T-Com-ov D-Link 584T

poruka: 16
|
čitano: 10.432
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T
pitanje

Imam gore navedeni router od T-Coma te bih htio da ne moram ići ono Connect to>naziv konekcije>pa ono sa user nameom i passom (ono na donjoj slici).Jeli to moguće?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2009 13:06 (lzgr).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T

Da bi to radilo moraš ga postaviti u router mode. Logiraj se na 192.168.1.1 ili koja ti je već adresa routera neznam korake napamet ali idi preko wizarda i tamo umjeto u bridge mode na kojem ti je sada stavi router mode, upises username i pass, stavis PPPoe i ostalo bi trebalo biti na next, next, next :)

 

Najednostavnije ti je nazvati 0800 9000 i zatrazit da te oni vode korak po korak.

 

Poz

A.D.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2009 13:37 (unic0rn).
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T
prihvaćeno rješenje

moguće je...znači ovako...otvoriš internet explorer i upišeš pod adresu 192.168.1.1 .....otvorit će ti se prozor gdje te traži user i pass...pod user upiši admin a pod pass 0000...

 

tada kad ti se otvori control panel od D-LINK-a...s lijeve strane imaš opcije,otvori opciju WAN...

 

pod WAN SETTINGS ti je trenutno BRIDGE MODE...ti to promjeni u PPPoE/PPPoA

 

dolje pod User name napiši svoj user name koji si dobio od t-coma u obliku username@htnet-dsl  i pod password upišeš lozinku koju si dobio...

 

pod Connection Setting označi Allways ON...

 

i na kraju APPLY...i to bi trebalo biti to...ako šta ne bude jasno reci...

 

pozz

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T
autorov komentar
dejax12 kaže...

moguće je...znači ovako...otvoriš internet explorer i upišeš pod adresu 192.168.1.1 .....otvorit će ti se prozor gdje te traži user i pass...pod user upiši admin a pod pass 0000...

 

tada kad ti se otvori control panel od D-LINK-a...s lijeve strane imaš opcije,otvori opciju WAN...

 

pod WAN SETTINGS ti je trenutno BRIDGE MODE...ti to promjeni u PPPoE/PPPoA

 

dolje pod User name napiši svoj user name koji si dobio od t-coma u obliku username@htnet-dsl  i pod password upišeš lozinku koju si dobio...

 

pod Connection Setting označi Allways ON...

 

i na kraju APPLY...i to bi trebalo biti to...ako šta ne bude jasno reci...

 

pozz

 

Kada upišem tu adresu piše da ne može otvoriti tu stranicu.Što da napravim?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T
prihvaćeno rješenje

odi onda u control panel...start-control panel...i tamo otvori network and internet conection i tamo otvori desnim klikom miša LOCAL AREA CONESTION ...dalje mislim da je pod networking,nisam sad siguran koja je kratica gornja nađi gdje piše internet protocol TCP/IP i to označi i klikni properties....

 

označi USE THE FOLLOWING IP ADRES:

i upiši 192.168.1.2

subnet mask samo stisni u prazno polje i samo će se popunit

a default gateway upiši 192.168.1.1

 

evo i slika...

 

16 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T
autorov komentar

Još jedno pitanje:mogu li gledati maxtv nakon te promjene?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T
lzgr kaže...

Još jedno pitanje:mogu li gledati maxtv nakon te promjene?

 namaš straha, postavke za maxtv i tako ne možeš mijenjati (možeš jedino ako mijenjaš firmware).
Kad je bal, nek je maskenbal.
16 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T
autorov komentar

Ne radi.Zašto?Priloži sam slike kako izgleda.

slika slika
slika2 slika2
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T

jesi napravio kako ti je dejax12 napisao? pogotovo onaj dio u windowsima?

IP address: 192.168.1.2

Subnet mask: 255.255.255.0

Default gateway: 192.168.1.1

To doubt, to discredit !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T
autorov komentar
D4RKL1NG kaže...

jesi napravio kako ti je dejax12 napisao? pogotovo onaj dio u windowsima?

IP address: 192.168.1.2

Subnet mask: 255.255.255.0

Default gateway: 192.168.1.1

Da...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
protjeran
offline
T-Com-ov D-Link 584T
prihvaćeno rješenje

Pod DNS upiši 192.168.1.1

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T
autorov komentar

Da ima jedan problem ne mogu koristiti OutlookExpress stalno se hoće spojit ono connect to...Kako da to riješim?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T

e zna li netko zašto mi se dnevno 2-3 puta iskljuci internet stvarno s time je teško nešto preko noći ostaviti skidat...nemogu više..ikakvih riješenja??

Odi na google i upiši SEARCH...:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com-ov D-Link 584T

itko?

Odi na google i upiši SEARCH...:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com-ov D-Link 584T
El Maniachi kaže...

e zna li netko zašto mi se dnevno 2-3 puta iskljuci internet stvarno s time je teško nešto preko noći ostaviti skidat...nemogu više..ikakvih riješenja??

e pa meni je to postalo realnost kad su digli brzinu, pukla bi mi veza u min nekad i 5 puta.... ni da ne duljim,

zva sam njih par dana i uplia ih te su mi donili novi ruter ovaj put simense sx763 ot data sve ok... dok sam prije ima

d-link 584t, smeće od rutera...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć!!!

ovako ja sam restartirao cijeli windows i onda sam ponovo morao instalirati d-link(584T)od t-com-a...na prvom koraku trazi mi administrator password..i ja sam ukucavao i pass od interneta i administrator pass i sve..sada ja vas genijalce pitam sta da ukucam pod tim,...

hvala,unaprijed..

:)

HITAN SLUCAJ!!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice