Gdje kupit fractal R4 u hrv?

poruka: 138
|
čitano: 26.651
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ja sam također dobio potvrdan odgovor od m-san grupe:

 

Poštovani,

 

Krajem ovog tjedna trebali bi nam doći Define R4 (crno i bijelo), Core 1000 i Core 3000.

 

Hvala i pozdrav.

Moj PC  
2 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?

 

Znači (zasad još) ništa od Arc Midi :(

Morat ću izgleda pričekat ovu novu isporuku od BitFenixa...

14 godina
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?

@ChillyBoy

 

Iskreno nemam blage veze kako povrat poreza funkcionira što se web shopa tiče. Mlacom gdje ja kupujem ima web shop i dostavu ali s obzirom da imam rodbinu u Sloveniji odlučio sam to riješiti na ovaj način.

 

Što si ti točno kupovao? Znam da što se informatičke opreme tiće RH carina trenutno ima nekakvu posebnu računicu (do 2010. je bila 0% za informatičku opremu ako sam dobro upućen) ali pokraj nje, naplaćuje se i naš PDV na svu robu koji iznosi 25%.

https://www.evolvehq.com/recruit/basic?token=player:kK9hDqr1cOCD7f7p,basic:kK9hDqr1cOCD7f7p
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2013 9:56 (Bubily).
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Također potvrda iz supernet-a {#}

 

Pozdrav,

imamo info do kraja tjedna (sigurnije je da računte početak slijedećeg tjedna)

za ove modele:

Define R4 crno

Define R4 bijelo

Core 1000

Core 3000

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Svaka cast, izgleda da su silini mailovi pomogli.

 

Zna li tko kakve okvirne cijene?

 

Hoce li nas poderati ili ce biti umjereni? {#}

Što hladnije to bolje :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Mislim da će biti kakve su i sad na nabavi

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

sto se tice core 3000, mislim da ce biti malo veca! sad, dali je to zbog usb 3.0 il neceg drugog, nemam pojma...

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Kolko vidim vani su preporučene cijene ostale iste,pošto sada imaš 2 usb 2.0 i 2 usb 3.0 dok si do sada imao 4x2.0

A kolko sam vidio drugih razlika nema!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

 

Uveli su foru s dvije verzije kućišta koje se razlikuju u bočnoj stranici: ima verzija s pleksiglasom i "klasična" verzija.

Hoće li kod nas dolaziti obje verzije, je li tko pitao i za to?

 

Osobno bih radije "klasičnu" verziju...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
boing24234 kaže...

 

Uveli su foru s dvije verzije kućišta koje se razlikuju u bočnoj stranici: ima verzija s pleksiglasom i "klasična" verzija.

Hoće li kod nas dolaziti obje verzije, je li tko pitao i za to?

 

Osobno bih radije "klasičnu" verziju...

Sve su klasične verzije kod nas. Da je s pleksijem bilo bi naznačeno

14 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Na nekim reviewima za Define R4 se spominjalo da se može kupiti bočna stranica sa prozorom zasebno samo što nisam siguran gdje to nabaviti. Vjerovatno po trgovinama kao i sve ostalo vezano za Fractal proizvode samo što kod nas toga iz nekog razloga još nema. Ja ovaj Define R4 što kupujem u sloveniji nisam naručio sa prozorom već onaj full zvučno izolirani ali budem pitao frajera u trgovini šta veli za te stranice koliko dođu i šta sve ne kad budem po svoju robu išao tamo ^^

 

I da, stranice su navodno kompatibilne i sa Define R3 serijom i još par kutijica njihovih, ako sam dobro razumio, pa ako tko ima neki od tih starijih caseova, upikne si stranicu sa prozorom ako hoće :D

https://www.evolvehq.com/recruit/basic?token=player:kK9hDqr1cOCD7f7p,basic:kK9hDqr1cOCD7f7p
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Dali je moguce da su konacno i kod nas stigla i da su raspoloziva kucista Fractal Design ! ?

 

 

 

 

Music As A Weapon !!
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Ja bas razmisljam da si kupim neko bolje kuciste. Ima li ovaj Core 3000 mjesta za cable managment?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Iza nosaca maticne ploce do bocne stranice imas 15mm mjesta za nagurat kablove !

Inace je sistem za cable managment OK , jedino je steta sto nema onih guma na rupama za cable managment !

 

Cijena od skoro 600kn bas i nije mala , i ako se jos radi o onoj prvoj verziji koja nema USB 3.0 ... Nevinašce

 

Sjecam se da je prije kostao oko 450 -500kn !

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

mislim da je najnize sto se moglo naci kod nas bilo 408 kn! meni je samo zamjerka sto nema rupu za 4/8 pin napajanje procesora!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Bacelj kaže...

mislim da je najnize sto se moglo naci kod nas bilo 408 kn! meni je samo zamjerka sto nema rupu za 4/8 pin napajanje procesora!

A uvijek postoji nacin da se doda rupa i nabave doticne gume na rupama za kablove.

Iskreno ako r4 bude preskupo onda idem na core 3000 i sam si busim to sto fali. {#}

Što hladnije to bolje :)
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

i ja sam mislio busit, ako mi ne stane ispod maticne, a mislim da nece!

 

tj, ako ga uopce i uzmem sada, jer su dosta skuplji nego su bili prije par mjeseci... LOPOVI!!!!!!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Haf932 kaže...

Dali je moguce da su konacno i kod nas stigla i da su raspoloziva kucista Fractal Design ! ?

 

 

 

 

Jep, ja dns naručil R4 crno, obavjestili me mailm da je dostupno {#}

 

edit: lol neznam kak sam uspio svoju sliku ubaciti u quote

 

btw moj RV02-E uskoro u oglasniku

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 18:33 (Minos).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Praedator kaže...
Bacelj kaže...

mislim da je najnize sto se moglo naci kod nas bilo 408 kn! meni je samo zamjerka sto nema rupu za 4/8 pin napajanje procesora!

A uvijek postoji nacin da se doda rupa i nabave doticne gume na rupama za kablove.

Iskreno ako r4 bude preskupo onda idem na core 3000 i sam si busim to sto fali. {#}

Podijeli ideju za gume na rupama za kablove ako nije problem, ja sam planirao nabaviti one u-kanalice {#}

Toni
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Evo jedan tutorijal kak napravit te gume za rupe za cable managment :

 

 

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 23:35 (Haf932).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
rapture686 kaže...
Praedator kaže...
Bacelj kaže...

mislim da je najnize sto se moglo naci kod nas bilo 408 kn! meni je samo zamjerka sto nema rupu za 4/8 pin napajanje procesora!

A uvijek postoji nacin da se doda rupa i nabave doticne gume na rupama za kablove.

Iskreno ako r4 bude preskupo onda idem na core 3000 i sam si busim to sto fali. {#}

Podijeli ideju za gume na rupama za kablove ako nije problem, ja sam planirao nabaviti one u-kanalice {#}

Odes u trgovinu autodijelova i trazis gume za zatvaranje rupa na podu ili u prtljazniku ili oko prostora motora.

Inace te gume sluze za provlacenje kablova u kabinu. A na podovima sluzi za ispustanje vode koja se nakupi u sasiji i za ulijevanje voska u podove da se zastiti lim.

Imas okruglih, kockastih i jajastih.

Ili odi na neki autootpad pa poskidaj sa razbijenih novijih automobila oblik i velicinu koja ti treba. Ima ih minimalno 100 vrsta.

Što hladnije to bolje :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Haf932 kaže...

Evo jedan tutorijal kak napravit te gume za rupe za cable managment :

 

 

Dobra stvar svakako, lakse za napraviti u svakom slucaju jer nema potrebe za trazenjem odredene dimenzije gume.

 

Jedino mislim da ce privlaciti prasinu i uvijek biti nekako smeđkaste boje, tj boje prasine, ipak je to pjena koja ima sitne rupice.

 

Ali dobar video {#}

 

Nepljujem, nepravim se pametan, nisam protiv navedenog rjesenja... samo iznosim svoje glediste.

Mozda i sam sebi tako napravim jer je jednostavnije i brze.

Što hladnije to bolje :)
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Zanimljiva stvar, samo ne znam zašto nije pokazao kako izgleda kad se provuku kablovi.

ali...pala mi je napamet jedna ideja koja možda može bolje ispasti od ove spužve. Uzme se stara lopta ili unutarnja guma od bicikla, i ta guma se izreže na dimenzije i onda stavi na rupe, može se i izrezati kao na slici da lijepo izgleda.

Sad, par problema ima, vjerovatno bi se uvrtala i savijala jer nije ravna,  kako ju pričvrstiti itd., ali mislim da su to riješivi problemi. Imam baš jednu unutarnju gumu staru u garaži pa ću sutra nešto pokušati {#}

Toni
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 4:05 (rapture686).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
rapture686 kaže...

Zanimljiva stvar, samo ne znam zašto nije pokazao kako izgleda kad se provuku kablovi.

ali...pala mi je napamet jedna ideja koja možda može bolje ispasti od ove spužve. Uzme se stara lopta ili unutarnja guma od bicikla, i ta guma se izreže na dimenzije i onda stavi na rupe, može se i izrezati kao na slici da lijepo izgleda.

Sad, par problema ima, vjerovatno bi se uvrtala i savijala jer nije ravna,  kako ju pričvrstiti itd., ali mislim da su to riješivi problemi. Imam baš jednu unutarnju gumu staru u garaži pa ću sutra nešto pokušati {#}

Probaj {#}

 

I uzmi samo u obzir da ono sto sam ti predlozio vec ima dosjede na rubove lima kao "U" kanalica i ima izrezano kao sto imaju i original kucista sa rupama za kablove i onda to i izgleda kao original.

Znaci nema ljepljenja, samo izrezes rupu po dimenziji gume i "nataknes" {#}

Što hladnije to bolje :)
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ok, probat ću sa ovime pa ako mi se bude svidjelo ostavit ću, ako ne, idem po to što si rekao.

Toni
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Stigo R4 {#}

Moj PC  
12 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Minos kaže...

Stigo R4 {#}

Izgleda da si onda ti prvi kupac u HR.

 

Slika je mogla i bez kutije {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Volume kaže...
Minos kaže...

Stigo R4 {#}

Izgleda da si onda ti prvi kupac u HR.

 

Slika je mogla i bez kutije {#}

heh moguće da sam prvi kupac HR...još u utorak je došo, nego cekao sam još ventove iz portia...danas sam preselio sve iz ravena u r4,

 

nema problema nabacim još par slikica sutra(nestignem sad više moram u graveyard shift{#})

 

btw ako kog zanima rv02 je u malim oglasima 900kn sa poštom, full bundle još pod garancijom god dana

14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Vidim da je došao i da je skoro 950kn. Onda sam ja prilicno dobro prosao za 700 sa pcexperta.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice