Svijetla budućnost igranja na PC-u

poruka: 102
|
čitano: 9.173
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svijetla budućnost igranja na PC-u".
11 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Otiđite na Twitch i pogledajte koliko je konzolaša tamo.

Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Onjegin kaže...

Otiđite na Twitch i pogledajte koliko je konzolaša tamo.

ima ih ko u prici. eno destiny je skupio 20 millijuna vjuova samo za vrijeme launcha, a da ne spominjem stotine speedrunnera za sve moguce konzole, od NESa do ovih danas... kad se odrzavaju humanitarne akcije budu popularniji od lola i dote.

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 23:10 (0.o_qwerty).
12 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

a igre koje prodaju Xbox One i PS4 nisu nit jos stigle

 (pod tim mislim na Halo i Gears , Uncharted i GranTursimo) 

 

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Onjegin kaže...

Otiđite na Twitch i pogledajte koliko je konzolaša tamo.

 

Smiješan argument, najpopularnije twitch igre su pc ekskluzive (LoL i Dota2)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
kenan.M kaže...
Onjegin kaže...

Otiđite na Twitch i pogledajte koliko je konzolaša tamo.

 

Smiješan argument, najpopularnije twitch igre su pc ekskluzive (LoL i Dota2)

i daleko najigranije igre na PC-u jer su besplatne... 

 

Pa se ljudi pitaju zasto je recimo Rockstaru PC nije zanimljiv iako ima toliko igraca.

http://www.snabbox.org/
12 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

kako nije pa gta v dolazi za pc a LA Noir, Max Payne su isto tako došli na PC. Jedino nisu izdali Red Dead Redemption... Za svaku exluzivu sa konzola na PC se može naći nekakva zamjena (igra istog žanra) dok konzolama fale cijeli žanrovi (strategije, point and click avanture, ratni simulatori...)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u

Pa LoL ima sličan (barem na duže staze) prihod - naspram GTA. Svake godine donosi 600-700 miliona dolara. 

 

Osobno sam na igru uložio više od 100eura da supportam developere.

15 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
THK kaže...

Ono što je dobro na konzolama je to da sve igre na svakoj konzoli rade upravo onako kako trebaju. Nema kod konzola govora tipa "trza mi ta i ta igra, treba mi bolja grafička ili bolji procesor". Nisam konzolaš, ali to je jedna prednost konzola nad PC-em. Ne dajte se zbuniti - PC i dalje ostaje kralj igranja, nema do tipkovnice i miša.

To je istina ako ti je 30 fps-a dovoljno, osobno ako nemam bar 50-60 fps-a smanjivam detalje, što se tiče ne trzanja postoji igara na konzolama koje trzaju npr. dark souls gdje igra na nekim mjestima padne na 15-ak fps-a, čak i gta5 pada na 20-ak pri većim eksplozijama.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...

kako nije pa gta v dolazi za pc a LA Noir, Max Payne su isto tako došli na PC. Jedino nisu izdali Red Dead Redemption... Za svaku exluzivu sa konzola na PC se može naći nekakva zamjena (igra istog žanra) dok konzolama fale cijeli žanrovi (strategije, point and click avanture, ratni simulatori...)

 

dolazi ,ali prije toga je igra dosla na Xbox 360 , PS3 , PS4 ,Xbox One i tek onda dolazi na PC ... zadnja

Hebes ti kad moras igrat alternative manje kvalitete

Koja trenutno nadolazeca PC ekskluziva je tolko dobra da bi posramila konzole ? Ljudi se pale na Star Citizen. Igra koju su morali sami igraci financirat, a to govori dosta o platformi 

 

 

Inace na stranu sve to.Najveca prednost meni kod konzola je to kaj nema hakera i varalica 
dok na PC-u ih svaka MP igra ima.Dark Souls 2 PVP mi je totalno unisten radi toga ,a kaj je najbolje mogu ti shebat cijelu igru s tim 

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 0:18 (Arnold Layne).
14 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Ali isto su konzolaši inferiornija rasa od nas. Ruku na srce. Evo moj prvi susret sa Playstationom. Ekipa je nabavila PS1 sa Tekenom i igramo tko izgubi šalje gamepad onome koji sjedi do njega. Ja prvi put vidm PS ali zato se do tada igralo Mortal Kombat 1, 2 i 3 sa susjedom lakat uz lakat. Nakon par dana - lagano se prestalo igrat kad su skužili "koliko je to glupo igrat igrice" a u biti su se samo dodavali sa gamepadom dok sam ih ja sve gazio. Doslovno me niko nije mogao dobit. Možda će nekome ovo izgledat kao qurchenje ali svaki PC gamer zna da sam sam samo zgazio 10 konzolaških botina i da je to ništa posebno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 0:19 (KIKI3ooo).
 
0 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
KIKI3ooo kaže...

Ali isto su konzolaši inferiornija rasa od nas. Ruku na srce. Evo moj prvi susret sa Playstationom. Ekipa je nabavila PS1 sa Tekenom i igramo tko izgubi šalje gamepad onome koji sjedi do njega. Ja prvi put vidm PS ali zato se do tada igralo Mortal Kombat 1, 2 i 3 sa susjedom lakat uz lakat. Nakon par dana - lagano se prestalo igrat kad su skužili "koliko je to glupo igrat igrice" a u biti su se samo dodavali sa gamepadom dok sam ih ja sve gazio. Doslovno me niko nije mogao dobit. Možda će nekome ovo izgledat kao qurchenje ali svaki PC gamer zna da sam sam samo zgazio 10 konzolaških botina i da je to ništa posebno.

{#} {#}

 

OMG ovak nekaj sam od PC fanboja mozes cut

Prestalo je bit koja platforma ima kakve igre ili bilo kaj tehnickog nego tko je bolji gamer

tko je noob,bot ... a tko je pro

Jer ono igranje igara je tolko bitna stvar da ce ti Josipovic dat nagradu za zivotno djelo   

 

 

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 0:22 (Arnold Layne).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
KIKI3ooo kaže...

Gle čuda, nema dežurnih konzolaša u temi

:D

Si siguran?

12 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...
Zločko kaže...

glavno da je čovijek uživao u igri, šta ima veze kada je igra izašla.

 

Slažem se, ali nama koji pratimo BF serijal je bitno uzeti igru što prije. Isto kao što je npr C2D procesor jednako dobar sada kao što je bio 2007. I sad ako ga uzmeš dobit ćeš od njega isto što bi dobio i te godine kad se pojavio. Ali onda je koštao 1500 kn a sad ga kupiš za 100 kn. Malo banalna usporedba, ali kad neku igru željno iščekuješ onda nećes bez pretjerane potrebe čekati. Platiš i igraš. Onda ti je nebitno što će nakon 6 mjeseci igra biti u pola cijene.

Kao veliki ljubitelj BF serijala isprobao sam BF3 i BF4 preko tudjeg accounta i nisam kupio ni jedan ni drugi. Sad sam bivsi ljubitelj BF serijala koji igra BF BC2 skoro svakodnevno a besplatni BF 3 sam skinuo na originu i od onda odigrao 5 partija. Da me pitas koliko bi dao za BF4 sa svim DLC-ovima - 20kn. Nikad u zivotu nisam kupio igru u preorderu niti prije nego sam je osobno isprobao. Takvo ponasanje cini PC najjeftinijom i najboljom platformom. Igras jeftino i igras ono sto valja a za 100€ kupis peceno janje.

14 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Zašto sam ja njih rasturio, zato što lik u igrici napravi combo koji ne mora završit dok ovaj ne izgubi 80% energije. I šta će ljudi igrat kad vide da su "hit the wall". To je sami dokaz stupidnosti konzolaške filozofije. Znači, ja kliknem dugme jednom i moj lik u igrici napravi trostruki salto, ubije 3 NPC-a sa mačem, i još ostane nakon toga pola sata u nekoj Bruce Lee pozi. 

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
BlueMax kaže...
Friday kaže...
Zločko kaže...

glavno da je čovijek uživao u igri, šta ima veze kada je igra izašla.

 

Slažem se, ali nama koji pratimo BF serijal je bitno uzeti igru što prije. Isto kao što je npr C2D procesor jednako dobar sada kao što je bio 2007. I sad ako ga uzmeš dobit ćeš od njega isto što bi dobio i te godine kad se pojavio. Ali onda je koštao 1500 kn a sad ga kupiš za 100 kn. Malo banalna usporedba, ali kad neku igru željno iščekuješ onda nećes bez pretjerane potrebe čekati. Platiš i igraš. Onda ti je nebitno što će nakon 6 mjeseci igra biti u pola cijene.

Kao veliki ljubitelj BF serijala isprobao sam BF3 i BF4 preko tudjeg accounta i nisam kupio ni jedan ni drugi. Sad sam bivsi ljubitelj BF serijala koji igra BF BC2 skoro svakodnevno a besplatni BF 3 sam skinuo na originu i od onda odigrao 5 partija. Da me pitas koliko bi dao za BF4 sa svim DLC-ovima - 20kn. Nikad u zivotu nisam kupio igru u preorderu niti prije nego sam je osobno isprobao. Takvo ponasanje cini PC najjeftinijom i najboljom platformom. Igras jeftino i igras ono sto valja a za 100€ kupis peceno janje.

za BF se slazem 
Naigrao sam se BC2 stvarno dosta i genijalna mi je igra ,ali BF3 i 4 mi nikako ne sjedaju ,a oboje sam igrao online na kompu preko Origina
(BF3 sam dobio besplatno , a BF4 preko onog novog originovog programa za isprobavanje igara) 

http://www.snabbox.org/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Da smeta nekima ta jednostavnost gamepada, drugima je ipak bolje vise tipki raspolozeno za komande, gamerski mis sa minimum od 5 tipki i jos oko 10-ak tipki za pritiskanje ipak nije tako zamjenjivo
Inace tom logikom slobodno bi se moglo i igrati wow na konzoli
TD collector
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Killua kaže...
Da smeta nekima ta jednostavnost gamepada, drugima je ipak bolje vise tipki raspolozeno za komande, gamerski mis sa minimum od 5 tipki i jos oko 10-ak tipki za pritiskanje ipak nije tako zamjenjivo
Inace tom logikom slobodno bi se moglo i igrati wow na konzoli

Svi znaju da je veoma teško koristiti više od 3 tipke na mišu u bilo kojoj zahtjevnijoj igri jer se tako poremeti stabilnost miša.

12 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Arnold Layne kaže...
Zločko kaže...

kako nije pa gta v dolazi za pc a LA Noir, Max Payne su isto tako došli na PC. Jedino nisu izdali Red Dead Redemption... Za svaku exluzivu sa konzola na PC se može naći nekakva zamjena (igra istog žanra) dok konzolama fale cijeli žanrovi (strategije, point and click avanture, ratni simulatori...)

 

dolazi ,ali prije toga je igra dosla na Xbox 360 , PS3 , PS4 ,Xbox One i tek onda dolazi na PC ... zadnja

Hebes ti kad moras igrat alternative manje kvalitete

Koja trenutno nadolazeca PC ekskluziva je tolko dobra da bi posramila konzole ? Ljudi se pale na Star Citizen. Igra koju su morali sami igraci financirat, a to govori dosta o platformi 

 

 

Inace na stranu sve to.Najveca prednost meni kod konzola je to kaj nema hakera i varalica 
dok na PC-u ih svaka MP igra ima.Dark Souls 2 PVP mi je totalno unisten radi toga ,a kaj je najbolje mogu ti shebat cijelu igru s tim 

zar je toliko važno kada igra dođe za pc?? glavno da dođe i da bude kvalitetna. osobno nikada ne kupujem igru u vrijeme izlaska, pričekam lijepo par mjeseci i onda kad se cijena spusti na na kakvih 30-50 kn je kupim i uživam u njoj jer su do tada ispravljeni bugovi koji bi mi kvarili iskustvo igranja da sam igru kupio prvi dan. nažalost više manje sve današnje igre na tržište dolaze u beta izdanju.

 

mi barem imamo alternative (ne kažem da su uvijek jednako kvalitetne). kod vas strategije, point and click avanture uopšte ne postoje, fale vam cijeli žanrovi. isto tako za armu nemate nikakvu alternativu. nisam protiv konzola (naravno da imaju svojih prednosti i mana kao i pc) ali ovo šta sam napisao su činjenice.

 

naravno da pc ima svijetlu budućnost, 75 miiljona aktivnih korisnika steama je ogromna baza igrača. meni je smješno vidjeti kako next gen konzole ne mogu svaku igricu vrtiti u full HD-u, pa ja se na svom kompu već 5 god igram u full HD-u a da i ne govorim kako se rijetko koja igra može izvoditi sa 60 fps-a. pc pomiče granice industrije, za 2-3  godine na pc-u će več biti normalno igranje u ultra HD-u nešto šta konzole mogu samo sanjati.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...

zar je toliko važno kada igra dođe za pc?? glavno da dođe i da bude kvalitetna. osobno nikada ne kupujem igru u vrijeme izlaska, pričekam lijepo par mjeseci i onda kad se cijena spusti na na kakvih 30-50 kn je kupim i uživam u njoj jer su do tada ispravljeni bugovi koji bi mi kvarili iskustvo igranja da sam igru kupio prvi dan. nažalost više manje sve današnje igre na tržište dolaze u beta izdanju.

 

mi barem imamo alternative (ne kažem da su uvijek jednako kvalitetne). kod vas strategije, point and click avanture uopšte ne postoje, fale vam cijeli žanrovi. isto tako za armu nemate nikakvu alternativu. nisam protiv konzola (naravno da imaju svojih prednosti i mana kao i pc) ali ovo šta sam napisao su činjenice.

 

naravno da pc ima svijetlu budućnost, 75 miiljona aktivnih korisnika steama je ogromna baza igrača. meni je smješno vidjeti kako next gen konzole ne mogu svaku igricu vrtiti u full HD-u, pa ja se na svom kompu već 5 god igram u full HD-u a da i ne govorim kako se rijetko koja igra može izvoditi sa 60 fps-a. pc pomiče granice industrije, za 2-3  godine na pc-u će več biti normalno igranje u ultra HD-u nešto šta konzole mogu samo sanjati.

Konzolasi ti ne prihvacaju cinjenice. Sve se svodi na to da je njihov ukus u necemu superioran i da im je tlaka radit na bilo cemu malo vise kompliciranome.

Ljudi se raduju i blagoslivljaju svaku ekluzivu... Zamisli da na traileru Total Wara napisu PC EXCLUSIVE i PC igraci pocnu pisat o tome kako je to super jer je samo na PC-u i kako se mislu kupit PC samo radi te igre....Sama jednostavnost igara i tip igara su povezane. I da konzole dobiju nekakav strateski naslov vjerojatno bi jedino isplativ kojeg bi se kupilo bio tipa Planst vs. Zombies...

Odes malo pogledat brojke i vidis slucaj da je naj-super igra na svijetu ekskluzivo samo na konzole zvana The last of us imala manje pocetne prodajne rezultate od Sims 3...

smijeh te uvati...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 10:45 (Abomb).
11 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...

kako nije pa gta v dolazi za pc a LA Noir, Max Payne su isto tako došli na PC. Jedino nisu izdali Red Dead Redemption... Za svaku exluzivu sa konzola na PC se može naći nekakva zamjena (igra istog žanra) dok konzolama fale cijeli žanrovi (strategije, point and click avanture, ratni simulatori...)

Zato konzole imaju TLOU,Beyond Two Souls i sl zanr.Dok to na PCu neces viditi.Nemoj mi samo usporedjivati Walking Dead,jer to je crtic.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u

Interaktivni filmovi nisu zanimljivi PC gamerima.

14 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Dobro, malo sam pretjerao. Trolao sam više iz dosade.

Ali u načelu sve to stoji.

Dakle potpuno iskreno, ne mislim da je konzola za djecu a PeCe za odrasle ali mislim da je konzola za početnike a iskusne gamere jednostavno neće zadovoljit.

Jedino gdje je konzola prije bila apsolutni pobjednik je igranje u dnevnom boravku - ali sad imamo "Steam machine".

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

u zadnje vrijeme se dosta konzolaških exkluziva prebacuje na pc: Ryse: Son of Rome, Metal Gear Solid 5, Dead Rising 3... izgleda da i tekken dolazi na pc. samo još jedan dokaz kako pc ne mora brinuti za budućnost :-)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Ja mislim da su video-igrice zabavne i da svi trebamo uživati u video-igricama.

 

Ako nam mama i tata dozvole.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
KIKI3ooo kaže...

Dakle potpuno iskreno, ne mislim da je konzola za djecu a PeCe za odrasle ali mislim da je konzola za početnike a iskusne gamere jednostavno neće zadovoljit.

Onda, dragi moj odrasli gejmeru, prvom prilikom skokni do dućana i svom djetetu daj da igra TLoU. Sigurno će ga skužit.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
10 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Tj. u prijevodu: Kozole vam propadaju jer casual igrači odlaze na (uskoro jače?) pametne telefone a "napredni korisnici" prelaze na PC ili ga bar počinju kombinirati s konzolom pa će do 2019. na konzolama ostati samo buthurt fanboys.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...
Arnold Layne kaže...
Zločko kaže...

kako nije pa gta v dolazi za pc a LA Noir, Max Payne su isto tako došli na PC. Jedino nisu izdali Red Dead Redemption... Za svaku exluzivu sa konzola na PC se može naći nekakva zamjena (igra istog žanra) dok konzolama fale cijeli žanrovi (strategije, point and click avanture, ratni simulatori...)

 

dolazi ,ali prije toga je igra dosla na Xbox 360 , PS3 , PS4 ,Xbox One i tek onda dolazi na PC ... zadnja

Hebes ti kad moras igrat alternative manje kvalitete

Koja trenutno nadolazeca PC ekskluziva je tolko dobra da bi posramila konzole ? Ljudi se pale na Star Citizen. Igra koju su morali sami igraci financirat, a to govori dosta o platformi 

 

 

Inace na stranu sve to.Najveca prednost meni kod konzola je to kaj nema hakera i varalica 
dok na PC-u ih svaka MP igra ima.Dark Souls 2 PVP mi je totalno unisten radi toga ,a kaj je najbolje mogu ti shebat cijelu igru s tim 

zar je toliko važno kada igra dođe za pc?? glavno da dođe i da bude kvalitetna. osobno nikada ne kupujem igru u vrijeme izlaska, pričekam lijepo par mjeseci i onda kad se cijena spusti na na kakvih 30-50 kn je kupim i uživam u njoj jer su do tada ispravljeni bugovi koji bi mi kvarili iskustvo igranja da sam igru kupio prvi dan. nažalost više manje sve današnje igre na tržište dolaze u beta izdanju.

 

mi barem imamo alternative (ne kažem da su uvijek jednako kvalitetne). kod vas strategije, point and click avanture uopšte ne postoje, fale vam cijeli žanrovi. isto tako za armu nemate nikakvu alternativu. nisam protiv konzola (naravno da imaju svojih prednosti i mana kao i pc) ali ovo šta sam napisao su činjenice.

 

naravno da pc ima svijetlu budućnost, 75 miiljona aktivnih korisnika steama je ogromna baza igrača. meni je smješno vidjeti kako next gen konzole ne mogu svaku igricu vrtiti u full HD-u, pa ja se na svom kompu već 5 god igram u full HD-u a da i ne govorim kako se rijetko koja igra može izvoditi sa 60 fps-a. pc pomiče granice industrije, za 2-3  godine na pc-u će več biti normalno igranje u ultra HD-u nešto šta konzole mogu samo sanjati.

tko mi ?

Pa ja igram na PC-u jednako kao i na konzoli , prvenstveno strategije ( company of heroes)

 

Zar igra mora bit u najvecim grafickim postavkama da bi bila dobra ?
Al pazi uzmi BF4 i Watch Dogs koji su oboje u 900p ,a izgledaju losije nego Destiny koji je na 1080p 
tak da bi tu krivio developera ipak su te igre bile rađene i za old gen

PS4 kosta 3299kn ,a ne 6000kn kolko je kostao PS3 na izlasku
tak da naravno da nece bit vrh grafickih mogucnosti, a i zar mora bit ? Dok konzolasi uzivaju u igrama PC igraci se bore sa driverima , fps-ima , rezolucijom ....
DOkaz za to su ti teme za PC igre ovdje na forumu (pogledaj watch dogs temu)

KIKI3ooo kaže...

Dobro, malo sam pretjerao. Trolao sam više iz dosade.

Ali u načelu sve to stoji.

Dakle potpuno iskreno, ne mislim da je konzola za djecu a PeCe za odrasle ali mislim da je konzola za početnike a iskusne gamere jednostavno neće zadovoljit.

Jedino gdje je konzola prije bila apsolutni pobjednik je igranje u dnevnom boravku - ali sad imamo "Steam machine".

ako se smatras iskusnim , ozbiljnim gamerom onda mi te stvarno žao

fra_miljenko kaže...

Tj. u prijevodu: Kozole vam propadaju jer casual igrači odlaze na (uskoro jače?) pametne telefone a "napredni korisnici" prelaze na PC ili ga bar počinju kombinirati s konzolom pa će do 2019. na konzolama ostati samo buthurt fanboys.

Propadaju ?

Pa PS4 je najbrze prodavana konzola u povjesti , brze se prodaje nego PS2
Buthurt je vecinom na PC-u

Bez rasprave tamo je definitivno najgori gaming community  (pricam za LOL) jos na to dodaj hakere u ostalim igrama i eto ti ...

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 12:01 (Arnold Layne).
15 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Ovo me podsjeća na vic kad se kanada ruga USA zbog free healthcare-a. Evo da malo naljutimo konzolaše. Moj pc je star 6 godina pokreće sve igre i nedavno sam kupio 4 igre na steamu po cijenama od 7-12 eura koje su bile 30 eura i više.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Arnold Layne kaže...Pa ja igram na PC-u jednako kao i na konzoli , prvenstveno strategije ( company of heroes)

 

 Zašto onda onakav prvi post u ovoj temi? 

16 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice