Sony ostvario profit

poruka: 8
|
čitano: 2.212
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony ostvario profit".
11 godina
neaktivan
offline
Sony ostvario profit
drago mi je da je sony u plusu

bit ce u jos vecem plusu nakon sto puste u prodaju ps4, a mozda i novu seriju xperia smartphona.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony ostvario profit
Osim toga bi PS4 trebal podici prodaju PS Vita kozole.

Stvarno me zanima kak bude to sve skupa klapalo.
15 godina
offline
Sony ostvario profit

Prihod od 17 milijuna dolara i profit od 35 milijuna? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony ostvario profit

Sony se plako izvlaci, sada kada izadje PS4 i nova serija smartphonea bit ce to znatno bolje. 

dzix
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 10:29 (dzelo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ostvario profit
dejo6 kaže...

Prihod od 17 milijuna dolara i profit od 35 milijuna? 

Dobit ili (anglicizam Profit) direktno označava razliku između prihoda i troškova.

 

http://hr.wikipedia.org/wiki/Dobit

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 14:58 (Mister_X29).
11 godina
neaktivan
offline
Sony ostvario profit

Ako je tako kako ti tvrdiš kako je moguće da je proft 35 mil, a dobit 17, a još treba uračunati troškove i akumulaciju? Prije bi bilo 17 mil profita, a dobit 35 mil.

kuku lele
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ostvario profit

A pojma nemam nisam ekonomist, a ako je ovo točno očito ni autor članka, da obrnuto je sad vidim a što ćeš {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ostvario profit
Legiija kaže...

Ako je tako kako ti tvrdiš kako je moguće da je proft 35 mil, a dobit 17, a još treba uračunati troškove i akumulaciju? Prije bi bilo 17 mil profita, a dobit 35 mil.

Radi se u pogrešci pri prevođenju vijesti - prihod (revenue) iznosi 17,3 milijardi dolara, a dobit (profit) je 35 milijuna dolara.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice