Engleski nogomet udara na Kodi

poruka: 40
|
čitano: 10.611
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Engleski nogomet udara na Kodi".
13 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
I mene zanima sta je tu suludo. Imam slican tcom paket, sve iz njega koristim. Imam i bnet, skoro ista cijena, paket ko paket.

Btw meni su nudili taj sportski paket za 30kn (nisam pod ugovorom vise). Ne pratim nogomet, ali da pratim, sigurno bi dao 30 kn za taj hd paket, a ne se zezao sa kodijem (imam kodi na htpcu).
14 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Igrom slučaja imam sve te programe besplatno na TVu i uopće ne gledam nogomet. Koliko ljudi su uvjerili da te njihove reklame, tobože vrhunski sport i pi*kice na travnjaku puno vrijede trebalo bi im naplatiti debeli porez da se nadoknadi svo to vrijeme koje ljudi prosipaju na njihovu glupu ligu :-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Pa ja jedino pratim NBA i LP (eventualno koji derbi Primere i Premiershipa) pa toga uopće nema na sportskim paketima...Uzmem rađe League Pass u Americi i gledam preko njih...a i Bein sports je jako dobar.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 11:22 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Mitch kaže...

Pa ja jedino pratim NBA i LP (eventualno koji derbi Primere i Premiershipa) pa toga uopće nema na sportskim paketima...Uzmem rađe League Pass u Americi i gledam preko njih...a i Bein sports je jako dobar.

 Kako ovoga nema u sportskom paketu na maxtvu ?

14 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Rješenje je u negledanju nogometa.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
MadDogMattis kaže...
Mitch kaže...

Pa ja jedino pratim NBA i LP (eventualno koji derbi Primere i Premiershipa) pa toga uopće nema na sportskim paketima...Uzmem rađe League Pass u Americi i gledam preko njih...a i Bein sports je jako dobar.

 Kako ovoga nema u sportskom paketu na maxtvu ?

 NBA prenosi samo SK nedjeljom i eventualno 1-2 tekme tokom tjedna. Primere ima, samo ne one tekme koje bih ja gledao :/

11 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi

 zanima me kako misle naći svaki server. ima ih više nego engleska nogometaša

nemam za potpis
13 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

ide to i bolje 

btw nije moj racun

 

ja sam isto dobio punudu od 15kn (sa pdv-om) za sportski plus

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Spike1983 kaže...

ide to i bolje 

btw nije moj racun

 

ja sam isto dobio punudu od 15kn (sa pdv-om) za sportski plus

E ovo je nešto.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice