Koji mob da kupim od ovih 5

poruka: 10
|
čitano: 4.484
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

ovak sad negdje drugi tjedan kanim kupiti neki mob ali a bude negdje do 2000kn...na raspolaganju imam 3000kn ali mi je glupo sve potrošit na mob...i sad evo između kojih mobitela razmišljam:

 

1.Motorola defy-1900kn

2.Iphone 3gs

3.Samsung omnia 7 (dali se isplati dati kojih 200kn više pa da si kupim omniu a 2200 jer s itolike cijene

4. HTC desire isto košta više od 2000 kn i dali se isplati dati tih 500 da si kupim desire

5.HTC HD2

 

 

e i sad ovak...nema šanse da kupim mob iz dućana nego s njuskala ali mob mora biti star najviše mjesec dana i ne želim neki desire koji je polovni ili s tragovima korištenja...e da i na mobu mi je bitno da prima dobre i nove igre bez trzanja

7 Motorola defy
1 Iphone 3gs
5 Samsung omnia 7
26 HTC desire
3 HTC HD2
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 13:01 (bancic123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

iphone 4odpada,dodajem htc hd2

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

Dodaj jos kojih 200-300kn i kupi si Samsung Galaxy S. Mozda mozes naci i jeftinije jer ga sad dost ljudi prodaje pa kupuje dvojku...  Inace mob je strava :)

WP7 ti nebi preporucio,kao ni Motorolu Defy... Ugl. Samsung Galaxy S ili HTC Desire po meni best buy

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

Desire i Defy su ti tu negdje, samo odaberi jel ti draži puuuno čvršći mobitel ili 720p snimanje i veći community.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 13:20 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mob da kupim od ovih 5

Radio sam na ovi tri. Desire ima najljepši ekran ako nađeš sa AMOLEDOM, plus ako si fan Sensa. Defy vrti brže igre i baterija mu je malo dulje traje, ima malo veću rezoluciju od Desirea. 3GS je još uvijek brz mob ali se bojim da će prestat podrška za njega kad izađe iPhone 5 što bi trebalo biti ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 13:48 (Quiem).
12 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

mislim da ću uzeti iphone 4 ili defy ipak jer cujem da desire ne podnosi bas igre najbolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

Defy je malo bolji od Desirea zbog bolje grafičke.

Procesor im je tu negdje.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

Motorola Defy - ako ti je Android bolji od WP7 onda Defy

iPhone 3GS - dobar ali star

Samsung Omnia 7 - ako ti je bolji WP7 onda on Omnia

HTC Desire - isto kao i 3GS

HTC HD2 - prestaro, stari OS

 

Vidim da se nešto ipak spominje i iPhone 4, ako možeš to nekako izvesti onda bih njega prije svih ovih..

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob da kupim od ovih 5

Pa gle, prvo se odluči za što ti treba i kakav.

 

Jel ti baš bitan ekran (bili gledao filmove itd)?

Jel ti bitno od kakvih je materijala građen (bili plastiku ili aluminij, plastični su lakši recimo)?

 

Sad što se tiče OS-ova, što ti je najbitnije?! Jel bi prčkao na njemu i namještao ga po potrebi? Barem pogledaj homescreenove iOS-a, WP7 i Androida. Svi su različiti.

 

Ima puno kriterija, recimo ja kad sam uzimao bilo mi je bitno da je android (otvorenost i to sve) te dobar ekran (SAMOLED <3) zbog multimedije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji mob da kupim od ovih 5
Dkc kaže...

Pa gle, prvo se odluči za što ti treba i kakav.

 

Jel ti baš bitan ekran (bili gledao filmove itd)?

Jel ti bitno od kakvih je materijala građen (bili plastiku ili aluminij, plastični su lakši recimo)?

 

Sad što se tiče OS-ova, što ti je najbitnije?! Jel bi prčkao na njemu i namještao ga po potrebi? Barem pogledaj homescreenove iOS-a, WP7 i Androida. Svi su različiti.

 

Ima puno kriterija, recimo ja kad sam uzimao bilo mi je bitno da je android (otvorenost i to sve) te dobar ekran (SAMOLED <3) zbog multimedije.

 

Definitivno se trebaš izjasnit po ovim kriterijima jer niti jedan od ovih uređaja šta si naveo ne izgleda zanimljivo jer postoje bolji.

 

iOS -> iPhone 4

Android -> Galaxy S

WP7 neznam jer nisam imao prilike vidjeti još.

 

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice