Ultimativna tema za iPhone aplikacije izdvojena tema

poruka: 348
|
čitano: 179.418
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Zahvaljujem! Ima li netko još kakvih prijedloga?

14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
.: R32LowRider kaže...

Zahvaljujem! Ima li netko još kakvih prijedloga?

Da, Doodle Jump je nevjerojatno zarazan, a i možeš ga igrati do besvijesti, a prilično dug je i Angry Birds.

 

Btw, postoji, neznam odkad mislim jedno dva mjeseca otprilike, nisam siguran, Windows Live Messenger za iPhone, super aplikacija.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 16:36 (Kora).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Hvala Kora, imam već Doodle Jump.

 

 

Samo da pitam, dali je Slooshaj besplatan? Ne mislim za skinuti, nego besplatno slušanje, ako nije, postoji li nekakav drugi program za besplatno slušanje radija?

15 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
.: R32LowRider kaže...

Hvala Kora, imam već Doodle Jump.

 

 

Samo da pitam, dali je Slooshaj besplatan? Ne mislim za skinuti, nego besplatno slušanje, ako nije, postoji li nekakav drugi program za besplatno slušanje radija?

Radio na iPhone-u NE funkcionira kao običan radio, nego sve ide preko interneta (stream). To vrijedi za sve radio aplikacije. 

Slooshaj! je besplatan. Jedino što se naplaćuje je tvoj vlastiti internet promet (edge, 3g ili wifi). 

Iako sa njim imam problema u zadnje vrijeme. Dosta stanica mi uopće neće stream-at. 

 

Croatia Radio je navodno odličan, ali se plaća 0,99$. 

 

A što se igrica tiče probaj i ovo:

Hero of Sparta (ima i 'lite' verzija, a izašao je i drugi dio)

The Settlers 

Osmos. 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Tomo Yoda kaže...

Slooshaj! je besplatan. Jedino što se naplaćuje je tvoj vlastiti internet promet (edge, 3g ili wifi). 

Iako sa njim imam problema u zadnje vrijeme. Dosta stanica mi uopće neće stream-at. 

 

Zato jer radio stanice mjenjaju linkove, refreshaj listu radio stranica.

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
15 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
vjeko kaže...
Tomo Yoda kaže...

Slooshaj! je besplatan. Jedino što se naplaćuje je tvoj vlastiti internet promet (edge, 3g ili wifi). 

Iako sa njim imam problema u zadnje vrijeme. Dosta stanica mi uopće neće stream-at. 

 

Zato jer radio stanice mjenjaju linkove, refreshaj listu radio stranica.

Refreshao, reinstalirao probao sa/bez edge/3G/wifi,,, Uvijek isto, neke stanice ne žele surađivat :( 

16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

iPhone 3g 16GB v4.0.1 Cydia jailbrake- kako da zbrišem nepotrebne aplikacije (Cydia -nema ono: drži dulje pa se pojavi križić), a da se ne štekam u iTunes?

IBM ( I Blame Microsoft)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
SherlOcKOo kaže...

 

EDIT: Dečki ova je team zamrla, dajte se malo aktivirajte. Ako trebate pomoć oko bilo čega, samo pitajte, rado ću pomoći.

nije nije, a i ljudi su se opametili: po onom starom- nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino, porasla prodaja uređaja...

IBM ( I Blame Microsoft)
15 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
micho0305 kaže...

iPhone 3g 16GB v4.0.1 Cydia jailbrake- kako da zbrišem nepotrebne aplikacije (Cydia -nema ono: drži dulje pa se pojavi križić), a da se ne štekam u iTunes?

Skini cydelete

Prodajem iPhone 3GS, sa garancijom,, bez ogrebotine, 2400kn
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
micho0305 kaže...

iPhone 3g 16GB v4.0.1 Cydia jailbrake- kako da zbrišem nepotrebne aplikacije (Cydia -nema ono: drži dulje pa se pojavi križić), a da se ne štekam u iTunes?

Cydia-- Manage -- Packages

tu ces viditi sve sta si instalira preko Cydije ili kako je kolega rekao skini cydelete

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Jel ima koja aplikacija koja bi mi slala notification-e, kada bi određene igre bili na prodaji (on sale).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 18:06 (XxSpiRiTxX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

app a day ili tako nesto ima san je ali vise neznam kako se zove tocno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

pronaći ćeš nešto slično ovdje

IBM ( I Blame Microsoft)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Treba mi aplikacija za bilješke ali na kojoj se može raditi backup ... hvala

nema gaaa...
16 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Comfort kaže...

Treba mi aplikacija za bilješke ali na kojoj se može raditi backup ... hvala

Preporuka za Awesome Note

theiphonebabes.com
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

{#}

 

Igre:

Tesla toy - nevjerojatno zarazno pritiskanje ekrana uz pojavu nekakvog vatrometa (kruženja elektrona?). Kad san ja uzima bila je besplatna sad piše da je 2$

 

Stone Wars - bazirana na slični princip kao i wormsi samo ste vi prehistorijski čovjek. Besplatna.

 

Cut the Rope - najbolja od ovih igrara, cilj igre je dovest slatkiš žabcu tako da prerežemo uže. Međutim čeka nas puno prepreka i pravo mozganje za prolazak. 1$

 

Sol Free Solitaire - kao što sam naziv kaže, besplatni pasijans.

 

Ostale aplikacije:

Adope Photoshop Express - photoshop za mobitele, zgodno pošto nema ništa ugrađeno. Besplatna.

 

Facebook - facebook aplikacija, podržava i chat, ako vam prijatelji imaju sređen profil sa svin upisanin podatcima klikon na taj podatak ga zovete ili se otvara karta klikon na adresu. Besplatna.

 

Categories, aplikacija za foldere na starijim verzijama softvera, uz nju koristin i CategoriesSB (crackanu verziju), tada su folderi integrirani sa springboardon i to prilično dobro izgleda i brzo se izvodi.

 

Winterboard - aplikacija za promjenu tema na iphoneu, sa njom korisin Mac OS X dock.

 

Make it mine - umisto vašeg davatelja usluga stavite svoje ime ili nešto drugo

 

SBSettings - prelaskom prsta na status bar iskače prozor di možete uključivat/isključivat 3g,wifi bluetooth i slično.

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

cini mi se da niko nije sugerirao teletekst - imate teletekst hrt-a, talking tom (mica maca koja reproducira sve sta kazete), tv raspored, rtl (vijesti, prognoza itd),

igre

stardunk (najbolja igrica- 5.ti sam na hr ljestvici!), ibasket, ctc, ichess... 

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Da li ima neka aplikacija za skidanje pjesama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Moze pomoc?

starci su mi uzeli iphone 4g prije par dana, napravila sam account na itunesu za uzimanje aplikacija al tu ima problem..

aplikacija je besplatna 0$, i kad stavim get application, trazi mi da se ulogiram u itunes account sto i ucinim, al mi se onda pojavi novi prozor u kojem pise da taj korisnicki racun prije nije koristen za kupovanje u itunesu te da stavim broj kreditne kartice..

a moji mi ne daju broj kartice jer se boje  -.-

ugl. ima neki nacin za stavit te aplikacije bez broja kartice? ili cu ga ipak morat upisat?

 

hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Cao,

 

gresku si napravila kad si se registrovala... Ako sam dobro shvatio, ponovo se registruj na Free Account. Pokreni iTunes, i nemoj se logirati (ako si ostala logirana, odjavi se) i odi na Appstore i pronadji bilo koju besplatnu aplikaciju, i kad kad je otvoris klikni na Free (preuzimanje) i otvorice ti se prozor za logiranje, odaberi registraciju, i tad ce ti biti ponudjena opcija da se registrujes bez ikakvih podataka kreditne kartice i slicno, dobices opciju Free! Nadam se da ce ti pomoci ;) sretno!

Šta se bijeli u gori zelenoj...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

uspjelo je, hvala puno :))))))

15 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Nikky13105 kaže...

uspjelo je, hvala puno :))))))

stisni mu 'hvala' ;) 

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

pozdrav

 

tražim aplikaciju "t-mobile menu" .

 

prije sam to imao na nokiji a sad za iphone nemogu naći, molim pomoć

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
markot kaže...

Da li ima neka aplikacija za skidanje pjesama?

Skini si dTunes preko Cydie.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

pozz, jel netko zna kako se zove ona aolikacija na kojoj kao prstom brišeš maglu na desktopu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

pozdrav imam iphone 3g i jailbreakan je sad me zanima ima li koja aplikacija di ogu skidat pjesme da mi sviraju za poruku

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Mozete mi dat neku free aplikaciju za tecajnu listu? (Iphone 4 zakljucan)

.U.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Jedno pitanje,jucer kolegi dignem iphone 3gs s verzije 3.1.2 na ovu zadnu 4.2.1 i napravim backup isve sto ide,i nakon updatea nigdje mi nema imenika,nemogu ga vratiti nazad kada sam aktiviriao ponovnu sinkronzaciju,niti im imenika niti ima aplikacija ni slika nicega,jednostavno ga je resetirao i akivirao ispocetka naravno s najnovijim updateom,ima li tko ideju kako doci do imenika,

 

I jos nesto interesantno,kada se brzo stisne home tipka,nema aplikacija koje rade u pozdini,

 

Uredaj je kupljen i funkcionira u USA,ovdje se koristi,na AT&t-u

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
gorki8701 kaže...

Jedno pitanje,jucer kolegi dignem iphone 3gs s verzije 3.1.2 na ovu zadnu 4.2.1 i napravim backup isve sto ide,i nakon updatea nigdje mi nema imenika,nemogu ga vratiti nazad kada sam aktiviriao ponovnu sinkronzaciju,niti im imenika niti ima aplikacija ni slika nicega,jednostavno ga je resetirao i akivirao ispocetka naravno s najnovijim updateom,ima li tko ideju kako doci do imenika,

 

I jos nesto interesantno,kada se brzo stisne home tipka,nema aplikacija koje rade u pozdini,

 

Uredaj je kupljen i funkcionira u USA,ovdje se koristi,na AT&t-u

 

ne znam za ostalo, ali home tipku treba stisnut DVAPUT brzo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice