"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.366
|
čitano: 5.845.571
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SosT kaže...

Kakva imate iskustva sa zaštitom za Nubiu Z17 lite.

Ne vidim baš neki izbor maskica i zaštita za staklo na eBayu.

Jel paše od Nubie Z17?

 

Lp

 Da

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok ekipa , imam problem totalno sam zaboravio pin za otključavanje telefona ( Nubia 17 lite ) s telefonom se služim bez problema pošto koristim opciju otiska prsta, ali za sve promjene traži mi pin. Da li ja mogu preko otiska prsta postaviti novi pin i ako se to može na koji način mogu to napraviti 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
redmi 5 plus vs. redmi note 5

ovaj redmi note 5 je jači i ima više rama ali i puno skuplji. S koje stranice je najbolje naručiti to da dođe brzo bez carine

dvoumim se između ova dva

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Naručio sam Xiaomi Redmi 6 3/32 sa HonorBuya, EU Express. Platio u ponedjeljak prijepodne, došao u srijedu prijepodne :)
Ukupno me izašao 1100 kn, pošto je nov model. Odlučio sam se za njega jer je jedan od rijetkih novih modela s dijagonalom manjom od 5.5" - inače, mobitel je za sestru, njena želja. Prigovorio bih jedino za relativno debele bezele, zvučnik smješten odostraga i punjač samo 5V / 1A.
Alternativa mi je bio Meizu M8c ali ima samo 2 GB RAM-a, nema Global verzije, nema dvostruke kamere...
Kome treba malo manji mobitel niže srednje klase, Redmi 6 je moja preporuka.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Htio bi frendu i curi njegovoj naruciti dva Redmi Note 5 sa Goldwaya,zasto mi kao prvo obracunavaju dva puta DHL shipping ako ide istim paketom ili ide odvojeno ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam jednog Xiaomia Redmi Note 5 Pro, crni, 4/64. Ako je netko zainteresiran nek pošalje poruku. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
doky01akablava kaže...

Htio bi frendu i curi njegovoj naruciti dva Redmi Note 5 sa Goldwaya,zasto mi kao prvo obracunavaju dva puta DHL shipping ako ide istim paketom ili ide odvojeno ?

 Zato jer pod tim DHL shippingom si oslobođen plaćanja PDV-a kod nas za 1 uređaj. Moraju ti naplatiti DHL za svaki uređaj.

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Preporuka za nekoh kineza do max 1000kn?
Za dečka od 13 godina tako da ništa prezahtjevno, eventualno 3GB RAMa i neka upotrebljiva kamera. Također me i zanima od kud naručujete? di bi bilo najjeftinije? da nema za*ebancije s carinom i sl. Znači il EU skladiste il ako još uvijek funkcionira ono s DHL-om preko goldwaya. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Iamdanny kaže...

Preporuka za nekoh kineza do max 1000kn?
Za dečka od 13 godina tako da ništa prezahtjevno, eventualno 3GB RAMa i neka upotrebljiva kamera. Također me i zanima od kud naručujete? di bi bilo najjeftinije? da nema za*ebancije s carinom i sl. Znači il EU skladiste il ako još uvijek funkcionira ono s DHL-om preko goldwaya. 

 Xiaomi redmi 5 999kn neutrino ducan. 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kolacic kaže...
Iamdanny kaže...

Preporuka za nekoh kineza do max 1000kn?
Za dečka od 13 godina tako da ništa prezahtjevno, eventualno 3GB RAMa i neka upotrebljiva kamera. Također me i zanima od kud naručujete? di bi bilo najjeftinije? da nema za*ebancije s carinom i sl. Znači il EU skladiste il ako još uvijek funkcionira ono s DHL-om preko goldwaya. 

 Xiaomi redmi 5 999kn neutrino ducan. 

 

Da...al to je verzija s 2GB RAM-a...to mi se za današnje standarde cini ipak premalo 

 

Vjerujem da za te novce mogu dobiti verziju s 3GB preko nekog web shopa "iz vana" samo me zanima kojeg bi preporucili?

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

Nema sta, ovo cu i ja uzeti za prijatelja i on je slicnih zahtjeva kao i momak iznad samo 10god stariji ali istim buđetom raspolazu a ovo izgleda kao best buy

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Moze neki ducan u Stuttgart preporuka? Znam da s3 ne pise tako.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dasan kaže...

 

Nema sta, ovo cu i ja uzeti za prijatelja i on je slicnih zahtjeva kao i momak iznad samo 10god stariji ali istim buđetom raspolazu a ovo izgleda kao best buy

Imaš i Global verziju kome treba (ima B20 frekvenciju te original EU punjač) za 100 kn više...

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav ljudi.

 

tražim mobitel koji ima stereo zvučnika kao zte axon 7

 

postoji li takav

 

zte axona više ne mogu naći

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ljudi, koji mobitel mi možete preporučiti za oko 200 - 250 eura može i malo više ako ima nekakva osjetna razlika.

Prije kad sam imao vremena sam bi tražio i uspoređivao, ali više ne stignem. Također gdje i kako bi se mogao naručiti mobitel u što kraćem roku bez dodatnih troškova carinjenja. Hvala 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mjesec kaže...

Pozdrav ljudi, koji mobitel mi možete preporučiti za oko 200 - 250 eura može i malo više ako ima nekakva osjetna razlika.

Prije kad sam imao vremena sam bi tražio i uspoređivao, ali više ne stignem. Također gdje i kako bi se mogao naručiti mobitel u što kraćem roku bez dodatnih troškova carinjenja. Hvala 

 https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-4GB-RAM-64GB-ROM-SmartPhone-Snapdragon-636-Octa-Core/311331_32856462704.html?spm=2114.12010612.8148356.4.b584c6f7SEjYgF

 

+dhl dostava da izbjegnes carinu :)

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Lenovo K6 Power

Sony Xperia XZ1

Nokia 6

Google Pixel 2

HTC U11

Apple iPhone 7

 

To su samo neki mobiteli sa stereo zvučnicima.

O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 17:33 (ZdravkoZ).
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@Deutsch hvala na prijedlogu, problem je što iz Kine dosta dugo treba da dođe, a to mi baš i ne odgovara. Ima li još gdje, nekakvo EU skladište možda? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

geekmaxi iz njemačke i geekbuying iz italije

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Moj pokušaj naručivanja moba sa Honorbuy je neslavno završio. Htio sam uzeti Redmi Note 5 5/64 za 240 dolara sa DHL dostavom (po današnjem tečaju ispada nekih 1580 kn).

 

Na Paypal sam si prebacio i više novca, gotovo 100 kn više od toga, računajući da će to biti dovoljno za razliku u konverziji, no Paypal i banka imaju lihvarsku konverziju, tako da uplata nije prolazila. Na kraju sam odustao i odlučio kupiti 3/32 verziju u lokalnom dućanu.

 

Verzija sa neta bi me na kraju ispala više od budžeta, a pošto nisam zahtjevan korisnik osobno će mi i 3/32 biti dovoljno. Jedino mi je žao što sam izgubio nešto novca na konverzijama u dolare i natrag u kune.

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Igzy20 kaže...

Moj pokušaj naručivanja moba sa Honorbuy je neslavno završio. Htio sam uzeti Redmi Note 5 5/64 za 240 dolara sa DHL dostavom (po današnjem tečaju ispada nekih 1580 kn).

 

Na Paypal sam si prebacio i više novca, gotovo 100 kn više od toga, računajući da će to biti dovoljno za razliku u konverziji, no Paypal i banka imaju lihvarsku konverziju, tako da uplata nije prolazila. Na kraju sam odustao i odlučio kupiti 3/32 verziju u lokalnom dućanu.

 

Verzija sa neta bi me na kraju ispala više od budžeta, a pošto nisam zahtjevan korisnik osobno će mi i 3/32 biti dovoljno. Jedino mi je žao što sam izgubio nešto novca na konverzijama u dolare i natrag u kune.

 

 

 

 

 

 

 Zašto si prebacivao. Jednostavno kupiš i skine ti iznos sa kartice. Pruije toga staviš konverziju banke i to je to.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Zato sto imam devizni racun u dolarima za Paypal i kupnju sa neta.
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A imaš sa geekmaxija za 200 eura sa dhl dostavom i 24mj garancije...

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kakva su vam iskustva sa Geekmaxi. Uplatio mobitel 02.08.2018. i gledam danas još uvijek stoji status On backorder (paid) . Nikakav tracking number. Platio 3,28 Eur za shipping.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
stoop kaže...

Kakva su vam iskustva sa Geekmaxi. Uplatio mobitel 02.08.2018. i gledam danas još uvijek stoji status On backorder (paid) . Nikakav tracking number. Platio 3,28 Eur za shipping.

 Nemaju ga na stanju,cekaju novu posiljku da stigne..ja sam cekao 2 dana dok nisu poslali..

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Likkkk kaže...

Ćao ekipa,

 

Kolegica kupuje mobitel majci, pa me zamolila da joj preporučim neki kineski mobitel do 500 kn. Mobitel joj služi za razgovore, email i igranje "candy crush saga", pa ako vam nije problem da mi preporučite nešto u tom cjenovnom rangu i da je sa EU skladišta?

 

Pozzz 

 Može li mi itko pomoći/ dati savjet?

Well met !
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

sad vidim na stranici dostupnost od 31.08.2018. Sad ne znam da li je tako pisalo i kad sam ja naručivao. Imao sam nešto skuplju opciju od drugog trgovca (sad se ne mogu sjetiti gdje) al sad moramo čekat!

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Likkkk kaže...
Likkkk kaže...

Ćao ekipa,

 

Kolegica kupuje mobitel majci, pa me zamolila da joj preporučim neki kineski mobitel do 500 kn. Mobitel joj služi za razgovore, email i igranje "candy crush saga", pa ako vam nije problem da mi preporučite nešto u tom cjenovnom rangu i da je sa EU skladišta?

 

Pozzz 

 Može li mi itko pomoći/ dati savjet?

 Redmi 5a jedva stane u taj budžet i to ako. 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kakva su iskustva sa Mediatek MT6762 Helio P22 u Redmi 6? Da li još uvijek postoje mušice iz prvih serija vezano za GPS ili je to riješeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice