Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.198.850
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
molim preporuku aplikacije za snalazenje po zagrebu

aplikacija kao turisticki vodic

hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
filip1 kaže...
molim preporuku aplikacije za snalazenje po zagrebu

aplikacija kao turisticki vodic

hvala

 Tripadvisor mi prvo pada na pamet, ili imas zagrebacku stranicu visitzagreb.hr a evo sto kaze Ai chat.

Zagreb ima mnogo zanimljivih i lijepih atrakcija koje možeš posjetiti. Ovisno o tome što te zanima, možeš odabrati između povijesnih, kulturnih, umjetničkih ili modernih znamenitosti.

Evo nekoliko prijedloga za rutu koju možeš slijediti:

  • Počni s Gornjim gradom (Gornji Grad), gdje možeš vidjeti Crkvu svetog Marka (Church of St. Mark’s) s prepoznatljivim šarenim krovom, Katedralu (Zagreb Cathedral) s bogatom riznicom i Kamenita vrata (Stone Gate) s čudotvornom slikom Majke Božje.

  • Zatim posjeti Muzej prekinutih veza (Museum of Broken Relationships), gdje možeš vidjeti zanimljive i dirljive predmete koje su ljudi ostavili iza sebe nakon raskida.

  • Ako voliš umjetnost, ne propusti Muzej Mimara (Museum of Mimara), gdje možeš vidjeti impresivnu kolekciju djela od antike do moderne , ili Muzej suvremene umjetnosti (Museum of Contemporary Art), gdje možeš vidjeti najnovije trendove i eksperimente u hrvatskoj i međunarodnoj umjetnosti.

  • Ako želiš uživati u prirodi, posjeti Zoološki vrt (Zagreb Zoo), gdje možeš vidjeti razne životinje i biljke u lijepom parku, ili Mirogoj (Mirogoj Cemetery), gdje možeš vidjeti prekrasne grobnice i spomenike poznatih osoba.

  • Ako tražiš zabavu i opuštanje, posjeti Umjetnički paviljon (Art Pavilion) i Galeriju Mestrovic (Mestrovic Gallery), gdje možeš vidjeti djela najpoznatijih hrvatskih umjetnika, ili se popni na Lotrščak toranj (Lotrscak Tower) i uživaj u pogledu na grad i čuj pucanj topa u podne.


Nadam se da sam ti pomogao ;)

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
filip1 kaže...
molim preporuku aplikacije za snalazenje po zagrebu

aplikacija kao turisticki vodic

hvala

negdje sam vidio preporuku za: Sygic Travel Maps Trip Planner

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koji mobiteli osim Huawei-a  nemaju  Google Play? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Samo Huawei nema. I, naravno, kineske varijante svih mobitela (Google je u Kini zabranjen).

3 godine
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

poštovana ekipo, molim za pomoc ili savjet...

 

naime jucer mi je pao mob na pod i sjebao sam ekran ocito, fizicki ne toliko koliko mi jednostavno tačpad vise ne radi, vidim sliku i nekakve linije ali otkljucati mobitel ne mogu,

 

 e sad me zanima da li postoji kakva mogucnost da ja njega spojim nekako na komp i da radim preko kompa na njemu, tj. da prebcim videa, slike i aplikacije na drugi mob, npr. za george-a moram uci u aplikaciju da bi dobio broj sa kojim se prijavim na novi mobitel, ili moram ici u banku, sto bi izbjegao ... ako je to sve komplicirano, moze i preporuka za Ri di da odnesem pa da netko strucniji od mene to sve obavi ?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Lambrdek kaže...

poštovana ekipo, molim za pomoc ili savjet...

 

naime jucer mi je pao mob na pod i sjebao sam ekran ocito, fizicki ne toliko koliko mi jednostavno tačpad vise ne radi, vidim sliku i nekakve linije ali otkljucati mobitel ne mogu,

 

 e sad me zanima da li postoji kakva mogucnost da ja njega spojim nekako na komp i da radim preko kompa na njemu, tj. da prebcim videa, slike i aplikacije na drugi mob, npr. za george-a moram uci u aplikaciju da bi dobio broj sa kojim se prijavim na novi mobitel, ili moram ici u banku, sto bi izbjegao ... ako je to sve komplicirano, moze i preporuka za Ri di da odnesem pa da netko strucniji od mene to sve obavi ?

 Ako ti mobitel to podržava, spoji miš ili tipkovnicu preko USB OTG. Na taj način možeš upravljati uređajem bez touchscreena

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 10:18 (It'sMe932).
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zna netko kako pokrenuti onu novu opciju auto archive app na androidu. Bila mi iskočila notifikacija, al slučajno sam se izbrisao.
Znači imam vrlo malo mjesta na internoj memoriji od mobitela, ne mogu uopće updejtati postojeće aplikacije, pa sam mislio možda pokušati s tom novom opcijom arhivirat aplikacije neke na mobitelu, ali kako..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

telefon je na servisu resetiran na tvornicke postavke, da li je moguce sa nekim backup suftwareom vratiti slike. kao sto se moze na SD karticama npr.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dennocro kaže...

telefon je na servisu resetiran na tvornicke postavke, da li je moguce sa nekim backup suftwareom vratiti slike. kao sto se moze na SD karticama npr.

 pa valjda imas backup u google photos ? ne znam zasto bi netko to iskljucio..

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

telefon je od frendice, da ima ne bi ovdje pitao...

14 godina
online
Android aplikacije, igre i problemi

Zasto mi u Facebook aplikaciji ne radi postavka da otvara linkove sa Samsung browserom... ono open links external... i isto tako i yt linkove neotvara u aplikaciji nego onaj sugavi interni preglednik od facea...

Mobitel je Xiaomi Mi11 Ultra....

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Postoji aplikacija MIUI Hidden settings Activity u app storu se može skinuti normalno. Onda u njoj odi u system dolje desno,pa gore Apps Management i onda izaberi aplikaciju koju želiš i tamo nađi opciju otvori prema zadanim postavkama, i onda tamo biraš kaj želiš da ti aplikacija otvara. Nadam se da će pomoći.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
14 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Eo napravio al i dalje ono po svom... Aplikaciji nije dopusteno da otvara linkove al kad unutar fejsa kliknem na neki link od novina ilinnesto opet se onaj interni preglednik otvara.... Kako me zivcira to... 🤦🏻‍♂️🤣🤣
VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ima netko kakvu ideju da mi se ovakve obavijesti u aplikacijama za uključivanje obavijesti maknu? Iritantno je svaki put da mi to skače kod pokretanja aplikacija za koje ne želim da dobivam obavijesti
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Koju od dvije dostupne aplikacije Tapatalk na play storeu koristite.. Koja je uopće zadnja.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Postoji li nekakav program za snimanje videa bez vremenskog ograničenja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Mislim da će ti sistem zaustaviti dugotrajno snimanje nakon nekog vremena ako prije toga sam hardwer ne stopira.
Sve da i imam,otkud mi
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ZdravkoZ kaže...
Mislim da će ti sistem zaustaviti dugotrajno snimanje nakon nekog vremena ako prije toga sam hardwer ne stopira.

 Znaš neku aplikaciju ?

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
to što sam gore napisao vrijedi za svaku aplikaciju.
Sve da i imam,otkud mi
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

da li ima aplikacija da imam jos jedan imenik sa kontaktima poslovnim npr. da je totalno odvojen od glavnog. ali da mi pokaze ime kad me neko zove npr. znam da mogu sve ubaciti u postojeci al bi htio to izbjeci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dennocro kaže...

da li ima aplikacija da imam jos jedan imenik sa kontaktima poslovnim npr. da je totalno odvojen od glavnog. ali da mi pokaze ime kad me neko zove npr. znam da mogu sve ubaciti u postojeci al bi htio to izbjeci.

mozes dodati jos jedan Google account, pa na jednom imati privatne kontakte, na drugom poslovne

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice