OPPO Find X

poruka: 4
|
čitano: 2.107
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
OPPO Find X

U 20:45 počelo predstavljanje novog flagshipa od kompanije OPPO. Nakon jako inovativnih uređaja iz Find serije, 5, 7a i 7, četiri godine OPPO nije imao pravi flagship.
Dosta su se fokusirali na mid-range overpriced selfie telefone koji su popularni u Indiji i Kini. Eto, nakon 4 godine predstavljaju novi flagship, i to kakav.

Također, spomenut je ulazak na EU tržište i za početak Francuska, Španjolska, Italija i Nizozemska. 

93,8% screen-to-body ratio. Bez notcha, jako jako mali bezeli(mnogi će reći bezelless) i poprilično malen chin.

Solution za front kameru i senzore je u pop up gornjem djelu telefona. Između ostalog, sa stražnje strane tog popupa se nalaze i stražnje kamere. 

Za otključavanje koriste tu prednju kameru od 25MP i O-face tehnologiju. E sad, opet se postavlja pitanje trajnosti pop-up mehanizma.

Stražnje kamere 16+20MP sa OIS. Nažalost nema spomena o 5x optičkom zoomu.

OS je ColorOS 5.1 baziran na Oreu, podrška za Android P Beta. Voice unlock. 

Snapdragon 845. 

VOOC Flash Charge, 3730mAH baterija. 

Ostatak specifikacija vjerojatno 8GB RAMa, 256GB ROM, 6.4" AMOLED screen(Panoramic Arc Screen). 

Partnership sa Lamborghinijem, Find X Lambo edition. Manja baterija 3400 mAH, SuperVOOC Flash Charge, 10V5A, do kraja napunjeno za 35 minuta.

Cijena 999€. Dostupno od kolovoza.

Lambo Edition 1699€.

 

Also, Verge se malo prešao pa ujutro objavio ovaj video.

 

Više slika i dodatne informacije kako postaje dostupno. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 21:41 (mystik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OPPO Find X

Kak će caseovi s tim funkcionirat 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
OPPO Find X

Ne vidim problem s caseovima. Ostave gornji dio otvoren i gotovo. Pretpostavljam da će ponuditi i neki flip case, pa opet neće trebat vrh.

Iako ja osobno case na mobu ne koristim. Nikad nisam i vjerojatno nikad neću. Pogotovo staviti case na nešto ovakvo. Ubije svaki detalj po kojem iskače iz mase bezglavih kopija Samsunga i Applea.

To me čudi kod dosta ljudi i frendova. Cvile kak su uređaji debeli(ono wtf, imaju 6-7mm) i onda nakelji pol centimetra debelu masku.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OPPO Find X

Kuzim, i ja preferiram neke minimalne tipa TPU case samo da poboljsa grip.. na display nikad nista ne lijepim

 

Ali za ovakav tip uređaj sa tim ogromnim pomičnim sustavom i neki mali pad bi bio katastrofalan.. pristup od Viva sa samo pomicnom kamerom mi se cini boljim...

 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice