Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta

poruka: 5
|
čitano: 1.527
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta".
13 godina
neaktivan
offline
Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta

Živjeli složenci!

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta
rast cijena memorije?
sto ce znaciti automatski veca cijena svega .... bit ce to prema meni samo jos vece napuhavanje cijena koje su opcenito vrlo visoke ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta
nix2811 kaže...
rast cijena memorije?
sto ce znaciti automatski veca cijena svega .... bit ce to prema meni samo jos vece napuhavanje cijena koje su opcenito vrlo visoke ...

 

Cijene memorija polagano rastu već 2 godine...  4 gb DDR3 moglo se kupiti za cca 120-130kn. Danas je cijena dvostruko veća.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta
znam da rastu .... al to ce samo biti lancana reakcija ... koja je vec u 2. brzini
14 godina
offline
Re: Prodaja čipova raste usprkos padu PC tržišta
nkdz kaže...
nix2811 kaže...
rast cijena memorije?
sto ce znaciti automatski veca cijena svega .... bit ce to prema meni samo jos vece napuhavanje cijena koje su opcenito vrlo visoke ...

 

Cijene memorija polagano rastu već 2 godine...  4 gb DDR3 moglo se kupiti za cca 120-130kn. Danas je cijena dvostruko veća.

To je zbog prezasićenja proizvodnje.Prošle godine u 6.mj. su najavili smanjenje proizvodnje DDR3 memorije a samim time automatsko poskupljenje cijene memorije.Zato sam si ja lijepo ugrabio 2x4 GB Corsair Vengance rama za 309 kuna u Protisu prosle godine. {#}

Sad se prodaje za 600kn.Da sam znao ugrabio bi jos par komada,pa bi sad prodao koji komad onako sastrane {#}

.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice