tiče, Z2 je izrađen od stakla, znači više premium materijal od plastike koja je na G2, ali to ovisi kako kome paše. 

 Koristio sam G2 od frenda par dana,iznenadio me je fluidnosti(lollipop) sam digao na njega.Ali me kamera razocarala,bas sam pisao tamo na tebi od Lg G2..moj stari s3 ima dosta bolju.Ili je do njegovog moba,vidio sam da mu je ispadao par puta pa mozda se je ostetilo nesto ne znam.

volim sto vole mladi
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Z2 ima miljama bolju kameru, G2 ima solidnu kameru.. U svakom slučaju Z2 je bolji izbor

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Z2 ima miljama bolju kameru, G2 ima solidnu kameru.. U svakom slučaju Z2 je bolji izbor

 tako sam nesto i pretpostavljao.daj mi samo jos recite da li je Z2 fluidna..nemam ti ja to gdje probavati pa onda ovako moram.

 

hvala vam međuostalom

volim sto vole mladi
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Z2 je jedan od najfluidnijih androida, sa vrhunskom ako ne i najboljom baterijom na tržištu. Kamera je najbolja u Z seriji (bolja i od Z3), pogotovo 4.4.4 update-om koji je donio super poboljšanja u Superior auto modu i punoj rezoluciji. Vrhunska izrada, super ekran.. Mobitel stvarno bez greške :)

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Z2 je jedan od najfluidnijih androida, sa vrhunskom ako ne i najboljom baterijom na tržištu. Kamera je najbolja u Z seriji (bolja i od Z3), pogotovo 4.4.4 update-om koji je donio super poboljšanja u Superior auto modu i punoj rezoluciji. Vrhunska izrada, super ekran.. Mobitel stvarno bez greške :)

 onda pada Z2 hvala ti puno si mi pomogao i pomogli .

volim sto vole mladi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice