Vipnet kombinira prepaid i postpaid

poruka: 13
|
čitano: 4.582
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnet kombinira prepaid i postpaid".
15 godina
online
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

Koja je svrha?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

Debilni marketing, pretacu iz supljeg u prazno.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

koji su to debili. 8 linija sam imao kod njih i sve ih gasim. uvedu antu i darinku i stave poziv po minuti po cijeni koju ja kao pretplatnik nemam ni u najskupljoj tarifi. svaki mjesec izbacuju nove modele i ukidaju postojeće i onda kad zatražim neku promjenu kažu da moja tarifa više ne postoji i da moram uzeti neku drugu...  gasim sve

www.odrzavanje.com
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Vipnet kombinira prepaid i postpaid
Vuce kaže...

koji su to debili. 8 linija sam imao kod njih i sve ih gasim. uvedu antu i darinku i stave poziv po minuti po cijeni koju ja kao pretplatnik nemam ni u najskupljoj tarifi. svaki mjesec izbacuju nove modele i ukidaju postojeće i onda kad zatražim neku promjenu kažu da moja tarifa više ne postoji i da moram uzeti neku drugu...  gasim sve

 

 

Ja isto, bio sam kod njih od 1999. do ovog ljeta... smanjio sam pretplatu na minimum, dok mi ne istekne krajem godine, a onda adio...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vipnet kombinira prepaid i postpaid

I pozive kod Ante i Darinke su poskupili. Prije je na na "Opciji 0,47" minuta razgovora prema BiH bila 47 lipa uz obračunsku jedinicu sekundu poslije prve minute, a sada je 1,5 kuna uz obračunsku jedinicu minutu. Budući da nisam znao za poskupljenje, 50 kuna koji mi inače traju cijeli mjesec, potrošio sam u 5 dana.

16 godina
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

I ja se uskoro skidam sa VIPa. Na žalost, jedina druga opcija mi je T-Mobile. Iz jednog zla u drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

Mislim da je to dobra stvar. Barem mžeš kontrolirati koliko si potrošio.Ograničiš pretplatu na  određeni iznos koji možeš platiti,ako želiš više ubaci bon. Bar češ se naučiti konrolirati.

Damn i'm Good
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

1kn unutar mreže i 2kn van mreže po minuti! Ma predivna tarifa Šutim

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

Kuna unutar mreže i dvije prema van?? Svaka čast Vip. Belji se

Blaženi moj Tele2. Live long and prosper!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vipnet kombinira prepaid i postpaid
thomilla05 kaže...

Mislim da je to dobra stvar. Barem mžeš kontrolirati koliko si potrošio.Ograničiš pretplatu na  određeni iznos koji možeš platiti,ako želiš više ubaci bon. Bar češ se naučiti konrolirati.

i koja je razlika na kraju?

 

kupiš na početku bon od 50kn i kad potrošiš, ako hoćeš, kupiš još Smijeh

 

dobro su gore rekli.. debilan marketing, ovce puše..

16 godina
protjeran
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

A da spuste cijene, toga se nisu sjetili

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vipnet kombinira prepaid i postpaid

ma sranje. i vip je počeo srat ko i t-debil, ne znaju više ni sami kako bi zgrnili pare, pa opleti po korisnicima. imam easy plus tarifu i jedva čekam da mi istekne godinu dana da se ili  vratim na bonove ili odoh na tele2. oću uključit jeftinije poruke, nemože, tarifa ne podržava, jeftinije pozive, nemože, tarifa ne podržava. aj fala ku*cu bar imam opciju obitelj pa mogu s curom i starcima pričat 500min bez onih hebenih 25lp što mi pojede i prije nego počnem pričat. koja je to sve hebena pljačka. još malo će počet naplačivat kad te netko zove. t-debit isti šit, sestra ima neku njihovu "verziju" ove tarife koju ja imam, poruka kunu, pa ti dogovori kavu s nekim, di i kad. i "popio si kavu" na porukama. jedino još teletina drži kako-tako, uzeo sam od cure jednu karticu tele2 baš da vidim kakva će mi bit potrošnja za mjesec dana. prošlo je 3 tjedna i potrošnja mi je manja za nekih 30%. definitivno nakon isteka pretplate prebacujem broj na teletinu i uzimam njihovu pretplatu. hebiga vip i t-debil su svoje otpjevali, sad su na redu neki novi klinci.

There's no SAVE GAME in real life!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 8:55 (dark_wizz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vipnet kombinira prepaid i postpaid

Thumb ub

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice