Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

poruka: 8
|
čitano: 1.577
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Swing Copters – uklonjeni deseci kopija".
12 godina
offline
Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

Igra li neko igru ? Rekord mi je 13 nakon 200 pokusaja. Dok u flappy bird rekord mi je 604

Darko
 
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

Za sada je igrica putem Google Playa preuzeta između 10 i 50 tisuća puta i još uvijek se ne nalazi se visoko na ljestvicama popularnosti. Međutim, na App Storeu je nakon samo jednog dana već zasjela na treće mjesto liste najpopularnijih besplatnih aplikacija.

 

Pokazuje li ovo da su apple fun boyi ipak manje inteligentni?!

Moj PC  
5 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

Uklonjene kopije? Pa na Internetu si imao tisuće ovakvih igara prije nego što se ova glupost pojavila.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

ispravno. ovakvo remek-djelo mora ostati jedinstveno i u stalnom postavu budućeg muzeja Donga Nguyena, jednoga od rijetkih koji je umno pojednostavljene odlučio opskrbiti duševnom hranom (dočim su zarada i slava došla tek usput, ničim izazvane, usprkos grčevitom otporu umjetnika). {#} 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Swing Copters – uklonjeni deseci kopija
BinHex kaže...

Za sada je igrica putem Google Playa preuzeta između 10 i 50 tisuća puta i još uvijek se ne nalazi se visoko na ljestvicama popularnosti. Međutim, na App Storeu je nakon samo jednog dana već zasjela na treće mjesto liste najpopularnijih besplatnih aplikacija.

 

Pokazuje li ovo da su apple fun boyi ipak manje inteligentni?!

Dovoljno govori o tvojoj inteligenciji kad mjeriš tuđu na osnovu ovakvih stvari. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Swing Copters – uklonjeni deseci kopija
DarkoKwon kaže...

Igra li neko igru ? Rekord mi je 13 nakon 200 pokusaja. Dok u flappy bird rekord mi je 604

Rekord mi je 0. Na Flappyju 26. LOL

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Re: Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

Sada ce komentari tipa "ko jos trosi vrijeme na ovakve igrice ?" a sam igrao WoW-a 8 godina, nije nijedan mjesec pretplate proupustio.

Darko
16 godina
offline
Swing Copters – uklonjeni deseci kopija

Instalirao, probao i uklonio, i to sve u okviru 2 minute. Ima teskih igrica. Ovo nije jedna od njih, ovo je samo glupa i neigriva igrica.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice