Gigaset SX 763

poruka: 66
|
čitano: 87.906
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gigaset SX 763

Evo danas dobia novi ruter i sad ne mogu više upisat na internet portocol tcp/ip,

folowing ip adress niti napravit bridge mode,kad napišem stare onda neće radi net,

a bridge  se uopće neće spoji ako je tko ima sličnih problema nek se javi

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

dali neko zna kako se otvara stranica za ruter sx 763

192.168.1.1

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gigaset SX 763

i ja imam isti problem

ako si več riješija molim te pošalji mi odgovor da i ja riješim problem

15 godina
offline
Gigaset SX 763

Ovako otiđeš na

192.168.1.1

i upišeš user te onda OK, ponovo OK.

Otvorit će ti se novi prozor Home pa ti stisni basic setup, opet next,

izabereš državu, sat, itd.

Onda ti se otvori prozor za upisat  user name, password te ga ponoviš.

Opet next te ti dođe prozor za voip stisni off, next, opet next i onda ti dođe

prozor gdje te pita zeliš li isprobat  sigurnost  označi i next i gotov si....

A potom otiđi u control panel, network connection, local area connection, properties,

internet protocol(TCP/IP), properties i obtain an IP adress automaticlly i obtain

DNS server automaticlly i OK i gotov si.

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gigaset SX 763

samo jedna stvar kad napravite neke veće izmjene na routeru obavezno napravite reboot iz adminstration panela jer zna izgubit postavke u međuveremenu (reset, nestanak struje, udar groma iz vedra neba, iznenadno skidanje sisatih žena, vrištanje histeričnih žena itd.....)

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

a jel netko zna di bi bio problem ako nam lozinka nije user,niti 0000 niti admin niti 1234... Na koji nacin da udem u ruter? ili moram zvati t-šrot? unaprijed hvala...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

Mora biti nešto od toga. Ako slučajno nije, s donje strane uređaja postoji tipka koja resetira sve postavke, uključujući i to.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

jel mi moze neko napisat kako otvorit portove za cod mw2 ovo pise na str od coda

Log into your router and turn on UPnP (Universal Plug and Play), most routers have this option in the Administration tab.

The goal is to have an OPEN NAT in order to host Spec Ops games and get a wider selection of MP matches to join.

Also ensure that under your security options that Anonymous NAT Redirection is allowed and is not filtered. This may also be referred to as 'Filter InternetNAT Redirection' - in which case you want this disabled.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gigaset SX 763
avantgarde kaže...

jel mi moze neko napisat kako otvorit portove za cod mw2 ovo pise na str od coda

Log into your router and turn on UPnP (Universal Plug and Play), most routers have this option in the Administration tab.

The goal is to have an OPEN NAT in order to host Spec Ops games and get a wider selection of MP matches to join.

Also ensure that under your security options that Anonymous NAT Redirection is allowed and is not filtered. This may also be referred to as 'Filter InternetNAT Redirection' - in which case you want this disabled.

Evo sve radi po ovim koracima i uspjet ćeš 100%

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

evo ja sad probao flashati svoj ruter i neče mi prebaciti ovaj bootcode fajl...

 

kaže da je krivi fajl...da ga nemre usnimiti...

 

šta da radim?

 

 

EDIT... nek modovi prebace ovo u temu sa otključavanjem siemens rutera...krivo sam metnio :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 23:46 (Darude1506).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

da vas pitam,jel bi mogao na siemens sx 763 stavit usb hub,na njega web kamericu i usb/serial port adapter? dali bi to radilo,dali bi slalo sliku na pc i dali bi radio serial port da na njega spojim recimo arduino?

 Našao sam,radit će :DD

[IMG]http://a.imageshack.us/img529/6827/glavonja.th.png[/IMG]
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 0:14 (Glavonja94).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Gigaset SX 763

ali ja to sve napravim i nece...tamo pise UDP&TCP tako nesto ali ja nemam to zajedno ja imam to posebno pa sam napravio posebno i nece 
taj gigaset zajebava zesce...molimm pomoc!{#} 

13 godina
offline
Gigaset SX 763

Zna tko mrežni password koji je na tom routeru? Sada na PCu mi piše pod mreža moj pc,od starog pc i router,no neznam koja je mrežna lozinka,za sam ulazak u njega je user no mrežnu neznam,pa ako netko zna.

Neznam dali ju ja moram dodjeliti ili ju ima tvornički on?

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset SX 763
kruskar kaže...

Zna tko mrežni password koji je na tom routeru? Sada na PCu mi piše pod mreža moj pc,od starog pc i router,no neznam koja je mrežna lozinka,za sam ulazak u njega je user no mrežnu neznam,pa ako netko zna.

Neznam dali ju ja moram dodjeliti ili ju ima tvornički on?

user ili admin ili user0000

13 godina
offline
Re: Gigaset SX 763
dedaa kaže...
kruskar kaže...

Zna tko mrežni password koji je na tom routeru? Sada na PCu mi piše pod mreža moj pc,od starog pc i router,no neznam koja je mrežna lozinka,za sam ulazak u njega je user no mrežnu neznam,pa ako netko zna.

Neznam dali ju ja moram dodjeliti ili ju ima tvornički on?

user ili admin ili user0000

Nije sada upravo probao sve 3.Stisnem dvoklik na sx763 i izbaci ovaj drugi prozor.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
14 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

Znam da je meni bila jedna od tih ili admin0000 cim sam dobio ruter, u onim postavkama kad se unese 192.168.1.1 u browser.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gigaset SX 763
dedaa kaže...

Znam da je meni bila jedna od tih ili admin0000 cim sam dobio ruter, u onim postavkama kad se unese 192.168.1.1 u browser.

 

A ne to,to je meni user no mene zanima ova da mogu na taj naćin kao što je na slici ući u router,jer meni je usb na njemu uključen da mogu djelit fileovepreko prenosnog diska samo mi neznam zašto neće,na oba PCa ima ista takva ikona i nijedan nemože ući u njega.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
14 godina
offline
Re: Gigaset SX 763

pa resetiraj router... imaš iza ili sa donje strane onu "tipku" za resetiranje.. trebaš držati određeni broj sekundi.. i onda probaj neku od tih defaultnih lozinki..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset SX 763
kruskar kaže...
dedaa kaže...

Znam da je meni bila jedna od tih ili admin0000 cim sam dobio ruter, u onim postavkama kad se unese 192.168.1.1 u browser.

 

A ne to,to je meni user no mene zanima ova da mogu na taj naćin kao što je na slici ući u router,jer meni je usb na njemu uključen da mogu djelit fileovepreko prenosnog diska samo mi neznam zašto neće,na oba PCa ima ista takva ikona i nijedan nemože ući u njega.

Tu si podesiš user nameove i passworde. Ako već imaš usera/e kao ja Luka i lzgr, klikni pored njih Edit. Tu možeš upisati password po želji :)

Uživaj u homemade NAT-u!

 

Problem je što čita jedino FAT32 particije, a one kako i sam znaš, ne podržavaju fileove veće od 4 GB :(

Lipstick junkie be funky all he wanty
13 godina
offline
Gigaset SX 763

Evo radi sve,a to za FAT32 ću se probati poigrati s FWom tog routera,imam 2 identična od t-coma pa ću na ovom drugom se poigrati pa ako uspijem napišem tutorial kako ide.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset SX 763
kruskar kaže...

Evo radi sve,a to za FAT32 ću se probati poigrati s FWom tog routera,imam 2 identična od t-coma pa ću na ovom drugom se poigrati pa ako uspijem napišem tutorial kako ide.

Sumnjam da ćeš ga natjerati da čita potpuno drugi file system

Ali možda ipak...

 

Lipstick junkie be funky all he wanty
13 godina
offline
Gigaset SX 763

Ovako sada sam externi verbatim 320gb onaj što ide uz t-com za 1kn formatiran na NTFS uštekao  u router i probao da vidim jel radi,radi,kopirat probao fileove iznad 4gb hoče i to isto radi tako da ima mogučnost i ntfs.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset SX 763
kruskar kaže...

Ovako sada sam externi verbatim 320gb onaj što ide uz t-com za 1kn formatiran na NTFS uštekao  u router i probao da vidim jel radi,radi,kopirat probao fileove iznad 4gb hoče i to isto radi tako da ima mogučnost i ntfs.

hmm

Onda me ovaj moj nešta zayebaye

I u Bug-u su napisali da radi sam FAT32...

 

Onda super, imam novi NAT {#}

Lipstick junkie be funky all he wanty
13 godina
offline
Re: Gigaset SX 763
lzgr kaže...
kruskar kaže...

Ovako sada sam externi verbatim 320gb onaj što ide uz t-com za 1kn formatiran na NTFS uštekao  u router i probao da vidim jel radi,radi,kopirat probao fileove iznad 4gb hoče i to isto radi tako da ima mogučnost i ntfs.

hmm

Onda me ovaj moj nešta zayebaye

I u Bug-u su napisali da radi sam FAT32...

 

Onda super, imam novi NAT {#}

Neznam meni sve radi,kopira mi brzinama od 2 do 25-30mb/s,spojena 2 pca s kabelom i još 2 s WiFijem i na svima radi izvrsno.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
12 godina
neaktivan
offline
Gigaset SX 763

ne zeli mi uci sta da radim odem na gigaset sx763 al neznam sifru sta da radim hitno ???

Ivan Lozancic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gigaset SX 763
ivan147 kaže...

ne zeli mi uci sta da radim odem na gigaset sx763 al neznam sifru sta da radim hitno ???

Odi na

192.168.1.1 gore u adresu gdje pišeš www.google.hr te brojeve upiši i stisni enter,i otvorit će ti stranicu od routera,i ako je t-comov onda bi ti trebala biti šifra user.

Uglavnom na tom routeru su ti šifre

user

0000

user0000

admin

netko od kolega je par postova iznad napisao.

PM radi.
16 godina
offline
Gigaset SX 763

Pozdrav!

Imam problem s ovim routerom. Kad god odem na advanced settings, pa local network izbaci mi praznu stranicu. Kako da tu grešku ispravim?

 

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset SX 763

Dobro pitanje. Probaj ga resetirati, ili ocisti cache browsera pa reloadaj stranicu.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
16 godina
offline
Re: Gigaset SX 763
rustweaver kaže...

Dobro pitanje. Probaj ga resetirati, ili ocisti cache browsera pa reloadaj stranicu.

Jesam, no bez uspjeha. Doduše, kad na Firefoxu pokrenem tu stranicu, onda mi sve bude dobro. Inače koristim Chrome...

Come to the dark side, we have cookies.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset SX 763

Mislim da je onda sve jasno. Chrome je nekompatibilan sa gigasetovim web interfaceom.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice