Svijetla budućnost igranja na PC-u

poruka: 102
|
čitano: 9.223
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svijetla budućnost igranja na PC-u".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Pa prednost pc jest ta sto se greske i prije nadu nazalost i iskoristavaju u igrama.
Kada je sada vec apomenut PS4 uzmimo ga za referencu khm.
Sto se dogodilo s igrama za PS3 kada je izasla cetvorka? sad kakvog to smisla ima pa nikakvog napraviti ces upgrade PS3 na PS4 cek kako ono to ono ide isesiras sumu za novu kutiju ok vi konzolasi ste u pravu!!!!
TD collector
10 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Bastardo kaže...
Draž118 kaže...
Friday kaže...

 

Mi koji igramo Battlefield na PC-u smo za zadnja 2 nastavka dali otprilike po 100€ za svaki...

Zaista? Ja sam Battlefield 3 dobio besplatno na Originu. Za BF 4 sam dao 100kn na Kinguinu.

LOL ... pa kad si ti dobio BF3 od origina, ja sam ga se vec toliko zasitio da sam pisao claymore. A kad si na kinguinu pazario BF4 za 100 kuna, ja sam vec igrao i igru, i more DLC-ova, i instalirao CTE, igrao CTE i onda sve pobrisao ...

Je prosao si jeftinije, to ti priznam ali je moda odavno prosla kao i Tajci :)

I dobio sam Besplatno dovršenu igru, a ne onaj beta poluproizvod kakav su BF 3 i 4 bili na početku prodaje. Naravno da je i broj aktivnih igrača BF3 naglo skočio nakon što je igra ponuđena za besplatni download. I opet sam se naigrao kao i ti. Još i bolje jer sam igrao gotov proizvod. Bez potrošene lipe. Tajči se vratila u modu izgleda. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 14:13 (Draž118).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Abomb kaže...

nisam imao problema sa nijednom vanila mapom zadnji put kad sam igrao BF3... al nisam igrao ima mjesec dana tako da neznam trenutnu situaciju...

DLC mape ni ne brojim jer su one dodatak za hobiste koji su spremni dati pare za taj kratkotrajni uzitak...

 

 

Kratkotrajni užitak? Među BF3 DLC-ovima ima preyebenih mapa! Definitivno ne znaš šta propuštaš!

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Da hajmo usporedivati igre koje su izasle samo za konzolu pa se portaju na pc ili s pc pa na konzolu... tad vec rasprava gubi
Govori se da je buducnost u tome sto korisnik nemora stalno strahovati od stalnog nabavljanja sveg novoga dok mu i prijasnje jos moze (ehm*kaslj#ajfon@)
TD collector
15 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...

 

Kratkotrajni užitak? Među BF3 DLC-ovima ima preyebenih mapa! Definitivno ne znaš šta propuštaš!

 

Znam sto propustam... odredjeni dodatak na vec igranu igru.

Umjesto toga sam umirio dusu kupnjom 3-4 druge igre razlicite tematike te se sa njima zabavio....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 14:41 (Abomb).
13 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...

Dok god konzole ne budu posjedovale modularnost i fleksibilnost klasičnog PC-a vladavina PC-a nije upitna!

Nemodularnost je konzolama i primarna značajka, kao i prednost. ;)

 

Kao netko tko ima preko 100 igara na steamu moram reć da su konzole 10 puta elegantnije rješenje. Još nisam uspio natjerati GTA 4 Lost and the damned da mi radi kako treba i ne crasha iako sam regularnu četvorku završio na ful detaljima. Sad, neke stvari je veći gušt igrati na kompu, neke na konzoli pa kao i sve ostalo u svijetu, svaki koncept ima prednosti i mane.Pljačkaju nas jednako na kojoj god platformi, samo je lakše pljačkati njih nazad na pcu.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Tocno zato je i pc boducnost tako svijetla .......u Kini...
TD collector
13 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

U istom izvještaju stoji da prijenosne konzole 2019. godine više neće postojati te da će njihovu ulogu preuzeti sve moćniji smartfoni.

 

s time se vjerojatno ne bi slozilo oko 50 milijuna 3ds kupaca koji preferiraju puno kompleksnije iskustvo od angry birdsa, candy crusha i muljanja ekranom masnim prtima od bureka. sumnjam da do 2019. nintendo nece smislit vec neki odgovor na sve mocnije ali za ozbiljniji gaming gotovo neupotrebljive smartfone .

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Tu se slazem,
ali opet smartfone je relativno mlad za razliku od nitendo ds-a.
A opet treba vidjeti koja je tu publika djeca do 15 godina zato i jesu takve igre popularne ima ozbiljnijih igara ali reci ti to nekom djeckicu koji igra my litle barbie
e sad bi tu trebali vuci psiholoski mentalitet)
TD collector
13 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Killua kaže...
Tu se slazem,
ali opet smartfone je relativno mlad za razliku od nitendo ds-a.
A opet treba vidjeti koja je tu publika djeca do 15 godina zato i jesu takve igre popularne ima ozbiljnijih igara ali reci ti to nekom djeckicu koji igra my litle barbie
e sad bi tu trebali vuci psiholoski mentalitet)

malo si pretjerao s dobnim skupinama, my little pony/super mario mozda igraju najmladji od 5-10 max, dobna skupina od 12-18 vec trazi slozenije sadrzaje (poput cod-a ili pokemona, hehe). npr. pokemoni x/y su prodani u 12 milijuna primjeraka, alternativu na usranim telefonima nemas i sumnjam da ce klinci koji su ih igrali s 12 ili 15 godina napustit kad izadje nastavak 2019. na novoj platformi da bi umjeto toga igrali angry birds 27. evo ti forum s topicom koliko pojedini vlasnici 3ds-a imaju godina da vidis kako se ne radi iskljucivo o 5-10 godisnjacima.

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
A da nostalgija zadnje pokemone koje igrao su bili u 2d i zamisli emulirani na PC-u.
Trazio mobilnu verziju nema a i to je problem licenca pa dok kompanija profitira nece dopustati da je na drugim platformama, sto ujedno bude i njezin pad....
A veci problem je alo netlo napravi prerealisticnu kopiju ili porta igru sam tuzbe prste od tvrtke,
kao slucaj igre super mario kojase igrala u browseru
TD collector
13 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

ja nekad na WC-u zaigram TripleTown.

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Gle čuda, nema dežurnih konzolaša u temi

:D

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Zašto ne iznose na čemu temelje predviđanja?

everybody lies
 
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
EZY-E kaže...

Normalno, jeftiniji je i kad njega kupiš imaš sve što ti treba.

Sad se uz popcorn čekaju butthurt konzolaši.

e sad, nije sve tako crno-bijelo. na zapadu koji  je glavno tržište, u kalkulaciju PC troška ulaze i legalne windoze, pa
kad pribrojiš legalne igre, dobar monitor i periferiju, nije baš jeftiniji. Čak ni mid class. Konzole za 500 tinjak dolara
sve to nude u paketu (uz pretpostavku da se koristi kućni TV), plus i dos' dobar motion kontroler koji nije uobičajen na pc-u.  
Također, daju opciju grupnog/igranja u paru, što daje drugu dimenziju igranju. Nisam siguran ni za pretpostavku da se neće
5 godina mijenjati konzole. Sigurno će sad, kad su unutra u biti PC komponente, barem grafiku i memoriju upgradeati u

nekakvim slim edicijama za koju godinu. Nije to sad tako nefleksibilna arhitektura kao prije.
Također, moge prosječne obitelji na zapadu su PC platformu totalno napustili:
-tablete imaju za po kući, smartphone za po vani, i konzole za igranje.
Teško će se sad njih nagovoriti da im opet treba "kanta" sa stolom, tipkovnicom, monitorom, mišem...
Masivna količina igara se sad radi prvenstvano za konzole, ogromni je to marketinški pogon koji nagovara
ljude da na konzoli igraju to i to. Ok sad bi trebalo postati lakše portanje sa nove generacije konzola na PC, 
ali ako radi na konzoli bez velike buke, extra hlađenja, 1000W napajanja, pitanje je koliko bude novih PC korisnika.
::::::::::::::
Ali PC sigurno je za solo igrača ultimativna i najfleksibilnija platforma.
I Steam je revolucionarizirao povoljnu ponudu igara,
s kojom se tek trebaju mjeriti na konzolama.

Htjedoh samo reć da ovi "prognozeri" nisu baš najpronicljiviji kako mi se čini.
Dakle ponavljam, nije baš crno bijelo, gotova stvar:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
overhaul kaže...
EZY-E kaže...

Normalno, jeftiniji je i kad njega kupiš imaš sve što ti treba.

Sad se uz popcorn čekaju butthurt konzolaši.

e sad, nije sve tako crno-bijelo. na zapadu koji  je glavno tržište, u kalkulaciju PC troška ulaze i legalne windoze, pa
kad pribrojiš legalne igre, dobar monitor i periferiju, nije baš jeftiniji. Čak ni mid class. Konzole za 500 tinjak dolara
sve to nude u paketu (uz pretpostavku da se koristi kućni TV), plus i dos' dobar motion kontroler koji nije uobičajen na pc-u.  
Također, daju opciju grupnog/igranja u paru, što daje drugu dimenziju igranju. Nisam siguran ni za pretpostavku da se neće
5 godina mijenjati konzole. Sigurno će sad, kad su unutra u biti PC komponente, barem grafiku i memoriju upgradeati u

nekakvim slim edicijama za koju godinu. Nije to sad tako nefleksibilna arhitektura kao prije.
Također, moge prosječne obitelji na zapadu su PC platformu totalno napustili:
-tablete imaju za po kući, smartphone za po vani, i konzole za igranje.
Teško će se sad njih nagovoriti da im opet treba "kanta" sa stolom, tipkovnicom, monitorom, mišem...
Masivna količina igara se sad radi prvenstvano za konzole, ogromni je to marketinški pogon koji nagovara
ljude da na konzoli igraju to i to. Ok sad bi trebalo postati lakše portanje sa nove generacije konzola na PC, 
ali ako radi na konzoli bez velike buke, extra hlađenja, 1000W napajanja, pitanje je koliko bude novih PC korisnika.
::::::::::::::
Ali PC sigurno je za solo igrača ultimativna i najfleksibilnija platforma.
I Steam je revolucionarizirao povoljnu ponudu igara,
s kojom se tek trebaju mjeriti na konzolama.

Htjedoh samo reć da ovi "prognozeri" nisu baš najpronicljiviji kako mi se čini.
Dakle ponavljam, nije baš crno bijelo, gotova stvar:)

Pa ono ne znam bas... one rasprodaje nude stalno jedne te iste igre 
prije da su oni cdkey shopovi napravili revoluciju povoljnih igara jer kad pogledas PSN+ nudi bolje stvari od steama
i barem mozes igrat igre offline kak spada 

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Već se jednom pisalo na portalu o tome kako su Steam i drugi digitalni distributeri spasili PC gaming - i to je živa istina.

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

je al po cijeni nije nista bolji od PSN-a koji isto ima velike sezonske popuste

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Ma kojih 400-500kn za konzolašku igru,treba znati gdje i kako kupovat.Kolko ono koštaju nove PC igre po STEAM-u/ORIGIN-u?40-60€,isto kao i nove konzolaške igre.Ali kao što sam več i napisao mogu se kupit nove igre za 20-30€.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Killua kaže...
Pa prednost pc jest ta sto se greske i prije nadu nazalost i iskoristavaju u igrama.
Kada je sada vec apomenut PS4 uzmimo ga za referencu khm.
Sto se dogodilo s igrama za PS3 kada je izasla cetvorka? sad kakvog to smisla ima pa nikakvog napraviti ces upgrade PS3 na PS4 cek kako ono to ono ide isesiras sumu za novu kutiju ok vi konzolasi ste u pravu!!!!

Nije mi cilj biti podrugljiv već iskreno savjetovati. Ubuduće počni koristiti rečenične znakove jer je lakše pratiti slijed misli koje želiš podijeliti s drugima.

10 godina
protjeran
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Hvala profesore,primljeno na znanje.
12 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

tako je destiny vec ima za 31 funtu dok je recimo na steamu Call of duty Black Ops 2  60€ koji je vec out of date igra

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Evo par primjera igara koje sam ja kupio unatrag 4 mj: Max Payne 3, Injustice, Mortal Kombat Complete Edition, Batman Arkham Origins, Splinter Cell Blacklist, Tomb Raider, Metro Last Light... Naravno sve na rasprodaji (kinguin, amazon...) i za nijednu igru nisam platio više od 5 eura. a još kad se tome pridoda humble bundle mojoj sreći nema kraja :D i sada neka mi netko kaže da pc nije najjeftinija platforma za igranje... na kojoj drugoj platformi toga ima da se za 30-ak kn mogu legalno nabaviti ovakve igre??

 
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...

Evo par primjera igara koje sam ja kupio unatrag 4 mj: Max Payne 3, Injustice, Mortal Kombat Complete Edition, Batman Arkham Origins, Splinter Cell Blacklist, Tomb Raider, Metro Last Light... Naravno sve na rasprodaji (kinguin, amazon...) i za nijednu igru nisam platio više od 5 eura. a još kad se tome pridoda humble bundle mojoj sreći nema kraja :D i sada neka mi netko kaže da pc nije najjeftinija platforma za igranje... na kojoj drugoj platformi toga ima da se za 30-ak kn mogu legalno nabaviti ovakve igre??

pa je igre se mogu nac jeftino ,ali kada je su u pitanje AAA igre koje su izasle u isto vrijeme na PC-u i konzolama PC nije nista jeftiniji 

no opet ima PSN+ gdje ces igre kao Mortal Kombat ,Red dead Redemtion dobit besplatno 

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Arnold Layne kaže...
Zločko kaže...

Evo par primjera igara koje sam ja kupio unatrag 4 mj: Max Payne 3, Injustice, Mortal Kombat Complete Edition, Batman Arkham Origins, Splinter Cell Blacklist, Tomb Raider, Metro Last Light... Naravno sve na rasprodaji (kinguin, amazon...) i za nijednu igru nisam platio više od 5 eura. a još kad se tome pridoda humble bundle mojoj sreći nema kraja :D i sada neka mi netko kaže da pc nije najjeftinija platforma za igranje... na kojoj drugoj platformi toga ima da se za 30-ak kn mogu legalno nabaviti ovakve igre??

pa je igre se mogu nac jeftino ,ali kada je su u pitanje AAA igre koje su izasle u isto vrijeme na PC-u i konzolama PC nije nista jeftiniji 

no opet ima PSN+ gdje ces igre kao Mortal Kombat ,Red dead Redemtion dobit besplatno 

Za kojeg plaćaš svaki mjesec tako da nije besplatno...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
12 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
EZY-E kaže...
Arnold Layne kaže...
Zločko kaže...

Evo par primjera igara koje sam ja kupio unatrag 4 mj: Max Payne 3, Injustice, Mortal Kombat Complete Edition, Batman Arkham Origins, Splinter Cell Blacklist, Tomb Raider, Metro Last Light... Naravno sve na rasprodaji (kinguin, amazon...) i za nijednu igru nisam platio više od 5 eura. a još kad se tome pridoda humble bundle mojoj sreći nema kraja :D i sada neka mi netko kaže da pc nije najjeftinija platforma za igranje... na kojoj drugoj platformi toga ima da se za 30-ak kn mogu legalno nabaviti ovakve igre??

pa je igre se mogu nac jeftino ,ali kada je su u pitanje AAA igre koje su izasle u isto vrijeme na PC-u i konzolama PC nije nista jeftiniji 

no opet ima PSN+ gdje ces igre kao Mortal Kombat ,Red dead Redemtion dobit besplatno 

Za kojeg plaćaš svaki mjesec tako da nije besplatno...

280kn das godisnje i dobis svaki mjesec 2 igre  + brojne popuste 
kao na driveclub 10$ koji ce uskoro izac 

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 20:40 (Arnold Layne).
15 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Nitko ozbiljan neće tvrditi da zna što će se u bilo kojem području zbivati 2019-te godine. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
L3gioNAR00 kaže...
Ma kojih 400-500kn za konzolašku igru,treba znati gdje i kako kupovat.Kolko ono koštaju nove PC igre po STEAM-u/ORIGIN-u?40-60€,isto kao i nove konzolaške igre.Ali kao što sam več i napisao mogu se kupit nove igre za 20-30€.

A gdje to? Evo stvarno me interesira kao vlasnika ps4.

14 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Ono što je dobro na konzolama je to da sve igre na svakoj konzoli rade upravo onako kako trebaju. Nema kod konzola govora tipa "trza mi ta i ta igra, treba mi bolja grafička ili bolji procesor". Nisam konzolaš, ali to je jedna prednost konzola nad PC-em. Ne dajte se zbuniti - PC i dalje ostaje kralj igranja, nema do tipkovnice i miša.

Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice