Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma

poruka: 18
|
čitano: 2.977
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma".
13 godina
neaktivan
offline
Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma
A ja cu dobit konzumov bon od sto kuna. A i to je upitno lol
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma

Nikad nisam shvaćao zašto se neuspjeh na visokim granama nagrađuje. Definitivno u ugovor menadžerima ne bih stavio da će po odlasku uzeti milijune.

mag.iur.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 14:06 (Korny1603987).
 
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma

Da je nešto napravila i odlučuila napustiti Yahoo to bi bilo uredu, ali ovako.....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Zato jer su takav ugovor isposlovali.
Znaci neki manager trazi ko uvijet u slucaju otkaza otpremninu a na tebi je da potpises ili ne. Oni su se nadali uspjehu ali je zena failala no ona se osigurala klauzulom u ugovoru koja ako dobije otkaz osigurava pozamasnu otpremninu.
Trebali su slozit takav ugovor da ako firma ide u k da onda nema pravo na otpremninu ali ko bude mislio tako daleko.
11 godina
online
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Korny1603987 kaže...

Nikad nisam shvaćao zašto ne neuspjeh na visokim granama nagrađuje. Definitivno u ugovor menadžerima ne bih stavio da će po odlasku uzeti milijune.

Budi happy, to znaci da mi radnici nista ne odgovaramo i zapravo ne moramo nista ni raditi :D

oni jebu nas, mi jebemo njih :DDDDD i to je jedini cilj zaposlenja, jebanje a ne rad :))))

16 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Morti se je Marica dogovorila s nekim za podjelu love...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
GargamelHR kaže...

Da je nešto napravila i odlučuila napustiti Yahoo to bi bilo uredu, ali ovako.....

 ne možeš reći da baš ništa nije učinila: sebe je više nego dobro uhljebila a firmi je načinila pozamašnu štetu. to nazivamo "hrvatskim poslovno-menadžerskim modelom" i vidi se da, kao franšiza, izvrsno funkcionira diljem svijeta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss

Must be great to get paid more than most people would make in 20 lifetimes doing nothing at an irrelevant dinosaur company that no one has cared about for the last 15 years.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss

Netko je to njima sve osigurao s razlogom i takve pozicije

15 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Čistila bi ona meni pištolje u novoj firmi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
nixass kaže...

Must be great to get paid more than most people would make in 20 lifetimes doing nothing at an irrelevant dinosaur company that no one has cared about for the last 15 years.

 ali ali baš je zgodnica 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
neaktivan
offline
Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma

Kad se samo sjetim hvalospjeva o preporodu Yahooa sa njom na čelu. Razišao se oblak i ostala je pustoš.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Svi ti novopeceni manageri proizvedeni u firmama koje su rasle "same od sebe", kao Google, Facebook i slicni, kad moraju nesto i konkretno raditi u malo tezim okolnostima zapravo pokazu da nemaju pojma o poslu potrebnog za tu razinu.
Ali place i bonusi su i dalje suludi.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma

Dvije žene na čelu mega kompanije. 

 

Kompanija propadne. 

 

Go go strong brave wimmin! 

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Marissu Ma

S tolikim otpremninama njoj je cak u interesu da radi loše svoj posao i da joj uruce otkaz.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Onjegin kaže...

Dvije žene na čelu mega kompanije. 

 Kompanija propadne. 

Go go strong brave wimmin! 

Glass cliff:  the phenomenon of women in leadership roles, (...), being likelier than men to be put in leadership roles during periods of crisis or downturn, when the chance of failure is highest. (...)

(...) psychology professor Kristin J. Anderson says companies may offer glass cliff positions to women because they consider women "more expendable and better scapegoats." (...) if the woman succeeds the company is better off. If she fails the company is no worse off, she can be blamed, the company gets credit for having been egalitarian and progressive, and can return to its prior practice of appointing men.

Haslam and Ryan say their studies show that people believe women are better-suited to lead stressed, unhappy companies because they are felt to be more nurturing, creative and intuitive. Female leaders are not necessarily expected to improve the situation, (...), but are seen as good people managers who can take the blame for organizational failure.

Haslam has said that women executives are likelier than men to accept glass cliff positions because they don't have access to the high-quality information and supportthat would ordinarily warn executives away. (...) professors Ali Cook and Christy Glass say women and other minorities view risky job offers as the only chance they're likely to get.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 20:02 (hrx).
14 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
Čini se da je Marissa dobar stručnjak i loš manager. Kad je otišla iz Googlea, bili su sretni da su je se riješili. Tamo je navodno zabrljala neke projekte. Ono u čemu je izvrsna je prodavanje magle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Yahoo pripremio pozamašnu otpremninu za Mariss
U ugovoru je sigurno stajalo da nakon odlaska iz firme dobiva tanjur graha,pa se je jadna pozurila uzet otpremninu prije nego sto ostane bez svoje porcije.😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice