Trgovanje na Binance Smart Chain

poruka: 3
|
čitano: 6.022
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Trgovanje na Binance Smart Chain

Poštovanje svima,

Zanima me ima li netko iskustva s BSC?

Htio bih trgovati novim kriptovalutama koje svakodnevno izlaze na BSC, trenutno imam samo račun na Binnance.

Jasno mi je da mi treba wallet i da ga trebam napuniti s BNB ali dalje od toga mi nije jasno

Nisam shvatio gdje se točno odvija trgovanje odnosno na kojoj stranici (kao što se trguje na Binnance), i kako se točno trguje, da li je to market kao Binnance ili?

Hvala! 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trgovanje na Binance Smart Chain

Kreiras si wallet kojem ti drzis kljuceve, a da je kompatibilian s ERC20 adresama.

 

Jedna od opcija je Trust wallet jer ima najlaksi ulaz u svijet BSC shitcoina, ali radije bih preporucio Metamask pa si importaj mrezu od BSC-a tamo. Problem Trust walleta je sto isti wallet ne mozes exportat na racunalo npr nego samo na drugi Trust wallet app. Ako napravis MM nadalje onda mozes isti wallet koristiti za Polygon, Avalanche, Moonriver, Moonbean ili bilo koji drugi erc20 kompatibilni chain.

 

Kad si rjesis wallet, na njega saljes BNB i trgujes na decentraliziranim burzama kao sto je pancakeswap. Ali s obzirom da se radi o poprilicno opasnom teritoriju ako ne razumijes sto radis (svatko moze kreirat i deployat svoj coin) preporucam da ipak to sve skupa malo istrazis prije nego krenes u mahnito trosenje BNBa.

 

Sto se tice iskustva, reci cu da me je vise puta ruggalo a generalno sam u plusu. Trenutno sam vise fokusiran na MOVR/GLRM ekosistem ali u principu je ista prica. Prouci i skuzi na koji nacin to sve skupa funkcionira, ne igraj se s iznosima koje nisi spreman otpisati i to je to. Sretno!

2 godine
neaktivan
offline
Trgovanje na Binance Smart Chain

Puno hvala, sad mi je puno jasnije. Proučit ću sve dobro pa se javim ako gdje zapne.

Znam i ja da je to vrlo sklizak teren ali pratim grupe po telegramu za te nove shitcoine i ne bi smjelo biti puno ruggova.

Probat ću s ovim vrtiti pa što bude, možda mi krene, neki dižu dobru lovu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice