Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 20.060
|
čitano: 4.656.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
maxy0 kaže...

trazim monitor za 2000kn, prvenstveno za serije i filmove, igrice uopće na pc-u ne igram.. znaci sto veci sa boljom rezom i prikazom slike

imam trenutno ovaj.. koliko se uopće isplati prelazit s tog na neki od 2000kn, dal ce biti dobar upgrade?

Opet kupi VA/AMVA monitor, dakle dobar kontrast i sve ostalo kaj ide uz VA LCD panel.Detalji su na dolnjim linkovima, pa pogledaj o čemu se tu radi dakle AMVA vs IPS.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=104&jumpto=4520670&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=175&jumpto=4861010&sort=asc&view=flat

 

Konkretna monitor preporuka je novi Benq EW2775ZH, s obzirom šta je sve Benq nakrcal u taj monitor za 1500kn to je samo plati i nosi.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=273&jumpto=5233331&sort=asc&view=flat

 

https://www.nabava.net/monitori__90/benq-monitor-ew2775zh-led-27__24704531

Valentin17 kaže...
maxy0 kaže...

trazim monitor za 2000kn, prvenstveno za serije i filmove,igrice uopće na pc-u ne igram.. znaci sto veci sa boljom rezom i prikazom slike

http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/monitori/27plus/sam-ls27f350fhuxen/

 Jesi ti primjetil ovo žuto, dakle šta če mu "400kn skuplji gejmerski Free-Sync IPS monitor" možda za uživanje u filmovima i serijama jel?

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 18:36 (rambox).
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
rambox kaže...
 Jesi ti primjetil ovo žuto, dakle šta če mu "400kn skuplji gejmerski Free-Sync IPS monitor" možda za uživanje u filmovima i serijama jel?

Monitor je po meni dio periferije koja se ne mijenja tako često i ne vidim razloga zašto ne bi sada uzeo nešto boljega, tko zna, možda jednom i poželi nešto zaigrati.

ps. ja dobro znam što sam preporučio, ja i dalje čvrsto stojim iza toga, ma tko što rekao na to.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Domdom32 kaže...

Uz pretpostavku da ne želiš TN, mislim da se sve svodi na to želiš li 24'' ili 27''. Najbolju cijenu ima DELL SE2717H, ali to je novi monitor pa nema nikakvih reviewova. Također imaš izbor LG 24MP68VQ ili LG 27MP68VQ. Samsungi su u HGspotu još skuplji od LG-a, tako da se vjerojatno ne isplati uzimati ih.

Kaj se tiče konektora, bolji ti je DP zato što dopušta viši refresh. Ovi stariji HDMI slotovi idu samo do 60 hz ako se ne varam.

Dobar info, jer ne pratim taj freesync baš, a monitor je za frenda.

Spomenuti DELL nema podesiv stalak, a LG, kao i Dell imaju freesync samo preko HDMI.

Ovaj AOC niže ima bar dp, al cijenio bi ako neko može napisati svoje iskustvo...?

 

Što misliš o ovome, modelu:aoc g2460vq6

 

p.s. ovaj samsung je zanimljiv radi VA panela plus freesynca, zar ne?

 

samsung LC24F390

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 21:51 (metallic).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
steve90 kaže...

Ja sam prije dva dana kupio LG 24MP68VQ i generalno sam zadovoljan, međutim ne mogu ništa puno reći o njemu jer sam sveukupno gledao pola 15ak minuta u monitor. Što mislite je li potrebno raditi nekakvu dodatnu konfiguraciju ili su ti monitori kalibrirani out of the box?

 

Najvjerojatnije ti nije baš najbolje kalibriran. Imaš na netu stranice za kalibraciju, npr: http://www.lagom.nl/lcd-test/?

Nije prekomplicirano, uz nekih pol sata igranja trebao bi dobiti ok postavke.

 

metallic kaže...
Domdom32 kaže...

Uz pretpostavku da ne želiš TN, mislim da se sve svodi na to želiš li 24'' ili 27''. Najbolju cijenu ima DELL SE2717H, ali to je novi monitor pa nema nikakvih reviewova. Također imaš izbor LG 24MP68VQ ili LG 27MP68VQ. Samsungi su u HGspotu još skuplji od LG-a, tako da se vjerojatno ne isplati uzimati ih.

Kaj se tiče konektora, bolji ti je DP zato što dopušta viši refresh. Ovi stariji HDMI slotovi idu samo do 60 hz ako se ne varam.

Dobar info, jer ne pratim taj freesync baš, a monitor je za frenda.

Spomenuti DELL nema podesiv stalak, a LG, kao i Dell imaju freesync samo preko HDMI.

Ovaj AOC niže ima bar dp, al cijenio bi ako neko može napisati svoje iskustvo...?

 

Što misliš o ovome, modelu:aoc g2460vq6

 

p.s. ovaj samsung je zanimljiv radi VA panela plus freesynca, zar ne?

 

samsung LC24F390

 

Pardon, mislio sam da se radi o starijim verzijama HDMI-ja, ovaj 1.4 očigledno onda ide do 75 hz ako su i monitori deklarirani kao 75 hz monitori.

Niti jedan od njih nema podesivi stalak, sumnjam da ćeš to naći u tom cjenovnom rangu. Više manje svi imaju samo tilt.

Ovaj AOC vjerojatno nije najsretnije rješenje zato što je to TN panel ako se ne varam?

Nemam pojma što da ti kažem za Samsung. Problem je što skoro nigdje nema reviewova za te Samsungove Freesync modele. Možda bi on sam trebao odlučiti želi li više VA ili IPS panel ovisno o primarnoj namjeni monitora i preferenciji.

7 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav svima,

 

Pošto se ne razumijem baš tolko u monitore trebam pomoć oko kupnje.

 

Planiram kupiti monitor DELL UltraSharp u2414h te me zanima dal netko od vas ima kakvih primjedbi ili pohvala na račun navedenog?

Mislim da mi trenutno ne treba veći monitor jer sjedim na otprilike 70 cm od samog pa bi mi sve iznad 24'' (po meni) bilo prevelko ili?

 

Namjena je podjednaka, što znači da mi treba za rad u programima (photoshop, illustrator i slično) kao i za gledanje filmova, serija i gaming (ne u toj mjeri da kupujem isključivo gaming monitor nego da igranje igrica bude fluidno i oku ugodno)

Također jako bitna stvar je da mi se oči dosta umaraju pa bi trebao neki monitor koji ne umara oči kao ovaj koji trenutno imam (u pitanju je LG FLATRON w1934s 19'' kupljen prije 7 godina)

 

Isto tako, ako netko ima neki drugi monitor za preporučiti ili dati bilo kakav savjet bio bih zahvalan

 

planiram potrošiti maximalno 2200 kn

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Dr vece, nznm dal sam na dobro mjesto postavil pitanje .... znaci zanima me da li netko ima ovakav monitor i kako kalibrirati sliku ...

http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/monitori/27plus/sam-ls27f350fhuxen/

Probal sam sa nekim programima ali to je sve banana ... il je pre zuta nekak slika ili pre tamna itd.

Druga stvar kaj me zanima ako na gpu gtx1060 upalim DSR 4x ... u nekim igrama mi ponudi refresh rate 71hz ... da li prebaciti na 71hz ili ostati na 60hz ... tj. 59hz ... nznm zkj.
Eto toliko ode mene i thx na odgovorima ...
Lp brija ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Nakon što sam dobio super prijedloge za konfiguraciju na drugoj temi, molio bih pomoć i za monitor. Želja je neki curved što veće dijagonale, 32". Neću računalo tako puno koristiti za igrice, više za rad koji će uključivati i malo grafičke obrade. Što je po vama best buy? Gdje kupiti? Kakve su cijene? Mogu li dobiti što kvalitetno za 3000-4000 kuna?

 

Ako ne, kakve alternative predlažete??

 

Hvala!

“Knowledge is knowing that a tomato is a fruit, wisdom is not putting it in a fruit salad.”
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, kupujem monitor od 27", full hd, pa me zanima koji bi bili best buyevi u rangu od 1500-1700kn max?
Sve preporuke dobrodosle, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
disperadun kaže...

Nakon što sam dobio super prijedloge za konfiguraciju na drugoj temi, molio bih pomoć i za monitor. Želja je neki curved što veće dijagonale, 32". Neću računalo tako puno koristiti za igrice, više za rad koji će uključivati i malo grafičke obrade. Što je po vama best buy? Gdje kupiti? Kakve su cijene? Mogu li dobiti što kvalitetno za 3000-4000 kuna?

 

Ako ne, kakve alternative predlažete??

 

Hvala!

 za te novce tesko, pogotovo tu dijagonalu s visokom rezolucijom, pogotovo ako ces na njemu raditi, sad vec za 2300+kn imas 27" 1440p(flat) i to ips, za vece dijagonale cijena im exponencijalno raste! za 4500kn kupis vrhunski ips 4k! ali nije spigan!

hrna123 kaže...

Pozdrav, kupujem monitor od 27", full hd, pa me zanima koji bi bili best buyevi u rangu od 1500-1700kn max?
Sve preporuke dobrodosle, hvala.

 provjeri gore zadnje 2-100 stranica uglavnom se takvi preporucuju! 1600kn maximala, biras koji model oces!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

 

@hrna123

 

Pozz

Ovo su meni dali za prijedlog i to ću uzeti. Pogledaj dal tebi odgovara.

https://www.nabava.net/monitori__90/benq-monitor-ew2775zh-led-27__24704531

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2016 4:07 (Versso).
13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Okay ovako, nemam ideje sta da radim pitao sam na stranim forumima a i oni bogami nemaju ideje ocito.

Radim recimo web development sa wordpressom i tako to i htio bi uzeti monitor posto trenutno radim na 1366×768 laptopu.

 

E sada imao sam puno ideja ali konkretno sta je najbolje za produktivnost samu neznam, koristim se notepad++, browserom, paint.net-om, wordom, razni prozori sa folderima slika i tako dalje...

 

Imao sam tri ideje...

Uzeti 2 × 1080p jeftina 1000 kuna odoka monitora sa IPS panelima. Nisam siguran koja 2 pa cu pitat ovdje. Bilo bi jako pozeljno da imaju DP i HDMI utore jer DVI i VGA ako budem eventualno upgradeao na komp mi grafa vjerovatno nece imat.


Uzet jedan 1440p monitor Dell monitor P2416D i Benq monitor BL2420PT oboje oko 2000 kuna.

 

Uzet Dellov novi Ultrasharp sa rukom U2417HA za 2200 kuna

 

E sada jel ima netko preporuke.

 

Gledao sam isto mozda uz ova 2 kada bi uzimao uzet ARCTIC COOLING Z2 mount.

 

Ili mozda uzet neki srednji monitor tipa Dell P2417H za 1500 pa kupit jos jedan takav kasnije? Kodkuce imam Dell P2414H i jako sam zadovoljan vec godinama...

 

Ima netko ideja?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2016 20:11 (Mew).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
jich kaže...

Pozdrav svima,

 

Pošto se ne razumijem baš tolko u monitore trebam pomoć oko kupnje.

 

Planiram kupiti monitor DELL UltraSharp u2414h te me zanima dal netko od vas ima kakvih primjedbi ili pohvala na račun navedenog?

Mislim da mi trenutno ne treba veći monitor jer sjedim na otprilike 70 cm od samog pa bi mi sve iznad 24'' (po meni) bilo prevelko ili?

 

Namjena je podjednaka, što znači da mi treba za rad u programima (photoshop, illustrator i slično) kao i za gledanje filmova, serija i gaming (ne u toj mjeri da kupujem isključivo gaming monitor nego da igranje igrica bude fluidno i oku ugodno)

Također jako bitna stvar je da mi se oči dosta umaraju pa bi trebao neki monitor koji ne umara oči kao ovaj koji trenutno imam (u pitanju je LG FLATRON w1934s 19'' kupljen prije 7 godina)

 

Isto tako, ako netko ima neki drugi monitor za preporučiti ili dati bilo kakav savjet bio bih zahvalan

 

planiram potrošiti maximalno 2200 kn

 Izasao ti je novi U2417H pa pogledaj taj.

 

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2417hj.htm

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2417h.htm

7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Hvala na odgovoru, več sam kupio u2414h i sad za sad sam i prezadovoljan. Imali su u linksu i nije mi se dalo čekat više

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
jich kaže...

Hvala na odgovoru, več sam kupio u2414h i sad za sad sam i prezadovoljan. Imali su u linksu i nije mi se dalo čekat više

 Cuj ako ti ista znaci nisu neki veliki napredci napravljeni sa 2414 na 2417

7 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Lijep pozdrav svima!

Nadam se da neću dobiti upozorenje za spamanje, budući da upit nije čest (već dva dana pregledavam ovu temu na forumu) :)

Naime, molio bih preporuku za low budget monitor za grafički dizajn, ilustracije, foto i video obradu, uz proširenu upotrebu za motion grafiku i vizualne efekte. Za računalom provodim između 8 do 12 sati dnevno (neovisno o nedjeljama i blagdanima), rijetko stignem gledati filmove iako sam filmofil (ali naravno, monitor je prvi na dohvatu ruke kada to dođe na red), a gaming industrija me od svega (iskreno) najmanje zanima. Zašto? Hobiji su mi jako reducirani i zbog velikih opterećenja za vid (i ostalih problema koje donosi takav cjelodnevni položaj tijela) svaki slobodni trenutak koristim za bijeg od monitora (ako je ikako moguće), tjelovježbu, sviranje gitare, odlazak na koncert ili jednostavno u prirodu.

Došao sam do suženog izbora između 24-inčnih monitora DELL U2414HAOC I2481FXH, iako me prijatelj uvjerava da bi za mene najbolji izbor bio neki iz ponude BENQ 27-inčnih monitora sa svojim naprednim AMVA panelima.  No neka vas to ne ometa. Želim samo sačuvati vid, ali nije da nemam oko za detalje :) Trenutni monitor mi je LG FLATRON W1942S i volio bih pristojan skok na nešto bolje. Budžet je bio 1200, pa 1500, a uskoro će biti i 2000 kn. Mogu i pričekati za još bolju opciju. Zahvaljujem! :)


Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 17:02 (Captain Phillips).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Uzmi neki monitor sa 3000:1 static contrast ratiom. izbjegavaj TN panele.

 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav svima,

 

trebam uskoro uzimati novi monitor.

Koristim ga uglavnom za rad u office-u i sa slikama, malo internet. Igrice gotovo uopšte ne.

Na dosadašnja 23' mi se već zamaraju oči, primičem mu se stalno...

Razmišaljem se o nekoj 27-ici, pošto sa 24 verovatno i nema razlike. Molim vas za neke savete. Da li mi znači tip panela IPS-TN i ostalo...

 

Kako su se pokazali zakrivljeni Samsunzi, čini mi se da je ok to?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Captain Phillips kaže...

Lijep pozdrav svima!

Nadam se da neću dobiti upozorenje za spamanje, budući da upit nije čest (već dva dana pregledavam ovu temu na forumu) :)

Naime, molio bih preporuku za low budget monitor za grafički dizajn, ilustracije, foto i video obradu, uz proširenu upotrebu za motion grafiku i vizualne efekte. Za računalom provodim između 8 do 12 sati dnevno (neovisno o nedjeljama i blagdanima), rijetko stignem gledati filmove iako sam filmofil (ali naravno, monitor je prvi na dohvatu ruke kada to dođe na red), a gaming industrija me od svega (iskreno) najmanje zanima. Zašto? Hobiji su mi jako reducirani i zbog velikih opterećenja za vid (i ostalih problema koje donosi takav cjelodnevni položaj tijela) svaki slobodni trenutak koristim za bijeg od monitora (ako je ikako moguće), tjelovježbu, sviranje gitare, odlazak na koncert ili jednostavno u prirodu.

Došao sam do suženog izbora između 24-inčnih monitora DELL U2414HAOC I2481FXH, iako me prijatelj uvjerava da bi za mene najbolji izbor bio neki iz ponude BENQ 27-inčnih monitora sa svojim naprednim AMVA panelima.  No neka vas to ne ometa. Želim samo sačuvati vid, ali nije da nemam oko za detalje :) Trenutni monitor mi je LG FLATRON W1942S i volio bih pristojan skok na nešto bolje. Budžet je bio 1200, pa 1500, a uskoro će biti i 2000 kn. Mogu i pričekati za još bolju opciju. Zahvaljujem! :)


 Evo ovako cisto informativno

 

DELL U2414H(2014 IPS) je 1.900~2.000 kuna

DELL U2417H(2016 PLS [samo samsungov IPS jel nemaju licencu da ga zovu IPS]) je 2.080 kuna

 

Mislim da se vise isplati uzet noviju verziju. Iako je trenutno nema puno kodnas.

 

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2414h.htm - Review za stari

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2417h.htm - Review na novi

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 1:33 (Mew).
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Hvala lijepa, ovo je već ozbiljna i znalačka preporuka! :)

10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav Forumaši,

 

Muci me dilema oko kupnje 27" monitora, radi se od iiyama prolite X2783HSU (AMVA).

Potreban mi je dodatni monitor za uredsku primjenu (CAD programi, Office).

Imam već jedan takav pa me zanima dali se isplati uzimati nekakav drugi monitor sa IPS u istom cjenovnom rangu (oko 1800 kn)?

 

Prednost je da bi ovako imao 2 ista monitora, s druge strane ne mora biti isti, ako može biti bolji za iste novce.

 

Kakvo je vaše mišljenje?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
rluso kaže..
Kakvo je vaše mišljenje?

Ja bih uzeo isti takav s obzirom na panel koji ima.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
7 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Kako su se pokazali zakrivljeni Samsunzi 27'?

Jel to više za igrice dobar ugođaj ili generalno. Meni treba za office...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Koji monitor kupiti

Preporuka FreeSync monitora u rangu 23-24", oko nekih 2000....?

prodajem jednu od mašina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Tonči kaže...

Preporuka FreeSync monitora u rangu 23-24", oko nekih 2000....?

 Evo ti jedan za manju cijenu, jako je hvaljeni. 

 https://www.nabava.net/search.php?q=24mp68vq

De gustibus non est disputandum.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
dziber kaže...

Kako su se pokazali zakrivljeni Samsunzi 27'?

Jel to više za igrice dobar ugođaj ili generalno. Meni treba za office...

 

Ti zakrivljeni su u pravilu za sve dobri ali je gaming i gledanje filma recimo ugodnije, što ne znači da prtljanje po wordu i sličnome neće biti manje ugodno nego na ravnom ekranu :)

Također, mislim da su svi curved monitori za sada glossy, pa ako si naviknut na uredske monitore koji su većinom matt, trebat će navikavanja ili razmještanja namještaja ako ti je trenutni setup takav da ti svjetlost tuče u monitor.
Najbolje navrati u neki dućan koji ima veći izbor monitora pa ih zamoliš da ti upale jedan, teško je to riječima dočarati.

8 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav svima,

 

znam da je pitanje gotovo identično kao što se ovdje već spominje jer sam pročitao puno puno stranica. Već neko vrijeme razmišljam o kupnji monitora i kad se napokon neki keš sastrane skupio, razmišljam tu ideju provesti u djelo :D Kao i oko svega, volim se što više informirat prije kupnje, imam osnovno znanje o monitorima, ali ovo sve što sam pročitao o panelima me blago rečeno ubilo u pojam. Jedni kažu jedno, jedni kažu drugo, na youtubeu videi jedno pa drugo.

 

Ovako, zasada imam neki AOC koji izgleda elegantno, ali to je 23incha, TN panel (nisam ni znao do nedugo jer nisam nikada mislio da je to bitno). Iako osobno ne shvaćam kako može biti TN panel jer kutovi gledanosti su mu normalni, na laptopu koji imam su očajni i razlika je očita. To je ovaj monitor https://www.cnet.com/products/aoc-e2343f-led-monitor-23/specs/

 

Ono što je moja ideja da bih htio je svakako 27incha i minimalno 1440p, istraživanjem sam shvatio da se takav monitor da naći i za malo više od 2000kn na TN panelu, a nešto preko 3000kn na IPS panelu. Molim vas neka mi netko objasni zašto je IPS toliko bolji i vrijedi li to toliko novca, i ne nemojte molim vas reć samo zato jer je bolja boja, ne bavim se slikama niti takvim stvarima, (ni kut gledanosti me baš ne zanima a pogotovo ako bi bilo kao na ovom mom trenutnom monitoru). Računalo za što bi se primarno koristilo je casual browsanje, office alati, visual studio, ponekad neka serija (za to primarno koristim tv al nekad kad mi se ne da prebacit sa stolice...), ne gejmam, igrao sam do nedugo eventualno lol, i ako bi eventualno uzeo novi monitor, to bi bio razlog da možda odigram ponekad neku na većoj rez ali to nije fokus).

 

Ono što mene muči je sljedeće, ne da mi se davat 1000kn više zbog IPS-a ako to nije vrijedno, ako je vrijedno, razmislit ću još dali mi se davat 3 soma za monitor :D jer toliko nisam baš davat. 27incha na FHD također ne želim jer FHD imam i sada, i nije da neću iskreno preživit s ovim monitorom onda, ako ću kupit nešto želim da bude poštenije ako već prelazim. Samo neka mi netko objasni zašto je to toliko skuplje, i gdje ja uživo uopće mogu viditi toliku čuvenu razliku (inače nisam picazjla oko takvih stvari). Također ne razumijem zašto sa TN panelom određeni FHD modeli 24incha dođu više nego sa IPS-om.

 

Ne želim ništa pametovat, samo eto, help

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 21:06 (Sucko).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

potrazi na prosloj stranici imas jedan hansg 27" 1440p za cca 2300kn(ips)..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Stjepanj kaže...

potrazi na prosloj stranici imas jedan hansg 27" 1440p za cca 2300kn(ips)..lp

 nema više planuli su u roku odmah tih par komada 

DigitaLife/EotS
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
ZGamer kaže...
Stjepanj kaže...

potrazi na prosloj stranici imas jedan hansg 27" 1440p za cca 2300kn(ips)..lp

 nema više planuli su u roku odmah tih par komada 

 jbga nek naruce...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice