Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina

poruka: 8
|
čitano: 2.365
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina".
13 godina
protjeran
offline
Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina

Znači isplati im se ulagati u proizvodnju čipova za automobile,koji će se prodat u max 5000 komada

ali im se ne isplati proizvoditi gpu za PS4 i novi box!

Mora da im je direktor Hrvat!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
17 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina

Nema smisla - s napretkom tehnologije proizvodnje Tegra 5 recimo će možda koštati upola manje, a može ostati pin kompatibilna i proći ista testiranja kao i 2 i 3. Zašto bi onda itko kupovao i proizvodio 2 i 3?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina

Vjerojatno jer Sony traži jako niske cijene za vrhunski chip a AMD je dovoljno očajan da pristane na takve uvjete.

 

5000 komkada :-)   Pa ovo je samo uvod za tri godine gledat cemo tegru u cliu 206 i pandi.

 

Da ne govorimo jednom kad amortizira tvornicu moći se sniziti cijene i bit ce svuda.

 

Testiranj nisu jednostavni niti jeftina. Razdoblje od 10 godina je vezano za propise koji određuju koliko neki proizvod mora biti podržan(rezervni djelovi i slično).

 

Tegra nece biti prvi cip koji ce doživjeti dugovječnost. Neki samsungovi, Qualcomm i Texas instruments čipovi za koje bi prosječni forumaš mislio da su davno otpisani još uvjek se proizvode za potrebe raznorazne elektronike koje ne zahtjeva vrhunsku grafiku .

"So say we all"
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 22:06 (zaocovik).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina
roseman kaže...

Znači isplati im se ulagati u proizvodnju čipova za automobile,koji će se prodat u max 5000 komada

ali im se ne isplati proizvoditi gpu za PS4 i novi box!

Mora da im je direktor Hrvat!

Sony je odbio nVidiu iz jednostavnog razloga.... NOVAC!

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
offline
Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina

hm bilo bi fora da u autu naprave poziciju za stavit ovako tablet, pa kad parkiraš auto, ljepo ga izvadiš i odneseš sa sobom, nema smisla to fiksirat u autu

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 10:11 (bus).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina
bus kaže...

hm bilo bi fora da u autu naprave poziciju za stavit ovako tablet, pa kad parkiraš auto, ljepo ga izvadiš i odneseš sa sobom, nema smisla to fiksirat u autu

 

I podrže sve moguće proizvođače i oblike, kako da ne ;)

13 godina
protjeran
offline
Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina

Već dugo oni govore kako će proizvoditi čipove za automobile,a još nema većih pomaka.

Ali hvaljenje sa Avendetorom i Teslom mi je na rubu znanosti,to da su se pohvalili kako su dobili ugovor za milijun+ komada za golf ili hondu ili nekaj takvog onda ok

 

 

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tegra 2 i 3 proizvodit će se još 10 godina
DigiMagic kaže...

Nema smisla - s napretkom tehnologije proizvodnje Tegra 5 recimo će možda koštati upola manje, a može ostati pin kompatibilna i proći ista testiranja kao i 2 i 3. Zašto bi onda itko kupovao i proizvodio 2 i 3?

 

 

Da, sigurno si u pravu.

Ja sam čuo da Zilog (kao i hrpa ostalih) proizvodi Z80 od 1976 pa do dana današnjeg iz čist objesti.

 

I zamisli koji su to bezobraznici, ni nemaju namjeru prestati u dogledno vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 14:58 (MahnitiTapir).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice