5800 video player

poruka: 5
|
čitano: 2.464
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
5800 video player

trebam neki video player za 5800 da otvara dosta formata

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: 5800 video player

Ja sam pokusavao intalirati neki japanski/kineski koji navodno otvara i DivX, ali mi nije uspjelo otvoriti. Nisam nasao nista pametno - ako netko je, neka kaze sto. U medjuvremenu, morat ces videozapise konvertirati u neki format koji player 5800-ice prepoznaje. I nije bitan samo format - tu su i restrikcije glede rezolucije i bitratea. Mozes probati programom Handbrake - konvertiraj u MP4 format, XviD, s bitrateom izmedju 500 i 1000 kbit/s, rezolucijom ne vecom od 640 x nesto.

15 godina
offline
5800 video player

Ja sam probao smart player, on pokereće ali film šteka (tako je svima). Probao sam divx player ,ali on je napravljen za s60 v3 tj. nema podršku za touch, pa se mora sa virtual key zahebavat,a to mi se neda.

 

Najbolje je konvertat video u mp4, kvaliteta je super pogotovo kada je film 16:9,ali problem je što je većina filmova danas 21:9 ili su i širi pa imaju 2 crne trake jedna gore i jedna dole. Mislim da se film i raširit onda jadno izgleda.

 

Ja konvertam sa format factory 2.20, besplatan je i ima čak i profil za ovu nokiu 5800XM te koristim nekad i media coder (ima više opcija).

 

Koristim ove postavke:

 

rezolucija - 360x640 (OFC)

omjer - stavim na auto (imaju opcije 16:9, 4:3, expand...)

bitrate - kako kad,ali nikad ispod 1024 kb/s nisam stavio

fps - 24

audio bitrate - 128- 192 (više nema potrebe jer nema razlike)

zvuk - MP3

 

I može se integrirat subtitle u film/video.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: 5800 video player
Hyperion kaže...

Najbolje je konvertat video u mp4, kvaliteta je super pogotovo kada je film 16:9,ali problem je što je većina filmova danas 21:9 ili su i širi pa imaju 2 crne trake jedna gore i jedna dole. Mislim da se film i raširit onda jadno izgleda.

 

Ja konvertam sa format factory 2.20, besplatan je i ima čak i profil za ovu nokiu 5800XM te koristim nekad i media coder (ima više opcija).

Hm... Zanimljiv program, taj FormatFactory. Htio sam reci "steta sto nema mogucnost croppanja slike", ali - ima tu mogucnost! Pa sto onda ne croppas (obrezes) sliku s lijeve i desne strane, tako da ti zauzme cijeli ekran (bez da razvuce sliku i time je izoblici)?

 Namigiva

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice