Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 148.054
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Zakon.
Prava bljeskalica, ali i ledica za svjetliti u mraku.
Izgled kao Lumije 700 mi se najvise svidja! 710 je prema meni najljepsi mobitel kojeg sam ja ikada vidio. Cvrst, sirok, debel!
Jedino je minus aluminiji. Ovaj polikarbonat je zakon pod rukom i pod udarcem!
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
aluminij nije minus, ako ce bit kao na n8, e7 npr
anodizirani alumunij u cijelosti obojan,
da se ne vide ogrebotine, kao kod nekog premium mobitela
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/nokia-lumia-920-black/d373/?typid=2#txt Izgleda da je netko u Tele 2 previse konzumirao BUNIKU.

http://www.downloadmoreram.com/
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Da se pohvalim, od subote navečer sam vlasnik bijela Lumie 920. Nakon pračenja leakova, službene najave, reviewa i dugotrajnog čekanja, konačno je tu.

Nisam imao prveviše vremena da sve pogledam i proučim, ali prvi dojmovi su odlični. To je vjerojatno zato jer sam prešao sa Samsung Omnie 7, nisam očekivao previše novosti. Koliko god pratio vjesti, komentare, gledao na youtubu, neke stvari možeš tek uživo zapaziti. Svi govore da je teška. teška je ako u drugoj ruci držiš nešto što je lakše (iphone 5), ali sam se brzo privikao na težinu, nije mi problem. Veći problem mi je širina, ali ću se i na to vjerojatno ubrzo naviknuti. Još me malo smeta što svjetlo od donje 3 WP tipke pod odrđenim uskim kutem probija kroz spoj stakla i plastike, ali to je vidljivo samo u potpunom mraku. WP8 mi se čini jako brz u usporedbi s 7.5 / 7.8

To su prvi dojmovi, više nisam stigo, u gužvi sam bio ovaj vikend. Ako nekog nešto zanima, neka samo pita.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Mene zanima di si nabavio mob, i ako nije tajna, po kojoj cijeni? 

Ja razmišljam prodat svoj mob, dodat para kolko bude potrebno i uzet Nokiu 920...

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Mogu li se Lumia modeli jailbreakat ili "Crackati" da se moze koristiti piratizirani softver ?

a man , a city and a lighthouse
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

mika

oglas na njuskalu, cjene ce pasti kroz tjedan, dva.

 

hari

neznam, pretpostavljam da moze. Ne zanima me to previse.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ima  li  gdje  u  zg  lumia 920  za  probati?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Neville2MUFC kaže...

mika

oglas na njuskalu, cjene ce pasti kroz tjedan, dva.

 

 

 

Zašto misliš da će cijene pasti?

PC RULES!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
mika2210 kaže...

 

Zašto misliš da će cijene pasti?

 Hm..?

Pa cijena prije 3 mjeseca na njuškkalu je bila 5000 kn, do danas je pala na 3300 kn. Slovenski operater Mobitel je prije otprilike 2 i pol mjeseca dobio Lumiu 920 i prodavao ju na akciji za 500€, sad je na toj istoj akciji 432€.

Kako prolazi vrijeme, mob stari, cijena pada.

Cijena ne pada konstantno ni linearno, nego u skokovima. Do sad nije bilo nekih značajnijih padova cjene zato jer je nije bilo kod nas. Sad kad je službeno stigl kod nas, ljudi će uzeti na pretplatu i prodavati. Do sad su samo ''šverceri'' prodavali, a ono ipak žele više zaradit, a i kupuju uređaje na druge načine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2013 17:21 (Neville2MUFC).
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Pozdrav. Evo da se i ja nadovezem malo na ovu temu. Prije par dana sam uzeo Lumiu 820 i stvarno sam zadovoljan s telefonom. Izrada je odlicna, a i telefon je zaista lijep. Uzeo sam ga u crnoj boji. Jedna od prednosti koje sam imao u vidu pri kupnji ovog telefona naspram jeftinijeg WP HTCa su odlicne Nokia aplikacije, tu ponajprije mislim na navigaciju. Polako instaliravam i slazem sve ono sto mi treba. Izrada telefona je fenomenalna, malo je tezi ali i to mi odgovara. Ispeglanost OSa je vrh, zaista ide sve lijepo i glatko bez zastajkivanja. Citljivost ekrana na suncu je najbolja medju svim pametnim telefonima, kamera je mogla biti malo bolja, ali kad se sve skupa sabere, ovo je vrhunski smartphone. Dosao mi je neki update pa sad cekam neku Wifi mrezu da to skinem i instaliram. Cini se da smo u novom updateu dobili FM radio, Nokijin sat u stanju mirovanja i jos par sitnica. Steta sto ova tema nije aktivnija. Ako vas sto zanima, pitajte. 😊
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

evo i meni stigla pred pol sata... stvarno komad telefona, uber zadovaljan. a pošto sam već iskusniji wp8 korisnik ne treba mi prilagođavnje.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

evo i meni stigla pred pol sata... stvarno komad telefona, uber zadovaljan. a pošto sam već iskusniji wp8 korisnik ne treba mi prilagođavnje.

Kakvih je ovo 1500 kn?

Od kuda si naručio?

Šta je to pretplata ili šta?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

A ne, LOL... na poslu sam, knjižim neke račune pa tako to...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Ja se isto znaiman za lumiu 920, trenutno iman lumiu 800 i poprilicno sam zadovoljan.. Zanima me kamera, bi li netko uslikao koju sliku u macro mode-u i odprilike da mi kaze na kojoj udaljenosti je sposobna fokusirati na ono sto zelim..

:)
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

A ne, LOL... na poslu sam, knjižim neke račune pa tako to...

  A ja se ponadao  {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Baš sam napravio update na Lumiji 820 i dobio mogućnost korištenja 4G mobilne mreže. Inače, postoji jedna jako dobra web stranica za praćenje vijesti o Lumijama i WP: http://nokiamob.me/

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
majstorSZ kaže...
Ja se isto znaiman za lumiu 920, trenutno iman lumiu 800 i poprilicno sam zadovoljan.. Zanima me kamera, bi li netko uslikao koju sliku u macro mode-u i odprilike da mi kaze na kojoj udaljenosti je sposobna fokusirati na ono sto zelim..

:)

http://sdrv.ms/15eoRBu

http://sdrv.ms/13044l1

 

evo ti 2 slike.. od cca 4-5 cm udaljenosti se da lijepo uslikat sa mirnom rukom

 

edit: valjda rade linkovi.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2013 11:52 (skank666).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

hvala kolega, linkovi rade.. zanimalo me jer nebih uzimao mob ako ima "problem" sa macro slikanjem. Na lumia 800 i nisam bas zadovoljan sa macro modeom pa zato pitam :) 

hvala  

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

nema na čemu... malo ga onaj novčić zeza, neće da ga fokusira kao npr papir ispod njega. vjerovatno zbog odbljeska

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
moguce da je do toga, meni na l800 nekad treba i na 10cm odmaknut da bi izostrila iako je macro ukljucen :|
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Pozdrav, da li neko zna sad cijenu 920 lumije u zagrebu ili otprilike?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

2900-3300

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

2900-3300

  Gdje to?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Na njuškalu..

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

evo malo low light slika... jedna je slikana oko 21:30 navećer a druga popodne u mojoj sobi sa poluzatvorenim griljama + vani je bilo oblačno dosta (uglavnom, u sobi je bilo dosta mračno, mračnije nego što je na slikama)... 

i onda se sjetim one recenzije u bugu... tu je netko lud

http://sdrv.ms/1ax3NYa

http://sdrv.ms/1ax3QTK

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

evo malo low light slika... jedna je slikana oko 21:30 navećer a druga popodne u mojoj sobi sa poluzatvorenim griljama + vani je bilo oblačno dosta (uglavnom, u sobi je bilo dosta mračno, mračnije nego što je na slikama)... 

i onda se sjetim one recenzije u bugu... tu je netko lud

http://sdrv.ms/1ax3NYa

http://sdrv.ms/1ax3QTK

Aj napiši jedan mini review{#}

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Bok. Evo nekih novosti o novom updateu koji ce dobiti sve Lumie na WP8: http://nokiamob.me/2013/05/29/objavljene-fotografije-lumia-925-uredaja-sa-stavkama-ambergdr2-nadogradnje/
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

jest da je malo offtopic, ali kad će doći lumia 925 u hrvatsku?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice