Sleeving - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 552
|
čitano: 274.896
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
Pranja kaže...
volegradele kaže...

UUU,ne stavljaj paracord i MDPC-x u istu rečenicu{#}

Evo ti link da vidiš razliku,http://cdn.overclock.net/3/30/30580760_100_1597.jpeg

 Paracord je puno finiji. {#}

Kako kome... Inače kolega svaka čast na poslu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
volegradele kaže...

UUU,ne stavljaj paracord i MDPC-x u istu rečenicu{#}

Evo ti link da vidiš razliku,http://cdn.overclock.net/3/30/30580760_100_1597.jpeg

Nisam ni jednog ni drugog imao prilike vidjeti u živo, ali paracord mi se čini dobar a jako je jeftin.

Toni
12 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Nije loš,dosta je jeftin,ali ja volim više MDPC,pogotovo uživo kad uspoređiš!

Uglavnom sve je lipše od obične žice!!

AUDIOFIL
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Sve je stvar ukusa kako se kome šta sviđa. Meni je osobno puno draži mdpc, paracord mi ima nekako krpenast izgled... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

konačno su mi stigli svi materijali pa sam napravio malu vježbu, prije nego što raskasapim komplet napajanje :P zadovoljan sam sa rezultatom s obzirom da prvi put radim ovo i bez normalnog adekvatnog alata.

 

test test
ribadesign.deviantart.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Stigao mi materijal za sleeving,pa sam si dao malo truda za vikend.

I morao sam si raditi novi alat za vadnjenje pinova i rabi bez problema,uglavnom usparao sam si 160kn :)

kuciste kuciste
alat alat
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Lutro0 napokon otvorio webshop

 

http://lutro0-customs.com/

Moj PC  
6 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
Volume kaže...

Lutro0 napokon otvorio webshop

 

http://lutro0-customs.com/

ako ce netko iz zga narucivat neka mi se javi jer bi i ja uzeo a nemam pay pal

Autoclimb kills more people than AIDS
11 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

Pa taj LutroO je zakon, sve ima. Hvala puno na linku, definitivno ću tamo naručivati.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
rapture686 kaže...

Pa taj LutroO je zakon, sve ima. Hvala puno na linku, definitivno ću tamo naručivati.

Trenutna ponuda je samo početak, a cijene za razliku od ostalih nisu lihvarske. Onaj kome se sviđa paracord stvarno ima veliki izbor. Jedino još nisam gledao za poštarinu pa nemam pojma kolika je. Uglavno ako bude zainteresiranih možemo se skupiti pa naručiti koju sitnicu

11 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

Ma ja nikako da zgrnem nekih 200kn da za to odvojim, samo i dalje taj alat je malo skup, ali eto nemam druge nego to uzet. One jeftinjare pucaju koliko vidim, a znate kako kažu, nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari {#}

 

Taman sad čekam i pin za račun koji sam otvorio za paypal. Samo nadam se da poštarina nije luda.

Toni
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
rapture686 kaže...

Ma ja nikako da zgrnem nekih 200kn da za to odvojim, samo i dalje taj alat je malo skup, ali eto nemam druge nego to uzet. One jeftinjare pucaju koliko vidim, a znate kako kažu, nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari {#}

 

Taman sad čekam i pin za račun koji sam otvorio za paypal. Samo nadam se da poštarina nije luda.

Ma možeš sam sklepati nekakv alat ako nemaš novaca za to, izgubit ćeš malo više vremena ali ćeš posao isto napraviti.

 

Evo jedan vrlo jednostavan primjer, meni su poslužile nebrojeno puta

11 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

Da, znam da ima puno alternativa, ali ako budem pri pari uzet ću šta valja.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

Cijene se čine vrlo dobre na LutroO, bas sam mislio naručit paracord i onda skuzim da je shipping 9$.To mi se čini malo previše

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
laux kaže...

Cijene se čine vrlo dobre na LutroO, bas sam mislio naručit paracord i onda skuzim da je shipping 9$.To mi se čini malo previše

Pa i nije s obzirom da se šalje iz amerike, poštarina za mdpc iz njemačke je oko 10 eura. Vjeruj mi da je tih 9 dolara poprilično jeftino s obzirom na ostale shopove. modDIY su poprilično veća i poznatija kompanija pa traže 20 dolara za poštarinu isto iz amerike

 

9 dolara je ustvari nekih 50kn, a hp ekspress za male pakete po Hrvatskoj uzima 49 kn. Toliko o tome da je 9 dolara puno

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 20:55 (Volume).
12 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Baš sam si sad izračunao kod lutre.
480kn za 2 seta produžetaka(konektori-plastični+metalni, žica, sleeve, heatshrink), dužine 25cm, set od 24pin, 8pin eps, 6pin pci-e, sa poštarinom.
Nekako mi se čini da je žica skupa, 20m za 80kn.
OVAJ sleeve mu ni nije toliko skup.

Svejedno, svaka mu čast, lijepo je napravio stranicu, cijene su prihvatiljive. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Žicu po meni nema smisla naručivati jer se može nabaviti i u našim dućanima elektro opreme. Nije to nikakva specijalna žica

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
Konkretno u Osijeku nema nigdje za kupiti awg 16 zice koju koristim za kablove. Svoju sam narucivao s ebaya:/
12 godina
odjavljen
offline
Sleeving - ultimativna tema

Lutr0 je nedavno bio na okupljaju moddera koje organizira nitko drugi nego Bill Owen-bili su tu i ekipa iz Red Harbingera.

 

Možete i vidjeti Lutr0-a u akciji kako ekipi pokazuje kako sređuje kabee-veoma edukativno.

 

 https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RrRpR1zRZo8#!

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 10:25 (Pranja).
Moj PC  
4 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
Pranja kaže...

Lutr0 je nedavno bio na okupljaju moddera koje organizira nitko drugi nego Bill Owen-bili su tu i ekipa iz Red Harbingera.

 

Možete i vidjeti Lutr0-a u akciji kako ekipi pokazuje kako sređuje kabee-veoma edukativno.

 

 https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RrRpR1zRZo8#!

 

5:50 {#}

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
13 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
Mrrockwell kaže...
Konkretno u Osijeku nema nigdje za kupiti awg 16 zice koju koristim za kablove. Svoju sam narucivao s ebaya:/

Ja sam 18-icu uzeja u Šibeniku i to u prvom dućanu u koji sam ušao 

12 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Ja imam jedan veliki problem,sve sam napravio,što sad!!{#}

AUDIOFIL
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

Prodaj mi alat {#}

Toni
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeving - ultimativna tema

Mislim da nam treba netko tko ce u HR otvoriti takav web shop ali da zadrzi pristojne cijene. 

Što hladnije to bolje :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

my precious{#}

 

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 15:48 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sleeving - ultimativna tema
volegradele kaže...

Ja imam jedan veliki problem,sve sam napravio,što sad!!{#}

E sad zovi HAK

Ne ozbiljno sad baciš pare na još jedno napajanje ka ja pa sve ispočetka. Taman jutros stigla ljepotica iz seasonica{#}.

Sa scytha ću skinuti ovaj mdpc i staviti ga na seasonica, ovaj put bez heatshrinka da vidimo kako mi to ide. Na scythe će ići paracord od Lutra i onda ga baciti na oglasnik jer vidim da ima zainteresiranih za ovo samo su lijeni da sami rade...

A nakon toga imam jednom kolegi s foruma srediti AX760i, tu ću čak i zaraditi koju kunu...{#} Shade 19, crvena i bijela kombinacija, bit će pravi bombon

 

Tako da sam ja sebi našao posla, hehe

Praedator kaže...

Mislim da nam treba netko tko ce u HR otvoriti takav web shop ali da zadrzi pristojne cijene. 

Premalo smo mi tržište za takvo nešto tako da niti najmanje ne bi bilo isplativo, skup je ovo sport. Rijetko tko će izdvojiti minimalno 300 kn za par produžetaka da ne bi vidjeli raznobojne kablove

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 17:27 (Volume).
12 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Ma šta ću kupovat novo napajanje kad je ovo što imam odlično,mogu samo popušit lovu!Super što imaš faturetu da zaradiš koju kunu!{#}

Amo ekipa odrišite kesu i naručite da vam sredimo koje napajanje,ubila me dosada!!

 

btw.koliko si platio Seasonic i di si ga kupija!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Dobija ga na aukciji za 490 kn. Pun pogodak.

Sata i molexe nemam sad opet živaca sređivati pa sam od seasonica dobija na poklon ove flat crne s nove platinum serije. Sasvim ok za uredan posa. Ljudi čak poslali žurnu pošiljku i platili poštarinu, svaka ima dala!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Popodne uvatija nešto vrimena da riješim eps, pa evo da bacim par slika

 

Black, White & Shade19

 

Edit: Ovaj uploader skroz usere slike

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 20:58 (Volume).
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Sleeving - ultimativna tema

Kolega odličan posao,odlično izgleda bez heetshrinka,i punooo lakše za radit!!{#}

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice