Gigabyte GSmart Roma R2

poruka: 16
|
čitano: 9.720
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

Mob sam kupio prije 4 dana i jako sam zadovoljan, tema je otvorena za sve koji posjeduju ili zele kupit mobitel.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

Dali ima kupiti ekran za njega di?

http://www.youtube.com/watch?v=w5RHYJrZAnk
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Zanima me kamera kakva je jer sam sa akuom a1 kupljenim jučer po tom pitanju razočaran jako i mislim možda zamjeniti za romu r2 jer su sličnih karakteristika.

Hvala unaprijed

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Kamera sa 5 mp i nije toliko losa, recimo nocne slike nisu za pohvalu, dok po danu su zbilja super.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Mislim pokušat isprobat drugog akua a1 pa vidit jer su premutne slike po danu, a za noć nisam ni očekiva nešto super slike pa bi mogla bit tvornički loša kamera. Stvarno mi je ok šta se svega ostaloga tiče. Čak mislim da imaju istu kameru r2 i a1.

Kakav je r2 u praksi(ekran, baterija, u razgovorima itd.)? Čisto da znam ako se odlučim za njega pri reklamaciji

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Ja sam jako zadovoljan kako sam i rekao.
Roma R2 u praksi: Ekran IPS sto znaci odlicni kutevi vidljivosti i po danu, boje se ne mjesaju, baterija je odlicna (1400mAh) s time da je wi-fi ukljucen od 0-24, jedino kad se igraju neke igre onda mi zna i do 40% skinut ali nisam neki fan igrica.. s razgovorima isto nemam nikakvih problema, jos se uhodavam na njemu jer nisam nikad koristio smartphone za razgovore, imao sam tablet jedino koji mi je gutao bateriju uzasno. Baterija na R2 mogu reci (ako ga ne koristim po cijeli dan, recimo par puta odem na Facebook, posaljem par poruka i po 10min razgovora odem i na neku str. i tako) izdrzi i do 2 i pol dana. Sto je zbilja super. Svaki mob. ima neku manu pa tako i R2. A to je zadnji poklopac koji se po meni cini da je malo jeftino izradjen. U ruci stoji odlicno, nema tragova otisaka i nije cista plastika, vise je gumenasto nekako nezz tesko mi za objasnit. Ali to mii nije mana neka. Vise im zamjeram sto taj zadnji poklopac ponekad mislim da se nije zatvorio do kraja jer se ne cuje plastika..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Sve mi je jasno pa ako drugi aku bude ima isti problem sa kamerom probat ću i r2.

Zahvaljujem{#}

 

11 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

Imam Romu nekih 2-3mj i u svemu sam prilično zadovoljan. Baterija traje, iako kapaciteta od 1400mah od 1 do čak 2 dana (naravno, zavisi kaj se radi). Jedino što me nervira je GPS. Bez GPS fixa gotovo je nemoguće uhvatiti signal u centru varaždina. TJ. uhvati ali se uvijek čeka bar 5-10min. A onda kad to i učini, bez obzira na navigaciju koju koristim (Copilot ili Dont panic), navigacija neide "glatko", nego je lagano isprekidana.. tj. kad gledate ekran, imate osječaj kao da ideš, ideš, pa staneš, pa opet ideš.... Ponekad daje jednu rutu pa se u vožnji predomisli i sl. U početku je to bilo još gore, sad kao malo manje, ali nervira, kako god. Jel ima nešto, što mogu uraditi??

Just snatch it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

Gdje ste ga ga kupili i je li otkljucan na sve mreze? Moze li se mobitel rootat i postoje li custom romovi?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Kupio sam ga u Linksu bas kod njih u trgovini u ZG.. Otključan je na sve mreže! Za rootanje ti ne znam apsolutno ništa! Ali pitao sam prodavača ako se kojim slučajem mob roota dali garancija i dalje vrijedi...rekao je da ne!

10 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

Pozdrav,

 

bio bih zahvalan kad bi netko tko već duže vrijeme koristi ovaj mob naveo svoja iskustva s istim. Je li baterija primjetno oslabila s vremenom? Naime, razmišljam o kupnji, sve komponenete su zadovoljavajuće za moje potrebe, jedino sam malo sumnjičav oko baterije od 1400 mAh-a. Inače nisam zahtjevan korisnik, ali nitko ne garantira da neću i postati kupnjom novog uređaja. {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 20:23 (Yenkungu).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Za mobitel koji je izasao cini mi se u 08/13 ili 09/13; tesko da ga je netko koristio "...npr. oko 1 god..."

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GSmart Roma R2

Već je prošlo 4mj. od kupnje i još me nije razočarao, jako brzo se napuni cca 60% za sat vremena (kod mene). Ne šteka ni malo, aplikacije rade super, glazba isto ok, zvučnik također. Prije kupnje uređaja nisam bio zahtjevan korisnik, niti sam imao smartphone, a sad ne mogu bez njega. Ugl. što se tiče baterije, jako puno troši recimo surfajući po kojoj god str. nekih 4h s pauzom. Baterija nije oslabila, već sam ja s vremenom postao sve zahtjevniji, pa brže ode, a punim ga svaki dan (noću). Bez korištenja izdrži 48h (isprobano)!

11 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

@cristian7

 

prošlo je još 3 mjeseca. Još uvijek si zadovoljan?

 

Podržava li uređaj prebacivanje aplikacija na microSD karticu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

Kupio sam jucer mobitel...Sada kosta 850 kn ima negdje do 1100 ali jako jako jako sam zadovoljan stvarno moibtel je vise nego dobar... :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gigabyte GSmart Roma R2

meni zadnjih nekoliko dana steka aplikacija biranje. Znaci kad idem u imenik da bih nekoga pozvao, ili posalo poruku iz zadnjih poziva, desava se to ili da ne ucitava imena od brojeva, ili ne ucita nista pa je bijela pozadina, odnosno prazan prozor ili ako i ucita treba mu tri gladne godine za sve to. Ima li netko ideju sto bi moglo biti. Ili jos bolje da li se moze to zamijeniti sa nekom od aplikacija sa trzista. Da li ima aplikacija preko koje mogu birati imenik, pozive, slati poruke itd ??

Spija
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2015 10:49 (SPIJA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice