Wallstreet Bets

poruka: 322
|
čitano: 47.172
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Wallstreet Bets
MilkMan kaže...

Nisu to nikakvi novci koje ću "osjetit" ako ih izgubim, a ako se dogodi suprotno, mogao bi ih itekako "osjetit" :)

 

Kupio 10usd doge coina, pa neka se "dinstaju" :)

 

U ovaj svijet je najbolje uci sa takvim sitnisem cisto da dobijes osjecaj sto se dogadja i zasto se dogadja.

Kad dodje prvi gubitak i iz toga se izvuce koja pouka, a kasnije kad samopouzdanje raste onda rastu i apetiti, pa samo pametno ;)

Isto tako izbjegavaj radit ordere preko vikenda.

14 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
Dino_Velvet kaže...
MilkMan kaže...

Nisu to nikakvi novci koje ću "osjetit" ako ih izgubim, a ako se dogodi suprotno, mogao bi ih itekako "osjetit" :)

 

Kupio 10usd doge coina, pa neka se "dinstaju" :)

 

U ovaj svijet je najbolje uci sa takvim sitnisem cisto da dobijes osjecaj sto se dogadja i zasto se dogadja.

Kad dodje prvi gubitak i iz toga se izvuce koja pouka, a kasnije kad samopouzdanje raste onda rastu i apetiti, pa samo pametno ;)

Isto tako izbjegavaj radit ordere preko vikenda.

 Zašto?

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Wallstreet Bets

Mora se i od nečeg početi :)

 

Hvala na savjetima dečki, otkazao sam ordere pa ćemo vidjeti kako dišu dionice kada se otvori market. Hvala :)

 

 

Fake_Alert 

U međuvremenu sam malo čitao po redditu i ono što savjetuje ekipa jest da se nikad ne kupuju dionice dok nije otvoren market iz razloga što ne znaš kako će se ponašati po otvorenju, da li će poskupiti ili pojeftiniti, i da je ustvari najbolje kupiti dionice kada se dogodi mali pad u cijeni :)

 

Neka je svima sa srećom, sad imam jedan jedini razlog posjetit bug.hr, zbog ove cijele situacije haha

Gamers dont die, they respawn! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
MilkMan kaže...

Nisu to nikakvi novci koje ću "osjetit" ako ih izgubim, a ako se dogodi suprotno, mogao bi ih itekako "osjetit" :)

 

Kupio 10usd doge coina, pa neka se "dinstaju" :)

 

Preko čega si ih kupio?

 

Doge trenutno pomalo zaudara na pump and dump, al' bumo vidli.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 21:19 (pr0n_addict).
14 godina
offline
Re: Wallstreet Bets

Pa mislio sam da sam ih kupio preko upholda, ali izgleda da je toliko opterećena aplikacija s userima da nije registriralo, na moju štetu.. S time da je ultra spora sad, tweetali su da će bit nadogradnja servera u periodu od 22-24h, zbog povećane klijentele.  Reddit i dogo rade svoje.

 

Baš da ću pitat kolege koja je dobra aplikacija za kupiti kriptovalute?

Gamers dont die, they respawn! :)
15 godina
offline
Wallstreet Bets

Ja koristim Revolut za trejdanje (dionice i crypto). Imam ~2000 XRP-a, pa ćemo vidjeti što će sutrašnji pump donijeti.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wallstreet Bets

Kolko znam doge se moze kupiti jos uvijek na binance, al kosnatno pada 29 je imo svoj peak i oni koji su ga kupili prije su ok prosli a oni koji ga sad kupuju mislim da nista od toga. A kaj se XRP tiče ja sam u petak kupio danas više manje sve prodo, ostavio sam stino cisto da vidim ak ce sutra jos rast ali sumnjam. Meni se vise cini da ce u ponedjeljak biti dump.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
R4zOR229 kaže...

Kolko znam doge se moze kupiti jos uvijek na binance, al kosnatno pada 29 je imo svoj peak i oni koji su ga kupili prije su ok prosli a oni koji ga sad kupuju mislim da nista od toga. A kaj se XRP tiče ja sam u petak kupio danas više manje sve prodo, ostavio sam stino cisto da vidim ak ce sutra jos rast ali sumnjam. Meni se vise cini da ce u ponedjeljak biti dump.

Sutra u 14:30 po našem vremenu. Ovo je jedna od nekoliko Telegram grupa za XRP pump sutra (skoro 200k ljudi je u ovoj).

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 22:44 (mrsmith).
9 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
mrsmith kaže...

Ja koristim Revolut za trejdanje (dionice i crypto). Imam ~2000 XRP-a, pa ćemo vidjeti što će sutrašnji pump donijeti.

 

šta je XRP?

15 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
Cansee kaže...
mrsmith kaže...

Ja koristim Revolut za trejdanje (dionice i crypto). Imam ~2000 XRP-a, pa ćemo vidjeti što će sutrašnji pump donijeti.

 

šta je XRP?

Kriptovaluta, Ripple

 

https://ripple.com/xrp/

 

Osim u Ripple, ja ulažem i u Stellar (XLM) i 0x (ZRX) - 0x je išao gore ~16% u 2 dana.

 

Od dionica čekam status sa AMC i BB, na GME sam zakasnio debelo :) Kolega je zaradio 25k eura na GME.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 22:48 (mrsmith).
15 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
Vidio sam ja sve to, al on ide od petka gore. Znaci da su svi odavno poceli kupovat da mogu u pon prodat.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Wallstreet Bets
Negdje na sredini OP-a imate listu/ranking brokera ovisno o hendlanju situacije sa glavnim meme stocks ovih dana.
Većina ih nije dostupna u Hrvatskoj ali može biti od pomoći.

https://www.reddit.com/r/stocks/comments/l8rhr3/weekend_gme_thread_homework_for_all_lets_stop/
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Wallstreet Bets

Revolut nudi ove

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wallstreet Bets

Uzeo sam sinoć XRP za 15$, sad čekam dva sata da vidim šta bude 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
R4zOR229 kaže...
Vidio sam ja sve to, al on ide od petka gore. Znaci da su svi odavno poceli kupovat da mogu u pon prodat.

A gle, vidjeti ćemo :) to je lutrija... ali eto, od jučer još 30% gore.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 8:27 (mrsmith).
9 godina
offline
Wallstreet Bets

uletio bi u ja u to, ali mi čeka lova na odobrenje na revoultu još od subote, ne kužim zašto traje toliko dugo, jedino ako ne mogu to napraviti oni neradnim danom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
Cansee kaže...

uletio bi u ja u to, ali mi čeka lova na odobrenje na revoultu još od subote, ne kužim zašto traje toliko dugo, jedino ako ne mogu to napraviti oni neradnim danom

Nisam siguran zašto šteka, kod mene sve instant prebacuje. Doduše ja koristim account od starta, za sve. Više manje sva lova ide preko njega.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
online
Wallstreet Bets

Prije godinu dana sam za probu kupio dionicu AMC-a bila je 3-4 $.

Pratio sam ju godinu dana i vise manje nikakvih promjena. Pred kraj je skocila na 8$ i kad je pala na 4 kupio sam par komada.

Ali je tad jos pocela padati dok nije dosla na 1,9x $ tad sam kupio jos dosta komada. (ispostavilo se da sam trebao puno vise. Ali nisam pratio reddit niti sam bio upucen)

I kad je dosla na 20$ prodao sam sve. Sad je vec par dana nesto iznad 13$

 

Ja happy :D

 

Sad cekam sta drugo probati

 

Sve preko revoluta

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
mrsmith kaže...
Cansee kaže...

uletio bi u ja u to, ali mi čeka lova na odobrenje na revoultu još od subote, ne kužim zašto traje toliko dugo, jedino ako ne mogu to napraviti oni neradnim danom

Nisam siguran zašto šteka, kod mene sve instant prebacuje. Doduše ja koristim account od starta, za sve. Više manje sva lova ide preko njega.

 

ma tek sam jutros uslikao osobnu i poslao te sve podatke, vjerojatno je to prvo trebalo, nakon toga mi je prošlo

15 godina
online
Wallstreet Bets

za amc se danas dosta prica da ce ic gore. sad kolko je to istina je upitno, al velike brojke se spominju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Wallstreet Bets

Ja bacam danas 2k kn u GME i planiram držati. Ako propadne, nema veze.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 9:26 (It'sMe932).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
mar123 kaže...

za amc se danas dosta prica da ce ic gore. sad kolko je to istina je upitno, al velike brojke se spominju. 

 

jesu to ovi koji imaju breaking bad, the walking dead i to?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Wallstreet Bets
zeryx kaže...

Prije godinu dana sam za probu kupio dionicu AMC-a bila je 3-4 $.

Pratio sam ju godinu dana i vise manje nikakvih promjena. Pred kraj je skocila na 8$ i kad je pala na 4 kupio sam par komada.

Ali je tad jos pocela padati dok nije dosla na 1,9x $ tad sam kupio jos dosta komada. (ispostavilo se da sam trebao puno vise. Ali nisam pratio reddit niti sam bio upucen)

I kad je dosla na 20$ prodao sam sve. Sad je vec par dana nesto iznad 13$

 

Ja happy :D

 

Sad cekam sta drugo probati

 

Sve preko revoluta

 Ja sam takodjer kupio AMC preko Revoluta, prvi put mi je bilo odbijeno, ali nakon 10 min je proslo.

Placa li se porez na dobit, jesi li ga ti prijavio?

9 godina
offline
Wallstreet Bets

meni stalno piše da mi je saldo američkih dolara 0$, a dodao 30$ preko kartice što mi i piše na onom početnom sučelju. reko idem uzeti koju dionicu, uzeo sam i malo tog xrpa, to je prošlo brzo i jednostavno. Ali ovo mi jednostavno ne dozvoljava iz nekog razloga

 

edit: sve sam skužio, ne obazirite se na post

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 9:47 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Wallstreet Bets
ivan72478 kaže...
zeryx kaže...

Prije godinu dana sam za probu kupio dionicu AMC-a bila je 3-4 $.

Pratio sam ju godinu dana i vise manje nikakvih promjena. Pred kraj je skocila na 8$ i kad je pala na 4 kupio sam par komada.

Ali je tad jos pocela padati dok nije dosla na 1,9x $ tad sam kupio jos dosta komada. (ispostavilo se da sam trebao puno vise. Ali nisam pratio reddit niti sam bio upucen)

I kad je dosla na 20$ prodao sam sve. Sad je vec par dana nesto iznad 13$

 

Ja happy :D

 

Sad cekam sta drugo probati

 

Sve preko revoluta

 Ja sam takodjer kupio AMC preko Revoluta, prvi put mi je bilo odbijeno, ali nakon 10 min je proslo.

Placa li se porez na dobit, jesi li ga ti prijavio?

 nisam prijavio. nisam imao bas toliku dobit da bi se morao brinuti. sve sam odmah potrosio preko revolut kartice :D

i ostavio nesto za jos ulaganja.

9 godina
offline
Wallstreet Bets

što se tiče tih dionica, ja sam sada kupio isto taj AMC za 30$, mislim nije neki novac, al eto da malo isprobam i to. I stavim nalog da kupim dvije dionice i to je prošlo, ali mi piše da se tržište otvara u 15:30, i moje pitanje je je li ja tada svakako dobivam dvije dionice, ili ako se promijeni vrijednost dionica, dobivam ovisno o vrijednosti za 30$? Znači npr ako skoči cijena onda dobijem jednu ili jednu i pol ili tako nešto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Wallstreet Bets

Hahha, kuzim.

Trguje li netko preko Fidelity?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Wallstreet Bets
Cansee kaže...

što se tiče tih dionica, ja sam sada kupio isto taj AMC za 30$, mislim nije neki novac, al eto da malo isprobam i to. I stavim nalog da kupim dvije dionice i to je prošlo, ali mi piše da se tržište otvara u 15:30, i moje pitanje je je li ja tada svakako dobivam dvije dionice, ili ako se promijeni vrijednost dionica, dobivam ovisno o vrijednosti za 30$? Znači npr ako skoči cijena onda dobijem jednu ili jednu i pol ili tako nešto?

Dobit ces onoliko koliko dionica vrijedi u trenutku kad egzekucija prodje osim ako nemas pristup pre/after marketu (iskreno nemam pojma dal ima koji europski broker koji to radi, a da je pristupacan), zasad je AMC 25-30% up na pre marketu.

Problem sa kupnjom kad su trzista zatvorena ili tokom pre/after marketa, je da cijena dionice ide gore dole i moze biti skroz drukcija kad se market otvori.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 10:26 (Dino_Velvet).
15 godina
online
Re: Wallstreet Bets
Cansee kaže...
mar123 kaže...

za amc se danas dosta prica da ce ic gore. sad kolko je to istina je upitno, al velike brojke se spominju. 

 

jesu to ovi koji imaju breaking bad, the walking dead i to?

 da i imaju lanac kino dvorana po americi. 

 

ja vam nebi preporucio kupovanje u pre marketu tj davanje naloga. cijena se ful moze promjenit i onda mozda promjenite i plan ulaganja. u pre marketu pratite situaciju, cekajte da se otvori burza i onda trgujte. 

najbolje cak bi bilo kad bi imali otvoren account kod brokera na londonskoj burzi i onoj u new yorku. 

13 godina
offline
Re: Wallstreet Bets
Cansee kaže...

što se tiče tih dionica, ja sam sada kupio isto taj AMC za 30$, mislim nije neki novac, al eto da malo isprobam i to. I stavim nalog da kupim dvije dionice i to je prošlo, ali mi piše da se tržište otvara u 15:30, i moje pitanje je je li ja tada svakako dobivam dvije dionice, ili ako se promijeni vrijednost dionica, dobivam ovisno o vrijednosti za 30$? Znači npr ako skoči cijena onda dobijem jednu ili jednu i pol ili tako nešto?

Ako si kupio dvije dionice, onda imaš dvije dionice nebitno o cijeni. Ako cijena naraste na dobitku si, ako padne, na gubitku si.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice