Microsoft IllumiRoom

poruka: 15
|
čitano: 2.385
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft IllumiRoom".
15 godina
offline
Microsoft IllumiRoom

next step holodeck :)

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft IllumiRoom

ovo m se cini super {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft IllumiRoom

Djede Mraze, obećajem da više nikada neću trollati po bespućima interneta...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft IllumiRoom
Poprilicni zanimljiv koncept a i nebi trebalo bit skupo za normalne korisnike.Prva stvar koja kinect zapravo cini korisnim i pozeljnim (valjda ce ugradit projektor na Kinect 3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Microsoft IllumiRoom

Izgleda mi jako zanimljivo, mada mislim da bi prosirivanje fov-a u fps igrama znacilo malo odvlacenja paznje od samog TV-a ili bi barem trebao neki period navikavanja na to da je fov dosta veci nego inace, ali mi se svidjaju efekti osvjetljenja i pokazivanja "markera" van ekrana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft IllumiRoom

Wow! Ovo super izgleda :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft IllumiRoom

Inače rijetko igram igre iz prostog razloga jer mi se neda, ali ovaj video me je natjerao da se osjećam kao dijete pred Božićno jutro. Neke stvari predobro izgledaju. 

 

 

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft IllumiRoom

ja igram na projektoru gdje mi je diagonala zapravo cijeli zid sobe tako da ova prica samo radi na tv-u. no izgleda odlicno, presao bi na tv samo zbog nekih efekata :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft IllumiRoom

i tata bi sine {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft IllumiRoom
Zasto jednostavno ne igrati na velikom platnu s projektorom?
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft IllumiRoom
Touche kaže...
Zasto jednostavno ne igrati na velikom platnu s projektorom?

zašto da bude jednostavno, kad može biti komplicirano {#}

15 godina
offline
Re: Microsoft IllumiRoom
Touche kaže...
Zasto jednostavno ne igrati na velikom platnu s projektorom?

Zato što je ovo, koliko sam skužio, proširena... erm... "realnost"? Mogu ja to staviti na 50 incha, ovo mi omogućava da tih 50 još razvučem, na, ne znam, bezveze trkeljam, 150. A i fora je definitivno kojekakvi efekti koji pridonose ugođaju. Trenutno jest samo napravljeno za igre, ali zamisli jednog dana gledati film na platnu, a ostalih 5 površina oko tebe je "tematski obojeno".

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Microsoft IllumiRoom

a u biti nije loše, ima dobrih fora (pogledao sam video {#})

samo mana će biti cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft IllumiRoom
Bukva kaže...
Touche kaže...
Zasto jednostavno ne igrati na velikom platnu s projektorom?

Zato što je ovo, koliko sam skužio, proširena... erm... "realnost"? Mogu ja to staviti na 50 incha, ovo mi omogućava da tih 50 još razvučem, na, ne znam, bezveze trkeljam, 150. A i fora je definitivno kojekakvi efekti koji pridonose ugođaju. Trenutno jest samo napravljeno za igre, ali zamisli jednog dana gledati film na platnu, a ostalih 5 površina oko tebe je "tematski obojeno".

Ovdije se ne govori o velićini slike, tu se radi o tome da vidiš puno više stvri, npr možeš vidjeti lika koj stoji pored tebe a na tv-u ga nebi mogao vidjeti.

15 godina
neaktivan
offline
Microsoft IllumiRoom

Ili jednostavno receno zeli se postici efekt da se igrac osjeca kao da se nalazi unutar same igre.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice