Android LCD totem

poruka: 5
|
čitano: 3.464
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Android LCD totem

Pozdrav svima,

 

nabavio sam LCD totem, koji koristi Android 7.1.1. i problem je taj što je na njemu instalirana aplikacija koja se automatski pokreće kod paljenja uređaja i ne mogu iz nje izaći. Kontaktirao sam tvrtku čija je to aplikacija i pokušao step by step ali nisam uspio. Kažu da nije do njih, nego su vjerojatno napravljene neke preinake u samom androidu, koje blokiraju da se aplikacija zaustavi.

 

Postoji li način da aplikaciju ugasim/izbrišem/vratim uređaj na tvorničke postavke ili neko drugo rješenje? Uređaj na sebi nema nikakve tipke, samo on/off prekidač, USB utor i LAN utor.

 

Hvala svima unaprijed.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android LCD totem

Budući da ima USB možeš za početak spojiti hub i na njega miš i tipkovnicu da vidiš hoće li te to igdje dovesti. Pritišći random tipke, možda uspiješ izaći iz aplikacije.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android LCD totem

Probao sam svašta ali ništa ne funkcionira...

13 godina
offline
Re: Android LCD totem

to ti se zove "kiosk mode".. probaj vidjeti možeš li ga kako isključiti preko usb-a (adb-a)

8 godina
offline
Re: Android LCD totem
drabotic kaže...

Pozdrav svima,

 

nabavio sam LCD totem, koji koristi Android 7.1.1. i problem je taj što je na njemu instalirana aplikacija koja se automatski pokreće kod paljenja uređaja i ne mogu iz nje izaći. Kontaktirao sam tvrtku čija je to aplikacija i pokušao step by step ali nisam uspio. Kažu da nije do njih, nego su vjerojatno napravljene neke preinake u samom androidu, koje blokiraju da se aplikacija zaustavi.

 

Postoji li način da aplikaciju ugasim/izbrišem/vratim uređaj na tvorničke postavke ili neko drugo rješenje? Uređaj na sebi nema nikakve tipke, samo on/off prekidač, USB utor i LAN utor.

 

Hvala svima unaprijed.

 

 

 i na kraju ti nitko nije pomogao. buduči da je objava iz 6 mjeseca a sada je 8 mjesec. Pitanje, jesi li uspio što učiniti ??? 

 

 

 

I ako nije tajna koja je to marka i model ? 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice