Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 147.028
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Posto je Omnia 7 tema mrtva (jedina tema gdje se pricalo o WP7) , stavit cu tu pitanje, jer ipak, odnosi se i na WP8.

http://www.bug.hr/vijesti/microsoft-odustaje-windows-live-messengera/119614.aspx
- sta mislite, hoce li i kako ce ovo utjecati na fb/msn chat iz messaging-a , iz samog OSa?

 

*tko nezna, preko poruka iz samog WP OSa, je bilo moguce jednostavno otici online na MSN accu, te ako je MSN acc bio povezan s fb, imali bi i fb chat. Zapravo, to je bio jednostavan i najbolji nacin fb chatanja koji sam vidio na bilo kojem mobitelu, i steta bi bila da to ukinu. Poruku se ljepo dolazile kao push obavjesti, radilo je sve u pozadini, surfam, slusam glazbu ili nesto trece, poruka ljepo gore skoci i nikada nisam imao probleme s kasnjenjem poruka. Znam da postoje alternative kao npr. nimbuzz, ali ovo je super radilo i nije mi nista drugo trebalo, tako da bi bilo lose da ovo ukinu sada.

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
apoteka kaže...

cijene u AT&T na ugovor

lumia 920 99 + wireless charging plate u svim bojama (i cyan)

lumia 820 49

htc 8x 8gb 99!!! 16gb 199!!!

 

cijene odlicne + punjac = divota

jedini problem sto nismo u USA

blago njima! Jos da nadodam na tvoj post da iphone 5 kosta 299$ 32 gb model na istu ugovorne odredbe nije  mi jasno kako je 920 ovako jeftina

vlastoručni potpis
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
karaandrijan kaže...
apoteka kaže...

cijene u AT&T na ugovor

lumia 920 99 + wireless charging plate u svim bojama (i cyan)

lumia 820 49

htc 8x 8gb 99!!! 16gb 199!!!

 

cijene odlicne + punjac = divota

jedini problem sto nismo u USA

blago njima! Jos da nadodam na tvoj post da iphone 5 kosta 299$ 32 gb model na istu ugovorne odredbe nije  mi jasno kako je 920 ovako jeftina

moraju privuc kupce

nazalost vjerojatno se ta cijena nece pratit u europi

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Tako je i u GB za 820. Preračunato u našu valutu otključana 820 je 3500 kn a 920 4500kn naspram ip5 koji je 4900 u Velikoj Britaniji. (spominjem iphone samo kao referencu). U tarifama su im cijene veoma prihvatljive.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 0:38 (chemmy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

A ja ću morati prodati bubreg da kupim jednu. {#}

Winter is coming...
14 godina
online
Nokia Lumia 920 i 820

Cijene u at%t bez ugovora

                                                                                          Ugovor    Bez

Google Nexus 4 (16GB)                                                    -          $350 N

okia Lumia 900 (16GB)                                                $1          $400

Nokia Lumia 820 (8GB, microSD)                             $50         $400

Nokia Lumia 920 (32GB)                                            $100        $450

Sony Xperia TL (16GB, microSD)                               $100        $450

HTC One X (32GB) $100 $500 HTC WP 8X (16GB) $200      TBA

LG Optimus G (32GB)                                                  $200        $550

Samsung Galaxy S III (16GB, microSD)                   $200        $550

Apple iPhone 5 (16GB)                                                $200      $650

LINK

its summer in here...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 12:44 (agent_00klc).
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

stvarno su agresivne cijene

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

450$ je malo,kod nas ce sigurno koštat 5000 kn! :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

forwardit.com bi mogao upogonit po prvi puta... mislim da bi rađe riskirao sa ostvarivanjem garancije nego ovim našim pederima dao 5k kuna. ako je ne bude u nekoj meni prihvatljivoj tarifi

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Postaviti ću pitanje koje će biti popraćeno izrugivanjem, ali nisam nikada vidio WP na djelu, pa me interesira jedna stvar. Za glavni account (mail) korisnik mora imati hotmail/live account ili se može ulogirati sa nekom "alternativom" tipa Gmail? Nije problem u izradi novog mail-a nego je pitanje koji je mail "primarni"? Na Androidu je Gmail jedina opcija za glavni mail

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

da, treba ti live id.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
kuleee kaže...

Postaviti ću pitanje koje će biti popraćeno izrugivanjem, ali nisam nikada vidio WP na djelu, pa me interesira jedna stvar. Za glavni account (mail) korisnik mora imati hotmail/live account ili se može ulogirati sa nekom "alternativom" tipa Gmail? Nije problem u izradi novog mail-a nego je pitanje koji je mail "primarni"? Na Androidu je Gmail jedina opcija za glavni mail

Bez problema, meni je glavni acc Gmail.

 

hotmail tj. windows live mi je samo za login na market (kao play store  na androidu)

 

Na iPhone je ista priča, nisam znao ovo za android.

 

 

13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Zupp nisam skužio pitanje i meni je Gmail primarni ali i live ti svakako treba.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Kada bih uspio nabaviti Nokiu iz SAD-a, bi li radila kod nas kako treba? Tj. što ne bi radilo, LTE? I bi li ikako mogao iskoristiti garanciju?

Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
kratos091 kaže...

Kada bih uspio nabaviti Nokiu iz SAD-a, bi li radila kod nas kako treba? Tj. što ne bi radilo, LTE? I bi li ikako mogao iskoristiti garanciju?

Garanciju bi i dalje jedino mogao ostvariti u SAD. Što se tiče LTE, on ti jednostavno u Hrvatskoj ne bi radio :) pobrini se da kupiš otključanu Lumiu ako ju već tamo kupuješ, košta 450$ što gušta oko 2600-2700kn

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Hm.. AT&T ima ekskluzivu na 920, a nezz jeli zaključana. Ne vidim piše li gdje.
A što se tiče LTE-a,nezz trebali mi to uopće, pa i HSDPA je dovoljno brz... 

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

poceli i drop testovi

zasad vrlo dobro, a o tezini najbolje govori komentar ispod videa

 

Many poor reviews say this phone is too heavy , so probably the baby in this video is a "Super Baby" because is holding the phone with one hand. LOL

http://soundcloud.com/apoteka
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Jel ima naznaka kada bi trebao doci kod nas u HR?

 

Ja sam se razmisljao da odem to Italije i ubodem jednog za 600 eura, jedino sto me brine jest to dali je SIM free uredaj otkljucan za raditi i kod nas ili samo za njihove mreze. Mozda zvuci blesavo al ko pita ne skita {#}

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Independent kaže...

Jel ima naznaka kada bi trebao doci kod nas u HR?

 

Ja sam se razmisljao da odem to Italije i ubodem jednog za 600 eura, jedino sto me brine jest to dali je SIM free uredaj otkljucan za raditi i kod nas ili samo za njihove mreze. Mozda zvuci blesavo al ko pita ne skita {#}

ako je sim free moze se koristiti na bilo kojoj mrezi

uz uvijet da podrzava frenkvenciju

za eu nema brige

wp8 ima i hr jezik

http://soundcloud.com/apoteka
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Lumia 920 je pentaband uređaj, po tome bi trebao raditi u Americi, Kanadi, Europi itd...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
e tako je, zaboravio a pisem s pentaband moba..
mislim da su samo druge frenkvencije za lte u sad-u
neka je zavrzlama preko bare.

uglavnom nece failati cak ni za lte u eu ka iphone5
http://soundcloud.com/apoteka
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
apoteka kaže...
e tako je, zaboravio a pisem s pentaband moba..
mislim da su samo druge frenkvencije za lte u sad-u
neka je zavrzlama preko bare.

uglavnom nece failati cak ni za lte u eu ka iphone5

Pa jel postoji onda drugi model za SAD ili jedan ide na sve frekvencije?

Winter is coming...
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Kolko sam ja uspio skužit na at&t modelu LTE neče radit van USA ko ip5 sve ostalo bi trebalo. Daklem postoje global i at&t model.

 

Under the hood, AT&T's Lumia 920 swaps the global model's pentaband LTE radio for a carrier-sanctioned tri-band (700 / 1700 / 2100MHz) unit... s engadgeta di su posebno opisali razlike

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2012 20:26 (chemmy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
je ima posebna verzija samo za att

posebni ameri lol
http://soundcloud.com/apoteka
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Čekaj malo, At&t Lumia 920, bez pretplate, otključana, 550$ ~ 3300kn u US...

 

To bi trebalo raditi u Europi ali LTE neće raditi...

 

Ili? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
gin.tonic kaže...

Čekaj malo, At&t Lumia 920, bez pretplate, otključana, 550$ ~ 3300kn u US...

 

To bi trebalo raditi u Europi ali LTE neće raditi...

 

Ili? {#}

da 2g i 3g su isti

4g (lte) nisu

http://soundcloud.com/apoteka
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Još jedna recenzija za Lumiu 920:

 

http://allaboutwindowsphone.com/reviews/item/16129_Nokia_Lumia_920_review.php

 

Čekamo još člana @Aldo da nam napiše svoje dojmove, pošto je napisao da posjeduje uređaj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

I kad je planiran dolazak u prodaju kod nas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
dRoID kaže...

I kad je planiran dolazak u prodaju kod nas?

Neformalno, i jos ne 100% potvrdeno.

 

 

HT -  (nova godina)1 mjesec, jer ce se tada navrsit 2 godine od akcije, kad su davali mobitele i pretplatu za 50% cijene, pa ce ponovit ponudu.

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Ja poslao mail VIP-ovcima i lik mi u odgovoru pošalje link na VIP portal i kaže da tamo redovno ažuriraju, i da pratim.. Bla-bla.. Praktički me odj*bo.. {#}

BTW. Ste vidjeli ovo? Nije da udara po njemu ko Klitschko po Wachu ali je dovoljno...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yDEahsoa_N4

Winter is coming...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice