Tele 2 i Revolucija

poruka: 84
|
čitano: 13.805
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele 2 i Revolucija".
15 godina
online
Re: Tele 2 i Revolucija
ivek095 kaže...

Sve u svemu - Tele2 je malo prenaglio. Premali operater za takvu tarifu.

Još za kraj - trbalo bi  staviti u Hakomovoj bazi odvojeno Vip i Tomato pa da se limitira samo Tomato

 

Znaš da Tele2 postoji u više od desetak europskih zemalja?

U hrvatskoj idu ispod cijene samo da sjebu konkurenciju, skoro da ni nemaju profita.

15 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Arnold Layne kaže...

jel ima t-com kakvo ogranicenje na internet FLAT ? 

 

ja sam doso do 750gb u jednom mjesecu i nisam cuo da bi nekom slali upozorenja ili slicno

Jesi, Jesi kako da ne.

 

S (125 kn) i M (175 kn) nakon 512 MB trotlaju na 64 kb/s,

L (300 kn), XL (450 kn), XXL (600 kn) nakon 1 GB trotlaju na 1 GB.

 

Znači tebi bi trebalo 135 dana da skineš tih 750 GB. 

 

Od kud je u tomu o mobilnim operaterima zalutao padobranac s internet providerima?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 11:07 (Bukva).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Bitanga kaže...
ivek095 kaže...

Sve u svemu - Tele2 je malo prenaglio. Premali operater za takvu tarifu.

Još za kraj - trbalo bi  staviti u Hakomovoj bazi odvojeno Vip i Tomato pa da se limitira samo Tomato

Znaš da Tele2 postoji u više od desetak europskih zemalja?

U hrvatskoj idu ispod cijene samo da sjebu konkurenciju, skoro da ni nemaju profita.

I to tebi smeta zato što? Jel bi još uvijek trebali po tebi plaćati 3kn po minuti razgovora, i to samo od 17 do 7 ujutro, dok bi nam tarifa bila još skuplja preko radnog vremena?
Konkurencija se uvijek dokazuje dobrom stvari. Ne bi se nitko ovdje ovoliko ponosio svojom tarifom kod T-mobile-a ili Vip-a da nije bilo Tele2. Možda ne bismo niti znali niti za Tomato i bonbon, čija vlasnička struktura opet pokazuje da istu stvar kao i Tele2 rade i Vip i T-mobile, samo "čuvaju" svoje brend-ove.

 

Naravno, ne favoriziram ja nikoga bez pokrića te iako mi je Tele2 generalno pozitivniji iz mog aspekta kao korisnika (makar nemali novaca za podršku kao što može ponuditi recimo T-mobile koji je svejedno za*ere...) u odnosu na ostale, ovdje su napravili glupost i dobro da je ipak živimo tamo gdje se stvari bar nekad mogu ispraviti kada krenu krivo. Koliko sam ja shvatio, zahvaliti možemo ljudima iz građanske udruge Telekom koji shvaćaju da mi kao potrošači možemo biti puno jači od bilo koga koji bi htio iskorištavati neke situacije, samo eto, nacija smo većinom ovaca koje će se prije jadikovati nego nešto poduzeti.

 

Ali onda se moram opet zamisliti - da nije ovo samo marketing plot jer neki će reći da nema lošeg PR-a. ;)

domicius
12 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

TELE2 UPUĆUJE ISPRIKU KORISNICIMA I VRAĆA REVOLUCIJU BEZ KVAKE

 

 

Ma da, da, nema tu kvake, nema kvake na vratima, kad želiš izaći.

The truth is...I am IronMan.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
VALVE kaže...

TELE2 UPUĆUJE ISPRIKU KORISNICIMA I VRAĆA REVOLUCIJU BEZ KVAKE

 

 

Ma da, da, nema tu kvake, nema kvake na vratima, kad želiš izaći.

hahahaha dobra fora, kao, oprostite, nismo znali, ovo nam je pobjeglo, nismo vidjeli, slucajno se desilo....{#}

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
14 godina
offline
Tele 2 i Revolucija

Pravi su oni kvakani... misle to je balkan to će nam ovdje proći je kako da ne isprobavaj takvo nešto doma u Švedskoj e tamo nećeš, biseri....

 

Nek smo balkanci ali se nikada nismo dali j... u mozak pa ne damo ni teletu.

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 13:41 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Laxarus kaže...

Poznajem covjeka koja je uzeo jedan 060 broji, 4 tomato kartice i 4 revolucije (jednu na ime svakog clana obitelji).

 

Sa tim revolucijama je nabijao novac na tomato kartice, 5000min jednako 5000kn na tomato racunu, da bi na kraju sa tih 5000kn na tomato racunima zvao svoji vlastitit 060 broji i tako dobivao isplate na racun od nekih 10.000kn mjesecno.

 

Covjek si je kupio auto ovakvom prevarom.

znaš ti k**** čovjeka. tomato u uvjetima korištenja izričito kaže da se takve kune NE mogu trošiti "...za pozive prema uslugama s posebnom tarifom..."

 

http://www.tomato.com.hr/uvjeti-koristenja/-/journal_content/56_INSTANCE_cNu6/10501/99886

http://sc.tomato.com.hr/c/document_library/get_file?uuid=828e34ac-4bdf-4320-93ab-3d71c824a075&groupId=10501 - pdf

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 14:26 (bruno1024).
15 godina
online
Re: Tele 2 i Revolucija
domicius kaže...

I to tebi smeta zato što? Jel bi još uvijek trebali po tebi plaćati 3kn po minuti razgovora, i to samo od 17 do 7 ujutro, dok bi nam tarifa bila još skuplja preko radnog vremena?
Konkurencija se uvijek dokazuje dobrom stvari. Ne bi se nitko ovdje ovoliko ponosio svojom tarifom kod T-mobile-a ili Vip-a da nije bilo Tele2. Možda ne bismo niti znali niti za Tomato i bonbon, čija vlasnička struktura opet pokazuje da istu stvar kao i Tele2 rade i Vip i T-mobile, samo "čuvaju" svoje brend-ove.

 

 

 

Ma krivo si me skužio. Meni je to skroz ok, nego sam komentirao iveku koji je rekao da je Tele2 premali operater za takvu tarifu.

No ustvari je puno jači od VIPa naprimjer, jer ima background u hrpu drugih europskih zemalja pa ovdje može biti i u minusu 5 godina.

14 godina
offline
Tele 2 i Revolucija

Pa ima i vip gazdu A1 iza sebe i vip operatere okolo. Samo što vip ne uvjetuje nikakve minute na savršenoj niti mjenja pravila naknadno..... kao netko.

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
gogi321 kaže...

nije 5000 sati nego minuta..

No shit Sherlock? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Oldy kaže...

Pa ima i vip gazdu A1 iza sebe i vip operatere okolo. Samo što vip ne uvjetuje nikakve minute na savršenoj niti mjenja pravila naknadno..... kao netko.

Točno..... Tvrtka Vipnet d.o.o. je u 100%-tnom vlasništvu Telekom Austria AG group iliti operatera A1 iz Austrije. Spomenuta grupacija djeluje u 7 zemalja.

@ Bitanga..... Znam da Tele2 ide ispod cijene, to nam je valjda svima jasno...... Znam da grupa TELE2 AB djeluje u još 10-ak zemalja.

Cilj mog posta je bio kritizirati zlouporabe koje su se događale i još uvijek se događaju u tarifi Revolucija i reći kako je upravo to dovelo do onoga čemu smo svjedočili.

Mislim da bi nama kao korisnicima trebala biti u interesu što veća pojava konkurencije a ne da se konkurenta Tele2 pokušava maknuti sa tržišta ne poštenim tržišnim natjecanjem.

Uskoro nam dolazi i 090 te novi konkurent H1 Mobile (fiksni operater H1 Telekom) sa svojom virtualnom mrežom, što će kroz neko vrijeme opet primorati operatere na izmjene cijena usluga i proširenje ponude.

Osobno mislim da idemo prema tom danu kada ćemo za bon od npr 200kn moći razgovarati, SMS-ati i surfati do mile volje.

Ma da, ako je vjerovati operaterima mi već sada razgovaramo najpovoljnije u Europi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 18:18 (ivek095).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Bitanga kaže...
Ma krivo si me skužio. Meni je to skroz ok, nego sam komentirao iveku koji je rekao da je Tele2 premali operater za takvu tarifu.

No ustvari je puno jači od VIPa naprimjer, jer ima background u hrpu drugih europskih zemalja pa ovdje može biti i u minusu 5 godina.

Ok, slažem se.

 

Ali dobro i

Oldy kaže...

Pa ima i vip gazdu A1 iza sebe i vip operatere okolo. Samo što vip ne uvjetuje nikakve minute na savršenoj niti mjenja pravila naknadno..... kao netko.

 

Kao uostalom i T-mobile... E, sad me zanima tko je od njih u globalu najjači...

domicius
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Oldy kaže...

Pravi su oni kvakani... misle to je balkan to će nam ovdje proći je kako da ne isprobavaj takvo nešto doma u Švedskoj e tamo nećeš, biseri....

 

Nek smo balkanci ali se nikada nismo dali j... u mozak pa ne damo ni teletu.

Iskreno, ako je itko kriv ako takve stvari prolaze kod nas onda smo to MI (i pod tim ne mislim samo na naše političare). Oni samo igraju po NAŠIM pravilima. :) A zašto bi kod sebe doma igrali po NAŠIM pravilima? A i mi kad dođemo "k njima", igrat ćemo po njihovim pravilima pa ti vidi tko je tu glup. ;)

domicius
15 godina
online
Re: Tele 2 i Revolucija
Oldy kaže...

Pa ima i vip gazdu A1 iza sebe i vip operatere okolo. Samo što vip ne uvjetuje nikakve minute na savršenoj niti mjenja pravila naknadno..... kao netko.

 

 

Svi uvjetuju.

 

Npr : http://www.vipnet.hr/o-vipnetu/uvjeti-koristenja/-/journal_content/56_INSTANCE_uR9S/11825/9453587

 

11. Neograničene minute uključene u mjesečnu naknadu tarifa Bez limita ne uključuju pozive prema Vip brojevima s posebnom naplatom, data i video pozive, ostale brojeve s posebnom naplatom i usluge s dodatnom vrijednošću.

Radi zaštite korisnika trajanje svakog pojedinačnog poziva ograničeno je na 120 minuta, nakon čega se poziv automatski prekida.

 

12. Na sve pozive primjenjuje se naknada za uspostavu poziva prema važećem cjeniku Vipneta i nije uključena u iznos mjesečne naknade tarifa Bez limita 55/111/222/444/669 . Obračunska jedinica je 60 sekundi.

 

13. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Start 25+ i tarifama Bez limita 55/111/222/444/669, pojedinom pretplatniku, u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga, ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema Vip mreži, količinu minuta prema fiksnim mrežama i količinu minuta prema ostalim mobilnim mrežama.

 

14. Vipnet zadržava pravo na diferenciranje brzine prijenosa podataka na razini tarife.

 

15. Na tarifama Bez limita 111/222/444/669 korisnik ima određenu količinu prijenosa podataka (besplatnih MB) uključenu u iznos mjesečne naknade tarife. Nakon što korisnik iskoristi definiranu količinu podatkovnog prometa za određenu Bez limita tarifu, doći će do smanjenja brzine prijenosa podataka te ona neće prelaziti brzinu veću od 64 kb/s. Navedena brzina primjenjivat će se do isteka obračunskog razdoblja ili do trenutka uključenja tarifne Opcije 1 GB sukladno ovim uvjetima korištenja.

 

Vrlo slično/isto je i za Savršenu tarifu :

http://www.vipnet.hr/o-vipnetu/uvjeti-koristenja/-/journal_content/56_INSTANCE_uR9S/11825/9506898

 

Bez brige da bi to itekako iskoristili protiv tebe. Jedina greška Tele2 je bila što je točno specificirao limit (i poslije ga mijenjao), umjesto da je kao VIP ostao ovako nedorečen.

Pa ti vidi dalje tko je veći prevarant od ovo dvoje ;-) Inače ja sam na VIPu i T-mobileu, da ne bi mislili da favoriziram Tele2 nešt :-)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 19:12 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
PaleRider kaže...

 

A kod žičanog prijenosa se ne koristi frekvencijski spektar?? Frekvenciijski spektar nema veze s tim, ima MEDIJ. I u jednom i u drugom slučaju se koriste kojekakve modulacije signala za prijenos informacija, razlika je u mediju.

Možeš koristit isti spektar frekvencija i prenosit signal žično i bežično i naravno da će žično biti bolje.

I naravno da je i žičani prijenos ograničen, a to što flat na ADSL-u stvarno djeluje kao flat je iz razloga što ga ne iskorištava svaki korisnik 100%, te ga zato i mogu ponuditi. Koliko možeš skinuti ograničeno je brzinom, a kad bi svi maksimalno iskorištavali dostupnu propusnost, jako brzo bi ukinuli flat, ili digli cijene u nebesa.

Ali medij je jedan kod bezicnog prijenosa, a u zicanom stavis jos jednu zicu paralelno i osim crosstalka, nemas nekog drugog ogranicenja na njezinu propusnost, i onda imas 2 medija. Pa 3, pa 10, pa 50. A kod bezicnog ipak imas ogranicenje jer moras koristiti samo jedan.

14 godina
offline
Tele 2 i Revolucija

Ne mislim ja Bitanga da ti favoriziraš nego nemoj mješati bez limita ja sam se referirao na pandan a to je savršena ok ne možeš zvati 060 i pi.darije ali to valjda nitko ni ne očekuje... normalni brojevi se računaju a ostali se dodatno naplaćuju što je mislim i normalno.... jedino ako nisi računao na sexyfone kada si uzimao tarifu e to neće ići :)))

 

 

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Tele 2 i Revolucija
Oldy kaže...

Ne mislim ja Bitanga da ti favoriziraš nego nemoj mješati bez limita ja sam se referirao na pandan a to je savršena ok ne možeš zvati 060 i pi.darije ali to valjda nitko ni ne očekuje... normalni brojevi se računaju a ostali se dodatno naplaćuju što je mislim i normalno.... jedino ako nisi računao na sexyfone kada si uzimao tarifu e to neće ići :)))

 

 

 

Uvjeti za bez limita i savršenu su identični, jasno sam to napomenuo i elaborirao. Pročitaj malo, pa se onda čujemo. Ako imaš druge argumente, priloži ih.

 

13. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Start 25+ i tarifama Bez limita 55/111/222/444/669, pojedinom pretplatniku, u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga, ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema Vip mreži, količinu minuta prema fiksnim mrežama i količinu minuta prema ostalim mobilnim mrežama.

---

11. Vipnet zadržava pravo, u tarifama Savršena i Savršena Biz pojedinom pretplatniku ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema bilo kojoj mreži unutar Hrvatske u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga.

 

 

Mogu ti ukinuti pogodnosti kad god požele i ti tu ne možeš ništa. Jer nigdje ne piše što znači neovlašteno korištenje usluga, a pogotovo sumnja na to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 21:46 (Bitanga).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Bitanga kaže...
Mogu ti ukinuti pogodnosti kad god požele i ti tu ne možeš ništa. Jer nigdje ne piše što znači neovlašteno korištenje usluga, a pogotovo sumnja na to.

Znaju oni dobro što je zlouporaba. Napravi dnevno 300 uspostava prema različitim brojevima, i ja bi te ugasio.  Klauzula postoji,ali nigdje ne navode minutažui vrijeme trajanja poziva (kao tele sa 10% poziva preko 30min).

 

Za sada pičim treći mjesec savršene. Prošli sam završio na cca 2000min. Evo jučerašnji dan...cca 100 minuta.

 

 

- fixni telefon doslovno mrtav

- svi ukućani zovu sa mog mobitela

- iskoristim gigu neta jer sada češće spajam netbook preko hotspota mobitela kada nisam doma.

 

=

 

sve 5

 

Znaju oni koga će upozorit i limitirat, neće normalne korisnike sa 1000-3000min i sa 100-150 uspostava mjesečno.  Osim toga, mailom sam se direktno obratio dva dana prije uzimanja tarife i pitao za "sve kvake".  Odgovor je da se ne brinem i da se ograničenja primjenjuju u citiram "jako rijetkim i ekstremnim situacijama".  Njihova stvar, ne moraju mi pojašnjavat koje su.  Meni je bitno da za 5kn dnevno mogu svi ukućani zvati koliko hoće.  A ovi tomato "punjači računa" i likovi što će otvorit call centar, neka se brinu.

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Father_Dougal kaže...
WiNAmDGAMer kaže...

Glavno da su se oni vratili na staro!!Vi ste tako naivni koji omaložavate(beskorisni) tele2,t-mobile,bonbon,tomato,vip,itd!Da je to užas!Nemogu shvatit kako netko može biti tako naiva!Svi su oni isti!!Kad vas vidim da pljuvate po tele 2,t mobile-u ili tomatu dođe mi mrak na oči!Kako ste naivni !Svi su oni isti!Svi pljačkaju pojednako!Razumijete!Svi smo mi stok!!Bili mi na tele 2 ,na vipu, t-mobile-u,svi nas pojednaku pljačkaju kao i ova naša država!Samo to vi ne razumijete!!Svi smo mi perad i stoka!!!!SVtko nas pljačka!!Osobno njgoreiskustvo sam  imao sa vipom!!!!!!!!!!!!!{#}{#}!!!!!!!!Daj shvatite!!!

Rekao bih ti "stari, smiri se i popij pivu", no nešto u tvom tekstu mi je dalo do znanja da ti je ne smiju prodati, stoga, stari, smiri živce.

U mene se još uvijek pije cedevita!

::;;;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 22:02 (WiNAmDGAMer).
15 godina
online
Re: Tele 2 i Revolucija
Siskin kaže...
Bitanga kaže...
Mogu ti ukinuti pogodnosti kad god požele i ti tu ne možeš ništa. Jer nigdje ne piše što znači neovlašteno korištenje usluga, a pogotovo sumnja na to.

Znaju oni dobro što je zlouporaba. Napravi dnevno 300 uspostava prema različitim brojevima, i ja bi te ugasio.  Klauzula postoji,ali nigdje ne navode minutažui vrijeme trajanja poziva (kao tele sa 10% poziva preko 30min).

 

Za sada pičim treći mjesec savršene. Prošli sam završio na cca 2000min. Evo jučerašnji dan...cca 100 minuta.

 

 

- fixni telefon doslovno mrtav

- svi ukućani zovu sa mog mobitela

- iskoristim gigu neta jer sada češće spajam netbook preko hotspota mobitela kada nisam doma.

 

=

 

sve 5

 

Znaju oni koga će upozorit i limitirat, neće normalne korisnike sa 1000-3000min i sa 100-150 uspostava mjesečno.  Osim toga, mailom sam se direktno obratio dva dana prije uzimanja tarife i pitao za "sve kvake".  Odgovor je da se ne brinem i da se ograničenja primjenjuju u citiram "jako rijetkim i ekstremnim situacijama".  Njihova stvar, ne moraju mi pojašnjavat koje su.  Meni je bitno da za 5kn dnevno mogu svi ukućani zvati koliko hoće.  A ovi tomato "punjači računa" i likovi što će otvorit call centar, neka se brinu.

 

 

 

Ja kao da pričam na turskom. 

 

OK, neće te isključiti. OK, ne bi ni na Tele2!

Samo su jasnije napisali koliko je to "sumnjivo", jasnije od VIPa at least. 

 

Ajmo sad prestati o tome.

 

A to što telefonirate 2000 minuta mjesečno... no comment! :-)

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 22:13 (Bitanga).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
bruno1024 kaže...
Laxarus kaže...

Poznajem covjeka koja je uzeo jedan 060 broji, 4 tomato kartice i 4 revolucije (jednu na ime svakog clana obitelji).

 

Sa tim revolucijama je nabijao novac na tomato kartice, 5000min jednako 5000kn na tomato racunu, da bi na kraju sa tih 5000kn na tomato racunima zvao svoji vlastitit 060 broji i tako dobivao isplate na racun od nekih 10.000kn mjesecno.

 

Covjek si je kupio auto ovakvom prevarom.

znaš ti k**** čovjeka. tomato u uvjetima korištenja izričito kaže da se takve kune NE mogu trošiti "...za pozive prema uslugama s posebnom tarifom..."

 

http://www.tomato.com.hr/uvjeti-koristenja/-/journal_content/56_INSTANCE_cNu6/10501/99886

http://sc.tomato.com.hr/c/document_library/get_file?uuid=828e34ac-4bdf-4320-93ab-3d71c824a075&groupId=10501 - pdf

 

 

aj idi sakriji se, to sto stoji u uvjetima koristenja ne znaci da ne mozes uspostavit poziv prema 060 brojevima..

ne smijes ni imat piratske windowse prema uvjetima koristenja, sto ne znaci da ih nemas..

 

sljedeci put izbroji do 10 prije nego sto napises nekome ovakvu poruku.

TD za glupost
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Bitanga kaže...
A to što telefonirate 2000 minuta mjesečno... no comment! :-)

Slično sam i ja prije govorio dok sam fixne telefone zvao sa fixnoga i dok sam završavao razgovore "dobro, u redu,ok, klak".  Tarifu sam uzeo jer mi je 150kn mjesečno zanemarivo i mogu ti reć da je milina opušteno započet razgovor i opušteno ga privesti kraju. Dapače,ako me zove draga osoba, prekinem i zazovem ja njega ;)  Ako imate ženu, ona će objeručke prihvatiti svojih 1000min, stoga sve je stvar pojedinca i okruženja.

 

Dodirnu sam se biti posta i rekao sam i ja da ne navode njihove uvjete za limit...pitao sam mailom i takav sam odgovor dobio. Ovo je bila dvomjesečna igra skrivača sva tri operatera i jedni su izvisili kroz medije. Neki vrag ih je natjerao na redukciju. Drugi put će sakriti uvjete korištenja pa će lakše biti u igri skrivača.

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
13 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Laxarus kaže...
bruno1024 kaže...
Laxarus kaže...

Poznajem covjeka koja je uzeo jedan 060 broji, 4 tomato kartice i 4 revolucije (jednu na ime svakog clana obitelji).

 

Sa tim revolucijama je nabijao novac na tomato kartice, 5000min jednako 5000kn na tomato racunu, da bi na kraju sa tih 5000kn na tomato racunima zvao svoji vlastitit 060 broji i tako dobivao isplate na racun od nekih 10.000kn mjesecno.

 

Covjek si je kupio auto ovakvom prevarom.

znaš ti k**** čovjeka. tomato u uvjetima korištenja izričito kaže da se takve kune NE mogu trošiti "...za pozive prema uslugama s posebnom tarifom..."

 

http://www.tomato.com.hr/uvjeti-koristenja/-/journal_content/56_INSTANCE_cNu6/10501/99886

http://sc.tomato.com.hr/c/document_library/get_file?uuid=828e34ac-4bdf-4320-93ab-3d71c824a075&groupId=10501 - pdf

 

 

aj idi sakriji se, to sto stoji u uvjetima koristenja ne znaci da ne mozes uspostavit poziv prema 060 brojevima..

ne smijes ni imat piratske windowse prema uvjetima koristenja, sto ne znaci da ih nemas..

 

sljedeci put izbroji do 10 prije nego sto napises nekome ovakvu poruku.

 "Ostvareni bonus ne može se koristiti za pozive prema brojevima s dodatnom vrijednosti tj. prema brojevima 06x, za slanje SMS 

poruka prema brojevima s dodatnom vrijednosti tj. prema brojevima 6xxxx, 8xxxx, 06x, za dolazne pozive u roamingu, slanje SMS 

poruka u roamingu, slanje MMS poruka u nacionalnom prometu, slanje MMS poruka u roamingu, prijenos podataka u   

nacionalnom prometu, prijenos podataka u roamingu, plaćanje parkinga i javnog prijevoza, te za uslugu SOS kredit. U slučaju 

sumnje na zlouporabu i prekomjerno korištenja ostvarenog bonusa ili ponašanje Korisnika koje nije u skladu s Opći uvjeti 

poslovanja Vipnet d.o.o. i/ili drugim uvjetima korištenja usluga koje Korisnik koristi Vipnet zadržava pravo isključenja Korisnika."

 

ne vele ne smiješ...

pročitaj malo prije neg bubneš.

a za tog tvog što ga "znaš"...pics or it didnt happen {#}

 

znam ja jednog šta je digo traktor nosom. novi zetorov traktor. 20 iljada evra ga platio. NOSOM. ALOOOO NOSOM!!!!

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
offline
Tele 2 i Revolucija

Budi tele (ili ovca2) i koristi Tele 2.

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice