OnePlus 12

poruka: 135
|
čitano: 29.971
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 mjeseca
offline
OnePlus 12

Možete uzeti OnePlus Ace 3 Pro koji je dostupan samo za kinesko tržište.  Ima procesor Snapdragon 8 Gen 3, bateriju 6100 mAh, a jedina mana mobitela je USB-C utor jer ima USB-C 2.0. Umjesto OxygenOS ima ColorOS. Mobitel iako je namijenjen samo za kinesko tržište ima i hrvatski jezik. Šta se tiče frenkvencija nema samo band 20 za 4G

 

OnePlus Ace 3 Pro 16GB RAM-a i 512GB - 699 USD

 

This phone is a Chinese edition, pre-installed global Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported.

 

https://www.giztop.com/oneplus-ace-3-pro.html

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-ace-3-pro

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2024 14:12 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 12
Witcher1 kaže...

Možete uzeti OnePlus Ace 3 Pro koji je dostupan samo za kinesko tržište.  Ima procesor Snapdragon 8 Gen 3, bateriju 6100 mAh, a jedina mana mobitela je USB-C utor jer ima USB-C 2.0. Umjesto OxygenOS ima ColorOS. Mobitel iako je namijenjen samo za kinesko tržište ima i hrvatski jezik. Šta se tiče frenkvencija nema samo  band 20 za 4G

 

OnePlus Ace 3 Pro 16GB RAM-a i 512GB - 699 USD

 

This phone is a Chinese edition, pre-installed global Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported.

 

https://www.giztop.com/oneplus-ace-3-pro.html

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-ace-3-pro

 Ako barem bankovne aplikacije rade oke, za 425e ovo je zvijer.

Pod kompromise bi dodao jos android auto, na color os nikad ne radi. 

16 godina
offline
OnePlus 12

Ak zelite OP12 koji je za nase trziste, kupite ga onda u EU, da cijena je veca, al je i dalje je povoljniji neg ostali flagsipi, za one koji gledaju da ima esim i gar.2god.; ima ga neutrino.hr 900€, gar.2god. A nasao i na gomibo.hr OP12 855€.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2024 11:14 (zvonac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: OnePlus 12
domac5 kaže...
Witcher1 kaže...

Možete uzeti OnePlus Ace 3 Pro koji je dostupan samo za kinesko tržište.  Ima procesor Snapdragon 8 Gen 3, bateriju 6100 mAh, a jedina mana mobitela je USB-C utor jer ima USB-C 2.0. Umjesto OxygenOS ima ColorOS. Mobitel iako je namijenjen samo za kinesko tržište ima i hrvatski jezik. Šta se tiče frenkvencija nema samo band 20 za 4G

 

OnePlus Ace 3 Pro 16GB RAM-a i 512GB - 699 USD

 

This phone is a Chinese edition, pre-installed global Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported.

 

https://www.giztop.com/oneplus-ace-3-pro.html

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-ace-3-pro

 Ako barem bankovne aplikacije rade oke, za 425e ovo je zvijer.

Pod kompromise bi dodao jos android auto, na color os nikad ne radi. 

 OnePlus Ace 3 Pro je prvi OnePlus mobitel koji ima Glacier Battery, a i budući OnePlus mobiteli će imati Glacier Battery.  Najbolje je pričekati OnePlus 13 koji će sigurno imati Glacier Battery.

 

https://www.gsmarena.com/oneplus_promises_4year_battery_health_for_all_its_future_smartphones-news-63382.php

 

OnePlus Ace 3 Pro launched: Say goodbye to battery anxiety

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2024 14:12 (Witcher1).
5 godina
offline
OnePlus 12

Od Oneplus 12 sitničarenja oko 5G smo došli na preporuku drugih kineskih verzija telefona bez globalne podrške softvera i očitog manjka bandova za mreže. 

Kupovati neku kinesku verziju mid-range telefona nema smisla. Drugačija stvar je bila kod Oppo X6 i X7 Pro/Ultra i ostalih tipa Vivo gdje su naspram cijena stvarno odstupali od europskih dostupnih flagship telefona naspram što su nudili. Dijelim samo svoje osobno mišljenje. Ista stvar je kod Oneplus 12 - koji se smjestio kompromisima visoko na ljestvicu izbora ljudima, cjenovno, a izbor smo dobili sa visoko preporučenog TradingShenzhena jer kineska verzija jako malo odstupa od globalne. Ekipa prelazi sa S24 Ultra/S23 Ultra zbog kamera na primjer na njega npr.

 
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...

Ak zelite OP12 koji je za nase trziste, kupite ga onda u EU, da cijena je veca, al je i dalje je povoljniji neg ostali flagsipi, za one koji gledaju da ima esim i gar.2god.; ima ga neutrino.hr 900€, gar.2god. A nasao i na gomibo.hr OP12 855€.

 

Uvijek je najbolje naručivati sa službene stranice, a  OnePlus nudi OnePlus Trade-in prilikom naručivanja mobitela

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2024 22:13 (Witcher1).
16 godina
offline
Re: OnePlus 12
Witcher1 kaže...

Uvijek je najbolje naručivati sa službene stranice, a OnePlus nudi OnePlus Trade-in prilikom naručivanja mobitela

 

 

 

 Da, ovo sam tek sad vidio, a baš sam gledao prije al nisam nigdje nalazio taj trade-in.. Uglavnom, isplati se ako se im stari smartfon.

Inače, kupnja iz ostalih dućana kod nas je isto ok a i jeftiniji su neg na OP službenoj stranici, naravno, radi trade-in sistema, kupnja prek OP je tu u prednosti; šteta što OP daje samo godinu dana garancije, al nekaj sam čitao da se može produžiti, vjerojatno uz nekakvu naknadu i sl.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2024 9:38 (zvonac).
14 godina
offline
OnePlus 12

Kaj se tu isplati tocno i kaj je tu najbolje? 

Trade in za iPhone 14 pro max daju 520e, tu na njuski dobim 800 bez problema, za ostale modele ne moram ni gledat onda. 

 

A da bi dao 250e vise naspram china verzije zbog podrske za e sim, bi samo pod uvjetom da putujem cesto u zemlje van eu zone. A kako ne mrdam nikud onda me nekako boli dat tolko novaca vise za nesto sto nikad necu koristit. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 12
domac5 kaže...

Kaj se tu isplati tocno i kaj je tu najbolje? 

Trade in za iPhone 14 pro max daju 520e, tu na njuski dobim 800 bez problema, za ostale modele ne moram ni gledat onda. 

 

A da bi dao 250e vise naspram china verzije zbog podrske za e sim, bi samo pod uvjetom da putujem cesto u zemlje van eu zone. A kako ne mrdam nikud onda me nekako boli dat tolko novaca vise za nesto sto nikad necu koristit. 

 

 

 Pa nije poanta da skuplji rabljeni daš njima, nego se trade-in više orijetnira na jeftinije rabljene smartfone.. Teško da će neko dat ip14pm za trade-in, kad se dobra lova još može dobit za njega kao rabljenog.

 

 

Čuj, nije sad tu samo taj esim, nego je opet jedna godina duža garancija, a i esim nije loša stvar, nebitno je dal se kupuje prek TS ili global verzija, u oba slučaja taj flagšip odnosi pobjedu radi cijene koja je i dalje pun pogodak.

Ako uzmemo cijenu od 900tinjak€, a i to je referenca za kupnju, onda znamo da je konkurencija skuplja kojih 300tinjak€ (S24U, IP15pm itd) a da stvar bude još bolja, ta razlika se povećava ukoliko se kupuje sa TS zato jer mu je onda cijena 600tinjak+€, a to je već razlika u cijeni spram ostalih flagšipa 600€ razlike. U oba slučaja OP12 je bang for buck i s njim se nemre fulat bez obzira jel se plati 900 (neki web shopovi u EU ga nude po 850€) ili 600+€. 

 

Tip je prodaval na njuški OP12 koji je kupljen na TS, veli da je znao da nema esim, ne bi kupovao OP12 prek TS neg bi dao više novaca i kupio "punokrvni" OP12, naravno prodaje ga isključivo i samo zato što nema podrške za esim.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2024 14:17 (zvonac).
13 godina
offline
OnePlus 12

Mob ima fizički dual sim i sad je njemu bitan esim...

Ja planiram tokom jeseni da prodam S24+ i baš uzmem OP12 preko TS.

Oxygen mi je jednostavno više softverski leži i dojam korištenja sa mobitelom je ugodniji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
OnePlus 12

Isplati li se biti član Red Cable Club

 

https://www.oneplus.com/hr/redcableclub

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 12

Android auto ne radi na OP12?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 12
Radi
14 godina
offline
Re: OnePlus 12
ocean77 kaže...

Android auto ne radi na OP12?

 Kazu da radi sa oxygen os, ista prica kao i na op 11 prosle godine.

Ko kupi verziju sa color os nece imati android auto u funkciji. Tak im pise i na stranici 

10 godina
offline
Re: OnePlus 12
domac5 kaže...
ocean77 kaže...

Android auto ne radi na OP12?

 Kazu da radi sa oxygen os, ista prica kao i na op 11 prosle godine.

Ko kupi verziju sa color os nece imati android auto u funkciji. Tak im pise i na stranici 

 

 

Tko prodaje koju verziju?

 

16 godina
offline
Re: OnePlus 12
ocean77 kaže...

 

 

Tko prodaje koju verziju?

 

 Ak se kupuje sa TS, ima u padajućem izborniku, ORG (EN-CHN) i Oxygen OS (za globalno tržište) Android auto radi na OP12.

10 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...
ocean77 kaže...

 

 

Tko prodaje koju verziju?

 

 Ak se kupuje sa TS, ima u padajućem izborniku, ORG (EN-CHN) i Oxygen OS (za globalno tržište) Android auto radi na OP12.

 

Radi na obje verzije znaci, i sa TS i iz njihovog sluzbenog ducana?

16 godina
offline
Re: OnePlus 12
ocean77 kaže...

 

Radi na obje verzije znaci, i sa TS i iz njihovog sluzbenog ducana?

 Sa službenog radi 100%, a kolko vidim i ako je OP12 kupljen na TS android auto radi ako se označi oxygenOS.

3 mjeseca
offline
OnePlus 12

Na kineskoj verziji se može promijeniti ColorOS u OxygenOS

 

https://tradingshenzhen.com/en/content/oneplus-12-how-to-switch-from-color-os-to-oxygen-os

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 12

Ekipa, šta kažu iskustva i komentari, jel oneplus 12 dobra kupnja? tnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 12
NoOne1 kaže...

Ekipa, šta kažu iskustva i komentari, jel oneplus 12 dobra kupnja? tnx

 Odlicna je kupnja, s obzirom kolko kosta u odnosu na konkurenciju tj ostale flagsip smartfone, kupnja je prakticki "no brainer" a i kolko nudi i sto dolazi sve s njim je jasno kao dan, dimenzije smartfona i izgled je predmet rasprave, al to je sve individualno.

 

OP je ove godine napravio odlican posao s tim smartfonom, pohvale dolaze sa svih strana od recenzenata pa do korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2024 17:20 (zvonac).
3 mjeseca
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...
NoOne1 kaže...

Ekipa, šta kažu iskustva i komentari, jel oneplus 12 dobra kupnja? tnx

 Odlicna je kupnja, s obzirom kolko kosta u odnosu na konkurenciju tj ostale flagsip smartfone, kupnja je prakticki "no brainer" a i kolko nudi i sto dolazi sve s njim je jasno kao dan, dimenzije smartfona i izgled je predmet rasprave, al to je sve individualno.

 

OP je ove godine napravio odlican posao s tim smartfonom, pohvale dolaze sa svih strana od recenzenata pa do korisnika.

 Kakav je OnePlus sa ažuiranjima, npr. kada u pitanju ažuiranje nove android verzije

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2024 18:14 (Witcher1).
10 godina
offline
OnePlus 12

Ja bi ga mozda cak i probao ali ne mogu si naci valjani razlog da ostavim S24 Ultra i idem opet na nekog kineza i molim se hoce raditi ovo ili ono.

Gledao sam malo recenzije i vidim da je jako zanimljiv mobitel, pogotovo za cijenu na TS.

Kada bi imao pouzdanu informaciju da radi 100% Android auto, Gpay i sve ostalo sto se podrazumijeva na S24U  mozda bi ga i narucio...naravno sa TS.

Odbija me jedino zakrivljeni ekran, to mi je bas outdated, sada kada to vidim to mi je kao da gledam mob iz 2018.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 12
Witcher1 kaže...

 Kakav je OnePlus sa ažuiranjima, npr. kada u pitanju ažuiranje nove android verzije

 Imam OP Nord 2, i redovito su dolazili updejti. OP12 dok sam izvadio iz kutije odmah me cekao update od 6gb, firm.810.

Kolko sam pratio OP12 prije, bome OnePlus je ko na traci izbacivao updejtove, nadam se ds ce tak i nastavit dalje.

ocean77 kaže...

Ja bi ga mozda cak i probao ali ne mogu si naci valjani razlog da ostavim S24 Ultra i idem opet na nekog kineza i molim se hoce raditi ovo ili ono.

Gledao sam malo recenzije i vidim da je jako zanimljiv mobitel, pogotovo za cijenu na TS.

Kada bi imao pouzdanu informaciju da radi 100% Android auto, Gpay i sve ostalo sto se podrazumijeva na S24U  mozda bi ga i narucio...naravno sa TS.

Odbija me jedino zakrivljeni ekran, to mi je bas outdated, sada kada to vidim to mi je kao da gledam mob iz 2018.

 Na OP12 sve radi osim esim, ak kupujes prek TS, nece te docekat nikakva neugodna iznenadjenja.

 

Da, taj zakrivljeni ekran i mene malo bode u oci, ali, predje se preko toga. 

Navodno ce OP13 doci sa micro curved screen

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2024 21:44 (zvonac).
15 godina
offline
OnePlus 12

Ja sam se isto mislio, ali nisam siguran da mi je pametno napuštat S23 Ultra, s kojim sam izrazito zadovoljan.

Pročešljao sam malo OP community i sve sam bliže mišljenju da i dalje to nije onaj stari OP po pitanju softvera, već da ima mušica.

 

Nemojte šta zamjerit i hvala na odgovorima.

A i tko zna, moguće da ga i isprobam, ako mi upadne povoljno.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 12

Naravno da ima musica kao i svaki smartfon, nit samsung vise nije sto je nekad bio, nastavite niz. 

Dok se kupuje smartfon, onda se rade kompromisi i to vrijedi sa svaki smartfon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 12

Nove AI značajke dolaze na Oneplus uređaje, vjerojatno i 12 dobije kroz nadolazeće nadogradnje;

 

https://elblog.pl/2024/07/15/oneplus-unveils-revolutionary-ai-powered-products/

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...

Naravno da ima musica kao i svaki smartfon, nit samsung vise nije sto je nekad bio, nastavite niz. 

Dok se kupuje smartfon, onda se rade kompromisi i to vrijedi sa svaki smartfon.

 

 

Hmmm, bas naprotiv, Samsung je napokon ono sto je davno trebao biti pocevsi vec od S23 serije.

Napokon imamo ludo dobar SOT, procesore koji se ne griju, max ispeglan SW sa minimalno bugova (ako ih uopce i ima), vizualno jako lijepim UI, pristojnim kamerama koje uz malo podesavanja u settings vise nemaju oversharpening...ja sam bas bio veliki kriticar Samsunga ali sada mu ne nalazim ni priblizno mana kao nekad.

Da, kamere su mu i dalje dosadne, Camera UI pogotovo, ali mob radi posao, imas pouzdan uredjaj koji ce svaku zadacu odraditi pouzdano.

10 godina
offline
OnePlus 12

Ne postoji savrsen telefon. 

Xiaomi 14 ultra

- grije se ko lud

- softver u EU osakacen

- uzasno izbalansirana tezina

 

S23 ultra i s24 ultra imaju isto svojih mana, najviše softverskih, nemaju velike foldere, nemaju vertikalnu ladicu aplikacija, nemaju zakljucavanje aplikacija na otisak prsta itd. 

Kamera kaska za kinezima. 

 

O ajfonu da ne pricam. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: OnePlus 12
ocean77 kaže...
zvonac kaže...

Naravno da ima musica kao i svaki smartfon, nit samsung vise nije sto je nekad bio, nastavite niz. 

Dok se kupuje smartfon, onda se rade kompromisi i to vrijedi sa svaki smartfon.

 

 

Hmmm, bas naprotiv, Samsung je napokon ono sto je davno trebao biti pocevsi vec od S23 serije.

Napokon imamo ludo dobar SOT, procesore koji se ne griju, max ispeglan SW sa minimalno bugova (ako ih uopce i ima), vizualno jako lijepim UI, pristojnim kamerama koje uz malo podesavanja u settings vise nemaju oversharpening...ja sam bas bio veliki kriticar Samsunga ali sada mu ne nalazim ni priblizno mana kao nekad.

Da, kamere su mu i dalje dosadne, Camera UI pogotovo, ali mob radi posao, imas pouzdan uredjaj koji ce svaku zadacu odraditi pouzdano.

Meni je jedna od mana Samsung mobitela šta Samsung mobiteli nemaju Dolby Vision iako razumijem da Samsung ne želi plaćati licencu za DV

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2024 11:57 (Witcher1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice