MSI RTX 3080 Ti Suprim X

poruka: 31
|
čitano: 2.954
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Molio bih procjenu za gore navedenu grafu. Kupljena prije godinu dana u Extreme Digital.hr web shopu(Mađari), garancija još godinu dana. Grafa je potpuno ispravna i radi normalno. 

2 godine
online
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Tamo je sad 13.563,00 kn slična kartica.

 

Stidim se i reći koliko tražiti za nju... 

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 11:04 (Zaporožac).
16 godina
neaktivan
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
Zaporožac kaže...

Tamo je sad 13.563,00 kn slična kartica.

 

Stidim se i reći koliko tražiti za nju... 

 Pa daj neku realnu procjenu. Ova cijena gore za novu 3080 Ti je totalno nerealna s obzirom na to da se tek izašle i puno brže 4080 mogu naći već za ispod 12K kuna. A i nove AMD grafe kad izađu za mjesec dana će biti brže i još jeftinije(899-999USD)

18 mjeseci
protjeran
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Neka realna cijena 3080 non Ti je 4500-5000, tako da bi ovo trebalo biti 5500-6000

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 14:20 (ferdo_milin).
2 godine
online
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
robbie300ac kaže...

 Pa daj neku realnu procjenu. Ova cijena gore za novu 3080 Ti je totalno nerealna s obzirom na to da se tek izašle i puno brže 4080 mogu naći već za ispod 12K kuna. A i nove AMD grafe kad izađu za mjesec dana će biti brže i još jeftinije(899-999USD)

Čekaj, čitam i ne vjerujem ?!

Jesam li ja sišao s uma ili ti ?

 

Ponovo pročitah, kad ono....taj post si stvarno ti napisao ?!

 

Opet mi nije jasno..ti tražiš procjenu tvoje kartice, dam ti link na super cijenu, a ti sam sebi rušiš procjenu, i kao.. moj stav degradiraš, jer je ta cijena s Extreme nerealna, a i ti si svoju kupio u Extreme po još većoj cijeni ?! 

Prodaješ li ti tu karticu, pa tražiš procjenu, ili ti ju netko nudi..pa bi ju jeftino kupio ?!

Putine, rokni atomsku..ovaj svijet je stvarno otišao u k****.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
16 godina
neaktivan
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
Zaporožac kaže...
robbie300ac kaže...

 Pa daj neku realnu procjenu. Ova cijena gore za novu 3080 Ti je totalno nerealna s obzirom na to da se tek izašle i puno brže 4080 mogu naći već za ispod 12K kuna. A i nove AMD grafe kad izađu za mjesec dana će biti brže i još jeftinije(899-999USD)

Čekaj, čitam i ne vjerujem ?!

Jesam li ja sišao s uma ili ti ?

 

Ponovo pročitah, kad ono....taj post si stvarno ti napisao ?!

 

Opet mi nije jasno..ti tražiš procjenu tvoje kartice, dam ti link na super cijenu, a ti sam sebi rušiš procjenu, i kao.. moj stav degradiraš, jer je ta cijena s Extreme nerealna, a i ti si svoju kupio u Extreme po još većoj cijeni ?! 

Prodaješ li ti tu karticu, pa tražiš procjenu, ili ti ju netko nudi..pa bi ju jeftino kupio ?!

Putine, rokni atomsku..ovaj svijet je stvarno otišao u k****.

 Ne znam tko ti drma kavez, komentar nije namijenjen tebi, samo velim da je cijena iz tog shopa sad potpuno nerealna i na moju žalost nije nikakva polazna točka za procjenu cijene te grafe. Znam za koliko je kupljena. Grafa će možda ić sad u prodaju a možda i ne, samo me zanima realna cijena koju bih mogao dobiti i ne vidim razlog za takvu zapjenjenu reakciju

16 godina
neaktivan
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
ferdo_milin kaže...

Neka realna cijena 3080 non Ti je 4500-5000, tako da bi ovo trebalo biti 5500-6000

 Ovo je malo smiješno, to znači da bi price gap između 3080 Ti i (najjeftinijih) 4080 modela bio oko 6000 kn dakle značilo bi da su nove 4080 dvostruko snažnije, jače, brže od 3080 Ti a naravno da nisu. Ne znam stvarno tko prodaje 3080, bolje modele, sa garancijom, ispod 5000kn, a pogotovo ne znam tko prodaje bolje modele 3080Ti za ispod 6K kuna. Ovo je Suprim X sa važećom garancijom, nije Manli.

10 godina
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Znači 3080 10gb  suprim x polovna vrijedi 5000kn

3080 12gb do 5700 a ti verzija oko 6000+ samo ne realno je gledat njuskalo cijene jer su preskupe realno 3080ti  polovna ne vrijedi 1000eura nebitan model

Bero
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
robbie300ac kaže...
ferdo_milin kaže...

Neka realna cijena 3080 non Ti je 4500-5000, tako da bi ovo trebalo biti 5500-6000

 Ovo je malo smiješno, to znači da bi price gap između 3080 Ti i (najjeftinijih) 4080 modela bio oko 6000 kn dakle značilo bi da su nove 4080 dvostruko snažnije, jače, brže od 3080 Ti a naravno da nisu. Ne znam stvarno tko prodaje 3080, bolje modele, sa garancijom, ispod 5000kn, a pogotovo ne znam tko prodaje bolje modele 3080Ti za ispod 6K kuna. Ovo je Suprim X sa važećom garancijom, nije Manli.

 stvari stoje ovako, onih koji ih prodaju za 5000+ ih prodaju i dalje, a oni koji su ovom rasponu koji sam spomenuo su ih prodali odavno njih 95%... sad pitanje i za tebe dali želiš prodavati ili prodati....

mislim da su nedavno ovdje na oglasima otišle 2 komada za manje od 6000, ne znam koji su modeli bili u pitanju, nisi bili žnj manli koje je poslala tetka iz gelzenkirhena

2 godine
online
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
robbie300ac kaže...
 Ne znam tko ti drma kavez, komentar nije namijenjen tebi, samo velim da je cijena iz tog shopa sad potpuno nerealna i na moju žalost nije nikakva polazna točka za procjenu cijene te grafe. Znam za koliko je kupljena. Grafa će možda ić sad u prodaju a možda i ne, samo me zanima realna cijena koju bih mogao dobiti i ne vidim razlog za takvu zapjenjenu reakciju

?!

 

Komentar nije namjenjen meni, a citiraš moj post ?! 

 

Đizsss... 

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
ferdo_milin kaže...
robbie300ac kaže...
ferdo_milin kaže...

Neka realna cijena 3080 non Ti je 4500-5000, tako da bi ovo trebalo biti 5500-6000

 Ovo je malo smiješno, to znači da bi price gap između 3080 Ti i (najjeftinijih) 4080 modela bio oko 6000 kn dakle značilo bi da su nove 4080 dvostruko snažnije, jače, brže od 3080 Ti a naravno da nisu. Ne znam stvarno tko prodaje 3080, bolje modele, sa garancijom, ispod 5000kn, a pogotovo ne znam tko prodaje bolje modele 3080Ti za ispod 6K kuna. Ovo je Suprim X sa važećom garancijom, nije Manli.

 stvari stoje ovako, onih koji ih prodaju za 5000+ ih prodaju i dalje, a oni koji su ovom rasponu koji sam spomenuo su ih prodali odavno njih 95%... sad pitanje i za tebe dali želiš prodavati ili prodati....

mislim da su nedavno ovdje na oglasima otišle 2 komada za manje od 6000, ne znam koji su modeli bili u pitanju, nisi bili žnj manli koje je poslala tetka iz gelzenkirhena

 Pomalo smiješna logika. Onda najbolje da stavim 3K pa ću je prodat iste sekunde. Da mi je vidjet oglas di netko prodaje Suprim ili Strix modele 3080 Ti, sa važećom garancijom, za 6K kuna. To jedino čuješ tu na procjenama da se priča o tome.

13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
Bero_ng95 kaže...

Znači 3080 10gb  suprim x polovna vrijedi 5000kn

3080 12gb do 5700 a ti verzija oko 6000+ samo ne realno je gledat njuskalo cijene jer su preskupe realno 3080ti  polovna ne vrijedi 1000eura nebitan model

 A zašto ne gledat njuškalo cijene? Ima neki bolji oglasnik u hr? Ljudi ne prodaju i ne kupuju na njuškalu? Malo ljudi koristi njuškalo? Koji je točno problem s njuškalom? Znači logika je odi prodaj tamo gdje će ti oglas vidjet 100 ljudi i morat ćeš nerealno spuštat cijenu, a ne tamo gdje će ti oglas vidjet deseci tisuća ljudi. Na njuškalu se top modeli 3080 prodaju za 6K kuna što je realno ako tek izašli nasljednik te grafe 4080 košta trenutno duplo, a nije duplo brži. Ovo tvoje gore su nerealne cijene koje nisam vidio ni na jednom oglasniku.

13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
robbie300ac kaže...

Molio bih procjenu za gore navedenu grafu. Kupljena prije godinu dana u Extreme Digital.hr web shopu(Mađari), garancija još godinu dana. Grafa je potpuno ispravna i radi normalno. 

 U ovom trenutku, ja svoju 3080 Suprim X, sa hr garancijom, nebi prodavao ispod 6K kuna. U ovom trenutku, kod ovih cijena. Da imam tvoj Ti model, ne bih prodavao ispod 7K. Na oglasnicima su kvalitetniji Ti modeli, sa hr garancijom i debelo preko 7500kn, to i nije možda realno, ali do 7K, po meni, jest. Naravno, kad dođu nove AMD-ove grafe, pa ako poslijedično dođe do novog vala snižavanja cijena onda se situacija mijenja.

13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Zato što ljudi na njuškalu nabijaju cijene i nije realna slika trenutne prodajne vrijednosti. Ne razumijem zašto ljudi traže procjenu, a već znaju koliko je cijene pa se prepucavaju kad im netko probuši njihov oblak...

 

Bottom line imaš 3080 redovno ispod 5000kn, a nerijetko može se naći i za 4500kn. Ja ne bih dao, za karticu koja je po FPSu 10ak posto bolja, 20% i više novaca.

A koji je model, 90% ljudi je nebitno.

 

 

[DMF] Flixer Buha
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 16:05 (raff34).
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
raff34 kaže...

Zato što ljudi na njuškalu nabijaju cijene i nije realna slika trenutne prodajne vrijednosti. Ne razumijem zašto ljudi traže procjenu, a već znaju koliko je cijene pa se prepucavaju kad im netko probuši njihov oblak...

 

Bottom line imaš 3080 redovno ispod 5000kn, a nerijetko može se naći i za 4500kn. Ja ne bih dao, za karticu koja je po FPSu 10ak posto bolja, 20% i više novaca.

A koji je model, 90% ljudi je nebitno.

 

 

 A da, ekipa dodje po procjenu, fino im sve pojasnis al nije eto dobro jer na njuskalu ima 23 oglasa iste kartice skuplje nego da sad narucis novu sa casekinga, amazona ili neke online trgovine koja regularno dostavlja u HR...

Treba kljucat temu, a ove njuskalo pokemone malo na hlađenje 

 

13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
raff34 kaže...

Zato što ljudi na njuškalu nabijaju cijene i nije realna slika trenutne prodajne vrijednosti. Ne razumijem zašto ljudi traže procjenu, a već znaju koliko je cijene pa se prepucavaju kad im netko probuši njihov oblak...

 

Bottom line imaš 3080 redovno ispod 5000kn, a nerijetko može se naći i za 4500kn. Ja ne bih dao, za karticu koja je po FPSu 10ak posto bolja, 20% i više novaca.

A koji je model, 90% ljudi je nebitno.

 

 

 Ima ih i koji nabijaju cijene a ima ih i koji stave realne cijene. Kakav oblak? Po čemu je npr. 7K kuna za top model 3080 Ti nabijanje cijene? Govorim s obzirom na trenutačnu situaciju i cijene. Općenito je malo suludo davat 12K+ kuna za grafe ali ako su takve cijene, po čemu je onda nerealno tražit npr. 7K na oglasnicima za top rabljenu grafu sa garancijom? Sad baš gledam na geizhals.de, MSI 3080 Ti Suprim X nemreš nać u njemačkim shopovima ispod 1873 eura novu. Znači to je oko 14K kuna.  Strix 3080 Ti nemreš nać novu ispod 2000K eura i to još obična verzija, ne OC     Još uvijek nisi argumentirao ništa, ti veliš da se prodaju za ispod 6K a ne navodiš gdje. Na oglasnicima se ne prodaju po toliko. Itekako je bitno i to velikoj većini ljudi koji je model i naravno da kvalitetnije grafe drže veću cijenu i uvijek je tako bilo, lupetaš.

13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
ferdo_milin kaže..

 A da, ekipa dodje po procjenu, fino im sve pojasnis al nije eto dobro jer na njuskalu ima 23 oglasa iste kartice skuplje nego da sad narucis novu sa casekinga, amazona ili neke online trgovine koja regularno dostavlja u HR...

Treba kljucat temu, a ove njuskalo pokemone malo na hlađenje 

 

 Vi niste pojasnili baš ništa nego samo lupetate bez argumenata. Dakle, na geizhals.de najjeftinija MSI 3080 Ti Suprim X ti je trenutno 1873 eura, bez dostave, što je oko 14100kn, Strix i to obična verzija, ne OC model, nema ispod 2000 eura. Nove 4080 (Trio i Suprim X modeli) su 1730-1780 eura što je nešto više od 13K kuna. I kako je, uz takve cijene, onda nerealno tražit npr. 7K kuna za top model 3080 Ti ili npr. 6000 kn za top model 3080? Druga je stvar što su općenito cijene grafičkih kartica dosegnule sulude razine.

13 godina
offline
18 mjeseci
protjeran
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Evo po logici ovo dvoje suprim X velemajstora nudim ja svoju 3070 suprim X za 5000, no evo za forumase moze za 4500 

 

 

10 godina
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Šta rade ovi moderatori?? Zafrkavate

kog stignete nitko nista ne poduzima.

Bitno da će mene opomenut radi teme o pokojnom Anshi...

Bero
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
Bero_ng95 kaže...

Šta rade ovi moderatori?? Zafrkavate

kog stignete nitko nista ne poduzima.

Bitno da će mene opomenut radi teme o pokojnom Anshi...

 evo dečki nam pojašnjavaju da je trenutna cijena suprim X 3080ti 1800 eura legit 

https://www.instar-informatika.hr/gigabyte-video-card-nvidia-geforce-rtx-3090-ti-1935-mhz-reference-ca/146419/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

11 godina
online
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X

 samo da obavijestim kolege da je oglas više nego sumnjiv, lik je kao u rijeci, a u podacima mu stoji lokacija nedelišće u međimurskoj županiji (slika dolje)

 

za one koji se ipak odluče probati, pazite se moguće prevare, jedan kolega je na odgovarajućoj temi napisao kako se odvija prevara - link

dakle, obaviti transakciju isključivo preko svojeg računa na njuškalu i poruka koje šalje njuškalo, nikako ne preko nekog linka koji vam pošalju sms-om

13 godina
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Slažem se s kolegom, vjerojatno prevara, zato sam i napisao "sada za stvarno"

[DMF] Flixer Buha
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 23:24 (raff34).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
I meni piše da sam u VSŽ, a ja u Zgu.
12 godina
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

I ja sam nasao lika koji prodaje 3080ti za 3500 kn..iPhone 14 Pro za 4500 kn...prevara zagarntirana!

btw ja sam u petak prodao svoju 3070 za 3800 kn lagano..imao sam vise od 10 ponuda!

AUDIOFIL
2 godine
online
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
volegradele kaže...

btw ja sam u petak prodao svoju 3070 za 3800 kn lagano..imao sam vise od 10 ponuda!

 Ja dvije ponude u 10 dana za 3070 za 3600 kn, dvije ponude bile za 3000 i 3500, a ti frkno za 3800kn ko iz p.... i to "lagano", malo si sumnjiv .

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 1:00 (OnTime).
13 godina
offline
MSI RTX 3080 Ti Suprim X

Još uvijek čekam da mi kolege daju link na neki legit oglas di se top model 3080 Ti, sa garancijom u hr, prodaje za 6K kuna kao što tvrde. To još zasad ne postoji. 

13 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
ferdo_milin kaže...
Bero_ng95 kaže...

Šta rade ovi moderatori?? Zafrkavate

kog stignete nitko nista ne poduzima.

Bitno da će mene opomenut radi teme o pokojnom Anshi...

 evo dečki nam pojašnjavaju da je trenutna cijena suprim X 3080ti 1800 eura legit 

https://www.instar-informatika.hr/gigabyte-video-card-nvidia-geforce-rtx-3090-ti-1935-mhz-reference-ca/146419/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Da i? Znam koje su cijene 3090 Ti i tu i u Njemačkoj. Tema je 3080 Ti, konkretan model. Lik je napisao da su u Njemačkoj cijene te grafe manje od 7K kuna i to zajedno sa poštarinom a ja sam mu dokazao da lupeta. Jel bizarno da su cijene 3090 Ti negdje niže od 3080 Ti? Je. Jel bizarno da su negdje cijene i 3080 Ti i 3090 Ti više od 4080? Je. Uglavnom, teško da ima top modela 3080Ti ili 3090Ti ispod 11K kuna.To sve opet samo potvrđuje moju  tezu da, uz takve cijene, nema potrebe snižavat cijenu ispod 7K kuna za rabljeni model sa još barem godinu dana garancije. Ak hoće jako brzo prodat nek snizi na 6700 npr.

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
t00mob kaže...
ferdo_milin kaže...
Bero_ng95 kaže...

Šta rade ovi moderatori?? Zafrkavate

kog stignete nitko nista ne poduzima.

Bitno da će mene opomenut radi teme o pokojnom Anshi...

 evo dečki nam pojašnjavaju da je trenutna cijena suprim X 3080ti 1800 eura legit 

https://www.instar-informatika.hr/gigabyte-video-card-nvidia-geforce-rtx-3090-ti-1935-mhz-reference-ca/146419/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Da i? Znam koje su cijene 3090 Ti i tu i u Njemačkoj. Tema je 3080 Ti, konkretan model. Lik je napisao da su u Njemačkoj cijene te grafe manje od 7K kuna i to zajedno sa poštarinom a ja sam mu dokazao da lupeta. Jel bizarno da su cijene 3090 Ti negdje niže od 3080 Ti? Je. Jel bizarno da su negdje cijene i 3080 Ti i 3090 Ti više od 4080? Je. Uglavnom, teško da ima top modela 3080Ti ili 3090Ti ispod 11K kuna.To sve opet samo potvrđuje moju  tezu da, uz takve cijene, nema potrebe snižavat cijenu ispod 7K kuna za rabljeni model sa još barem godinu dana garancije. Ak hoće jako brzo prodat nek snizi na 6700 npr.

 dobro, kad ti kažeš nek ju proda ekspresno za 6700 i bok 

12 godina
offline
Re: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
@OnTime…sta imsm bit sumljiv..bilo je ponuda i 3500,3400..koja je zadnja cijena..jel moze 3…uglavnom prodana je za 3800..pa toliko i vridi ako ne i vise kad vidim cijene 4xxx serije!
AUDIOFIL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice