Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

poruka: 14
|
čitano: 7.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

Danas doživio "slom živaca". Klinac bacio autić u LCD i oštetio panel. Ima li kakve nade za monitor? Slike oštećenja su u prilogu.

Ako ne, molim pomoć za kupnju drugoga (nešto u rangu prethodnika ili bolje) do nekih cca 1.500 kuna.

Zahvaljujem na pomoći.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

žao mi je, ali mislim da tu više nema spasa...šteta dobrog monitora{#}  posebno ako je imo samsungov panel u sebi...

16 godina
offline
Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

prijatelju nema ti spasa..ja sam svoj isto bio shebo, al od onog plastivnog metka i rupa se prosirivala svaki dan sama od sebe i jbg..

 

bio je od 19"..inace popravak bi me bio izaso 1200kn+300kn rad sa postarinom a za 1100kn sam kupio novi 22"..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220
mrgud1 kaže...

Danas doživio "slom živaca". Klinac bacio autić u LCD i oštetio panel. Ima li kakve nade za monitor? Slike oštećenja su u prilogu.

Ako ne, molim pomoć za kupnju drugoga (nešto u rangu prethodnika ili bolje) do nekih cca 1.500 kuna.

Zahvaljujem na pomoći.

 

Monitor je u banani kaj drugo nema pomoci, no srecom danas ima dobrih monitora za ne puno love pa nema frke ovaj dole sa LED osvjetljenjem je dobar izbor.{#}

 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_192&products_id=9400

 

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-led-23-lg-e2360v/38197

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
15 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220
rambox kaže...
mrgud1 kaže...

Danas doživio "slom živaca". Klinac bacio autić u LCD i oštetio panel. Ima li kakve nade za monitor? Slike oštećenja su u prilogu.

Ako ne, molim pomoć za kupnju drugoga (nešto u rangu prethodnika ili bolje) do nekih cca 1.500 kuna.

Zahvaljujem na pomoći.

 

Monitor je u banani kaj drugo nema pomoci, no srecom danas ima dobrih monitora za ne puno love pa nema frke ovaj dole sa LED osvjetljenjem je dobar izbor.{#}

 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_192&products_id=9400

 

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-led-23-lg-e2360v/38197

Vidim da su ovo 16:9 monitori a T220 je mislim bio 16:10. Kakva je razlika i da li su o.k. za moju grafičku, HD4870 512MB?

15 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

Da li ima još netko kakav prijedlog. Trebam ići hitno u kupovinu a nisam načisto šta da kupim. Predložio mi kolega LG W2453TQ . Vidim da je reza 1920x1080. Kako bi izgledala ta rezolucija na npr. 22" ili 23"?  Ako netko ima taj monitor molio bi pomoć.

Hvala

16 godina
offline
Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

Uzmi ovaj Acer..

U Bug-u je bio best buy..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220
andreas11 kaže...

Uzmi ovaj Acer..

U Bug-u je bio best buy..

Taj monitor je jako dobar, ali pogledaj za koliko si prešišao iznos koji je naveden u prvome postu.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
15 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

U užem izboru su mi ostali: LG2353TQ, LG 2353V, LG 2361V i SAMSUNG 2370H. Znači do nekih 1500 kn, namjena igranje i gledanje filmova.

Molim hitno za pomoć.

Hvala.

14 godina
offline
Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

Na tvom mjestu ja bi uzeo tog Samsunga kojeg si naveo.

And Justice For All....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220
mrgud1 kaže...

Danas doživio "slom živaca". Klinac bacio autić u LCD i oštetio panel. Ima li kakve nade za monitor? Slike oštećenja su u prilogu.

Ako ne, molim pomoć za kupnju drugoga (nešto u rangu prethodnika ili bolje) do nekih cca 1.500 kuna.

Zahvaljujem na pomoći.

 

jesi mu opalio šamar

Haf932 kaže...

Na tvom mjestu ja bi uzeo tog Samsunga kojeg si naveo.

uzmi lg jer ima 36 mjeseci garancije,a vidim da samsung sada daje 24 mjeseca...to je sve TN tako da nema nikakve značajne razlike

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
14 godina
neaktivan
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

Ja imam W2453TQ i odličan je.

15 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220
M4X kaže...
mrgud1 kaže...

Danas doživio "slom živaca". Klinac bacio autić u LCD i oštetio panel. Ima li kakve nade za monitor? Slike oštećenja su u prilogu.

Ako ne, molim pomoć za kupnju drugoga (nešto u rangu prethodnika ili bolje) do nekih cca 1.500 kuna.

Zahvaljujem na pomoći.

 

jesi mu opalio šamar

Čudi me da si dvije godine izdržao na forumu.

 

15 godina
offline
RE: Oštećen panel na LCD-u Samsung T220

Našao sam u Konikomu LG W2453V. Skuplji je cca 200 kuna od LG W2453TQ. U čemu je razlika? Da li samo u HDMI priključku? Dal je prikaz isti? S druge strane LG 2361V je iste cijene kao i LG W2453TQ I sada je tu nedoumica.

Jednostavno nisam na čisto. Molim još malo savjeta ako može. Zahvaljujem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice