Iphone 3g jailbreak sta je to ?

poruka: 40
|
čitano: 31.544
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

moze jedno objasnjenje....da bi otkljucno Iphone najprije ga trebam jailbrejkati ili ne? :/

spuky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Da.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?

ok...tnx :)

spuky
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Ako jailbrekam iphone mogu skidat aplikacije koje se placaju???

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
Da.
Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

e ovako posto sam dobio iphone 3gs od 16gb pa sad da vas pitam posto nzm on je bio zakljucan tel odnjeno sam da ga odkodiraju i ta vec sranja i sve su sredili i imam onaj Cydia pa sad da vas pitam posto sam hteo da ubacim muziku preko usb kabla na iphon nije htelo pa sta da uradim i kako mogu da skidam pjesme to na njega i igrice da ubacujem.hvala unapred

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Ajde da ne otvaram novu temu... Da li se može jailbreaknuti i otključati iPhone 3G s iOS-om 4.2.0 i kako? Googlao sam malo, tražio i ovdje po forumu pa sam na svašta naišao... da se može, pa da se ne može... da se može, ali se gubi GPS... i još svašta nešto. :D

 

Dakle, netko iskusan neka mi kaže, može li se i uputi na pravi link, tutorijal...

 

BTW. iPhone je bio jailbreakan prije, negdje neki iOS 3.2.nešto (mobitel nije moj, pa ne znam točno), ako pomaže.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Jedina mogucnost je da se stavi baseband 6.15.00, ali gubi se GPS i ima jos drugih nuspojava, pa to odbaci.

 

Nista ti se ne znaci vratiti na iOS 3, zato jer se baseband verzija ne mijenja, nego ostaje ona koja je dosla updateom najnovijim softwareom, a to je trenutno 4.2.

 

 

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
Edge kaže...

Jedina mogucnost je da se stavi baseband 6.15.00, ali gubi se GPS i ima jos drugih nuspojava, pa to odbaci.

 

Nista ti se ne znaci vratiti na iOS 3, zato jer se baseband verzija ne mijenja, nego ostaje ona koja je dosla updateom najnovijim softwareom, a to je trenutno 4.2.

 

 

 

Nije prvoaprilska? xD

16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
trap kaže...
Edge kaže...

Jedina mogucnost je da se stavi baseband 6.15.00, ali gubi se GPS i ima jos drugih nuspojava, pa to odbaci.

 

Nista ti se ne znaci vratiti na iOS 3, zato jer se baseband verzija ne mijenja, nego ostaje ona koja je dosla updateom najnovijim softwareom, a to je trenutno 4.2.

 

 

 

Nije prvoaprilska? xD

 

hehe nije, pitaj me sutra isto pitanje, dat cu ti jednak odgovor. :)

http://isvijet.com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice