HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 349.404
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Ma ja nebi ni samsunga uzeo,stvarno se nude katastrofalni hi end mobiteli ,da sad idem kupovat novi mob,pricekao bi jos da nes novo izbace jer sve ovo novo je katastrofa.

 

Pod novo mislim kombinacija samsunga i sensationa ,znaci Obavezno super amoled ekran od 4",metalno kuciste,dual core,1 gb rama,8gb interne neka bude minimum,i sense koj ne steka nego da radi sve fluidno ko na iphonu ili wp7.

 

Ali imam filing da se to nebude desilo uskoro,nego tek za 2 godine.Tak da ak oces alterantivu razmisli o wp7 jednostavnom brzom uređaju koj uskoro dobija mango,i imat ces najosnovnije funkcije smartphona koje rade perfektno,kamera(720p hd ispada preodlicno),mp3 player,internet,integracija facebooka,Mail koj radi perfektno,bing navigacija kojoj treba jos dodat neke sitnice ali inace radi extra fluidno,IM chat servisi,notifikacije su rijesene super slicno ko na androidu.

 

Jedino sto mi najvise fali a to je tethering,ali na mojoj omniji se da i to srediti vidio sam na netu da ima neki kratki postupak.Nadam se da ce s mangom i to doc.

na sensu nikad nisam doživio štekanje, kolko god widgeta imao i kolko god pokrenutih programa, tak da je to glupost.

720p? nije da sad imam vremena uploadat video snimljen htcom ali sutra ako bude vremena uploadam. video je odličan, još tome snimljen s bicikla i ipak je ok video.

Mitsuoka kaže...

Po meni je tu najveći problem Android, jer stvarno nema mobitela na kojemu zaista glatko radi OutOfBox, jednostavno ga treba još doraditi i sredit malo.

Ja sada čekam Mango i prebacujem se sa Androida, koji mi je ubiti i jedini problem na Desire-u.

ima, radio je meni outofbox, bez ikakvih task killera, task managera, tweekova i ne znam čega. 

prije sam napisao u temi o dhdu , o frendu koji je nakon isprobavanja mog dha priznao kako neke stvari rade fluidnije od njegovog iphonea4, primjer je zumiranje slika, skrolanje stranica i slične stvari. 

android uopće nije problem. daj ti stavi wp7 na desire pa vidi dal radi fluidno na tom hardwareu

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Dečki, čitam vaše postove i malo se blago čudim vašim pardon, naklapanjima {#}!!??

 

Manje više imate problema s Sense sučeljem, launcherima, i slično, pa vas pitam u najboljoj namjeri, jeste li probali sa GO Launcher EX verzijom launchera raditi?!

Obzirom na HTC DHD-u imam skorom oko 400 aplikacija skinutih, ALI BAŠ NIŠTA ne šteka, trza, usporava ili ne znam što god već. Ako si date malo vremena i truda pa instalirate SVE što nudi GO Launcher EX, i dobro proučite i proanalizirate što će te dobiti u njemu i s njim, ma ima da mob i sučelje lete kao hayabusa, a ako ne znate, hayabusa je jedan mali japanski sokolić, ali najbrži letač među njima, a zato i je SUZUKI nazvao jedan svoj model motora "Hayabusa" {#}!

 

Daklem; instalirajte GO Launcher EX, dobro ga proučite, pravilno formatirajte baterije svog moba ako već niste, pa će vam i live wallpaperi dobro raditi, ma nema nikakvog trzanja, jer ako ja na svom mobu s 2.3.3 Gingerbread software-om i zadnjim update-om nemam problema, NE VIDIM razloga zašto i gdje biste probleme trebali uopće imati i vi {#}!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Onda mora da si ti jedan od rijetkih sreckovica kojima sve savrseno radi. Ocito si ti jedini pametan i imas naj mib, a mi svi naivni, jel? U potpunosti se slazem da Android kao OS treba biti jos doradjen. Ne razumijem sto u mobitele stavljaju live wallpapere ak ga ne moze normalno vrtjet. Trzanje po izborniku pri stavljanju takvog wallpapera trza za poluditi, i zato je tu Ajfon u prednosti. Istina da se nema tolike slobode kao ovdje, ali os je doradjen i sve se odvija fluidno i brzo. Android je relativno mlad i mora jos puno toga proci da bi bio savrsen os, i mora jos puno korisnika proci da bi bio ok.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJ, baterija nema veze sa fluidnoscu sistema. Mi samo zelimo dokazati da Android i HTC o kojemu je najvise rijec, nisu savrseni. A fuckas ti to ak ti trebas proci nekoliko updateova, stavljanja launchera da bi postigao ono sto ne mozes sa Senseom. Pa o tome ja pricam, mobitel mora raditi fluidno bez ikakvih updateova, launchera itd jer si ga, po Bogu, platio CETIRI I POL TISUCE KUNA, i onda ocekujes da sve radi, a ne radi. Koga kriviti i kome ici s perom po guzici?
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
jurica_m kaže...
Onda mora da si ti jedan od rijetkih sreckovica kojima sve savrseno radi. Ocito si ti jedini pametan i imas naj mib, a mi svi naivni, jel? U potpunosti se slazem da Android kao OS treba biti jos doradjen. Ne razumijem sto u mobitele stavljaju live wallpapere ak ga ne moze normalno vrtjet. Trzanje po izborniku pri stavljanju takvog wallpapera trza za poluditi, i zato je tu Ajfon u prednosti. Istina da se nema tolike slobode kao ovdje, ali os je doradjen i sve se odvija fluidno i brzo. Android je relativno mlad i mora jos puno toga proci da bi bio savrsen os, i mora jos puno korisnika proci da bi bio ok.

Kada sam 02. 02. kupio u TELE2 mob, već sam ga onda dobio s 2.2.1 Froyo sotware-om i ama baš sve je bilo u redu. Sjećaš se da je tijekom veljače na forumu bilo "frke" oko software-a, baterije i trajanja te nešto o live wallpaperima, pa čak i sa SMS-om, te vraćanja kasnijih verzija na 2.2 Froyo software.

Jure, odkuda uopće pomisao da takvo nešto i pomislim implicirati, a problem s live wallpaperima, inače ne pratim druge teme (govorim o samsung, LG, SE ili Motorola temama), tako da ne znam, funkcionira li kod njih ili ne  {#}??!! Iskreno, ma nije me niti briga, nemam mob tog branda, te smatram kako sam samo ovim putem pokušao svima vlasnicima android mobova pomoći! 

jurica_m kaže...
ATJ, baterija nema veze sa fluidnoscu sistema. Mi samo zelimo dokazati da Android i HTC o kojemu je najvise rijec, nisu savrseni. A fuckas ti to ak ti trebas proci nekoliko updateova, stavljanja launchera da bi postigao ono sto ne mozes sa Senseom. Pa o tome ja pricam, mobitel mora raditi fluidno bez ikakvih updateova, launchera itd jer si ga, po Bogu, platio CETIRI I POL TISUCE KUNA, i onda ocekujes da sve radi, a ne radi. Koga kriviti i kome ici s perom po guzici?

Ako ovako postaviš formulu, slažem se 1200%, tak da znaš{#}!!

Ali ako obrneš formulu, pa kažeš kako fluidnost sistema može produžiti vijek trajanja rada baterije, i to drži vodu, zar ne??

Opet, pitanje je u kakvom okruženju trenutno jesi. Prije nekoliko dana sam bio kod ratnog prijatelja, pomogao mu složiti oko 28 metara drva, a on je kućom oko 10 do 12 kilometara zračne linije udaljen od grada. Kada sam krenuo k njemu, mob je bio u 07.00 skinut s punjača sa 100% full baterijom. Zar ti trebam reći da zbog slabe pokrivenosti sa signalom na tom terenu ostao sam do 15.00 bez juhe. Sva sreća, ponio sam punjač sa sobom, pa sam dopunio bateriju, kod njega doma.

Još jedna stvar, ljudi me malo čudno gledaju kada kažem, ali kada punim bateriju moba preko USB-a, ona traje dulje barem 50%, što znači i preko 40 sati non stop uključen, barem 1 sat interneta, nekoliko SMS-ova, barem 2 do 4 maila, što reći.

Čuj čuj, HTC radi OK mobove, tko radi software, ne znam, tko i u kakvi uvijetima ispituje kvalitetu rada, možda HTC, možda, ne znam, ali je fakt da NIJE onako fluidno kako bi trebalo, manje više uglavnom.

 

BTW; kuda bi mi stigli kada bi imali mob koji je po svemu bolji od jabuke 4, uskoro 5 {#}!? 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJ, trebali bi se mi svi drzati manje mobitela, a vise slagati drva i sve bi bilo dobro. :-) Ovo s baterijom je dobro receno. Usput, koristim Launcher pro plus koji isto cini cuda s mojim Desireom. A sigurno se pitate zasto koristim Launcher? Ahaha, pa zato jer je na njemu moj Desire drugi svijet, radi ko urica. Ugl., mi smo vec off.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
jurica_m kaže...
Sardax, stavi neki live wallpaper pa javi je li trza, moze?

 

Evo, snimljen :) 

Doduse, morao sam malo kvalitetu ubit da ne uploadajem sada 150 MB =)

 

Svakako, sve se vidi ovdi: 

 

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...
daj ti stavi wp7 na desire pa vidi dal radi fluidno na tom hardwareu

Bi rado da mogu {#}

 

I da WP7 bi radia fluidno jer Desire ima isti hardware kao i svi WP7 uređaji {#}

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3077&idPhone2=3537

 

Ja i dalje ostajem pri tome, jer sam probao masu Android uređaja od LG-a, SE-a, Samsung-a i HTC-a i bome niti jedan koji sam koristio nije 100% radnji obavio fluidno, cak ni tvoj toliko hvaljeni DHD,
Android je loš OS, a ova dualcore propaganda nije bas nešto napredovala. Uzmi primjer Symbian^3 koji sa ~4x slabijim uređajima (hardwerski) postiže tako dobre performanse.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
jurica_m kaže...
Onda mora da si ti jedan od rijetkih sreckovica kojima sve savrseno radi. Ocito si ti jedini pametan i imas naj mib, a mi svi naivni, jel? U potpunosti se slazem da Android kao OS treba biti jos doradjen. Ne razumijem sto u mobitele stavljaju live wallpapere ak ga ne moze normalno vrtjet. Trzanje po izborniku pri stavljanju takvog wallpapera trza za poluditi, i zato je tu Ajfon u prednosti. Istina da se nema tolike slobode kao ovdje, ali os je doradjen i sve se odvija fluidno i brzo. Android je relativno mlad i mora jos puno toga proci da bi bio savrsen os, i mora jos puno korisnika proci da bi bio ok.

 

Mitsuoka kaže...
nsoul kaže...
daj ti stavi wp7 na desire pa vidi dal radi fluidno na tom hardwareu

Bi rado da mogu {#}

 

I da WP7 bi radia fluidno jer Desire ima isti hardware kao i svi WP7 uređaji {#}

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3077&idPhone2=3537

 

Ja i dalje ostajem pri tome, jer sam probao masu Android uređaja od LG-a, SE-a, Samsung-a i HTC-a i bome niti jedan koji sam koristio nije 100% radnji obavio fluidno, cak ni tvoj toliko hvaljeni DHD,
Android je loš OS, a ova dualcore propaganda nije bas nešto napredovala. Uzmi primjer Symbian^3 koji sa ~4x slabijim uređajima (hardwerski) postiže tako dobre performanse.

a vi baš hoćete da sutra odem kupit kameru da snimim kak fluidno radi sve bez trzanja?

ne koristim nikakve launchere, sve sinkronizacije rade u pozadini, lookout, 3g watchdog,ussd checker,battery widget,skype, viber,whatsapp...

i ne trza. ali ajd ja sam očito idiot pa ne vidim da mob trza.

hobi: androidhr.blogspot.com
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
sardax kaže...

 

Evo, snimljen :) 

Doduse, morao sam malo kvalitetu ubit da ne uploadajem sada 150 MB =)

 

Svakako, sve se vidi ovdi: 

 

Više-manje sve radi super, ali ima jedna mušica koja je mene iritirala na desire-u a vidim da se i ovdje pojavljuje. To je ovaj maleni trzaj kada nešto počneš skrolati. Vidi se na videu kada si otvorio kontakte i napravio prvi zamah da je kao lagano zartrnulo i onda tek krenulo fluidno. Isto tako kada si kliknuo na neki kontakt(ili popis poziva nisam baš skužio što je bilo na 1:03 na videu) točno se vidi kako zatrzne skrol. I tamo na kraju kada u postavkama otvaraš stavku za sinkronizaciju isto zatrzne na prvom skrolu.

 

Siguran sam da tebe to vjerojatno ne smeta i da si se naviknuo, ali eto mene je to na desire-u iritiralo, jer pogotovo kada normalno koristiš uređaj(znači kao što si ti sada ko lud skrolao{#}) onda mi se to još više osjetilo i smetalo me. Mislim da nemoram naglasiti da na uređaju kojeg većina ovdje ne voli da takvih problema nemam{#}

 

Nemojte me sada napasti i rastaviti, mobitel radi brzo i sve se jako lijepo otvara(barem po ovome što vidim) ali evo to su te neke sitnice koje me počnu sa vremenom iritirati{#}

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 0:10 (Stoja).
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul, ne trza ni meni! Imas gore video =)
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...
a vi baš hoćete da sutra odem kupit kameru da snimim kak fluidno radi sve bez trzanja?

ne koristim nikakve launchere, sve sinkronizacije rade u pozadini, lookout, 3g watchdog,ussd checker,battery widget,skype, viber,whatsapp...

i ne trza. ali ajd ja sam očito idiot pa ne vidim da mob trza.

ja govorim o svojim iskustvima, ako tebi radi bez problema odlicno...

 

na svako pravilo ima izuzetaka, a to je najvidljivije kod ROMova, gdje neki nekome rade bez problema (IC kod mene, od v7 do v51 nikad problem, a neki nikako rjesit. Leedroid meni uzasno problematican, nekome sve ok).

 

Ali zbog jednog uredaja necu mijenjat mišljenje da je Android loš.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Tocno znaci kak je stoja napsiao,osjeti se taj lag i to s vremenom pocne ubijati u pojam,i to srkolanje u kad si radio u desno,jesi primjetio kolko ti dugo prst ide po ekranu i onda tek prihvati.Odaziv katastrofa...

 

Pogle kak je tu sve fluidno,mobitel registira svaki minijaturni pokret i uopce je nebitno kolko ga brzo napravis,registrirat ce ga odma,isto tak zumiranje slike je puno fluidnije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Da, vidim da je na W7 to nekako bolje rjeseno, no to ipak nije do Androida, vec do Sensa, za sto vjerujem da ce nadolazeci updateovi to rijesit. Meni taj lag koji vi vidite uopce ne smeta. Bitno je da mob brzo radi, da nema nekih FCa, da je Sensation dolazio sa W7, mozda bi ga cak i uzeo, no nisam mogao cekat. Meni SGS i slicni telefoni ne odgovaraju samo radi izrade koja mi djeluje plasticna. Ideja cijelog Snese sucelja me kupila i prije nego sam Desire stari dobio i to je meni uz kvalitetu izrade kucista najvaznije. To sta se boje losije vide (isprano) pod kutem vecim od 45' mi nista ne znaci, jer ne gledam u njega pod tim kutem. Neki znacajni kontrasti i prikaz boje, koji su bolji na SGS nego na Sensationu mi isto puno ne znace, jer neku extra mhltimediju i ne gledam na njemu.
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
online
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...

a vi baš hoćete da sutra odem kupit kameru da snimim kak fluidno radi sve bez trzanja?

ne koristim nikakve launchere, sve sinkronizacije rade u pozadini, lookout, 3g watchdog,ussd checker,battery widget,skype, viber,whatsapp...

i ne trza. ali ajd ja sam očito idiot pa ne vidim da mob trza.

 

Imam Sensation, i zadovoljan sam. Onak, nije smooth uvijek kak bi trebalo, ali radi mi sve ok.

Međutim, htio sam reći, imao sam Hero prije. Ok star je i to, al radio mi je super sve dok nisam kupio iPad. E tek onda sam skužio kako užasno trza android.

I zato kužim i na Sensationu da tu i tamo zatrza, ovisi o memoriji i switchanju taskova i sl. Ali nije smooth kao iDevices.

Glavni problem je što android (osim 3.x verzija) nema hardverski akcelerirano grafičko sučelje, što ostali relevantni mobile OSovi imaju. Dok to ne slože, android će biti trzav.

Svakako da Senseov napredni UI ne pridonosi tome, pa konkurencija ima smoother UI, al to je i dalje nula naspram onoga što će tek postići u 4.0 verziji dok mergeaju tablet i mobile verzije Androida.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 9:49 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Tocno znaci kak je stoja napsiao,osjeti se taj lag i to s vremenom pocne ubijati u pojam,i to srkolanje u kad si radio u desno,jesi primjetio kolko ti dugo prst ide po ekranu i onda tek prihvati.Odaziv katastrofa...

 

Pogle kak je tu sve fluidno,mobitel registira svaki minijaturni pokret i uopce je nebitno kolko ga brzo napravis,registrirat ce ga odma,isto tak zumiranje slike je puno fluidnije.

A ne, bez uvrede, ali pogledao sam video i primjećujem da na neka tri mjesta tijekom prikazivanja IMA laganih trzanja i prikaza sa odgodom, tako da tvoj komentar ovoga puta ne drži vodu, sorry Kach {#}!

Još jedna stvar, čistoća jagodice prsta i čistoća ekrana su vrlo bitne stavke, čini mi se da lik ovdije ima perfektno čiste i prste i ekran, što nije "uvijek" situacija, mogućnost ili ne znam što. Pa čak i kako držiš mob, uvijek je mogućnost neke nespretne nezgodacije, zog čega ti se može pričiniti da "nešto trza", odnosno da prihvat kasni, barem je to moje viđenje ova dva video clipa  {#}, s time što je ovaj od sasma drugog OS-a, makar to i nije neki razlog, ali da si uporedio 2 android moba, pa koji manje trza, hmmm!

 

BTW; uopće baš i ne registrira baš svaki minijaturan pokret, pogledaj malo bolje {#}!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

Još jedna stvar, čistoća jagodice prsta i čistoća ekrana su vrlo bitne stavke, čini mi se da lik ovdije ima perfektno čiste i prste i ekran, što nije "uvijek" situacija, mogućnost ili ne znam što.

A mislim da to onda ima veze sa kvalitetom touch ekrana kako on to hvata. Recimo meni iphone radi bez većih problema čak ako su mi ruke vlažne(taman bio izašao iz mora, i samo lagano obrisao ruke) i ekran lagano smočen(par kapljica) Ne prepozna svaki puta kako spada. Dodire (tapove) radi bez beda, ali kod swipe-a zna se zbuniti. Ali sa suhim normalnim rukama, mislim da ni najednom high end uređaje ne bi trebalo biti problema, pričamo o mobitelima od 4500 kuna pa na gore, a ne o low end tipa htc wildfire(koji je totalno loš baš po tom pitanju...)

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Mozete vi govoriti sta god ocete ali cinjenica je da htc sensation nema onaj buttery smooth filing kad ga koristis i to je ziva istina,odite u vip ili negjde i isprobajte bilo koj wp7 uređaj i bute vidli o cem pricam,ili gejfon 4.

 

Da sensation novi dode 2000 kn nebi reko ni a,sam da se razumijemo.

 

EDIT: 

 

Gledam ovo i vidim da su i dalje pristuni isti problemi ko kod desirea,i dalje pinch NE VALJA.Ovo je tolko sporo i takv dilej ima,uopce slika ne prati prst 100%,daj stvarno odite u neki vip ili t-com centar i bute vidili da sam u pravu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 10:55 (kach).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Mozete vi govoriti sta god ocete ali cinjenica je da htc sensation nema onaj buttery smooth filing kad ga koristis i to je ziva istina,odite u vip ili negjde i isprobajte bilo koj wp7 uređaj i bute vidli o cem pricam,ili gejfon 4.

 

Da sensation novi dode 2000 kn nebi reko ni a,sam da se razumijemo.

 

EDIT: 

 

Gledam ovo i vidim da su i dalje pristuni isti problemi ko kod desirea,i dalje pinch NE VALJA.Ovo je tolko sporo i takv dilej ima,uopce slika ne prati prst 100%,daj stvarno odite u neki vip ili t-com centar i bute vidili da sam u pravu.

 

Objasnio sam maloprije u čemu je stvar, dakle ne pravite se ludi.

I WP7 i iOS imaju akcelerirano sučelje, dok android nema. I nije problem uopće u HTCu, ni Senseu ni Sensationu, nego u Androidu.

15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
I s obzirom na to, vise sam ja nego zadovoljan kako CPU to hendla =) No, svakako si u pravu Bitanga.
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
kach kaže...

Mozete vi govoriti sta god ocete ali cinjenica je da htc sensation nema onaj buttery smooth filing kad ga koristis i to je ziva istina,odite u vip ili negjde i isprobajte bilo koj wp7 uređaj i bute vidli o cem pricam,ili gejfon 4.

 

Da sensation novi dode 2000 kn nebi reko ni a,sam da se razumijemo.

 

EDIT: 

 

Gledam ovo i vidim da su i dalje pristuni isti problemi ko kod desirea,i dalje pinch NE VALJA.Ovo je tolko sporo i takv dilej ima,uopce slika ne prati prst 100%,daj stvarno odite u neki vip ili t-com centar i bute vidili da sam u pravu.

 

Objasnio sam maloprije u čemu je stvar, dakle ne pravite se ludi.

I WP7 i iOS imaju akcelerirano sučelje, dok android nema. I nije problem uopće u HTCu, ni Senseu ni Sensationu, nego u Androidu.

Da je problem baš u Androidu onda bi laggalo i na SGS II.

 

Inače kad smo već kod Androida, hardvera itd:

16 godina
online
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Dkc kaže...
Da je problem baš u Androidu onda bi laggalo i na SGS II.

 

Pa ne bi, zato jer TouchWiz nije ni do koljena SenseUI-u. Pogledaj samo TouchWizovu aplikaciju za telefoniranje, i onu od SenseUIa. Nebo i zemlja. A to je samo jedan primjer.

Sense izvlači zadnju snagu iz CPUa. To nije dobra reklama za HTC, jer im mobovi izgledaju trzavo. Al definitivno nije problem u mobitelu nego u androidu, i dok uvedu akceleraciju uskoro u 4.0 verziji, tad će HTC imati opaki softver, a Samsung ce i dalje biti papak.

15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Gledam ovo i vidim da su i dalje pristuni isti problemi ko kod desirea,i dalje pinch NE VALJA.Ovo je tolko sporo i takv dilej ima,uopce slika ne prati prst 100%,daj stvarno odite u neki vip ili t-com centar i bute vidili da sam u pravu.

Na Desireu, što se galerije tiče, zoom radi super brzo. Ovo ovdje je prilično sporo, ali vjerojatno s namjerom napravljeno.

Uopće ne izgleda loše.

av-gurus.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ne neradi super,u usproedbi s wp7 radi koma.Imao sam desire godinu dana,promjenio sam puno romova i na niti jednom nije radilo sve glatko.Kad na andoridu bude sve radilo extra fluidno onda se vracam na njega.

 

Izgleda da je stoja jedini ovdje koj kuzi na sta tocno mislim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 16:36 (kach).
 
5 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
Dkc kaže...
Da je problem baš u Androidu onda bi laggalo i na SGS II.

 

Pa ne bi, zato jer TouchWiz nije ni do koljena SenseUI-u. Pogledaj samo TouchWizovu aplikaciju za telefoniranje, i onu od SenseUIa. Nebo i zemlja. A to je samo jedan primjer.

Sense izvlači zadnju snagu iz CPUa. To nije dobra reklama za HTC, jer im mobovi izgledaju trzavo. Al definitivno nije problem u mobitelu nego u androidu, i dok uvedu akceleraciju uskoro u 4.0 verziji, tad će HTC imati opaki softver, a Samsung ce i dalje biti papak.

Sučelje je stvar osobnog izbora i ukusa. Može sense imati više opcija koliko hoćeš ali ga ja ne planiram korisiti ovako kakvo je jer mi je osobno preružno. Kad već spominješ dialer aplikacije ima ih koliko hoćeš na marketu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Ne neradi super,u usproedbi s wp7 radi koma.Imao sam desire godinu dana,promjenio sam puno romova i na niti jednom nije radilo sve glatko.Kad na andoridu bude sve radilo extra fluidno onda se vracam na njega.

 

Izgleda da je stoja jedini ovdje koj kuzi na sta tocno mislim.

Nisam to niti rekao. Ne radi dobro, dapače, planiram uzet WP7 baš zbog fluidnosti. Rekao sam kako slike u galeriji super lijepo i glatko zumira, drugdje nigdje ne radi kako treba.

Također samo u galeriji od Sensea.

av-gurus.blogspot.com/
16 godina
online
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Dkc kaže...

Sučelje je stvar osobnog izbora i ukusa. Može sense imati više opcija koliko hoćeš ali ga ja ne planiram korisiti ovako kakvo je jer mi je osobno preružno. Kad već spominješ dialer aplikacije ima ih koliko hoćeš na marketu.

 

Ima, i sve su smeće u odnosu na Sense.

Al kako kažeš, stvar osobnog ukusa. Pa ne moramo o ničemu ni pričati onda. Sve je stvar osobnog ukusa. :-)

 

Loš članak je stvar osobnog ukusa, loše odrađen posao stvar osobnog ukusa, loš u krevetu također :-P

15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Ne neradi super,u usproedbi s wp7 radi koma.Imao sam desire godinu dana,promjenio sam puno romova i na niti jednom nije radilo sve glatko.Kad na andoridu bude sve radilo extra fluidno onda se vracam na njega.

 

Izgleda da je stoja jedini ovdje koj kuzi na sta tocno mislim.

da skuzili smo  da preferiras wp7 i ne moras trolat vise. mene su vrijedali kad sam tu spominjao dhd  a tema je sensation. sad ti trolas o wp7 i nitko nista, ocito ljudi reagiraju ovisno o kome se radi i ako im se svida ono kaj pises nisi trol makar pisao o svakakvim glupostima. frend s posla ima omniu 7, isprobao sam ju, i nije wp7 tolko fluidan i savrsen kolko ti pricas.

hobi: androidhr.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
I ja dijelim tvoje misljenje... Da je symbian na njemu prije bi ga uzei nego li ovako sa androidom
Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
I dalje mislim da malo sitnicarite po pitanju trzanja i slicno. To je kao i komp, u biti, ovo i je komp. Mozete imat sve super komponente, a opet u nekoj igri ce vam umisto lock na 60 FPS tu i tamo pasti na 50, ali i dalje ce to radot savrseno, pa ce izlaziti updateovi za SW i HW pa ce i ti dropovi biti manji. Eto.
ptspclan.com | visit us ^^
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice