Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.198.789
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

radi lite i dalje, koristim ga svakodnevno valjda otkad postoji, samo što nema updatea već neko vrijeme zbog toga što valjda misle opet ubacit sve u jedan app kak je i nekad bilo (živi bili pa vidjeli jer to fb lite odavno ima)

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.4.2023 4:48 (60nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
60nine kaže...

radi lite i dalje, koristim ga svakodnevno valjda otkad postoji, samo što nema updatea već neko vrijeme zbog toga što valjda misle opet ubacit sve u jedan app kak je i nekad bilo (živi bili pa vidjeli jer to fb lite odavno ima)

 imas novi update od ovog mjeseca, samo sto je beta

10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zviznemte kaže...
60nine kaže...

radi lite i dalje, koristim ga svakodnevno valjda otkad postoji, samo što nema updatea već neko vrijeme zbog toga što valjda misle opet ubacit sve u jedan app kak je i nekad bilo (živi bili pa vidjeli jer to fb lite odavno ima)

 imas novi update od ovog mjeseca, samo sto je beta

 

na apk mirror ili?

 

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
60nine kaže...
zviznemte kaže...
60nine kaže...

radi lite i dalje, koristim ga svakodnevno valjda otkad postoji, samo što nema updatea već neko vrijeme zbog toga što valjda misle opet ubacit sve u jedan app kak je i nekad bilo (živi bili pa vidjeli jer to fb lite odavno ima)

 imas novi update od ovog mjeseca, samo sto je beta

 

na apk mirror ili?

 

 Da

 

https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger-lite/messenger-lite-338-0-0-3-102-release/

Ili ako bas hoces preko trgovine play skinuti onda se prvo moras pprijaviti u beta program putem ovog linka i pricekati par minuta do 24h, i dobit ces mogucnost da instaliras ili updateas. pisat ce ti beta u zagradi

 

https://play.google.com/apps/testing/com.facebook.mlite

10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

thnx, instalirao sinoć ovu s APKmirror-a - zadnja verzija koju sam imao s updateom preko Play-a je bila 334 (January 2023), ova je 338 (April 2023)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2023 13:31 (60nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koju app koristite (ako koristite?) za Ai generirane fotke? Meni je super Dream by Wombo, ali su sa zadnjim updateom usrali za free korisnike, stavili su watermark i nedaju radit vodoravne fotke. Ako imate kakve prijedloge pišite.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Android aplikacije, igre i problemi

jedan "heads-up" , APKPure je nakon zadnjeg update-a počeo uzrokovati pretjerano trošenje baterije i pregrijavanje mobitela, prije update-a nije bilo tih problema i nakon što sam ga deinstalirao prestali su

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ekipa, tata je uspio na mob samsung a03 pobrisati shortcut ikonu i na home screenu i u meniju.

Vidim da je aplikacija instalirana i iz popisa aplikacija se moze pokrenuti. Kako sada napraviti shorcut ikonu na home screen a da ne moram reinstalirati erste george app?

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koristim slušne aparate i imam bluetooth. 

 

Dali moze pojačanje zvuka biti sa više razina ? Naprimjer kada slušam muziku slušam skoro na pola pojačanja, i ponekad je to preglasno, ako smanjim za jednu tipku dolje, onda je malo preslabo. Dali se to može razlomiti na više dijelova ? da bude ono između što želim ?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koristi li tko snaptube ? Skinuo sam najnoviju app 

 

piše da je moguće preko toga skidati sadržaje, ali mi ne nudi opcije, zašto??? Što radim pogrešno?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
T700 kaže...

Koristi li tko snaptube ? Skinuo sam najnoviju app 

 

Što radim pogrešno?

Ne koristiš NewPipe

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 10:14 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
T700 kaže...

Koristi li tko snaptube ? Skinuo sam najnoviju app 

 

Što radim pogrešno?

Ne koristiš NewPipe

 hvala, radi :) 

 

usput, trebam audio i video player bez oglasa, koji mogu koristit na zaključanom zaslonu. Skinuo sam tutorijale za učenje stranog jezika, i želim slušati dok primjerice vozim i slušat  kao pjesme. 

 

Ne želim to kao mp3 jer ponekad želim otključat zaslon i pogledati što piše, kako se nešto piše i izgivara. 

 postoji li nešto takvo ? 

 

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Mislim da ti svaki audio i video player ima mogućnost puštanja videa dok je zaslon zaključan, tako da, bilo koji. Možeš probat VLC za početak.

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Da, postoji.

Skines video i pustis ga preko playera na mobitelu i eto ti revolucije. Zakljucas zaslon zvuk radi, otkljucas zaslon i vidis video.
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dali postoji app koji bi bila neka vrsta zaštitnog alarma na mobu. Znači kad je zaštita aktivirana i ostaviš negdje mob, čim ga netko primi u ruke mora unutar određenog vremena unijeti šifru ili krene glasno svirati alarm?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav ljudi!

Ima li netko tipkovnicu u kojoj se može uključiti izgled "T9"?

To je onakva tipkovnica kakvu su imali stari mobiteli s brojčanim hardverskim tipkama. Jednom klik na 1 za A, dva puta za B...

Koristila bi se na jako malom ekranu.

Pronašao sam jednu ali je "swipe only", nije za tipkanje

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Android aplikacije, igre i problemi

To može napraviti apk. Microsoft SwiftKey AI Keyboard

Slučajno sam na to naletio čačkajući po njenim opcijama.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel ima neka app za android koja bi zapamtila rutu vožnje i da prati koliko je bila najveća brzina tokom iste te neke rute. Znači da ima neka statistika na kraju koja bi se mogla viditi.
Znam da je google davno imo neki app za takvo nešto, al mislim da nema više.

Ili možda sam app koji će mjeriti brzinu cijelo vrijeme i da se na kraju može pogledati koja je brzina bila najveća..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Danas sam slučajno iskopao jednu zanimljivu open source aplikaciju za vremensku prognozu, Breezy Weather. Beta je pa je još nema na Play Storu pa ako je nekome zanimljiva neka proba.

Nažalost ja još nisam našao pravu zamjenu za legendarni Weather Timeline.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 15:40 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da li postoji neki besplatni hrvatski TTS?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima netko preporuku za neku besplatnu aplikaciju kao što je AirDroid? Trebam aplikaciju koja bi mi obavijesti s mobitela, slala na računao, a da se ne spaja preko Bluetootha nego isključivo preko lokalne mreže, te da ista ima mogućnost razmjene datoteka između uređaja (računalo <-> mobitel). 

 

Windowsi imaju ugrađen Phone Link, ali to nije ono što tražim; doduše, slično je.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

To može MyPhoneExplorer (poruke, razmjena datoteka, sinhronizacija kontakata, ...)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2023 11:38 (NemaVeze).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Može li slati obavijesti s mobitela na računalo? To mi je, ako ne i najvažnije.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Ima netko preporuku za neku besplatnu aplikaciju kao što je AirDroid? Trebam aplikaciju koja bi mi obavijesti s mobitela, slala na računao, a da se ne spaja preko Bluetootha nego isključivo preko lokalne mreže, te da ista ima mogućnost razmjene datoteka između uređaja (računalo <-> mobitel). 

 

Windowsi imaju ugrađen Phone Link, ali to nije ono što tražim; doduše, slično je.

jesi probao: Join by joaoapps - Apps on Google Play

7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Može li slati obavijesti s mobitela na računalo? To mi je, ako ne i najvažnije.

Za to koristim Pushbullet.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ministar kaže...
Marko :D kaže...

Ima netko preporuku za neku besplatnu aplikaciju kao što je AirDroid? Trebam aplikaciju koja bi mi obavijesti s mobitela, slala na računao, a da se ne spaja preko Bluetootha nego isključivo preko lokalne mreže, te da ista ima mogućnost razmjene datoteka između uređaja (računalo <-> mobitel). 

 

Windowsi imaju ugrađen Phone Link, ali to nije ono što tražim; doduše, slično je.

jesi probao: Join by joaoapps - Apps on Google Play

Nisam, čim uhvatim vremena, probam. Hvala na preporuci!

robogo kaže...
Marko :D kaže...

Može li slati obavijesti s mobitela na računalo? To mi je, ako ne i najvažnije.

Za to koristim Pushbullet.

Radi li Pushbullet bez računa? Trebam isključivo neko lokalno rješenje koje ne zahtjeva niti registraciju i samo da radi preko lokalne mreže, ništa drugo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2023 17:30 (Marko :D).
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Niti jedna od preporučenih aplikacija mi ne odgovara budući da zahtjevaju pristup Google računu za rad. Trebam nešto lokalno.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Gledaj onda jel ima kaj na F-droidu.

Obično se tam daju naći aplikacije u oldschool izvedbi.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2023 16:30 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Tražio, niš nisam pronašao. Očito nema puno aplikacija koje bi rade taj posao.

8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
koristim Youtube revanced a i isprobao youtube clasic na androidu

Želio bi da mogu koristit titlove na Hrvatskome, zašto ne mogu to koristiti? Nema Hrvatskog jezika na popisu kad odaberem prevedi jezik.

Vidio sam da radi kad sam pokrenui to u web pregledniku gdje je youtube sadržaj bio podjeljen.

Imam Xiaomi mi9t pro.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice