OVO - kućište

poruka: 8
|
čitano: 1.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
OVO - kućište

Šta mislite o ovom kućištu;

 

http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=7790004

 

 


AMD Athlon X2 4200+ 2.5, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce 7300 GS 512MB, Hitachi 320GB 16MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OVO - kućište
Cijena nije loša za Alu kucište.
1mm debele stranice.
Bigtower.
Moglo bi bit ok
16 godina
neaktivan
offline
RE: OVO - kućište

Ima dosta ventova, koliko je bučno i da li se dobije nekakva regulacija brzina ventilatora?

Osim ovoga gore meni izgleda i čini se jako dobro. I jako me zanima ovaj dio "- projektor za projeciranje različitih slika na podlozi ispred kućišta". Kako to izgleda?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.4.2008 23:56 (Paolo2612).
16 godina
offline
RE: OVO - kućište

Sasvim solidna kištra za tu lovu. Da mi treba kučište, mislim da bi išao na tako nešto  Namigiva


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
OVO - kućište

I sam sam bio bacio oko na to kućište, jako mi se svidja, a sve ocjene u recenzijama na koje sam naišo su vrlo vrlo dobre.

Već posjedujem jedno Gigabyte kućište koje sam kupio čim ih je Ve-mil nabavio i prezadovoljan sam

btw već je na forumu bilo razgovora o ovom kućištu, pa je jedan korisnik i stavio linkove od recenzija, tak da moš pogledat sam

http://forum.bug.hr/forum/topic/kucista_i_napajanja/gigabyte_big_tower_3d_aur/590.aspx?page=0&jumpto=9115&sort=asc&view=flat#p9115

 

When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown in to the sea
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2008 1:00 (detonator).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: OVO - kućište

dobro je, ali čekam da dođe NZXT Tempest kod nas pa ću njega uzet


AMD Athlon X2 4200+ 2.5, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce 7300 GS 512MB, Hitachi 320GB 16MB
16 godina
neaktivan
offline
RE: OVO - kućište
Paolo2612 kaže...

Ima dosta ventova, koliko je bučno i da li se dobije nekakva regulacija brzina ventilatora?

Osim ovoga gore meni izgleda i čini se jako dobro. I jako me zanima ovaj dio "- projektor za projeciranje različitih slika na podlozi ispred kućišta". Kako to izgleda?

Kučište mi se sviđa, a i ono što sam pročitao mi se sviđa. Vezano za ovaj citat iznad: Poznam lika (idem s njim u razred) koji ima 9 ventilatora u kučištu, a komponente su mu AMD Sempron 1,8 GHz, 512 MB ram... Sve komponente su mu "pothlađene" tj. u System information su sve strelice okrenute prema dolje i plave su!!! (zeleno je normalno)

Kublach
16 godina
offline
RE: OVO - kućište

meni kuciste ne izgleda lose dosta ventilatora a i vjeroajtno nije bucno.


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice