Torrent pomoc! zaključana tema

poruka: 51
|
čitano: 13.753
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Torrent pomoc!
pitanje

Doslo mi je do 99,8 % na skidanju GTA 4 sa torrenta i stalo! pise connection closed by peer. sta to znaci? sta trebam sad napravi ti kda ce pocet opet skidat samo jos 0,2 % lol

Proud to be adicted to WOW
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrent pomoc!

Bas interesantno, kako se to nikada meni ne dogodi?

iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrent pomoc!

Nema ti pomoći...neko je obrisao torrent..ahaha..:D

 

joj

Šaljem sve igrice za 20kn poštom...PES 2009,FIFA2009,Crysis warhead, Cod5,Nfs undercover, Tomb raider underworld, Far cry 2, fm9 ,stalker clear sky , fall out 2 , nba 09 ...Sve sam ja skinuo i isprobao .. Za sve upite na PM...
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Torrent pomoc!
autorov komentar
NoOne1 kaže...

Nema ti pomoći...neko je obrisao torrent..ahaha..:D

 

joj

 ti to ozbiljno ili? IMA 14 GB!!!!!!!!!! omg
Proud to be adicted to WOW
15 godina
offline
Torrent pomoc!

Desilo mi se prije pola godine da sam frendu skidao nešto oko 2 gb je bilo...ugl neku igricu i isto tako se desilo pitao ljude ali ništa...Jedino da probaš stisnit na Update Tracker , pa možda krene za koju minutu..

 

Znači desni klik na torrent u Utorrentu i Update trracker...i probaj stop , gasit pa palit možda uspije, ako ne onda cmo nesto drugo probat..

Šaljem sve igrice za 20kn poštom...PES 2009,FIFA2009,Crysis warhead, Cod5,Nfs undercover, Tomb raider underworld, Far cry 2, fm9 ,stalker clear sky , fall out 2 , nba 09 ...Sve sam ja skinuo i isprobao .. Za sve upite na PM...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Torrent pomoc!

Ne mora biti možda je samo server u kvaru. Meni se to već par puta dogodilo i za oko 3 sata opet krene.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2008 18:38 (Tux Slave).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Torrent pomoc!
autorov komentar
NoOne1 kaže...

Desilo mi se prije pola godine da sam frendu skidao nešto oko 2 gb je bilo...ugl neku igricu i isto tako se desilo pitao ljude ali ništa...Jedino da probaš stisnit na Update Tracker , pa možda krene za koju minutu..

 

Znači desni klik na torrent u Utorrentu i Update trracker...i probaj stop , gasit pa palit možda uspije, ako ne onda cmo nesto drugo probat..

 stiscem to vec pola sata=)
Proud to be adicted to WOW
16 godina
offline
RE: Torrent pomoc!
bbb_pu kaže...

Doslo mi je do 99,8 % na skidanju GTA 4 sa torrenta i stalo! pise connection closed by peer. sta to znaci? sta trebam sad napravi ti kda ce pocet opet skidat samo jos 0,2 % lol

 S KOJE STRANICE SI SKINUO TORRENT?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Torrent pomoc!

Pa sta ako je 14GB, jel problem skinuti ponovo, jel imas Flat?

iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Torrent pomoc!

Meni je STALKER stal na 99.99% i ni makac dalje.

Tjednima sam ostavil utorent aktivnog u nadi da možda proradi ali ne.

Žalim ali čini se da nemaš sreće- i to sa gigantskim fileom

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Torrent pomoc!
autorov komentar
lampa kaže...

Pa sta ako je 14GB, jel problem skinuti ponovo, jel imas Flat?

 hehe naravno da imam i nije problem ali skidad ce cijelid an opet a nemogu docekat da igram GTA4 je to! hehe
Proud to be adicted to WOW
15 godina
protjeran
offline
RE: Torrent pomoc!
autorov komentar
Igor kaže...

NE MORA BITI MOŽDA JE SAMO SERVER U KVARU. MENI SE TO VEĆ PAR PUTA DOGODILO I ZA OKO 3 SATA OPET KRENE.

 

 cekat cu do sutra onda....valjda je to....(dao bog)
Proud to be adicted to WOW
15 godina
offline
Torrent pomoc!

Ma eto reko sam ti da 99.8 % LoL posto nema pomoči...kreni danas skidat neki novi , sa nekog bolje trackera još bolje neki privatni koji nije mininova, thepiratebay ili slično, ostavi komp preko noci i eto drugo nist ne mozes....:(

Šaljem sve igrice za 20kn poštom...PES 2009,FIFA2009,Crysis warhead, Cod5,Nfs undercover, Tomb raider underworld, Far cry 2, fm9 ,stalker clear sky , fall out 2 , nba 09 ...Sve sam ja skinuo i isprobao .. Za sve upite na PM...
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Torrent pomoc!
autorov komentar

e da te jos i pitam. skidam neke igre sa arenabg private torrenta. sve ok ali jos nisu stavili GTA 4. znas za neki di je besplatna registracija a koji ima dobar seed i GTA 4 za skinut. bilo tko?

Proud to be adicted to WOW
15 godina
offline
Torrent pomoc!

Da, evo ja upravo skidam s jednog slovenskog...besplatna registracija i sve je free , ali je privatni i sve najbolje..i što je najvažnije ide full brzina koju imaš...

 

Napiši na google mojblink i ono prvo...Kad se registiras odes na Torrenti i dole listaj i odi na stranicu 25-48  i tamo 11 po redu ti je gta IV , kad klikneš na to onda gore imaš prenesi torrent ( znači spremis ga ili otvoris i skidaj ) , ak ne skužiš javi mi na PM...

Šaljem sve igrice za 20kn poštom...PES 2009,FIFA2009,Crysis warhead, Cod5,Nfs undercover, Tomb raider underworld, Far cry 2, fm9 ,stalker clear sky , fall out 2 , nba 09 ...Sve sam ja skinuo i isprobao .. Za sve upite na PM...
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Torrent pomoc!
autorov komentar
NoOne1 kaže...

Da, evo ja upravo skidam s jednog slovenskog...besplatna registracija i sve je free , ali je privatni i sve najbolje..i što je najvažnije ide full brzina koju imaš...

 

Napiši na google mojblink i ono prvo...Kad se registiras odes na Torrenti i dole listaj i odi na stranicu 25-48  i tamo 11 po redu ti je gta IV , kad klikneš na to onda gore imaš prenesi torrent ( znači spremis ga ili otvoris i skidaj ) , ak ne skužiš javi mi na PM...

 moze evo stavio sam da se skida. ali opet cu probat jos sutra da vidim dali ce ovaj mozda nekim cudom krenut...
Proud to be adicted to WOW
15 godina
offline
Torrent pomoc!

Pa da, ti ostavi ovaj to ti ne smeta tak i tak...al šanse su male..hebiga...

 

 

Šaljem sve igrice za 20kn poštom...PES 2009,FIFA2009,Crysis warhead, Cod5,Nfs undercover, Tomb raider underworld, Far cry 2, fm9 ,stalker clear sky , fall out 2 , nba 09 ...Sve sam ja skinuo i isprobao .. Za sve upite na PM...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrent pomoc!

najJACHI torrent vam je na thepiratebay..

upishite REAL DEAL u search i skinite..

ima preko 3500 seedOVA, meni je skido po 400-500kb/s

enjoy playin' !

thug 4 life, high 'til I die!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent pomoc!
bbb_pu kaže...
lampa kaže...

Pa sta ako je 14GB, jel problem skinuti ponovo, jel imas Flat?

 hehe naravno da imam i nije problem ali skidad ce cijelid an opet a nemogu docekat da igram GTA4 je to! hehe
 Ako imas Flat, kupi si starije racunalo (300-800MHz, 64-128MB RAM-a) za 100-150kn na kojeg mozes staviti neki linux i cTorrent, sa Web GUI-jem, disk od par Giga, kolko ti je dovoljno za privremeno skinute datoteke, pa teraj.
iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent pomoc!
thug_4_life kaže...

najJACHI torrent vam je na thepiratebay..

upishite REAL DEAL u search i skinite..

ima preko 3500 seedOVA, meni je skido po 400-500kb/s

enjoy playin' !


Tako je! Pored TPB-aja ja koristim i Mininova-ju koja je isto tu negdje kao i TPB.
I kod Mininove nema onih bannera sa strane ...
iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
15 godina
neaktivan
offline
Torrent pomoc!

Hello! Novajlija sam u torrentima pa molim ako mi se može sugerirati s kojih torrenta skidati "domaće stvari"(glazba, filmovi..)

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrent pomoc!

neznam,probaj povečat upload ...

(bubam)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent pomoc!

za glazbu je bolje uzeti limewire nego torrent.

fm
15 godina
offline
RE: Torrent pomoc!
matic95 kaže...

za glazbu je bolje uzeti limewire nego torrent.

 Pod uvjetom da imas cijeli arsenal antivirusa, antimalwara i antyspyware-a.
otpor je uzaludan!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent pomoc!
BORG kaže...
matic95 kaže...

za glazbu je bolje uzeti limewire nego torrent.

 Pod uvjetom da imas cijeli arsenal antivirusa, antimalwara i antyspyware-a.

 To je istina, zato sam prešao na torrente, jer se jedva riješih napasti. Ali sada zapeh na "domaćem" molim dalje prijedloge.

poletarac u duši i još sasvim zelen
16 godina
offline
RE: Torrent pomoc!
matic95 kaže...

za glazbu je bolje uzeti limewire nego torrent.

za jednu pjesmu

BORG kaže...
matic95 kaže...

za glazbu je bolje uzeti limewire nego torrent.

 Pod uvjetom da imas cijeli arsenal antivirusa, antimalwara i antyspyware-a.

za jednu pjesmu je mislio, za albume su torrenti puno bolji

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent pomoc!
daj ak` znaš neki torrent
poletarac u duši i još sasvim zelen
16 godina
offline
RE: Torrent pomoc!
žeto kaže...
daj ak` znaš neki torrent

pa za domace torrenthr

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
offline
RE: Torrent pomoc!
Aki kaže...
BORG kaže...
matic95 kaže...

za glazbu je bolje uzeti limewire nego torrent.

 Pod uvjetom da imas cijeli arsenal antivirusa, antimalwara i antyspyware-a.

za jednu pjesmu je mislio, za albume su torrenti puno bolji

Znam da je limware za jednu pjesmu najbolji ali kao sto sam vec rekao mos pobrat virusa

vrlo lako ak ne znas sto skidas recimo ja znam da je virus ak nema bitrate-a kod pjesme.

 

@aki torrent.hr je najbolji ali za njega mu treba pozivnica, ja bi ti je dao ali nazalost nemam tamo account

otpor je uzaludan!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 13:47 (BORG).
16 godina
offline
Torrent pomoc!

Za skidat samo stranu mjuzu tj stvar po stvar tu je najbolji P2P alat Soulssek ima i nesto nase mjuze ali malo, taj P2P alat skida samo mjuzu i nista drugo tj filtrira sve ostalo i on je najsigurniji i tamo se moze nac ogroman broj izvora ali treba malo cekat no nađes ono kaj na Limeware mos samo sanjat i to je tak ko nije probo nek isproba. A kaj se tice ostalih Torrenta bilo koji nije bitno svaki fajl koji se skine  treba uvijek skenirat znaci desni klik i skenirat s Antivirusom i onda nece bit problema kod skidanja bilo cega odnosno mjuze s normalnih Torrenta a normalno treba citat komentare pa ako ih nema nemoj skidat to je vrlo jednostavno i efikasno pravilo!Cool

 

http://www.slsknet.org/

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice