AMD odustaje od Mantlea

poruka: 39
|
čitano: 4.526
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD odustaje od Mantlea".
15 godina
neaktivan
offline
AMD odustaje od Mantlea

Osim što u tekstu nedostaje da je Vulkan praktički Mantle 2.0....

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 21:22 (josipva).
 
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AMD odustaje od Mantlea

Tresla se brda rodio se mis!

 
2 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD odustaje od Mantlea

Da nije bilo Mantlea tko zna kad bi dx bio ono što je danas.

 
17 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
AMD odustaje od Mantlea

Kak bi jedan (nama svima znan) forumaš reko; "fučkaj ga"... 

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
AMD odustaje od Mantlea

koga briga vulcan is the future 

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

koga briga vulcan is the future 

 Kao i mantle

14 godina
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
NSA kaže...

Da nije bilo Mantlea tko zna kad bi dx bio ono što je danas.

 Slazem se stobom bitno je da su se za dx malo potrudili kad je mantle bio najavljen izasao 

16 godina
odjavljen
offline
AMD odustaje od Mantlea

Od početka tjedna sam ponovo na nvidiji... jebeno sam se preporodio!!! Za sada - zbogom AMD

Freak Show Inc.
 
11 12 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
Friday kaže...

Od početka tjedna sam ponovo na nvidiji... jebeno sam se preporodio!!! Za sada - zbogom AMD

 Preporodio si se sa GTX 770 ?! ROFL. 

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
12 godina
neaktivan
offline
AMD odustaje od Mantlea

Da nije bilo AMD-a da predstavi Mantle,  DX12 ne bi bio dostupan jos najmanje nekoliko godina, al kao i uvjek puno je nezahvalnih Intelvidiota.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 3:02 (reyan).
 
6 3 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
Romano kaže...
Friday kaže...

Od početka tjedna sam ponovo na nvidiji... jebeno sam se preporodio!!! Za sada - zbogom AMD

 Preporodio si se sa GTX 770 ?! ROFL. 

 Sta hoces reci?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
Shockwave kaže...

 Sta hoces reci?

 

Pogledaj mu Moj PC - "Vidi me mama kaki sam lep..."

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
Friday kaže...
Shockwave kaže...

 Sta hoces reci?

 

Pogledaj mu Moj PC - "Vidi me mama kaki sam lep..."

 nadam se da ti nece driveri pucat :) koju si imao od amda?

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
toxic kaže...

 nadam se da ti nece driveri pucat :) koju si imao od amda?

 

7850... A driveri teško da mogu biti gori od AMD-ovih.

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
reyan kaže...

Da nije bilo AMD-a da predstavi Mantle,  DX12 ne bi bio dostupan jos najmanje nekoliko godina, al kao i uvjek puno je nezahvalnih Intelvidiota.

 LOL... DX12 bi bio izdan zajedno sa Windows 10, sa mantleom,il bez njega... Smijesni ste mi vi koji mislite da se takav software planira i radi svega godinu dana prije sluzbenog izlaska... Dok je mantle izdan, DX12 je vec vjerovatno bio u dubokoj fazi testiranja na hardwareu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 8:51 (skyhawk10).
15 godina
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
Friday kaže...
toxic kaže...

 nadam se da ti nece driveri pucat :) koju si imao od amda?

 

7850... A driveri teško da mogu biti gori od AMD-ovih.

 :) sretno ti bilo.

 

nego ja nisam niti sa jednom karticom AMD-a imao problema a imao sam ih tonu, sa Nvidiom su problemi počeli dolaziti ali izgleda da sa zadnjim driverima više nema crash-a

 

Budeš vidio..

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
toxic kaže...

 :) sretno ti bilo.

 

nego ja nisam niti sa jednom karticom AMD-a imao problema a imao sam ih tonu, sa Nvidiom su problemi počeli dolaziti ali izgleda da sa zadnjim driverima više nema crash-a

 

Budeš vidio..

 

Ma razočarala me ta fama oko mantle-a (koji ni u BF4 nije proradio kako treba). Driveri su im živi očaj (zadnji službeni su i dalje iz 2014). Raprt koji bi trebao omogućiti nesmetano snimanje gameplaya ne radi nikako. U nekoliko mjeseci pokušavanja uspio sam ga upogoniti 2x. Ostalih stotinu pokušaja nisam uopće dobio overlay i nisam mogao pokrenuti snimanje. A ova dva puta što sam snimao - snimke su bile totalno očajne (kvaliteta je bila postavljena na max). Polit benzinom i užgat...

Jučer pokrenuo shadowplay - 60 FPS snimanje bez ikakvih problema. Framerate zakucan, ništa da mrdne!

Freak Show Inc.
16 godina
offline
AMD odustaje od Mantlea

 A kako i bi radila kad imas slabu amd-ku za koje driveri su samo pasivni nema nikakvog performance boosta...posto mu je prioritet nov gpu i nove tehologije...bf4 neoptimizorano smece bilo i ostalo...jesi neke druge igre probao pa da tak mozes reci...

Nv sa driverima je postao nestabilan u zadnje vrijeme ,jebes hw ako sw je u banani...znam da ces opet za par mj prec na amd i kupit 3 seriju npr 360 ! sretno l.p

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 10:03 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

 A kako i bi radila kad imas slabu amd-ku za koje driveri niti isti ne pise posto mu je prioritet nov gpu i nove tehologije...

Nv sa driverima je postao nestabilan u zadnje vrijeme ,jebes hw ako sw je u banani...znam da ces opet za par mj prec na amd i kupit 3 seriju npr 360 ! sretno l.p

 

ZNAŠ da ću prijeći na AMD??? Dafuq?

Slaba kartica? Pa jebeni overlay se ne pojavi (a daleko od toga da je 7850 slaba kartica za tu namjenu). Kako objašnjavaš činjenicu da je snimak očajan?

Do te mjere je sjebano da sam bio kupio playclaw čovječe. Gaming evolved my ass...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
AMD odustaje od Mantlea

Zato jer si dugo bio na istom a svi se vracamo na mjesto zlocina kad vodis da je nv jedno obicno pohlepno govno postalo od 9 serije i nabijaju cijenu u nebesa a sw im nezna proper iskoritit hw..

 Ovo nije nikakav napad na tebe nego je bzvz sto si preso na nv ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 10:00 (4mal).
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

Zato jer si dugo bio na istom a svi se vracamo na mjesto zlocina kad vodis da je nv jedno obicno pohlepno govno postalo od 9 serije i nabijaju cijenu u nebesa a sw im nezna proper iskoritit hw..

 Ovo nije nikakav napad na tebe nego je bzvz sto si preso na nv ;-)

 

Dugo bio na istom??? Čovječe, iz kojeg tjelesnog otvora ti čupaš ove informacije?

Moje grafičke unazad n godina su bile ove:

 

2600

3850

550

560

7850

770

 

Na čemu sam ja to dugo bio? 3 radeona i 3 nvidie... Brate mili, jutarnja lobotomija!

Freak Show Inc.
16 godina
offline
AMD odustaje od Mantlea

Onda sam pobrko nesto jebiga. Sorry:-D 

Vrati se amd-u uglavom..driveri su sve bolji a tek kada dodje win

10 ce bolje sve fercerat na amd-u :-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 10:09 (4mal).
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

Onda sam pobrko nesto jebiga. Sorry:-D 

Vrati se amd-u uglavom..driveri su sve bolji a tek kada dodje win

10 ce bolje sve fercerat na amd-u :-)

 

Ovo je ispalo neplanirano. Frend iz firme je prodavao karticu staru 11 mjeseci za dobre pare... Izuzetno sam zadovoljan kako radi za sada!

Freak Show Inc.
16 godina
offline
AMD odustaje od Mantlea

Ok ta serija je jedina dobra prije 9 serije ako je nisi preplatio ok,happy gaming. I nhf :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

 A kako i bi radila kad imas slabu amd-ku za koje driveri su samo pasivni nema nikakvog performance boosta...posto mu je prioritet nov gpu i nove tehologije...bf4 neoptimizorano smece bilo i ostalo...jesi neke druge igre probao pa da tak mozes reci...

Nv sa driverima je postao nestabilan u zadnje vrijeme ,jebes hw ako sw je u banani...znam da ces opet za par mj prec na amd i kupit 3 seriju npr 360 ! sretno l.p

 Nema slabu karticu nego ocajnu kompaniju koja prestaje nudit podrsku nakon 2-3 godine, a o linuxu ne zelim ni pricati izgubit cu mladost.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
16 godina
offline
AMD odustaje od Mantlea

Pa i nv to radi isti drek samo misle na profit ,ovo je vec debeli off ;-)

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
Friday kaže...

Od početka tjedna sam ponovo na nvidiji... jebeno sam se preporodio!!! Za sada - zbogom AMD

 Takodjer, s AMD-om sam izgubio zivaca i zivaca . Oldschool igraci se vjerojatno sjecaju onog starog "legendarnog " ati-evog BSOD-a ATIKMDAG.SYS (ako sam dobro zapamtio) koji je kidao i kidao zivce i dusu ljudima, forumi preplavljeni s pitanjima kako ga rjesiti, a odgovora ima jos vise i tako prodje cijeli dan dok nadjes rjesenje. U mom slucaju je trebalo otici koliko se sjecam u system32 i taj file premjestit negdje drugdje, restartirat komp i file opet vratit   uh jesus kad se samo sjetim, a linux sam bio prisiljen prestat koristiti zbog nepostojece podrske. Uglavnom raskinuo sam (krvavo) s AMD-om i ne planiram im se vratit. Onaj tko je spavao s transvestitom mislec da spava s pravom zenom taj me moze shvatit kako sam se osjecao i sta sam prozivljavao mislec da imam pravu graficku . Uglavnom bye bye AMD .

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 10:37 (Shockwave).
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

Pa i nv to radi isti drek samo misle na profit ,ovo je vec debeli off ;-)

 Ako u isti drek smjestas transvestita (AMD) i zenu (NVIDIA) e onda nemamo o cemu vise pricati . Da sam od pocetka imao NVIDIU i da sam ju i frendovima preporucio sad bi vjerojatno imao zavrsen jos jedan fakultet, radio u uredu predsjednika i budio se svaki dan s osmijehom na licu uz 2 prekrasne mlade zenke, dok ovako s AMD-om se budim pun gorcine, prezira, s jednom zenskom koju ne mogu dovoljno khm... ucinit sretnom :D itd itd... 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
4mal kaže...

Pa i nv to radi isti drek samo misle na profit ,ovo je vec debeli off ;-)

 Kad je biznis u pitanju, nema firme koja ne misli na profit... I AMD bi mislio na profit,da nisu okupirani trazenjem rjesenja,da se izvuku iz banane... Mislis da bi AMD imao jeftine grafe,da nema konkurenciju? Naravno da ne bi...  Ono sto je jos tragicnije,uz sve financijske probleme,oni suludo bace novac na nesto sto ne dovrse... Spiskali su ogromnu lovu,samo da DICE prilagodi svoj engine za mantle, da bi na kraju od svega odustali... Di je tu logika? A driveri su im bili banana jos u doba ATI-a, i jos su uvijek banana..  U mnogo igra ne radi ni jednostavna opcija za forsiranje AA i AF algoritma, a o CF profilima da ni ne pricam...  

15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD odustaje od Mantlea
skyhawk10 kaže...
reyan kaže...

Da nije bilo AMD-a da predstavi Mantle,  DX12 ne bi bio dostupan jos najmanje nekoliko godina, al kao i uvjek puno je nezahvalnih Intelvidiota.

 LOL... DX12 bi bio izdan zajedno sa Windows 10, sa mantleom,il bez njega... Smijesni ste mi vi koji mislite da se takav software planira i radi svega godinu dana prije sluzbenog izlaska... Dok je mantle izdan, DX12 je vec vjerovatno bio u dubokoj fazi testiranja na hardwareu...

Nije ni Mantle nastao kako ti kažeš "godinu dana prije".

skyhawk10 kaže...

..  Ono sto je jos tragicnije,uz sve financijske probleme,oni suludo bace novac na nesto sto ne dovrse... Spiskali su ogromnu lovu,samo da DICE prilagodi svoj engine za mantle, da bi na kraju od svega odustali... Di je tu logika? ...  

 Evo da citiram izjavu AMD developera na GDC konferenciji prije godinu dana.

Yesterday several articles were published that reported that DirectX and OpenGL are being extended to include closer-to-metal functionality and reduced CPU overhead. AMD supports and celebrates a direction for game development that is aligned with AMD’s vision of lower-level, ‘closer to the metal’ graphics APIs for PC gaming. While industry experts expect this to take some time, developers can immediately leverage efficient API design using Mantle, and AMD is very excited to share the future of our own API with developers at this year’s Game Developers Conference.

Ljudi zaboravljaju da je (barem prema izjavama AMD-a prilikom predstavljanja Mantle-a) primarni plan bio da se razvojni timovi Microsofta i Khronos grupe prihvate implementacija low level poziva u svojim API-ima. Sada kada su roadmape za DirectX12 i novi OpenGL zacementirane, Mantle u svojoj formi više i nije potreban. Nema nikakve potrebe (sa stanovišta logike i ekonomske isplativosti) razvijati još jedan API koji radi isto (Za Vulkan, je rečeno da koristi djelove Mantle API-a kao osnovu).

 

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice