Gdje kupit fractal R4 u hrv?

poruka: 138
|
čitano: 26.652
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Evo još par slikica nabrzinu , kejbl managment nisam do kraja napravil..moram nabavit 3- pin razdjelnik tak da sve ventove mogu spojit na kaze master al zapravo razmišljam da promjenim fan controler, uzel bi bitfenixov recon, genijalna mi je kontrola ventova preko browsera samo problem je naravno kaj ga nema u HR...s ebaya su preskupe poštarine..

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Minos kaže...

Evo još par slikica nabrzinu , kejbl managment nisam do kraja napravil..moram nabavit 3- pin razdjelnik tak da sve ventove mogu spojit na kaze master al zapravo razmišljam da promjenim fan controler, uzel bi bitfenixov recon, genijalna mi je kontrola ventova preko browsera samo problem je naravno kaj ga nema u HR...s ebaya su preskupe poštarine..

Sivonja kvari dojam, kakav je sound pošto ti je kućište pokraj uha dok nemaš sluške na glavi - min / max ventovi ?

11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Kupi iste ventilatore, ovo je malo bezveze stvarno. {#}

 

I vodeno bi super sjelo sada {#}

Što hladnije to bolje :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2013 16:08 (Praedator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Nakon premišljanja dal da uzmem neko HTPC ili Matx kućište radi uštede prostora odustao sam jer kod nas baš i nema nekog izbora solidnih Matx AM3/AM3+ matičnih ploča

tak da sam ipak kraju naručio "Crnog Bisera" i mislim da neću požaliti, stiže u ponedjeljak ja se nadam.

Sometimes you just have to pee in the sink
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Asta kaže...
Minos kaže...

Evo još par slikica nabrzinu , kejbl managment nisam do kraja napravil..moram nabavit 3- pin razdjelnik tak da sve ventove mogu spojit na kaze master al zapravo razmišljam da promjenim fan controler, uzel bi bitfenixov recon, genijalna mi je kontrola ventova preko browsera samo problem je naravno kaj ga nema u HR...s ebaya su preskupe poštarine..

Sivonja kvari dojam, kakav je sound pošto ti je kućište pokraj uha dok nemaš sluške na glavi - min / max ventovi ?

Asta snimit cu neki video sa db meterom na mobu pa stavim kasnije, ventovi (f14) na oko 700 rpm, (gornji r2 na 5v)  jako tiho pogotovo kad su vrata zatvorena(najviše hardove čujem) heh sivonja ce u penziju tek kad rikne

14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

A mislim stvarno si iskomplicirao zivot s protokom zraka. 2 komada na vrh i jedan nazad za ispuh. Bez veze cinis kejs bucnim. 2 naprjed i jedan nazad je na 12v rjesenje dovoljno dobro za bilo kakav single gpu setup. Trebaoo si zatvorit rupe na vrhu. Nema smisla da sad radiš test buke ako ti je pola kejsa otvoreno. Meni je jedina rupa za zvuk stražnji vent.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ja isto neću imati gore ventove, nabavio sam jednog 140mm za stražnju stranu, izvadit ću kaveze van i staviti HDD sa Scythe Himurom na dno, airflow bi trebao biti čist solidan.

Sometimes you just have to pee in the sink
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Absu kaže...

Ja isto neću imati gore ventove, nabavio sam jednog 140mm za stražnju stranu, izvadit ću kaveze van i staviti HDD sa Scythe Himurom na dno, airflow bi trebao biti čist solidan.

Da, dobar vent za ispuh nazad i 2 naprjed. Savršen protok zraka. Sve ostalo je nepotrebno pretjerivanje za 2c.

I ta 3 venta lijepo spojis na njegov kontroler.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Jbte jeste osjetljivi na buku ko da ste babe od 80 godina {#}

 

Ja imam 9 ventilatora na 5V i necujem skoro nista, i nisam gluh, cujem hdd kad radi nesto {#}

Tako da bilo 2venta ili 9 isti mi k..tija {#}

Što hladnije to bolje :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Minos kaže...
Asta kaže...
Minos kaže...

Evo još par slikica nabrzinu , kejbl managment nisam do kraja napravil..moram nabavit 3- pin razdjelnik tak da sve ventove mogu spojit na kaze master al zapravo razmišljam da promjenim fan controler, uzel bi bitfenixov recon, genijalna mi je kontrola ventova preko browsera samo problem je naravno kaj ga nema u HR...s ebaya su preskupe poštarine..

Sivonja kvari dojam, kakav je sound pošto ti je kućište pokraj uha dok nemaš sluške na glavi - min / max ventovi ?

Asta snimit cu neki video sa db meterom na mobu pa stavim kasnije, ventovi (f14) na oko 700 rpm, (gornji r2 na 5v)  jako tiho pogotovo kad su vrata zatvorena(najviše hardove čujem) heh sivonja ce u penziju tek kad rikne

Sivonja kad rikne ide na groblje a ne u penziju {#}

Što hladnije to bolje :)
16 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Evo kupljeno u petak, došlo u subotu.S prednje strane dodan 1 Gentle Typhoon.Gornji HDD case ostavljen i u njega stavljen stari Seagate 320 gb jer je dole imao temp oko 45 a i ovako je niza temeratura Cpu za oko 2 stupnja jer usmjerava hladni zrak na cooler.

 

Temp vcore pod opterećenjem je oko 60 jer A30 puse iznad pa ga ne hladi dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2013 19:52 (sus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Vidim da ga se jedva docekalo. Prodat ce 10 komada u prvih tjedan dana :)

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

evo i kod mene jednog od prije nekih 5-6 dana!

 

 

fdR4 fdR4
[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Evo imam R4 već par tjedana i mogu reći da je kućište fantazija,

uglavnom da vas izvjestim da sam dobio mail od Fractala da su do kraja završili sa tehnikalijama

i da je Microline službeno postao uvoznik te da bi na našim policama osim kućišta trebala završiti 

i njihova napajanja i ventilatori.

Kad budu to ćemo vidjeti, na stranici od Microline-a vidim zasad samo kućišta.

Sometimes you just have to pee in the sink
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Zanima me kakav je airflow u usporedbi sa nekim CM Haf-om?

U Futuri IT je R4 oko 900kn, a npr. Haf 912 Plus u Linsku sa svim ventilatorima me izađe potpuno isto.

Odmah u startu mislim staviti 2x 120mm i puknuti ih direkt u napajanje neka hlade (buka nije uopće bitna pošto sam gitarist i neki mali ventić u usporedbi sa mojim lampašem je nitko i ništa), a koliko je to uopće pametna investicija, nije to neka lova, ali ćemu dati 100-200+ kn za dva venta ako neće nikakve razlike biti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2013 20:31 (Deawood).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?

I R4 i 912+ dolaze s 2 venta , Haf : 200mm + 120mm ! R4 : 2 x 140mm ! Po airflow-u bi ti doslo negdje na isto u oba kucista kada bi kupio dodatne ventove , no R4 je dosta kvalitetnije kuciste i ima vise dodataka i nisu ista klasa ! Haf je i opcenito poznat po dobrom skupljanju prasine ! Imam 932 model , pa znam kak je to ! Haf 912+ je ionako skup za ono sto nudi ! Ja bih definitivno isao na R4 i makar kasnije dodao jos par ventova !

Music As A Weapon !!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Onda definitivno R4, kad dođem doma odmah ga naručujem.
TNX
16 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Pazi da se ne zaletiš s Futurom, u ADMu je 860 kuna.

Moj je baš stigao prije sat vremena, bacam se na šarafanje čim popijem kavu :)

Split your lungs with Blood and Thunder
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice