"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.743.368
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sve više me privlaći jiayu g3s s mtk6589T
poklanjam 10$ kupone za banggood na pp
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Čemu čajnizi trpaju tolike gigabajte ROMa kad, koliko vidim, samo nešto sitno preko gigabajta bude iskoristivo za instalaciju appova?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uvijek možeš kupiti za 90kn microsd karticu koje imaju kapacitet do 32gb a sasvim dovoljno je i 16gb

Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...

Uvijek možeš kupiti za 90kn microsd karticu koje imaju kapacitet do 32gb a sasvim dovoljno je i 16gb

Točno, 90kn izađe 32gb class 10 micro SD {#}

Maurer
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ovo je jeftinije, a duplo više: LINK

To mi je uz Tronsmart TS7 sasvim dosta {#}

Maurer
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nemojte uzimati te jeftinjare bez imena ja sam uzo istu taku pa sam se pokajao

 

napišu 32 gb a ono 1.8, nisam jedini

 

iako sve piše class 10 32 gb na kartici al zamaskiraju samo tako , ja sam se mučio mjesec dana dok nisam otkrio

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na ebay-u ubo na aukciji za 10,63 $ od 32gb i radi super :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Polako se udaljavate od teme...
poklanjam 10$ kupone za banggood na pp
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da se vratimo na temu ljudi
šta mislite od lenovo a820
men se čini oke mob samo mi nepaše kaj nema bljeskalicu
pa sad razmišljam dali da uzmeme neki drugi mob u tom rangu imate vi kakvu preporuku evo 150$

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Xiaocai X9 sa 10$ kuponom oko 149$ {#}

Tko želi 10$ popust za Banggood neka posalje mail na pp!
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
turista kaže...
Polako se udaljavate od teme...

Ali vazno je znati da te jeftine kartice iako imaju specifikaciju da su od 16-32 GB u najboljem slucaju ce imati koliko se sjecam oko 8 GB stvarnog prostora.

 

Daljnja kopiranja ce zavrsiti sa "corrupted data" i sl. 

 

Pa je dobro upozoriti da se kartice za svaki slucaj testiraju sa ovim programom da bi se izbjegle glavobolje sa gubitkom videa, slika itd.

 

Sa ebay foruma: "Right now these are one of the hottest item counterfeitors like to make. It is sold as a 32gb micro sd card, but in fact they are about 2gb in storage and prgrammed to look like you have 32gb in storage, even if you put it in a phone or use a micro sd reader the phone or computer when you check the capacity you will see that you have 32gb in storage, thats where they get you. After you put in more than 2 gb of data on the fake 32gb card it will start to delete or corrupt old data and you will in fact LOSE valuable data if you dont watch out for this. If the 32gb you bought for so cheap and wonder why, now you know. One way to check if your 32gb card is good is load data onto it (stuff thats not important) around 3 or 4 gb, and then check on the 32gb card that all the files are there. that is the easiest way to check. there are alot of these floating around ebay, Alot of times sellers arent even aware of this. But this is also same for the consumer, when they win the auction for the 32 gb card and put it in there phone and they see the phone reads it as a 32gb card they think its all good and leave positive feedback and wont find out later because who really is going to put more than 2 gb of data in a short period of time. Im not saying all 32gb micro sd cards are bad, all i am saying is beware when you buy one of those and check it out first by doing the simple test I stated before you leave any feedback for the seller. (I have been screwed twice thats why I am writing this)"

 

 

Tko želi 10$ popust za Banggood neka posalje mail na pp!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 11:29 (ERM).
14 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...

Uvijek možeš kupiti za 90kn microsd karticu koje imaju kapacitet do 32gb a sasvim dovoljno je i 16gb

Ne žalim se ja da čajniz mobovima fali prostora za pohranu. Fali im prostora za instalaciju appova.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mr. Fugitive kaže...
Ag008 kaže...

Uvijek možeš kupiti za 90kn microsd karticu koje imaju kapacitet do 32gb a sasvim dovoljno je i 16gb

Ne žalim se ja da čajniz mobovima fali prostora za pohranu. Fali im prostora za instalaciju appova.

 Ma prijatelju ne fali evo pogledaj na ovom mobu koji ću ti linkati imaš i slikovni prikaž postavki mobitela http://www.banggood.com/POMP-W88-5_0-Inch-4G-ROM-Andriod-4_2_1-Quad-Core-Smart-Phone-White-p-81317.html. Također ti nudi i instalaciju nove apk gdje želiš, na internu memoriju , externu sd.

Poželjno je stisnuti HVALA
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mr. Fugitive kaže...
Ag008 kaže...

Uvijek možeš kupiti za 90kn microsd karticu koje imaju kapacitet do 32gb a sasvim dovoljno je i 16gb

Ne žalim se ja da čajniz mobovima fali prostora za pohranu. Fali im prostora za instalaciju appova.

Ako im fali prostora zar npr. CUBOT nema opciju "default write disc" gdje mozes izabrati na koju lokaciju ce ti se instalirati aplikacije - internal ili external SD ?

 

Takodjer, postoje i aplikacije npr App2SD - Save phone storage itd.

 

 

Tko želi 10$ popust za Banggood neka posalje mail na pp!
14 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fero kaže...
Mr. Fugitive kaže...
Ag008 kaže...

Uvijek možeš kupiti za 90kn microsd karticu koje imaju kapacitet do 32gb a sasvim dovoljno je i 16gb

Ne žalim se ja da čajniz mobovima fali prostora za pohranu. Fali im prostora za instalaciju appova.

 Ma prijatelju ne fali evo pogledaj na ovom mobu koji ću ti linkati imaš i slikovni prikaž postavki mobitela http://www.banggood.com/POMP-W88-5_0-Inch-4G-ROM-Andriod-4_2_1-Quad-Core-Smart-Phone-White-p-81317.html. Također ti nudi i instalaciju nove apk gdje želiš, na internu memoriju , externu sd.

Korisne informacije. {#} Ovaj Pomp djeluje ok, šteta što nema jaču bateriju.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

iOcean x7 elite , nemorate dalje ni trazit ako uspijete ima po 250$ samo sto bude out of stock

Metalno kuciste , 13 mp kamera , ljep izgled , izgleda mi čak kao moja Xperia Arc S , 2gb RAM , 32 ROM ...i 4.2 sustav

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 12:49 (xXx lnf3rno xXx).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Antelife: zopo zp 910  93,99$.  50% cijene. Čini mi se jako dobra prilika.

 

poklanjam 10$ kupone za banggood na pp
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 13:32 (turista).
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
xXx lnf3rno xXx kaže...

iOcean x7 elite , nemorate dalje ni trazit ako uspijete ima po 250$ samo sto bude out of stock

Metalno kuciste , 13 mp kamera , ljep izgled , izgleda mi čak kao moja Xperia Arc S , 2gb RAM , 32 ROM ...i 4.2 sustav

još da ima gorilla glass, compas, bolju bateriju... zato moj glas ide za jiayu g4 advance

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
turista kaže...

Antelife: zopo zp 910  93,99$.  50% cijene. Činimi se jako dobra prilika.

Kupio, nakon par minuta cijena vracena na duplo.

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
xXx lnf3rno xXx kaže...

iOcean x7 elite , nemorate dalje ni trazit ako uspijete ima po 250$ samo sto bude out of stock

Metalno kuciste , 13 mp kamera , ljep izgled , izgleda mi čak kao moja Xperia Arc S , 2gb RAM , 32 ROM ...i 4.2 sustav

 

 

da da bacio sam oko i na taj mob, predobor izgleda :)

15 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
golatificon kaže...
xXx lnf3rno xXx kaže...

iOcean x7 elite , nemorate dalje ni trazit ako uspijete ima po 250$ samo sto bude out of stock

Metalno kuciste , 13 mp kamera , ljep izgled , izgleda mi čak kao moja Xperia Arc S , 2gb RAM , 32 ROM ...i 4.2 sustav

još da ima gorilla glass, compas, bolju bateriju... zato moj glas ide za jiayu g4 advance

nema full hd, nema nas jezik, deblji je, tezi je, meni osobno i ruzniji.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mar123 kaže...
golatificon kaže...
xXx lnf3rno xXx kaže...

iOcean x7 elite , nemorate dalje ni trazit ako uspijete ima po 250$ samo sto bude out of stock

Metalno kuciste , 13 mp kamera , ljep izgled , izgleda mi čak kao moja Xperia Arc S , 2gb RAM , 32 ROM ...i 4.2 sustav

još da ima gorilla glass, compas, bolju bateriju... zato moj glas ide za jiayu g4 advance

nema full hd, nema nas jezik, deblji je, tezi je, meni osobno i ruzniji.

  Zar nema svaka do sada verzija androida sve podržane jezike? Koristio sam sve od 1.6 do 4.2, što stock LG, što AOSP i CM i svaki put sam mogao odabrati jezik koji sam htio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

u specifikacijama ne pise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
assassin.st kaže...
turista kaže...

Antelife: zopo zp 910  93,99$.  50% cijene. Činimi se jako dobra prilika.

Kupio, nakon par minuta cijena vracena na duplo.

 

 

Onda čekamo petak na Pandawill-u

 

poklanjam 10$ kupone za banggood na pp
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koji kinezi imaju najkvalitetnija kućišta?

 

Dal svi imaju HR jezik koji su na androidu?

★★★★★☆
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
xXx lnf3rno xXx kaže...

iOcean x7 elite , nemorate dalje ni trazit ako uspijete ima po 250$ samo sto bude out of stock

Metalno kuciste , 13 mp kamera , ljep izgled , izgleda mi čak kao moja Xperia Arc S , 2gb RAM , 32 ROM ...i 4.2 sustav

Ja sam sad u nedoumici koji uzet. Zelim mob sa 2 GB rama i 32 GB roma. Izbor je sužen na: zopo zp990, umi x2, iocean x7 elite, ili jiayu g4 advance. Iako me jiayu malo odbija jer mi je previse kockast i manji je ekran. Koji bi mi vi preporucili. Meni je najblizi zopo zp990. Cini mi se najbolji od njih svih, a i volio bih veci ekran jer uskoro idem u italiju raditi a ne nosim pc. I ako ima jos koji a da ga ja nisam stavio na listu samo recite.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
nani_cropes kaže...

Koji kinezi imaju najkvalitetnija kućišta?

 

Dal svi imaju HR jezik koji su na androidu?

  Iz mog iskustva imaju. Kinezi najčešće imaju vanilla android, s minimalno preinaka, tako da bi trebali imati iako to nije navedeno u specifikacijama.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

http://www.banggood.com/INEW-I4000-5_0-Inch-1920x1080P-Android-4_2_1-Quad-Core-Android-Phone-p-74805.html
Evo ti pogledaj mislim za tu lovu odlican.

 

Za @acarnoje forumasa, a i drugi neka pogledaju.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 14:25 (Fero).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice