Problem s ramom

poruka: 8
|
čitano: 1.648
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem s ramom

Ovako, treba mi za stari komp da nadogradim s DDR2 Ram sam nez dal moze u jedan utor ic 2 gige jer je maticna dosta stara maticna je:EP35-DS3 od gigabyte, znaci kolko moze max u jedan utor rama? I koji proc mal jaci mog stavit na nju?

antifriz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Problem s ramom

Može na nju bilo koji DDR2 od 2GB do 1066mhz...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ramom

Koliko vidim na Gigabyteovim stranicama o toj matičnoj, matična podržava do 8Gb rama, pa ne vidim razloga da je nemoguće ugraditi 2Gb (svih mogućih frekvencija 1066/800/667 Mhz) rama. Što se tiče procesora, morat ćeš uzeti neki iz porodice Core2 (zbog socketa 775). Moja preporuka bi bila Core2 Quad 2.5Ghz ako ćeš komp nadograditi radi igara, a ako ti igranje nije toliko bitno uzmi si Core2 Duo 2.9Ghz ili Pentium Dual Core E6500 2.9Ghz i uzmi u obzir da nadograđuješ komp sa komponentama kojima je prošlo vrijeme (ne u tolikoj mjeri ali za par godina će biti zastarjele).

14 godina
offline
Problem s ramom

Za rame je rečeno. Evo cpu support list za tu ploču Namigiva. Može koja slikica te zvjerkice pod tvoj pc?? Baš me zanima kako to sve lijepo izgleda. Stavi u slike vašeg hardvera. Naravno, ako nije bed??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ramom

NIje problem nikakav trebalo mi je inf za RAM, prc ima quad, samo zelim stavit vise RAMa to mi je za mladjeg brata... HVALA DECKI

antifriz
14 godina
offline
RE: Problem s ramom
Tomm95 kaže...

NIje problem nikakav trebalo mi je inf za RAM, prc ima quad, samo zelim stavit vise RAMa to mi je za mladjeg brata... HVALA DECKI

Mislio sam za zvjerkicu pod tvoj PC Namigiva.

11 godina
neaktivan
offline
Problem s ramom

Pitanje....utjecu li RAM-i na fps-e u igrici?

lolz
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s ramom

Da !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice