Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

poruka: 154
|
čitano: 20.130
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
digitall kaže...

dobro i tko na kraju placa pivo?

brada09 je zakuhao cijelo ovo sranje kad je rekao da nema razlike između FLAC-a i mp3-a, tako da mislim da je na njemu da počasti.

 

 

 

 :trollface:

9 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
digitall kaže...

dobro i tko na kraju placa pivo?

brada09 je zakuhao cijelo ovo sranje kad je rekao da nema razlike između FLAC-a i mp3-a, tako da mislim da je na njemu da počasti.

 

Usput, želi li netko ovdje osim FLAC priče prokomentirati i štogod vezano za DAC-ove i whatever na mobitelima? Ima razlike, nema razlike, čuje tko, ne čuje nitko?

 slazem se, glavni krivac :)

na mobovima bas rijetko kad ista slusam, ali volio bi probati v20 malo cuti

taj mob me nevjerojatno privlaci, jer mi se cini najkompletniji.. a volim velike ekrane

10 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
digitall kaže...

dobro i tko na kraju placa pivo?

brada09 je zakuhao cijelo ovo sranje kad je rekao da nema razlike između FLAC-a i mp3-a, tako da mislim da je na njemu da počasti.

 

Usput, želi li netko ovdje osim FLAC priče prokomentirati i štogod vezano za DAC-ove i whatever na mobitelima? Ima razlike, nema razlike, čuje tko, ne čuje nitko?

 Evo ja imam emu 0404(usb) sta ga je spominja i ne cujem neku razliku u odnosu na Realtek 892 na BX5 ni na Denonu Ah-d340. Šta se tiče mob-a, meni sve to lila. Vidim i da spominje ipod classic(http://macintoshhowto.com/ipod/which-ipod-has-the-best-audio-quality.html) ja baš i imam ovu 5.5 generaciju i ne zvuči ništa bolje od G3. Šta se tiče tih prijenosnih "govana" najbolji zvuk daleko sam ima na Sonyevom discmanu(mislim čak da je to bija prvi model s antishockom).

14 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Od ovih 5 nedostupnih mobitela, definitivno mi se najviše sviđa Mi mix, ali 2 su problemćića: 1. Lova - 900$ je jako lijepa svotica i 2. nedostupnost, mada neki s foruma kažu kako ga već imaju, sretnici

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice